Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
фурмінатор це інша тема
п.с: ти аву змінив,не впізнав :laugh:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 27.05.2021 23:15 viperest1
фурмінатор це інша тема
п.с: ти аву змінив,не впізнав :laugh:
Я так ,як той кіт - міняю їх посезонно :gigi: :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

Ваші бояться грому?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 28.05.2021 20:30 Ваші бояться грому?
Діти так , а коту пофіг - в мене таке враження , що він думає , що він безсмертний ( приходять до моїх дітей інші діти , а він не тікає :gigi: ).
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Собака боится, а на новый год вообще сознание теряет :D
murzik
Member

Повідомлення

у кота чимала гуля на спині. в шкірі, не болить , тверда, овальна плоска, не рухається, пальцями під знизу можна взяти.
у вівторок робили укол у ветеринара,не може бути від укола? але наврядчи прививку в спину роблять. якщо б вдарили, то боліло б, і якісь зміни були в поведінці.
до клініки далеко :mad: подивлюся, як на спад не піде, доведеться везти на обстеження :weep:
з вичитаного в інтернеті нічого не підходить
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
ого ... :(
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
в принципі, не далеко від холки. може лікар рукожоп так укола зробив. просто помітив лише сьогодні
Обычно шишка бывает незначительных размеров, вскакивает через одну-две недели после процедуры и рассасывается сама собой
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik: 30.05.2021 12:21 у кота чимала гуля на спині. в шкірі, не болить , тверда, овальна плоска, не рухається, пальцями під знизу можна взяти.
у вівторок робили укол у ветеринара,не може бути від укола? але наврядчи прививку в спину роблять. якщо б вдарили, то боліло б, і якісь зміни були в поведінці.
до клініки далеко :mad: подивлюся, як на спад не піде, доведеться везти на обстеження :weep:
з вичитаного в інтернеті нічого не підходить
який розмір гулі? щеплення могли робити в області лопаток (спина), робиться підшкірно, якщо частина препарату попала в шар шкіри то може виникати потовщення, це місцева реакція. якщо кіт при цьому веде звичний спосіб життя, в місці гулі немає запалення і воно його не турбує то нічого страшного, але розсмоктуватись може довго
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Як котяра ? Гулька ще є чи надіюся розійшлося вже ?
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
начеб-то стала менше\мякша
murzik
Member

Повідомлення

воду кожен день міняю, а цей гад вдома поїв, а на вулиці з калюжі водички попив ... :mad:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Завтра чорний день в календарі для мого кота - зранку мають каструвати. Щось в нього одне яйце :gigi: , вроді запухло, думаю від гріха подалі. Так що сьогодні ще має що лизати, а завтра вже усьо :shuffle:
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
хоч виправдання буде перед котом, що це - необхідність
хай все буде добре
Востаннє редагувалось 27.06.2021 22:15 користувачем murzik, всього редагувалось 2 разів.
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

А що сталося?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

jorg: 27.06.2021 22:13 А що сталося?
Вдарити ніхто не міг , бо в нас таке зовсім не прийнято і він любимчик. Маю підозру, що просто то через то , що він кітки не бачив . Дозрів хлопака і поки він не помітив цілу хату з ветеринаром вирішили , що таки потрібно зробити йому цю операцію. Правда , ще зробимо узд, щоб не було сюрпризів.. :(

Відправлено через 23 секунди:
murzik
:beer: :super:

Відправлено через 1 хвилину 35 секунд:
ЗображенняЗображення
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

murzik там щось написав, що залишає кота в клініці, але потер свій пост.Я за це питав.
viperest1, твій ще не розмічає чи вже почав?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

jorg
Ще поки не мітить, тому і хочу встигнути :shuffle: :super:

Відправлено через 1 годину 23 хвилини 9 секунд:
Я в клініці, то жесть - одне яйце вилучили інше десь заховане.. Під шкірою в жирі нема. Зараз будуть біля нирок дивитись , все переросло в операцію :weep: :weep: :weep: .

Відправлено через 2 години 8 хвилин 48 секунд:
Ми вдома. І УЗД робили довго, уважно і нажаль друге не знайшли.. Нирки має збільшені і прописали ліки. Добре , що хоч сьогодні вихідний і я маю можливість бути біля нього. Ходить по квартирі, мявкає, спить по трошки :( .
спойлер
з себе в шоці - мужик майже 40 років , 77кг ( без пуза, бо це контролюю ) , брутальний не підголений сидить під час операції біля кота тримає за лапу, а з очей течуть сльози. Реально переживав і переживаю,як за дитину :weep:
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

viperest1
будет теперь у тебя пушистый цветочек)))
как у меня))))
Вкладення
thumbnail_1624878657803.jpg
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Красотулька :rotate:

Нажаль через 3 міс потрібно буде зробити ще одну , бо таки треба знайти це інше яйце,бо з того що воно не там де має бути може бути навіть рак і ряд інших хворіб... Таке трапляється не часто , но є і зв'язано це , як не дивно із генами
Відповісти