Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
realism
Member

Повідомлення

У кого какие прогнозы и чего делать, что по чем продавать, когда покупать?

Дефицит видеокарт. Адекватные цены на бу видюхи. по чем брать?

П.3.7, п.3.10 правил в полной мере действуют в данной теме
Востаннє редагувалось 28.09.2015 09:15 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Timedemo: 14.08.2022 23:13 ну и где рост ? летом обвал сложности. в сентябре 99.9 процентов пос.
классик укатают асики, ворона даст знать о себе электрикой. выживут бесплатные розетки, очень дешевые розетки. и частично такие как я, зимой отопление, летом солнечные батареи.
На рахунок опалення я з Вами, а ось батареями сонячними не розжився, так як я в оренді.

Ворона не стільки по електриці страшна, як по енергоспоживанню в плані тепловиділення.

Мамкіні майнери в квартирах будуть вбивати обладнання :(

Але ті хто нормально організує в себе потоки повітряних мас і далі зможуть спокійно копати ворону. Жарко буде звісно, але таке життя
Востаннє редагувалось 14.08.2022 23:16 користувачем ackstarvinta, всього редагувалось 1 раз.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

я буду только счастлив если Вы будете правы. но я реально смотрю на вещи. и сейчас думаю, продать карты допустим, и купить потом подешевле. но есть сомнения, что 30я серия сильно обрушится в цене. вот и думаю будут ли 3080 бу по 400 баксов или не будут.

Отправлено спустя 1 минуту 30 секунд:
ackstarvinta: 14.08.2022 23:16
Timedemo: 14.08.2022 23:13 ну и где рост ? летом обвал сложности. в сентябре 99.9 процентов пос.
классик укатают асики, ворона даст знать о себе электрикой. выживут бесплатные розетки, очень дешевые розетки. и частично такие как я, зимой отопление, летом солнечные батареи.
На рахунок опалення я з Вами, а ось батареями сонячними не розжився, так як я в оренді.

Ворона не стільки по електриці страшна, як по енергоспоживанню в плані тепловиділення.

Мамкіні майнери в квартирах будуть вбивати обладнання :(

Але ті хто нормально організує в себе потоки повітряних мас і далі зможуть спокійно копати ворону. Жарко буде звісно, але таке життя
да дело же не только в охлаждении, но и в повышенном потреблении электрики. сегодня она слабо чувствуется, а когда укатают сложность. там она будет играть решающую роль. разве что какие-то классики или вороны, дадут хотябы х10.
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

Тавагищи, вы таки темой не ошиблись? Для всех этий помоёв есть отдельный лепрозорий, простите - тема.
Оставьте свои икспертные выкладки там, а?)
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Майнинг, фактор влияющий на цены компьютерных комплектующих, таких как видеокарты, мат платы, и дешевые процессоры. Мы обсуждаем данный фактор, исключительно в выявлении перспектив ценообразования вышеперечисленных комплектующих.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Доречі, посани, на правах апу теми. Думаю темними холодними вечорами зайнятись блогерством і знімати обзори на відяхи/мамки/тощо.

Далеко не кожна відяха є на обзорах на оверах, особливо забугорні бренди типу evga.

Що б ви хотіли бачити в обзорі відеокарт?

Планую брати відеокарту, тестити на рідних прокладках і на замінених. Процес заміни на відео + міліметровки всі в студію :beer:

Поки що будуть тести в освновному 30 серія ртх, а далі що до рук попаде :D
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ackstarvinta: 14.08.2022 23:41Думаю темними холодними вечорами зайнятись блогерством і знімати обзори на відяхи/мамки/тощо.
обнищали майнеры... до ютуба скатились :laugh: :beer:

Отправлено спустя 2 минуты 40 секунд:
ackstarvinta: 14.08.2022 23:41Поки що будуть тести в освновному 30 серія ртх, а далі що до рук попаде
на форумі 3080 взагалі не бачу, особливо не по ціні як з магаза, а таки нижче. поки вони лише виросли.
коли притянули перепродати то одне, а коли б.у. карту толкають за фул прайс, то якось питання є.

з 3070 взагалі питання, куди подівались)
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Deadpool: 15.08.2022 01:38
ackstarvinta: 14.08.2022 23:41Думаю темними холодними вечорами зайнятись блогерством і знімати обзори на відяхи/мамки/тощо.
обнищали майнеры... до ютуба скатились :laugh: :beer:

Отправлено спустя 2 минуты 40 секунд:
ackstarvinta: 14.08.2022 23:41Поки що будуть тести в освновному 30 серія ртх, а далі що до рук попаде
на форумі 3080 взагалі не бачу, особливо не по ціні як з магаза, а таки нижче. поки вони лише виросли.
коли притянули перепродати то одне, а коли б.у. карту толкають за фул прайс, то якось питання є.

з 3070 взагалі питання, куди подівались)
3080 топові по ліквідності зараз. Я ще не встиг виставити ні на форум, ні на олх то клієнт подзвонив чи щось буде я забрав всі. Решта пішли по трейдінах, тому чекайте трохи 3060ті в продажу.

3070 теж майнери вигрібають як гарячі пиріжки, бо з точки зору надійності і безпроблемності карта топ. Майнить як 3060ті, але її можна поставити хоч на город під сонцем нічого їй не станеться, бо там завжди самсунг і норм охлад

Але нічого, 3070 теж буде за пару тижнів B-)
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ackstarvinta: 15.08.2022 09:13
Deadpool: 15.08.2022 01:38
обнищали майнеры... до ютуба скатились :laugh: :beer:

Отправлено спустя 2 минуты 40 секунд:

на форумі 3080 взагалі не бачу, особливо не по ціні як з магаза, а таки нижче. поки вони лише виросли.
коли притянули перепродати то одне, а коли б.у. карту толкають за фул прайс, то якось питання є.

з 3070 взагалі питання, куди подівались)
3080 топові по ліквідності зараз. Я ще не встиг виставити ні на форум, ні на олх то клієнт подзвонив чи щось буде я забрав всі. Решта пішли по трейдінах, тому чекайте трохи 3060ті в продажу.

3070 теж майнери вигрібають як гарячі пиріжки, бо з точки зору надійності і безпроблемності карта топ. Майнить як 3060ті, але її можна поставити хоч на город під сонцем нічого їй не станеться, бо там завжди самсунг і норм охлад

Але нічого, 3070 теж буде за пару тижнів B-)
Пока твои 3080 не приехали, свои продавать? :gigi:
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Timedemo: 15.08.2022 16:17
ackstarvinta: 15.08.2022 09:13

3080 топові по ліквідності зараз. Я ще не встиг виставити ні на форум, ні на олх то клієнт подзвонив чи щось буде я забрав всі. Решта пішли по трейдінах, тому чекайте трохи 3060ті в продажу.

3070 теж майнери вигрібають як гарячі пиріжки, бо з точки зору надійності і безпроблемності карта топ. Майнить як 3060ті, але її можна поставити хоч на город під сонцем нічого їй не станеться, бо там завжди самсунг і норм охлад

Але нічого, 3070 теж буде за пару тижнів B-)
Пока твои 3080 не приехали, свои продавать? :gigi:
Місяця півтора маєте точно :laugh:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

:laugh:
Nemhain
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Журнашлюхи такі журнашлюхи. В оригінальній статті пишеться:
— Від яких цін очікуєте зростання на 45-60% і протягом якого часу?

— Від червневих цін. У серпні ціни піднялися на 20-25% на більшість електроніки, тож зростання до 45-60% відбудеться протягом чотирьох-пʼяти місяців.
Тобто здорожчання ВЖЕ відбулось, все інше - коливання курсу. Якщо будуть нові податки то ми про них взнаємо із законопроектів і можна встигнути закупитись.

Посилання на оригінал:
спойлер
https://www.epravda.com.ua/publications ... 31/690974/
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://itc.ua/ua/novini/spivvlasnik-al ... -na-45-60/
«Первинне, що вплинуло на вартість електроніки й не тільки електроніки, а й усіх імпортних товарів, – це повернення з 1 липня оподаткування імпортних операцій. Через це імпортні товари подорожчали на 20%, а ті товари, які обкладалися митом (переважно електроніка) 10-16% разом з ПДВ, подорожчали на 30-36%.

Тобто з 1 липня ціни зросли на 20-36% у собівартості. Через двадцять днів Національний банк девальвував курс гривні на 25%. Це стало другим фактором, який вплинув на подорожчання електроніки».
І як воно Вам, тобто дії уряду?

Відправлено через 26 хвилин 40 секунд:
Nemhain: 31.08.2022 21:44 Тобто здорожчання ВЖЕ відбулось, все інше - коливання курсу. Якщо будуть нові податки то ми про них взнаємо із законопроектів і можна встигнути закупитись.
Ні, вони ж кажуть що буде ще. Під усей цей шумок уряд вирішив підзоробити на громадянах :shuffle:
«У всіх імпортних товарів є потенціал підвищення ціни на 45-60%. ПДВ 20% плюс 25% курс – отримуємо нижню планку 45%. Щодо верхньої межі подорожчання можу сказати лише про товари, які ми імпортуємо, бо розмір мита на них – 12%. Тобто потенціал зростання цін на електроніку дуже великий: 20% ПДВ, 12% мита і 25% зростання курсу – виходить близько 60%»
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 02.09.2022 01:36 https://itc.ua/ua/novini/spivvlasnik-al ... -na-45-60/
«Первинне, що вплинуло на вартість електроніки й не тільки електроніки, а й усіх імпортних товарів, – це повернення з 1 липня оподаткування імпортних операцій. Через це імпортні товари подорожчали на 20%, а ті товари, які обкладалися митом (переважно електроніка) 10-16% разом з ПДВ, подорожчали на 30-36%.

Тобто з 1 липня ціни зросли на 20-36% у собівартості. Через двадцять днів Національний банк девальвував курс гривні на 25%. Це стало другим фактором, який вплинув на подорожчання електроніки».
І як воно Вам, тобто дії уряду?

Відправлено через 26 хвилин 40 секунд:
Nemhain: 31.08.2022 21:44 Тобто здорожчання ВЖЕ відбулось, все інше - коливання курсу. Якщо будуть нові податки то ми про них взнаємо із законопроектів і можна встигнути закупитись.
Ні, вони ж кажуть що буде ще. Під усей цей шумок уряд вирішив підзоробити на громадянах :shuffle:
«У всіх імпортних товарів є потенціал підвищення ціни на 45-60%. ПДВ 20% плюс 25% курс – отримуємо нижню планку 45%. Щодо верхньої межі подорожчання можу сказати лише про товари, які ми імпортуємо, бо розмір мита на них – 12%. Тобто потенціал зростання цін на електроніку дуже великий: 20% ПДВ, 12% мита і 25% зростання курсу – виходить близько 60%»
Классно, наверное, дублировать новости :up:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields
я не знал про єту тему вообще. Создал свою про новость, ее удалили, а новость впихнули сюда.

Так что все пофиг на єти антинародные действия правительства с поднятием налога на импорт!?

Что тут обсуждать новое железо если купить никто не сможет?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 02.09.2022 20:32Что тут обсуждать новое железо если купить никто не сможет?
Так че на сайте забыл?
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi
так другого в Украине ничего нет вменяемого, до єтого всего сидел на овсру, теперь тут, там противно здесь скучно.

Відправлено через 8 хвилин 50 секунд:
А как вам такое?
https://itc.ua/ua/novini/dolar-po-50-gr ... -2023-rik/
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Отлично, а что они будут делать, чтоб каждый третий не стал безработным и большинство не получало аж 270$ в месяц?
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Алле, кто не понял, доллар после нг будет по 50, всем пофиг? Надо срочно успеть закупиться.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 03.09.2022 14:55
Алле, кто не понял, доллар после нг будет по 50, всем пофиг? Надо срочно успеть закупиться.
Зображення
Відповісти