Помогите, пожалуйста, с регистрацией на 0day.kiev.ua

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0gay опять лопнул
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

зарегався на трекері думав там укр релізи є а фіг там

всі серіали майже російською
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

quadrotony
Смотря какие, например "Останні з нас" - Цікава Ідея, Dniprofilm, Baibako. На какие то сериалы вообще может не быть, потому что никто не озвучивает
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanya555
Лост, прізон брейк, герої, теорія брехні, хаус, декстер і інші старі серіали

На толоці є герої в укр але якість 720
1080 тільку ру версії, дивно що ніхто досі не наклав укр дорожку на релізи лост фільма де є якість 1080
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quadrotony: 09.02.2023 00:06 sanya555
Лост, прізон брейк, герої, теорія брехні, хаус, декстер і інші старі серіали

На толоці є герої в укр але якість 720
1080 тільку ру версії, дивно що ніхто досі не наклав укр дорожку на релізи лост фільма де є якість 1080
зайти на пиратскую платформу с патриотичненьким подходом... :rolleyes:
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Saffa
Так а інших торент трекерів нема
Толока до речі не реєструє також, мило не приходить, довелось акк в екс жінки просити

Бігторрентс мертвий
Торрентс нет юа теж
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

quadrotony: 09.02.2023 00:06 ...На толоці є герої в укр але якість 720
1080 тільку ру версії, дивно що ніхто досі не наклав укр дорожку на релізи лост фільма де є якість 1080
Може він там раніше і був у 1080, та зник, бо сидів не було. Розмір має значення, коли ти не скачав-подивився-видалив, а саме в колекцію.
Харди не ризові і теліки не у всіх останніх моделей/поколінь.
А про лост таке напишу - в них є два відеопотоки.
Один "фірмовий" з вотермарком LostFilm, інший без вотера лост, але може бути з лого/значком якого-небудь каналу, що робив перетрансляцію.
Тож можливо, що той ріп у 720р теж від лоста. Проблема завжди одна - зазвичай це вебріпи з вирізаною рекламою (до 4-5 штук) і час між склейками різний у різних ріпів.
Тож звук не так просто туди загнати - правити треба руками.
Тому ви часто чуєте дуже велику різницю у силі звуку, бо насправді людина клеїла дорогу з 4-5 клаптів і по запарі десь могла клацнути "підсилити гучність", а десь ні.

І до речі - конкретно на рашкінському Кінозал зараз проблема взяти великі серіали для тієїж переробки звуку. Сидів небагато і звісно більшість росейци.
Тупо не дають скачати саме людям з нашим айпі/стягом, якщо реєструвався там як українець. Ставлять на паузу, ріжуть швидкість на віддачу і все таке - хоча я точно бачу, що їншим сід віддає на норм швидкості до 80 ГБ за добу.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

shatun: 09.02.2023 10:50Кінозал зараз проблема взяти великі серіали для тієїж переробки звуку. Сидів небагато і звісно більшість росейци.
Тупо не дають скачати саме людям з нашим айпі
Первый раз такое слышу, с кинозала постоянно качаю, никогда не было проблем со скоростью, там наоборот куча безумцев сидбоксеров, причем есть и с 10 гиговыми каналами. А озвучка, тут все просто, тот же сериал Lost древний, он попросту никому не нужен, а новые сериалы вон есть с украинской озвучкой аж в трех вариантах

Відправлено через 3 години 20 хвилин 23 секунди:
Немного статистики :laugh: из тех кому дал приглашения за последнее время (14 человек), только двое хоть что-то раздали на трекере :gigi: у остальных так и висят стартовые 4,66 ГБ
shatun
Вон смотрите какие маньяки есть на Кинозале
спойлер
Зображення
Как видите, третье и пятое место по раздаче за сутки за украинцами, а каждодневный лидер кацап 3imeMachi9e раздает с seedbox.org.ua с вот такой вот скоростью
спойлер
Зображення
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

sanya555: 10.02.2023 12:57
shatun: 09.02.2023 10:50Кінозал зараз проблема взяти великі серіали для тієїж переробки звуку. Сидів небагато і звісно більшість росейци.
Тупо не дають скачати саме людям з нашим айпі
Первый раз такое слышу, с кинозала постоянно качаю, никогда не было проблем со скоростью, там наоборот куча безумцев сидбоксеров, причем есть и с 10 гиговыми каналами. А озвучка, тут все просто, тот же сериал Lost древний, он попросту никому не нужен, а новые сериалы вон есть с украинской озвучкой аж в трех вариантах...
Вон смотрите какие маньяки есть на Кинозале...
Не серіал "Lost", а канал "LostFilm". :dontknow:
І ті ман'яки ман'ячать на серіалах/роздачах де і так багато сидів. Плюс це можуть бути звичайні чітери, які насправді нічого не роздали - набивають собі рейтинг, як хом'яки.
Є серіали 2000-их де сидів не більше двох і оба расєйци - про оце мова, а не про загалом.
До мене теж іноді заходять піри з тієї ж толока і беруть зі швидкістю про яку я і мріяти не міг качаючи сам - 5-6 МБ/сек
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

shatun: 10.02.2023 13:37Не серіал "Lost", а канал "LostFilm".
Я сериал просто как пример привел, что такое лостфильм я знаю. Просто сериал древний, как и многие другие, вот никому и неинтересно накладывать дорогу сейчас.
shatun: 10.02.2023 13:37Плюс це можуть бути звичайні чітери, які насправді нічого не роздали
Ага, на кинозале начитеришь, там все проверяется, даже на сегодняшний день там надо подтверждать скорость. Раз в 60 недель снимают статус короля трекера, и надо отправлять админам подтверждение :laugh: тупо да? Можно и не отправлять, но если вдруг раздашь за день очень много, типа терабайт, то его просто обнулят и не учтут в профиле. В 2023 году это все выглядит... Все это я проверял на себе, забил, потом что-то качнул рейтинговое, оно там раздавалось, а за сутки вышло 1.5 терабайта. И началось, подтвердите скорость, обнулим и тд... Сейчас мне те раздачи вообще не вперлись, на кинозале плюса 739 терабайт :lol: но вот что-то скачаю, кино, игру и тд.. и бывает руки доходят через пару недель, а за это время еще несколько терабайт набегает
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

sanya555: 10.02.2023 13:58 Я сериал просто как пример привел, что такое лостфильм я знаю. Просто сериал древний, как и многие другие, вот никому и неинтересно накладывать дорогу сейчас.
6 сезонів, 121 епізод - чималий кусок роботи - думаю тому. Питання скоріше в особистому інтересі - типу ярий фан/фани, або гроші, що вирогідніше виглядало б, тому що з твоєї роботи ентузіаста все одно хтось гроші вижав би по любому.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

:lol: Ферма Кларксона, озвучка від студіїї :laugh:
спойлер
Зображення
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

а я хотів зарегатись, навіть регався на 0day, а на гугл пошту не приходить лист...
на тому я і закінчив
sanya555
:gigi:

Відправлено через 43 хвилини 46 секунд:
мда... навіть на ukr.net не приходить лист при реєстрації.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Crossbow: 15.03.2023 15:28а я хотів зарегатись, навіть регався на 0day
У них есть такая проблема сейчас, не знаю с чем связано, но решают этот вопрос если написать им в телегу
https://t.me/zeroday_ua

Відправлено через 2 години 48 хвилин 30 секунд:
На всякий случай телега трекера
https://t.me/zeroday_ua
Что за прикол, ссылка на телегу не отображается
Зображення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Можна невеличкий офтоп? А які зараз є працюючі українські трекери крім 0day? Щоб можна було качати якісні фільми з українською озвучкою та субтитрами.
Sanchoua
Junior
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Varzek: 03.05.2023 18:18 Можна невеличкий офтоп? А які зараз є працюючі українські трекери крім 0day? Щоб можна було качати якісні фільми з українською озвучкою та субтитрами.
toloka.to
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanchoua
Там також не приходить посилання на пошту для фіналу реєстрації. На 0day це вирішується через тг, тут не знаю. Але взагалі картина по українським трекерам якась сумна...
xelbyb
Junior

Повідомлення

sanya555: 10.02.2023 13:58Ага, на кинозале начитеришь, там все проверяется, даже на сегодняшний день там надо подтверждать скорость. Раз в 60 недель снимают статус короля трекера, и надо отправлять админам подтверждение
У чому сенс таких обмежень? Вони що - оплачують цю роботу чи що?
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

xelbyb: 05.05.2023 10:53
sanya555: 10.02.2023 13:58Ага, на кинозале начитеришь, там все проверяется, даже на сегодняшний день там надо подтверждать скорость. Раз в 60 недель снимают статус короля трекера, и надо отправлять админам подтверждение
У чому сенс таких обмежень? Вони що - оплачують цю роботу чи що?
Это надо спрашивать администрацию Кинозала
xelbyb
Junior

Повідомлення

sanya555: 05.05.2023 12:07Это надо спрашивать администрацию Кинозала
Але ж ви маєте знати чи оплачується це чи ні)) Чомусь всі сором'язливо уникають відповіді на це питання?!
Якщо оплачується - то позиція Кінозалу більш ніж зрозуміла. Якщо ні - то це розвод на дерев'яні медальки та розчісування ЧСВ.
Відповісти