Покупки на ebay.com и всё что связано с данной торговой площадкой

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
EvgA
Member
Звідки: Donetskaya obl

Повідомлення

Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:30 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ну вот и меня блокирнули. 7 лет аккаунту, 116 положительных отзывов. Причину конечно не указали, по чату ничего не объяснили.
Печаль.. :rolleyes:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І чим вони керуються в такому разі? Ну добре мій акк улетів в бан, незважаючи на те, що йому було декілька років, проте не було ні покупок ні відгуків. А ті, хто втратив акк з репутацією? :think:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

7mindfields: 27.12.2023 20:14 І чим вони керуються в такому разі? Ну добре мій акк улетів в бан, незважаючи на те, що йому було декілька років, проте не було ні покупок ні відгуків. А ті, хто втратив акк з репутацією? :think:
і жодного негативного відгуку((
Я спитав у чаті, там сказали що це їх рішення, і вони його не будуть пояснювати, щоб уникнути спекуляцій у цьому питанні :rolleyes:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 27.12.2023 20:00 Ну вот и меня блокирнули. 7 лет аккаунту, 116 положительных отзывов. Причину конечно не указали, по чату ничего не объяснили.
Печаль.. :rolleyes:
печаль конечно, у самого когда-то был акк на aukro с более 200+ отзывами и ни одного негативного, понятно что это не супер проблема, но помню как даже в спорных ситуациях не в свою денежную сторону шел на уступки, чтобы красовалась красивая репутация :weep:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

зарегил новый, с новой эл.почтой, с адресом в США, под VPN из США. Через 40 мин тоже заблочили. Вероятно, из-за адреса миста, других идей у меня нет.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

конкретно у меня сейчас 3 аккаунта на одном компе и просто в разных браузерах. впн не пользуюсь
1й - под покупки в мозиле
2й мой аккаунт где я продаю
3й аккаунт чисто по приколу шоб был :gigi:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення

Был 4й еще, но его заблочили много лет назад

Отправлено спустя 35 секунд:
Ortyomko: 27.12.2023 21:18Вероятно, из-за адреса миста, других идей у меня нет.
неее, врятли из-за этого

Отправлено спустя 2 минуты 45 секунд:
единственное изменение - это то, что я не могу уже оплачивать одним пейпалом на несколько аккаунтов. Раньше можно было, сейчас просто выкидывает
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

nochnik89: 27.12.2023 21:40
неее, врятли из-за этого

Отправлено спустя 2 минуты 45 секунд:
единственное изменение - это то, что я не могу уже оплачивать одним пейпалом на несколько аккаунтов. Раньше можно было, сейчас просто выкидывает
Новый акк был на свежую почту, под американским ВПН, входил только 1 раз при регистрации, там ввел адрес миста. Дальше просто пришло письмо на почту что акк заблокирован.
А до этого был акк единственный, как и писал 7 лет и все ок, и рандомно пришло уведомление что все, хорошего понемногу.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Ortyomko: 27.12.2023 21:53А до этого был акк единственный, как и писал 7 лет и все ок,
странно ... может быть серый айпи провайдера ? Хотя увы не знаю
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

nochnik89: 27.12.2023 22:04
Ortyomko: 27.12.2023 21:53А до этого был акк единственный, как и писал 7 лет и все ок,
странно ... может быть серый айпи провайдера ? Хотя увы не знаю
у провайдера белый, но это не имеет никакого значения, т.к. был ВПН. Остаётся только адрес миста.
Мерзавчик
Member

Повідомлення

ндееее уж.... а что саппорт, ничем помочь не может?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мерзавчик: 28.12.2023 00:41 ндееее уж.... а что саппорт, ничем помочь не может?
по власному враженню, тут самий кончений саппорт з усіх, з якими спілкувався :lol:
Andakar
Junior

Повідомлення

Підкажіть чи можливо привезти відеокарти з Ebay наприклад rtx4090 з аукціону і не платити минтницю та НДС
BOBAHH
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Andakar
:facepalm:
а после этого удивляются почему такое отношение к нашим людям :insane:
Metroa
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Andakar: 28.12.2023 02:08 Підкажіть чи можливо привезти відеокарти з Ebay наприклад rtx4090 з аукціону і не платити минтницю та НДС
Митниця зробить запит, щоб підтвердили вартість купленого товару.
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Andakar: 28.12.2023 02:08 Підкажіть чи можливо привезти відеокарти з Ebay наприклад rtx4090 з аукціону і не платити минтницю та НДС
Можна але квітки туди та назад коштують недешево. Може знайдете людину яка вже там та погодиться привезти...
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Ortyomko
на 41 сторінці yupi писав що ніяки впн не канають - потрібно проходити початкову верифікацію в тій країні в якій зареганий акк
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ortyomko: 27.12.2023 21:53 Новый акк был на свежую почту, под американским ВПН, входил только 1 раз при регистрации, там ввел адрес миста. Дальше просто пришло письмо на почту что акк заблокирован.
А до этого был акк единственный, как и писал 7 лет и все ок, и рандомно пришло уведомление что все, хорошего понемногу.
Нічого дивного. Навіщо ви реєструєте акк на американську адресу знаходячись в Україні? Та ще й ставите містівську адресу як місце проживання. :insane: Думаєте там повні дебіли, які не знають, що таке цей Міст?
Ваша location має бути в країні перебування, адреси доставки можете додавати будь які.
P.S. Можу порадити спочатку зарегатись і дочекатись верифікації в Payoneer. Потім регати акк ебей (без всяких впн і вигаданих адрес) і одразу підвʼязати акк Payoneer. Це додасть ваги вашому акку.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ray2000gt: 31.12.2023 22:44
Ortyomko: 27.12.2023 21:53 Новый акк был на свежую почту, под американским ВПН, входил только 1 раз при регистрации, там ввел адрес миста. Дальше просто пришло письмо на почту что акк заблокирован.
А до этого был акк единственный, как и писал 7 лет и все ок, и рандомно пришло уведомление что все, хорошего понемногу.
Нічого дивного. Навіщо ви реєструєте акк на американську адресу знаходячись в Україні? Та ще й ставите містівську адресу як місце проживання. :insane: Думаєте там повні дебіли, які не знають, що таке цей Міст?
Ваша location має бути в країні перебування, адреси доставки можете додавати будь які.
P.S. Можу порадити спочатку зарегатись і дочекатись верифікації в Payoneer. Потім регати акк ебей (без всяких впн і вигаданих адрес) і одразу підвʼязати акк Payoneer. Це додасть ваги вашому акку.
у мене був акк, якому 7+ років з 110+ позитивними відгуками і жодим негативним, підв'язаним paypal з великою історією. Яку ще вагу йому додати? Український акк, його забанили.
Я спробував зробити інакше, сподіваючись що це допоможе. Я заходив під американським ВПН і реєстрував американський акк. Так, єдине це я не знав що вони заблочать адресу Міста.
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Ray2000gt
це все до одного місця - для них Україна типу небезпечний регіон підвишеного ризику і рано чи пізно бан прилетить все рівно, особливо якщо юзати посередників. Тільки когось з-за кордону просити регати і верифікувати або купувати акки чи юзати посередників з викупом
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хто шарить на ібей глобальний пошук, чи тільки в в рамках того домену на який ти зайшов?

там же ібеїв штук 15 є в кожній великій країні свій
Відповісти