Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
realism
Member

Повідомлення

У кого какие прогнозы и чего делать, что по чем продавать, когда покупать?

Дефицит видеокарт. Адекватные цены на бу видюхи. по чем брать?

П.3.7, п.3.10 правил в полной мере действуют в данной теме
Востаннє редагувалось 28.09.2015 09:15 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

DuckRider: 25.09.2022 19:30
ackstarvinta: 25.09.2022 18:20
рахуйте що 43. Ці всі казкарі які там кажуть що 37 чи 38 - нехай ідуть в помилОчко.
Вижу, что ты к оф.продажам не имеешь никакого отношению и ничего не знаешь, либо зачем-то манипулируешь. Потому спрошу:
Что тебе по 37 продать из железа?
Мій гаманець це режимний об‘єкт. Всі заходять - ніхто не виходить :learn:

Я маю на увазі що офіційно це одне, а реальність інша.

Взяти продуктові магазинчики. В нас, у Львові вони закуповують оптом на шуварі. Продавці на шуварі, в свою чергу, ганяють з Польщі контрабасом, чи як - це вже їх труднощі. Цілком можливо, що самі продавці купляють в Польщі офіційно, або будь як - по картковому курсу - а в нас продають вже за нал, по наловому курсу в продуктовому.

Тому комерційний курс, він же готівковий 43 і продукти в магазині в більшості своїй закладений саме цей курс.
Навіть оцей ріст налового з 40 до 43 - продукти відчули легенько - при тому в всіх магазинах, навіть офіційних. При тому нбу все стабільно, курс 36.6 чи скільки там.

Тому, знову ж таки, за скільки вони там десь купують - це їхні особисті труднощі. Може вони взагалі ті продукти крадуть, може підробляють в підвалі, може в них кум на митниці, може їм дарують на безоплатній основі, або бартер на сигарети, варіантів безліч.

Факт в тому, що всі продають по комерційному курсу, він же наловий.

По 37 - тільки нова техніка, і все, яка зазвичай йде по оверпрайсі
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Так не покупайте у местных торговцев. я дочке планшет на день прождения покупал, то мне товарищ который таскает эпл технику, прямо сказал, купи в цитрусе, у меня дороже. так и получилось.
весь новый официальный товар идет по курсу 37.
тот же брейн. комптрейд, лакилинк, все торгуют по 37-37.5
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ackstarvinta: 25.09.2022 20:17По 37 - тільки нова техніка
че за бред. любая техника, вещи, медицина, да вообще любой товар, на любых площадках мира покупается по 37,45 :facepalm:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

yupi: 25.09.2022 21:50
ackstarvinta: 25.09.2022 20:17По 37 - тільки нова техніка
че за бред. любая техника, вещи, медицина, да вообще любой товар, на любых площадках мира покупается по 37,45 :facepalm:
https://gyazo.com/6cfbdc27deb6462a3688c5dc43e92988
бред у брейна.
либо бред от незнания.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

yupi: 25.09.2022 21:50
ackstarvinta: 25.09.2022 20:17По 37 - тільки нова техніка
че за бред. любая техника, вещи, медицина, да вообще любой товар, на любых площадках мира покупается по 37,45 :facepalm:
Я маю на увазі техніка бушна, яка ціниться в $. Ті ж айфони бушні в магазинах як правило ціна в $.
Вторинний ринок нерухомості - ціна в $. Реальному, папірцевому, а не мальованому. Автомобіль - та ж історія
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Шутите? видяхи посмотрите как торгуются. если что-то стоит 10000. то бу не может стоить дороже из-за доллара.
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

Timedemo: 25.09.2022 22:52 Шутите? видяхи посмотрите как торгуются. если что-то стоит 10000. то бу не может стоить дороже из-за доллара.
Вы просто не успешний львовский майнер-бизнесмен :gigi:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

:gigi: :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мерзавчик: 25.09.2022 23:00Вы просто не успешний львовский майнер-бизнесмен
ага. він уже відкрив Розетку 2 :lol:
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Hotspur: 26.09.2022 00:14
Мерзавчик: 25.09.2022 23:00Вы просто не успешний львовский майнер-бизнесмен
ага. він уже відкрив Розетку 2 :lol:
Розетка це пародія на мене ;)

це як теорія відра з раками: хочеш вилізти з відра, а тебе тягнуть назад.
Тут таке ж. Щось відкриваєш/починаєш - комусь не подобається і тягнуть назад. Коли в компанії наприклад взнають що не п‘єш - кожен своїм боргом вважає задовбати чому і що це типу не правильно. З курінням те саме. З залом - тим більше :rotate:


Чуваки, все тільки починається, я ще низьколевельний чувак, тому потерпіть :beer: ;)
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ackstarvinta: 25.09.2022 23:35


P.S. Завтра буде підгон відях по смачних цінах, світло вилетіло, тому сьогодні тему вже не відредагую :(
У тебя так себе подгоны, у таймдемо интересней
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Здесь происходит какой то мегасрач :lol: .
Я знаю на примере одной фирмы Магазин запчастей для машины, они закупают запчасти заграницей (офф. импорт, розтаможка и.т.д) по курсу НБУ 36,56 у валюте, а придают запчасти по курсу 41, как-то так.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andrew_R30: 26.09.2022 01:38 Здесь происходит какой то мегасрач :lol: .
Я знаю на примере одной фирмы Магазин запчастей для машины, они закупают запчасти заграницей (офф. импорт, розтаможка и.т.д) по курсу НБУ 36,56 у валюте, а придают запчасти по курсу 41, как-то так.
В данном случае им в бухгалтерию выгодно продавать доллар. Берут по 41+
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кто-то понимает логику ценообразования SSD производителями сейчас?
Почему SX8200 1TB стоит дешевле SX8100 1TB? Диски одного производителя, 8200 быстрее чем 8100. Или первый двухсторонний, а последний односторонний в ноуты?
И это лишь один из примеров нелогичности ценообразования.
Те же цены на MX500/S31/870EVO 1TB...
870 EVO на 30% дороже за MX500 :rotate:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шо там, 1080 к 6к грн сползут в цене или 7500 пока их дно? 2070 и прочее за собой потянут?
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

DuckRider
2070 по 10.5к навіть тут на форумі бачив чи це ще дорого?
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

DuckRider: 06.10.2022 23:09 Шо там, 1080 к 6к грн сползут в цене или 7500 пока их дно? 2070 и прочее за собой потянут?
а шо, таки есть любители острых ощущений взять шестилетнюю карту, на которой не майнила разве слепая безрукая девочка? Это же как рашистский солдат - вроде солдат, а по факту - чёрный пакет :gigi:
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Чекаємо карти по "Van doliar" :lol:
п.с: очікую цін на карти які були 13-14 року, з урахуванням курсу+/-.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Xardas_95: 06.10.2022 23:45 DuckRider
2070 по 10.5к навіть тут на форумі бачив чи це ще дорого?
2070 тут весьма не интересные всплывали, да и 10.5 за них отдавать тупо, 3060 по 13 где-то тут видел. Интересно где дно цен будет. С учетом того, что 2070 продает перекуп, реальность с первых рук - это где-то около 9.5
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

А нахіба потрібна 2070, якщо є то саме, тільки свіжіше у вигляді 5700 xt?
+ в eGPU заводиться ідеально для маку :beer:
Відповісти