Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
realism
Member

Повідомлення

У кого какие прогнозы и чего делать, что по чем продавать, когда покупать?

Дефицит видеокарт. Адекватные цены на бу видюхи. по чем брать?

П.3.7, п.3.10 правил в полной мере действуют в данной теме
Востаннє редагувалось 28.09.2015 09:15 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Omelya: 18.07.2021 23:57коли 1080 будуть хочаб по 200уе?
Логично, что когда крипта на дне будет
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

yupi: 19.07.2021 00:00
Omelya: 18.07.2021 23:57коли 1080 будуть хочаб по 200уе?
Логично, что когда крипта на дне будет
ну ладно біток...ним хоч на торі можна розраховуватися за запрещьонку....
а ефіри, даш і прочі пародії на біткоїн---що з ними робити? смисл їх добичі?
коли уже настане час як з бітком що перестали його на відюхах добувати?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Omelya: 18.07.2021 23:57 вообщем як я поняв біткоїн падати до 15 000 не буде поки що...
тому ціни будуть завишені....
прийдеться в ігри НЕ грати.
хочу купити щось типу 1080 жирафи...але ціни бредові.
я таку три года назад - літом 2018 -- єлі продав за 10 000грн і 2роки гарантії було...
тому виручати бариг не буду.

звісно є іще варіант - купити відюху якусь за 30 000грн-+ і сразу в майнінг закинуть і хай себе відробить за півгода - рік і тоді вже грати в неї...


хто що думає? коли 1080 будуть хочаб по 200уе?
1080 хотя бы по 200уе? Примерно никогда :lol:
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

7mindfields: 19.07.2021 00:03
Omelya: 18.07.2021 23:57 вообщем як я поняв біткоїн падати до 15 000 не буде поки що...
тому ціни будуть завишені....
прийдеться в ігри НЕ грати.
хочу купити щось типу 1080 жирафи...але ціни бредові.
я таку три года назад - літом 2018 -- єлі продав за 10 000грн і 2роки гарантії було...
тому виручати бариг не буду.

звісно є іще варіант - купити відюху якусь за 30 000грн-+ і сразу в майнінг закинуть і хай себе відробить за півгода - рік і тоді вже грати в неї...


хто що думає? коли 1080 будуть хочаб по 200уе?
Хотябы по 200уе? Примерно никогда :lol:
чого смієтеся? рік назад самі унилі версії gtx 1080 попадалися по 200уе.
просто це бред...це ж не коньяк що з роками дорожчає...і навіть не машина...що не так швидко устаріває.
от представте ви купили айфон\самсунг за 500уе,а через рік він став 2000уе стоять -- бред? так не буває...

просто я тепер не можу грати в ігри...ізза МММщини Земного маштабу...
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Omelya: 19.07.2021 00:06
7mindfields: 19.07.2021 00:03
Хотябы по 200уе? Примерно никогда :lol:
чого смієтеся? рік назад самі унилі версії gtx 1080 попадалися по 200уе.
просто це бред...це ж не коньяк що з роками дорожчає...і навіть не машина...що не так швидко устаріває.
от представте ви купили айфон\самсунг за 500уе,а через рік він став 2000уе стоять -- бред? так не буває...

просто я тепер не можу грати в ігри...ізза МММщини Земного маштабу...
Ну так может стоит вспомнить сколько год назад биток стоил для начала?
Аналогии какие-то неуместные с телефонами, ровно как и с авто, ибо они никак не связаны с криптой
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

7mindfields: 19.07.2021 00:16
Omelya: 19.07.2021 00:06

чого смієтеся? рік назад самі унилі версії gtx 1080 попадалися по 200уе.
просто це бред...це ж не коньяк що з роками дорожчає...і навіть не машина...що не так швидко устаріває.
от представте ви купили айфон\самсунг за 500уе,а через рік він став 2000уе стоять -- бред? так не буває...

просто я тепер не можу грати в ігри...ізза МММщини Земного маштабу...
Ну так может стоит вспомнить сколько год назад биток стоил для начала?
Аналогии какие-то неуместные с телефонами, ровно как и с авто, ибо они никак не связаны с криптой
ну то за що я й кажу --- треба купити карту якусь з останніх моделей і закинуть її сразу в майнінг щоб окупилася,а тіки тоді її юзать як обичну карту --- п оіншому це бред переплачувать ізза майнерів...
пс я то можу цілу ферму купити...гроші как би є але я краще собі на ті 5000уе чи більше куплю нормальну машину. так год назад я й зробив -- купив собі кабріолета...накатався - продав не давно. валюту вернув обратно в ничку...но брать відюху за 100 000 типу 3090жирафу...ну вибачте можна нормальну машину взяти

Отправлено спустя 5 минут 31 секунду:
вже накрайняк краще за 1000-1500уе купити айфона 12...хоч понти будуть...а з відеокарти які понти? зато бариг і майнерів виручиш шо купите по 3х кратній ціні.

ну не знаю це треба бути жостким геймером....

ну накрайняк соні плейстейшн 5 за 15 000грн + купить іще 20 ігр яких на 2 года хватить
Дивуюся як вони іще на приставках і телевізорах НЕ майнять...
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Omelya: 19.07.2021 00:06просто я тепер не можу грати в ігри...ізза МММщини Земного маштабу...
Какая беда :laugh: :lol:
Купи хбокс Х и играй
walkietalkie
Member

Повідомлення

Omelya: 19.07.2021 00:06просто я тепер не можу грати в ігри...ізза МММщини Земного маштабу...
если вы не можете себе позволить игры - таки больше работайте!
Omelya: 19.07.2021 00:56вже накрайняк краще за 1000-1500уе купити айфона 12...хоч понти будуть
перед кем? кого ты сейчас удивишь беспонтовым огрызком? Темных колхозников?
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

walkietalkie: 19.07.2021 11:06
Omelya: 19.07.2021 00:06просто я тепер не можу грати в ігри...ізза МММщини Земного маштабу...
если вы не можете себе позволить игры - таки больше работайте!
Omelya: 19.07.2021 00:56вже накрайняк краще за 1000-1500уе купити айфона 12...хоч понти будуть
перед кем? кого ты сейчас удивишь беспонтовым огрызком? Темных колхозников?
я ж кажу я можу купити цілу ферму --- тіки нащо? можу я взять ту 3070 наприклад...але принципово не буду. може й так --- я не настільки багатий щоб купляти відеокарту по ціні ЛАНОСА...

по поводу айфона --- понту з айфона БІЛЬШЕ чим з відеокарти. розумієте? та і користуються смартфоном люди частіше чим відеокартою.
при цьому я юзаю самсунг s серії.

Висновок: всьому своя ціна --- зараз Нвідіа і амд роблять "плати\вироби для майнінгу". Це не відеокарта для ігор. Це засіб для майнінгу.
Тому в ігри не граю принципово. Можливо в майбутньому зроблять онлайн сервіси, тоді і купляти відюхи не треба буде.....чи біток рухне...не знаю побачимо
walkietalkie
Member

Повідомлення

Omelya: 19.07.2021 22:26Це не відеокарта для ігор. Це засіб для майнінгу.
нет, это новая реальность. Бесконтрольное печатанье и раздача денег - не шутки.
Omelya: 19.07.2021 22:26чи біток рухне
не рухнет
Omelya: 19.07.2021 22:26Можливо в майбутньому зроблять онлайн сервіси, тоді і купляти відюхи не треба буде
ну, gfn со своими костылями уже есть. Но оно, естессно, только для солоигор условно годится.
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Omelya: 19.07.2021 22:26 я ж кажу я можу купити цілу ферму --- тіки нащо? можу я взять ту 3070 наприклад...але принципово не буду. може й так --- я не настільки багатий щоб купляти відеокарту по ціні ЛАНОСА...
не покупайте - какие проблемы
Omelya: 19.07.2021 22:26 по поводу айфона --- понту з айфона БІЛЬШЕ чим з відеокарти. розумієте? та і користуються смартфоном люди частіше чим відеокартою.
покупайте и корыстуйтесь - всем все равно пофигу.
Omelya: 19.07.2021 22:26 Тому в ігри не граю принципово. Можливо в майбутньому зроблять онлайн сервіси, тоді і купляти відюхи не треба буде.....чи біток рухне...не знаю побачимо
их и сейчас вагон - не понимаю что вас так сильно сдерживает.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Что там в Китае, ничего важного не смыло ?
Tesseract
Member

Повідомлення

_nic
Підозрюю, що кілька майнінг ферм змило. Тому скоро на Алі можна буде знайти карти-утопленики. І, ясна річ, по ціні нормальних.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так что, опять не увидим 3000 серию даже с LHR по адекватным ценам или более вкусным ценам? Смотрю опять забурлила крипта, причем очень ощутимо.
Kronus
Member

Повідомлення

Уже почти семь месяцев ждуны ждут новые карты по цене металлолома. Еще пять месяцев и будет год.
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nuclear World: 26.07.2021 15:01 Так что, опять не увидим 3000 серию даже с LHR по адекватным ценам или более вкусным ценам? Смотрю опять забурлила крипта, причем очень ощутимо.
Просто Элон опять сырнул в тваттер, а хомяки снова набрались лапши про потанцевал и независимое будущее.
Пока эти акулы не скинут балласт, рабы будут копать и дальше.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Steelmax
элон ничего не решает и от его высеров рынок не реагирует уже
Kronus
Member

Повідомлення

Steelmax: 26.07.2021 16:11Пока эти акулы не скинут балласт, рабы будут копать и дальше.
Это да. Свободные же люди на заводе.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зображення
Steelmax: 26.07.2021 16:11
Nuclear World: 26.07.2021 15:01 Так что, опять не увидим 3000 серию даже с LHR по адекватным ценам или более вкусным ценам? Смотрю опять забурлила крипта, причем очень ощутимо.
Просто Элон опять сырнул в тваттер, а хомяки снова набрались лапши про потанцевал и независимое будущее.
Пока эти акулы не скинут балласт, рабы будут копать и дальше.
Так из за его сырнулов даже 3070Ти нехило так набрали в цене или из за дефицита поставок.
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Доброго времени суток. Может кто подскажет когда уже цены на карты упадут до приемлемых? В начале сентября планирую взять какую то карту, и нужен совет. Раньше была 1060. Интересует как б/у, так и новое (но новое с такими ценами совсем не интересно). Может уже наконец эта тема с майнингом загнется? И можно будет что то с б/у 3060 урвать? Бюджет до 500 уе.
Відповісти