Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
realism
Member

Повідомлення

У кого какие прогнозы и чего делать, что по чем продавать, когда покупать?

Дефицит видеокарт. Адекватные цены на бу видюхи. по чем брать?

П.3.7, п.3.10 правил в полной мере действуют в данной теме
Востаннє редагувалось 28.09.2015 09:15 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 14.08.2022 11:08 крипта уже 25к :beer:
А ждуны все ждут, шёл 2й год :lol:
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

yupi: 14.08.2022 11:25
KimRomik: 14.08.2022 11:08 крипта уже 25к :beer:
А ждуны все ждут, шёл 2й год :lol:
Третьей пятилетки :gigi:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Народ, у кого какие ожидания на осень по ценам на видики? майнингу дрова уже точно будут.
Metroa
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Дрова будуть тільки цінам на комплпектуючі, а не майнінгу.
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Да с ценами уже бы не плохо было. Если бы не такая инфляция(
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Отправлено спустя 3 минуты 4 секунды:
Metroa: 14.08.2022 21:57 Дрова будуть тільки цінам на комплпектуючі, а не майнінгу.
я не о майнинге биткоина.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Боже, чого всі так бояться того 15-16 числа. Ну сядуть всі на зелений кефір, чи ворону, чи ерго, чи ще щось. Ну просяде перший час профіт на 20%, ну нехай на 30. І що? Таке враження ніби ви кожен день крипту по копійках продаєте.

Деколи складається таке враження, що люди думають що вони майнять долари :spy:

Посани, відкрию секрет. Ви майните віртуальні монети, які мають волатильну ціну. Підказую 100% робочу стратегію, тільки ТСССССС.

Берете, майните і не продаєте поки курс бітка не буде 70-100К.

Наприклад, знайомий рахував що майнив кефір спочатку звичайний на rx480 з 2017, а потім сів на класік, так як карта 4гб. Кефір звичайний продав на хаях, а класік от недавно по 45 ніби. По загальним даним окупилась карта раз 50, щоб не збрехати :rotate:

Але ж то люди хомяки, десь там маленька просадка по уявних доларах в день і все, воно реве як дитина

Відправлено через 35 секунд:
Ви думаєте корпорації типу NV і AMD не будуть пампити коїни які майнять на ГПУ? Будуть ще й як, бо самі на цьому заробляють ;)
Востаннє редагувалось 14.08.2022 22:19 користувачем ackstarvinta, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ackstarvinta
мы геймеры, муйнинг нам не нужон
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

KimRomik: 14.08.2022 22:18 ackstarvinta
мы геймеры, муйнинг нам не нужон
так для гамерів АМД зробило 6хххх серію) 6700-6900 саме воно)
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ackstarvinta: 14.08.2022 22:19
KimRomik: 14.08.2022 22:18мы геймеры, муйнинг нам не нужон
так для гамерів АМД зробило 6хххх серію) 6700-6900 саме воно)
не по той цене
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Timedemo: 14.08.2022 21:56 Народ, у кого какие ожидания на осень по ценам на видики? майнингу дрова уже точно будут.
Уверен что пос будет?)
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ackstarvinta: 14.08.2022 22:17 Боже, чого всі так бояться того 15-16 числа. Ну сядуть всі на зелений кефір, чи ворону, чи ерго, чи ще щось. Ну просяде перший час профіт на 20%, ну нехай на 30. І що? Таке враження ніби ви кожен день крипту по копійках продаєте.

Деколи складається таке враження, що люди думають що вони майнять долари :spy:

Посани, відкрию секрет. Ви майните віртуальні монети, які мають волатильну ціну. Підказую 100% робочу стратегію, тільки ТСССССС.

Берете, майните і не продаєте поки курс бітка не буде 70-100К.

Наприклад, знайомий рахував що майнив кефір спочатку звичайний на rx480 з 2017, а потім сів на класік, так як карта 4гб. Кефір звичайний продав на хаях, а класік от недавно по 45 ніби. По загальним даним окупилась карта раз 50, щоб не збрехати :rotate:

Але ж то люди хомяки, десь там маленька просадка по уявних доларах в день і все, воно реве як дитина

Відправлено через 35 секунд:
Ви думаєте корпорації типу NV і AMD не будуть пампити коїни які майнять на ГПУ? Будуть ще й як, бо самі на цьому заробляють ;)
ты явно далек от майнинга, люди которые так рассуждают, не морочат себе голову, а покупаю крипту, и продают когда подорожает.
а те кто майнят, в основном льют по рынку. я в их числе. смысл майнить после поса с доходом в 10 центов с 3080 карты в день, если проще на бабло затраченное на электрику, покупать ту самую крипту в которую уверовал.
я не боюсь поса, и готов к нему. мне просто интересно мнение людей, по ценам.

Отправлено спустя 32 секунды:
0063kk: 14.08.2022 22:39
Timedemo: 14.08.2022 21:56 Народ, у кого какие ожидания на осень по ценам на видики? майнингу дрова уже точно будут.
Уверен что пос будет?)
если немного в теме. поймете о чем тут
https://wenmerge.com
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Timedemo: 14.08.2022 22:44
ackstarvinta: 14.08.2022 22:17 Боже, чого всі так бояться того 15-16 числа. Ну сядуть всі на зелений кефір, чи ворону, чи ерго, чи ще щось. Ну просяде перший час профіт на 20%, ну нехай на 30. І що? Таке враження ніби ви кожен день крипту по копійках продаєте.

Деколи складається таке враження, що люди думають що вони майнять долари :spy:

Посани, відкрию секрет. Ви майните віртуальні монети, які мають волатильну ціну. Підказую 100% робочу стратегію, тільки ТСССССС.

Берете, майните і не продаєте поки курс бітка не буде 70-100К.

Наприклад, знайомий рахував що майнив кефір спочатку звичайний на rx480 з 2017, а потім сів на класік, так як карта 4гб. Кефір звичайний продав на хаях, а класік от недавно по 45 ніби. По загальним даним окупилась карта раз 50, щоб не збрехати :rotate:

Але ж то люди хомяки, десь там маленька просадка по уявних доларах в день і все, воно реве як дитина

Відправлено через 35 секунд:
Ви думаєте корпорації типу NV і AMD не будуть пампити коїни які майнять на ГПУ? Будуть ще й як, бо самі на цьому заробляють ;)
ты явно далек от майнинга, люди которые так рассуждают, не морочат себе голову, а покупаю крипту, и продают когда подорожает.
а те кто майнят, в основном льют по рынку. я в их числе. смысл майнить после поса с доходом в 10 центов с 3080 карты в день, если проще на бабло затраченное на электрику, покупать ту самую крипту в которую уверовал.
я не боюсь поса, и готов к нему. мне просто интересно мнение людей, по ценам.

Отправлено спустя 32 секунды:
0063kk: 14.08.2022 22:39

Уверен что пос будет?)
если немного в теме. поймете о чем тут
https://wenmerge.com
Думаю що Ви помиляєтесь) неправильне представлення майнінгу якраз в тих хто лиє по ринку. Скільки я вже крокодилячих сліз чув від людей які зливали кефір по 100-200-1000-2000

Це тупо і немає жодного сенсу. Я колись робив так само як Ви, поки в руки калькулятор не взяв.

Якщо біда крайня, грошей немає і зарплати не вистачає на щоденні потреби - тоді розумію. А якщо такого нема - тоді тільки ходл+стейкінг під %, щоб кефіри не лежали без діла B-)

І так майниться майниться майниться і одного дня 3090 міняється на однушку в Києві :eek:

Жарт звісно; але в кожному жарті є лише доля жарту :D

Відправлено через 2 хвилини 54 секунди:
Доречі 3090 на хаях була 3300, на якийсь автомобіль джилі (привіт любителям паліта) можна було обміняти легенько :beer:
Чи на авео якесь на ручці
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

мне долго рассказывать свою стратегию, и тех кто льет по рынку. и поверьте, я своей стратегией добился больших успехов, чем те кто холдят эфир с ноября например. ;) смысл вкладывать в майнинг по курсу 100 эфира, если проще купить эфир по 100 и продать по 4000. кульки, манаться, шум, помещение и т.д. если детский сад в 200 мегагеш это одно, а если мощности больше, это уже головняк.
еще я понимаю что Вы продавец видеокарт, и Вам нужно продавать. Но походу Вы не понимаете, что такое сложность сети, какое количество карт сегодня копают Эфир, Ворону, Фиро, Эрго, Кортекс и т.д. но когда Вы поймете, посчитаете количество карт, то поймете, что после поса, доход будет равен розетки в лучшем случае.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Зняття кефіру по ринку кожен місяць можна розглядати лише в тому випадку, якщо Ви впевнені що зможете переінвестувати ці гроші таким чином, що обженете по % дохідність майбутньої продажі кефіру на хаях.
Допустимо, кефір буде 5к через два роки. Це 250% росту, або трошки більше 10% в місяць (я знаю що воно не так працює, це щоб пальцях).
Тобто, якщо ви впевнені що з 1000$ ви за два роки зробите більше ніж 2500 в купі - окей, можна знімати по ринку. в інших випадках - протипоказано :beer:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ackstarvinta: 14.08.2022 22:54
І так майниться майниться майниться і одного дня 3090 міняється на однушку в Києві :eek:
это шикарная сказка, для школьников до 8го класса.

Отправлено спустя 1 минуту 35 секунд:
ackstarvinta: 14.08.2022 22:57 Зняття кефіру по ринку кожен місяць можна розглядати лише в тому випадку, якщо Ви впевнені що зможете переінвестувати ці гроші таким чином, що обженете по % дохідність майбутньої продажі кефіру на хаях.
Допустимо, кефір буде 5к через два роки. Це 250% росту, або трошки більше 10% в місяць (я знаю що воно не так працює, це щоб пальцях).
Тобто, якщо ви впевнені що з 1000$ ви за два роки зробите більше ніж 2500 в купі - окей, можна знімати по ринку. в інших випадках - протипоказано :beer:
я по другому делаю. я докупаю мощности на низах. и копаю уже сегодня, а холдер ждет, и неизвестно сколько нужно ждать хорошей цены. а я купил карту на намайненое с ноября к примеру, в мае, и она уже 3 месяца работает. а холдер ждет. думаю плюс минус понятно.
Востаннє редагувалось 14.08.2022 23:00 користувачем Timedemo, всього редагувалось 1 раз.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Timedemo: 14.08.2022 22:56 мне долго рассказывать свою стратегию, и тех кто льет по рынку. и поверьте, я своей стратегией добился больших успехов, чем те кто холдят эфир с ноября например. ;) смысл вкладывать в майнинг по курсу 100 эфира, если проще купить эфир по 100 и продать по 4000. кульки, манаться, шум, помещение и т.д. если детский сад в 200 мегагеш это одно, а если мощности больше, это уже головняк.
еще я понимаю что Вы продавец видеокарт, и Вам нужно продавать. Но походу Вы не понимаете, что такое сложность сети, какое количество карт сегодня копают Эфир, Ворону, Фиро, Эрго, Кортекс и т.д. но когда Вы поймете, посчитаете количество карт, то поймете, что после поса, доход будет равен розетки в лучшем случае.
Повірте, я все прекрасно розумію) і про складність що росте кожен день там на 0.8% в середньому теж. І ще навпаки кожному клієнту пояснюю що він не може добути завтра таку ж кількість кефіру як сьогодні, а після завтра ще менше і тд.

Та не буде там розетки, побачите) ставте себе на місце інвесторів з NV. Вбухаються бабки і все буде гуд B-)

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
На рахунок масштабування згідний з Вами) це бізнес як і всі інші. Є свої кости, оренди, ліміти і тд
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ackstarvinta: 14.08.2022 23:00
Timedemo: 14.08.2022 22:56 мне долго рассказывать свою стратегию, и тех кто льет по рынку. и поверьте, я своей стратегией добился больших успехов, чем те кто холдят эфир с ноября например. ;) смысл вкладывать в майнинг по курсу 100 эфира, если проще купить эфир по 100 и продать по 4000. кульки, манаться, шум, помещение и т.д. если детский сад в 200 мегагеш это одно, а если мощности больше, это уже головняк.
еще я понимаю что Вы продавец видеокарт, и Вам нужно продавать. Но походу Вы не понимаете, что такое сложность сети, какое количество карт сегодня копают Эфир, Ворону, Фиро, Эрго, Кортекс и т.д. но когда Вы поймете, посчитаете количество карт, то поймете, что после поса, доход будет равен розетки в лучшем случае.
Повірте, я все прекрасно розумію) і про складність що росте кожен день там на 0.8% в середньому теж. І ще навпаки кожному клієнту пояснюю що він не може добути завтра таку ж кількість кефіру як сьогодні, а після завтра ще менше і тд.

Та не буде там розетки, побачите) ставте себе на місце інвесторів з NV. Вбухаються бабки і все буде гуд B-)
не растет сеть с мая.
я же говорю, Вы слабо в теме.
https://gyazo.com/9d2051c1b7cdc176712fa788ddfbdf7c

Отправлено спустя 5 минут 14 секунд:
а вот еще пища для размышлений. если взять среднюю карту 3060ти. то обычный эфир сейчас копает 15.5 млн карт такого класса. а классик всего лишь 0.5 млн. чтобы уменьшить доход в 10 раз на классике. нужно всего 5млн карт закинуть на классик. а среди этих карт есть еще асики 5ти гиговы, с эффективностью 1вт на мегахеш. хорошо поконкурируете видяхами с ними на классике.
а всеми любимую перспективную ворону, копает всего 95 тыс видеокарт.
продолжать?
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Timedemo: 14.08.2022 23:07
ackstarvinta: 14.08.2022 23:00

Повірте, я все прекрасно розумію) і про складність що росте кожен день там на 0.8% в середньому теж. І ще навпаки кожному клієнту пояснюю що він не може добути завтра таку ж кількість кефіру як сьогодні, а після завтра ще менше і тд.

Та не буде там розетки, побачите) ставте себе на місце інвесторів з NV. Вбухаються бабки і все буде гуд B-)
не растет сеть с мая.
я же говорю, Вы слабо в теме.
https://gyazo.com/9d2051c1b7cdc176712fa788ddfbdf7c

Отправлено спустя 5 минут 14 секунд:
а вот еще пища для размышлений. если взять среднюю карту 3060ти. то обычный эфир сейчас копает 15.5 млн карт такого класса. а классик всего лишь 0.5 млн. чтобы уменьшить доход в 10 раз на классике. нужно всего 5млн карт закинуть на классик. а среди этих карт есть еще асики 5ти гиговы, с эффективностью 1вт на мегахеш. хорошо поконкурируете видяхами с ними на классике.
а всеми любимую перспективную ворону, копает всего 95 тыс видеокарт.
продолжать?

https://bitinfocharts.com/ru/comparison ... culty.html

Я не вважаю доцільним доказувати Вам свою експертність, так як Ваша думка залишається при Вас)

І про це я теж вкурсі, і при дикий ріст складності після посу теж вкурсі. Але не бійтесь, прорвемось B-)

Просто згадаєте мої слова)) ну, якщо буду не правий - то так і скажу плану: окей, був не прав) корона з голови не впаде, вона на монтажній піні :-P

Але щось я думаю що як це часто буває я буду правим :laugh:

Подешевшають - окей, будемо докупляти

Подорожчають - окей, будемо продавати

купляй страх, продавай жадність B-)
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ну и где рост ? летом обвал сложности. в сентябре 99.9 процентов пос.
классик укатают асики, ворона даст знать о себе электрикой. выживут бесплатные розетки, очень дешевые розетки. и частично такие как я, зимой отопление, летом солнечные батареи.
Відповісти