Покупки на ebay.com и всё что связано с данной торговой площадкой

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
EvgA
Member
Звідки: Donetskaya obl

Повідомлення

Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:30 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Я не те щоб сильно новий користувач. Long time member вже більше 10 років, але не продавав давно. У мене там продажі починаються як тільки гривня летить.

Отправлено спустя 3 минуты 58 секунд:
WalkMan: ніяк, а куди тобі гроші мають прийти без payoneer?
Ну раніше ж в они приходили на ПП.
Хай він і вперто не працював з Україною до війни. Я продавав на акк ПП посередника, який слав мені гроші Золотою Короною або Intel express.
Нічого не маю проти payoneer, хай лише він апрувнить мій акк. :gigi:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt
ну в цих мутних схемах я не шарю, тому тут не знаю
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

WalkMan: 05.11.2022 19:25 Ray2000gt
ну в цих мутних схемах я не шарю, тому тут не знаю
Мутні не мутні, але до приходу payoneer іншого шляху для продажу на ebay з України не було. Тому доводилось ще отстьогувати комісію песереднику і системі переводів. :dontknow:

Отправлено спустя 17 минут 48 секунд:
Доречі прикол. Хто продає, звертали увагу на те, що для продавців з України ebay відмінив комісії? Зовсім!
Спробував виставити лістінг з акка знайомого з payoneer. Понаставляв там і промоушн (4%) і Charity (10% якісь флоридский фонд пдітримки приїзжих українців). Товар купили, дивлюсь табличку з розрахунками і не міг в‘їхати спочатку. ВСІ комісії по нулях, і увага (!) Charity теж ebay за нас платить. :rotate: :super: Оце щедрість від америкосів.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ray2000gt: 05.11.2022 19:50 Доречі прикол. Хто продає, звертали увагу на те, що для продавців з України ebay відмінив комісії? Зовсім!
Это еще в начале войны отменили. Но меня другой вопрос интересует. Кто продает в Европу и включена реклама, у вас тоже насчитывает рекламную комиссию за import tax? Оно считает на всю сумму, то есть товар+доставка+налог, но прикол в том что я не получаю ничего с этих денег и ebay видимо тоже, они идут таможенникам той страны куда идет посылка. Так почему с меня списывает процент с рекламы на этот налог?
Ray2000gt: 05.11.2022 19:50 Оце щедрість від америкосів.
Это вы еще не слышали историй как монитор с амазона задерживался, выслали новый и в итоге человек теперь с 2 мониторами. :)
FusionSteel
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Пару дней назад зарегистрировался на ebay, интересно было посмотреть на аукцион железяк для компов и обуви спортивной.
Сначала после первой ставки на аукционе, мне ограничили аккаунт на ставки на аукционе (покупать где сразу оплата можно). После общения с оператором все ограничения сняли. Уже на следующий день прилетает permanent account suspended, без объяснения причин, просто система посчитала меня нежелательным для комьюнити) Как это вообще считается норм у вас, постоянных пользователей ебая?) Я что-то почувствовал себя дискриминированным.
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

Надо просто дать аккаунту отлежаться, равносильно то что делают мошенники (в том числе боты которые делают автоставки) когда получают доступ к акку - ставят ставки и делают бешеную активность.
FusionSteel
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

ShamilFox
Странная у них система. Да и оператор вообще никак не хочет идти на контакт, толдычит мне:
спойлер
01:13:32 UTC Ananya
This suspension is permanent. You will not be able to participate in any buying or selling activities on eBay. In addition, any other accounts that you own, or that are associated with this account, will also be suspended.
01:14:24 UTC pavelgently
Ok, is it possible to remove these restrictions? What I should to do?
01:14:44 UTC Ananya
This is a permanent suspension.
01:15:37 UTC pavelgently
I know what means permanent suspension but I didn't make any actions that could possibly let to it... So I assume this is a mistake
01:17:02 UTC Ananya
There is some risk factors that has been identified in your account ,Therefore this suspension is placed.
01:17:14 UTC Ananya
We have determined that it is in our mutual best interest to part ways. We regret any frustration or inconvenience this matter may cause you.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FusionSteel
на новом акке вообще лучше ничего не покупать месяц и больше, если он не штатовский
если забанили, то разбанить в 99,99% нереально
создать новый тоже уже будет сложно, тк надо новое устройство/инет/данные в нем и тд и тп
FusionSteel
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

yupi
Понятно, ну тогда не судьба. Не знал я этого, думал система, как в нашем олх, а оказалось все сильно печальнее.
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Покупаю у одного й того ж продавця кілька лотів (англієць). Чи можна зекономити на доставці по англії? Якщо так - на якому етапі про це питати та кого? Продавець наче не проти упакувати в одну посилку та єдиножди все надіслали.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Для ломбардів на ібеї норма не перевіряти працездатність товару? Товар йде аукціоном в стані (новий/запакований), на відповідь первіряли його - пишуть "ні, тільки перевірили комплектність". Краще обходити такі "ломбарди" на ібеї, репа на 1200відгуків 92% :insane:

Ps: товар - конденсаторний мікрофон (usb)
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Vitalio
магазин рассчитан на америкосов - если будет косяк, те просто возвращают товар.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

zmax: 20.01.2023 21:48 Vitalio
магазин рассчитан на америкосов - если будет косяк, те просто возвращают товар.
Можуть навіть відхилити тоді мою ставку (потенційний виграш лоту)? То краще такі питання зі ставками в ЛС обговрювати з тими ломбардами/магазинами (куди товар буде їхати - в Україну, скільки днів на повернення і тд в разі чого)
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

Vitalio: 20.01.2023 23:01 Можуть навіть відхилити тоді мою ставку (потенційний виграш лоту)? То краще такі питання зі ставками в ЛС обговрювати з тими ломбардами/магазинами (куди товар буде їхати - в Україну, скільки днів на повернення і тд в разі чого)
Вам той товар за умови його несправності простіше тут ремонтувати/продати як несправний/утилізувати, ніж назад повертати - простіше і дешевше обійдеться,як правило
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

повернення коштів ebay на приват гривневий у вас нормально приходять? А то мені прийшло сповіщення в приват24, типу зарахування 215usd від ebay а баланс не змінився ні на гривню :-P І в історії транзакцій нічого немає. Писав в онлайн підтримку привата - стандартна відмазка типу таке буває чекайте до 3 банківських днів. Все ок в підсумку буде, можна не хвилюватися?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Desmond
Не волнуйтесь , все вернется . Такое у них бывает
Skserj
Member
Звідки: Херсон

Повідомлення

Как зарегистрировать адрес НП шоппинг в приложении Ebay? Ввожу все как указано сайте, но оно не регается.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Хто має досвід продажів на eBay, підкажіть, як діяти. Ситуація…
Аккаунт 10 років+, рейт 300+ (100%), біля 80 продажів.
Вирішив розпродати фермерські карти (свої та клієнтів). Наробив лотів, виставив. Ціни не загинав, щоб швидше продались. За перші 2 доби напродавав карт на $3.7k. Після цього мій акк «обмежили» (we restricted your account) під предлогом, що мені необхідно додати трекінгі та дочекатись отримання. Непродані лістінги деактивували. Ок, все відправив на наступний день, номера прикріпив. Пройшло 3-4 тижня посилки доїхали. Все ок, з 7 продажів отримав 5 позитивних відгуків, два відморозились, але то таке. Акк все ще обмежений. Кошти на Payoneer не перераховані.
Пишу в appeal team, щоб переглянули і розлочили. І ТУТ ПОЧАЛОСЬ ЩОСЬ НЕЗВИЧНЕ. Кажуть, зробіть Proof of identity (селфі з паспортом), Proof of residence (платіжки, виписки з банка), зробіть фотки товара з вашим паспортом (цікаво як, якщо товар відправлений). Ок, все зробив. Наробив фоток з картами (їх багатенько більше 90 шт).
Відповідь. Особа підтверджена, адреса також. Але нам вже не достатньо просто фоток карт. Треба підтвердження покупок та оплат. :insane: :insane: :insane: WTF?
Звичайно, що нічого такого в їхньому розумінні я надати не зможу. Адже навіть ті документи, які є частково (дуже частково) не викликають довіри. Папірці зі штампами (не печатками). Ані фіскальних чеків ані транцакцій по карті я їм не надам. Всі ж пом‘ятають, як ті карти куплялись на піку хайпу. Бізнесмени з Західної України продавали іх десятками за кеш.
Коротше кажучі. Вислав їм «доки» на продані карти. Відповіли, зо доки або не прийняті або їх недостатньо. Вчора вислав ще на лістінги, які вони зняли з продажу.
У мене є одна печатка + купив пару штампів. Порився в гарантійках, зробив по зразку.
Наскільки я зрозумів, eBay вирішив, що товар може бути краденим? Чи як це ще можна зрозуміти?
Питання, що робити, якщо їх не влаштують надані доки? Вже 2 місяці пройшло і грощі вони не збираються віддавати. Як таке можливо?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Ray2000gt
Нужно сказать спасибо конченному быдлу за фейковые продажи марок Русский корабль. Мир нам помог, а некое быдло решило озолотиться продавая ксероксы марок по 200-250 баксов за "марку" . Мы и так для них мошенники все, а после тех событий уже долго отмываться будем от репутации ворья. Масштабы обманов были весьма и весьма большие. У товарища заблочили , продает статуетки, глина, керамика, фарфор . Показывал и снимал видео даже с местом работы где он их делает . 900 баксов висели висели месяца 3-4 , потом вернули деньги
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 30.01.2023 14:29Наскільки я зрозумів, eBay вирішив, що товар може бути краденим?
Вірно, не просто краденим, а отриманим незаконним шляхом. Тому тут потрібні залізні докази.

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Ray2000gt: 30.01.2023 14:29Бізнесмени з Західної України продавали іх десятками за кеш.
За це дуже дякую, надіюсь ніхто не заставляв купувати!?
Відповісти