Kакую музыку вы сейчас слушаете?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

radio Submarina підсадило на Chevelle
спойлер

Мерзавчик
Junior

Повідомлення

вверху :insane: надо срочно поправить
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Божественной японской музыки вам в ветку :super:

zoia
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Я перейшла на українську музику, виявляється стільки талановитих виконавців і композиторів українців є
slashoker
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

zoia: 04.04.2022 15:51 Я перейшла на українську музику, виявляється стільки талановитих виконавців і композиторів українців є
Повністтю підтримую Вас. У нас дуже багато гарної та толкової музики!
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

якщо хтось не чув про таку українску рок-группу, то рекомендую MOTANKA, був на декількох їх концертах, просто топ музло.
zoia
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 04.04.2022 16:08 якщо хтось не чув про таку українску рок-группу, то рекомендую MOTANKA, був на декількох їх концертах, просто топ музло.
Дякую за рекомендацію, потрібно розширювати знання про українських виконавців. Можливо ще трек їх порадите якийсь? На ваш смак
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

zoia: 06.04.2022 15:46
Ortyomko: 04.04.2022 16:08 якщо хтось не чув про таку українску рок-группу, то рекомендую MOTANKA, був на декількох їх концертах, просто топ музло.
Дякую за рекомендацію, потрібно розширювати знання про українських виконавців. Можливо ще трек їх порадите якийсь? На ваш смак
Верба, Босими ніжками, наприклад. Вони, до речі, у контракті з Napalm Records, тобто ничого собі хлопці))
marran
Member
Аватар користувача
Звідки: Дикие территории

Повідомлення

zoia, наприклад...
zoia
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 06.04.2022 15:51
zoia: 06.04.2022 15:46
Дякую за рекомендацію, потрібно розширювати знання про українських виконавців. Можливо ще трек їх порадите якийсь? На ваш смак
Верба, Босими ніжками, наприклад. Вони, до речі, у контракті з Napalm Records, тобто ничого собі хлопці))
Супер, дуже вдячна за рекомендацію
ppop_kh_ua
Member
Звідки: Україна Харків

Повідомлення

Зараз слухаю


До цього слухав
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

marran, а чого тільки одну композицію запропонував? У Іринки (Бояркіна/Василенко, Eria, Adele Ri, Vilna, Mysrerya) ж безліч фантастичних композицій!
► Почати хоча б із спільного переосмислення-переспіву відомої композиції
Точка опору - "Моя земля" (feat. Mysterya)
► Із дискографії самого українського Симфонік-Фолк-Метал гурту Mysterya, в якому Ірина зазвичай співає на англійській, також є кілька потрясних композицій (як по музиці так і по ліриці) українською, наприклад:
MYSTERYA - "Незнайомець"
► Одна з найкращих "різдвяних" пісень українською мовою, які я тільки знаю.
MYSTERYA - "Колискова"
► Просто вбивчо-суперська Етно-Електроніка із глибоко-образною лірикою на тему Трипільської культури - одна з найулюбленіших моїх пісень у Ірини та україномовних пісень в принципі:
ERIA - "Oчі"
► Ще один елегантно-красивий експеримент із Етно-Фолком під сучасну музику (який навіть вийшов до фіналу відбору Євробачення):
VILNA - "Лісова пісня"
► Із недавніх також шалено ліричних:
ERIA - "Дихай"
► Та цьогорічна спроба на Євробачення:
ERIA - "MAVKA"
► Навіть англійською в голосі Ірини завше чуєш українську мелодику ("Незламні"):
ERIA - "Unbroken"
► Навіть добре відомі шедеври в її виконанні додають особливого тепла та тонких емоцій:
ERIA - "Гімн України"
► До сліз - український Етно-Фольклорний Нью-Ейдж на поезію Ліни Костенко:
ERIA - "Люблю твій степ" (до Дня народження Ліни Костенко)
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► ...З 24 лютого, коли я стрімголов побіг робити щеплення, для проходження медкомісії у військоматі, під час подальшої гум-допомоги та участі у інфоспротиві... - у мене в голові та серці весь час звучали дві композиції одного з моїх найбільш улюблених гуртів. Я чув їх раніше, звісно. Ці композиції і без того були моїми улюбленими в їхній творчості... я знав абсолютну змістовну глибину лірики цих композицій, але з 24 лютого ці слова як ніколи почали відображати нову реальність, яка звалилася нам на голови (не в останню чергу також і у буквальному значенні цієї фрази у вигляді далекобійних ракет).
► Відвозячи гум-вантажі під Київ, забираючи на звороті біженців, в т.ч. і поранених, в т.ч. бувало і наших воїнів... розмовляючи з ними... в голові постійно звучала "Лебедина пісня"... Сльози накочувались на очі, коли раз за разом гучним дзвоном по свідомості били слова, які я давно знав, читав, але ніколи не думав, що буду їх безпосередньо переживати (вільний змістовний переклад):
Якби це був останній день, який ти проживав на цій землі,
У світі, де ти завше і до станнього продовжуєш, звинувачуючи когось іншого, покладати свою відповідальність на іншого, боятися та ховатися від відповідальності...
Знай - краще зазнати невдачі, ніж взагалі нічого не робити.
Важлива не тривалість, а глибина (якість) твого життя.
...
Якщо ти ніколи не мав щирої надії, ти ніколи не впадав у смертельний відчай.
Невігластво - це блаженство, і значно легше "закрити очі" та не піклуватися
Ти можете думати, що безглуздо жертвувати власним життям, не розуміти сенсу...
Та іноді життя одного може врятувати безліч інших життів...
► "Лебедина пісня" - це своєрідний ефемізм, що означає передсмертну дію/явище, останнє, що робить людина в своєму житті... Це - прощальна пісня і в якомусь сенсі, це шанс зробити щось значиме, величне в своєму житті наостанок, перед тим як упокоїтись... В приспіві є такі слова:
Безсмертна душа (в оригіналі - Ширяючий/Плаваючий Лотос: один з головних символів вищої духовності в культурі та релігійних поглядах Південно-Східної Азії)
Така граціозна!
Свята і славна!
До кінця часів!
Безсмертна душа!
Така чарівна/безцінна!
Заспівай мені свою трепетну пісню...
...Свою "Лебедину Пісню".
► Окрім шедеврально мелодійних моментів, як то - гра Мідорі на гітарі (на відео, що нижче, починаючи з 6:30), яка разом із фоновим хором так нагадує крики журавлів у пасморному осінньому небі, що відлітають у вирій і які з Другої Світової часто асоціювались із душами солдат, що боролись проти фашистської навали, що прощаються із живими... Окрім таких моментів, дуже виразним та змістовним елементом, що безпосередньо виразно говорить тепер уже про нашу сьогоднішню Визвольну Боротьбу тепер уже від фашистів ерефії, є музичний етюд Ф.Шопена, який на живих виступах перед "Лебединою піснею" на піаніно завжди грає Міяко. Це - добре відомий "Революційний етюд", котрий знаменитий польський композитор-класик написав, можна сказати у вигнанні, в ті часи коли Польща була окупована саме кацапами. Ця емоційно-сильна та технічно-складна музика розповідає про національно-визвольне повстання проти кацапських окупантів в 1830-х роках та його безжального кривавого придушення.
► За мотивами "Революційного етюду" і була написана "Лебедина пісня"; про те, що навіть, коли ніякої надії немає - твоя боротьба за свободу не даремна; про те, що твій спротив та навіть смерть - допомагає вижити іншим; про те, що твої сумніви та страхи - даремні, про те, що якщо і прийшла пора віддати життя за інших, за свою свободу, то не сумнівайся і без страху заспівай свою Лебедину Пісню.
► ... Коли я дивлюся на наших воїнів, коли я розмовляю з друзями, котрі зараз в лавах ЗСУ на "передку"... слухаю їхню мотивацію, чую їхню зневагу до окупанта та можливої власної смерті, відчуваю їхню безкомпромісну віру у власні дії та загальну перемогу... я ні на мить не сумніваюсь, що свою власну "лебедину пісню" зараз "співає" як мінімум кремлівська кгб-ешно-рашистська хунта, а скоріше за все і той недобиток ссср, який ще територіально поки тримається у вигляді ерефії.
► Але дана композиція для мене стала уособленням того, що зараз відбувається з нашою Україною. Ніхто не говорить, що в контексті "лебединої пісні", як і в контексті слів нашого Гімну - "...душу й тіло ми положем..." - ніби мається на увазі безповоротна, приречена смерть, якраз навпаки: готовність до безкомпромісної жертовності за саме найдорожче, що у нас є - саме це творить справжні дива, та є одним із фундаментів перемоги.
► А композиція хороша - послухайте:
LOVEBITES - "Swan Song" (+Chopin Piano Intro)
-----------------------------------------------------------

► Друга композиція, яку я завжди дуже любив і яка зараз постійно зі мною, завжди здавалася мені наполовину утопією - попередження про можливе майбутнє на фоні того, що сталося з Японією в 1945-му році, що людство досягло того рівня озброєння, що здатне знищити себе дуже швидко та ефективно. Зараз, на виступах, дівчата посміхаються, коли співають цю пісню, адже Японія пережила ядерне бомбардування та змінилася - сьогодні японці один з передових народів людства в плані розвитку цивілізації; вони змогли все пережити, але в тотальному конфлікті - людство приречене.
► Саме про це пісня... А сьогодні, коли у той же "іскандер", котрий літає по кілька разів на добу над головою, можна встановити тактичний ядерний заряд - ... коротше кажучи, зараз ця пісня сприймається по особливому.
Лірика
Розрив небес...
Сліпучі промені пронизують критичну масу...
Вдалині маячить гуркіт лиха...
Жахлива гірка тиша, круговерть чорного диму та божевілля...
Час зупинився і завмер,
Затамував подих над смертю всього людства.

Якщо де-небуть Бог дійсно існує -
Як міг Він дозволити здійснитися такій ганьбі і великому гріху?

Гріх (знак, "ядерний гриб") на небі
Це був той момент, коли я побачив твою посмішку, що майнула серед всього того
Страждання, яких я ніколи не забуду.
На грані занепаду цього сірого світу
Я обіймаю тебе міцно.


Шукаємо проблиск надії, в яку ми все ще можемо вірити,
Хоч і бовтає чорний дощ, а світ охоплює криваве море...
Світ - вкрадений за мить...
Все і всі програли в цій ганебній історії людства.

Якщо де-небуть Бог дійсно існує -
Як міг Він дозволити здійснитися такій ганьбі і великому гріху?

Гріх (знак, "ядерний гриб") на небі
Це був той момент, коли я побачив твою посмішку, що майнула серед всього того
Страждання, яких я ніколи не забуду.
Але я знову тебе знайду!
Тримай мене за руку,
Бо я знаю, що разом ми сильніші за весь цей кошмар.


Гріх (знак, "ядерний гриб") на небі
Це був той момент, коли я побачив твою посмішку, що майнула серед всього того
Страждання, яких я ніколи не забуду.
Але я знову тебе знайду!
Тримай мене за руку,
Бо я знаю, що разом ми обов'язково знайдемо спосіб подолати все це.
LOVEBITES - "UNDER THE RED SKY"
marran
Member
Аватар користувача
Звідки: Дикие территории

Повідомлення

МОНАХ, тільки побачив що ти до мене звертався! Ох вже ці важкі часи...( Та я одну запропонував як приклад.) Гадав, якщо Зоі сподобається, знайде інше або спитає.
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

marran, та я сам трохи затупив: ти у відповідь дав людині посилання на конкретний жанр музики, який вона запросила, та на конкретний гурт, де в одній з композицій вокалісткою була Ірина, а я щось було подумав, що твій пост в першу чергу про вокаліста - то ж і загорівся дати трохи більше посилань на неї, бо ж дійсно гарно виконує, в т.ч. і в першу чергу українські шедеври.

► Тримайся! У нас тут, в Подільській стороні, "плюси", на щастя, хоч і не такі часті, але поверх голів літає досить по дурному. Недавно тут повз реакторів ХАЕС пролітало - побіг було перевірити, де у мене там йодовані таблетки та протигаз, але... в 30-тикілометровій зоні, то вже мало що допоможе: за лічені години перетворишся на головного героя оповідання С.Кніга - "Літній грім" (в моєму випадку, який ще й наспівує наостанок "Під червоним небом" Lovebites).
==========

► До речі, чули, як Скорпи змінили слова одного із своїх головних хітів:
► Не так давно випустили свій новий альбом - досить хороший як на мене. (але я - опосередкований їхній та давній фанат, то ж можу бути не достатньо об'єктивним: фанати Хард-Року - прослухайте обов'язково).

► Тут ще й Раммштайни, виявляється, новий реліз підігнали (мало не збіглося із історичним зібранням на самій базі "Рамштайн"). Непоганий, судячи по звучанню, альбом вийшов... Є три сінгла - три кліпа (як завжди - вражаючі, кого в позитивному, кого в негативному сенсі), та постити тут не буду: з огляду на шизу Тілля з його "народними співами" в Х...йлостані - не знаю, як позиціонувати сам Раммштайн в світлі останніх подій, яке їхнє ставлення, на відміну від тих же Pink Floyd, Metallica чи навіть той же далекий японський Lovebites.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення


zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Чи є тут ті, хто слухає жанр Memphis( або Phonk)? Останній час, мені нічого цікавого з треків не трапляється, прошу порадити треків цього жанру.
https://m.soundcloud.com/mftqedaexznj ось те, що збережено у мене.
Mista Frost - Don't Cross Me
DEVILISH TRIO - NOSE TO THE GRINDSTONE SKELER REMIX
TypStar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

досі не можу повірити що це українці зробили :super:
Відповісти