Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
kurdas
Junior

Повідомлення

daesz: 11.08.2024 17:31
Спробуйте написати в суппорт.
як саме це зробити?
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

kurdas: 11.08.2024 13:58 Ось така ситуація з Aliexpress: *** усі сроки вийшли, а гроші не повернулись
Другий раз платіть з Віза, а не МС. Багато банків холдять гроші на 45 діб, пояснюючи це вимогою платіжної системи МС. В мене так скасування Болт (оплачував через МС) від 2 липня тримає троші, що ніби то були повернуті тим же днем (скасоване замовлення таксі), але по факту буде висіти до 16 серпня, як запевнила підтримка банку.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kurdas: 12.08.2024 10:04
daesz: 11.08.2024 17:31
Спробуйте написати в суппорт.
як саме це зробити?
Перепрошую, туплю. На головній сторінці аліекспресу прокеручуєте вниз, знизу сліва (ось цю сторінку в мене без ВПН не грузило) :
Зображення
Востаннє редагувалось 12.08.2024 13:56 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Из за проблем с оплатой плюнул и купил на Тему. Что-то соовсем плохо стало
Vovchiiik
Junior

Повідомлення

Я робив замовлення по рекомендаціі вище. Сформував нову адресу на Київ , але індекс поставив областний 69000 ( для Запоріжжя , бо мені треба на Запоріжжя) , також прописав вулицю , номер будинка і квартиру . Не пишіть назву вашого міста , області та справжній індекс в рядку адреси !!! Робите на цю адресу замовлення і проплачуєте , мені це вдалося без проблем. Далі Алі робить автоматичну перевірку і підтверджує замовлення , і у Вас з'являється можливість відкорегувати адресу . Корегуєте , але змінити можливо тільки рядок вулиця дім квартира - ось туди дописуєте назву Вашого міста і справжній індекс. Доречі , індекс модна продублювати в кожному полі.
Вкладення
1.png
11.png
legan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хочу заказать дорогой телефон на AliExpress.
Кто знает на сколько успешно обойти пошлину?
Продавец говорит укажет стоимость на коробке не 450$ а 150$. :D и упакует иначе.
Так вот если таможня не пропустит, что будет? Штраф?
Они свяжутся со мной? И по каким-то реквизитам я должен оплатить пошлину?
- Или скажем второй вариант. Продавец отправит как положено с указанием 450баксов.
Где оплачивается пошлина если приедет укр. почтой? Прямо в моем отделение при получении?
Не будет ли такой фигни типа: вот приезжайте на таможню в х*уево кукуево и оплатите пошлину, или нанимайте брокера за баксов 50, он все сделает за вас :weep:
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

legan: 22.08.2024 10:04 Хочу заказать дорогой телефон на AliExpress.
Кто знает на сколько успешно обойти пошлину?
Продавец говорит укажет стоимость на коробке не 450$ а 150$. :D и упакует иначе.
Так вот если таможня не пропустит, что будет? Штраф?
Они свяжутся со мной? И по каким-то реквизитам я должен оплатить пошлину?
- Или скажем второй вариант. Продавец отправит как положено с указанием 450баксов.
Где оплачивается пошлина если приедет укр. почтой? Прямо в моем отделение при получении?
Не будет ли такой фигни типа: вот приезжайте на таможню в х*уево кукуево и оплатите пошлину, или нанимайте брокера за баксов 50, он все сделает за вас :weep:
Якщо в нас така модель не продається, можна пробувати "проскочити", інакше в 99% тормознуть і запитають підтвердження ціни, або відразу нарахують мито+пдв по середній ціні в нас. При доставці укрпоштою рахунок вам дадуть при отриманні посилки у відділенні, після сплати - видадуть посилку.
legan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LiquidStorm
Дякую за відповідь. Vivo x80 pro чи Vivov x90 pro +
не бачив щоб продавали, а якщо є, то не офіційно на якихось пром чи олх)
Якщо тормознуть, вони якось повідомлюють?
Та я ж можу підтвердити реальну вартість, щоб не нарахувало забагато?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

legan: 22.08.2024 16:01 LiquidStorm
Дякую за відповідь. Vivo x80 pro чи Vivov x90 pro +
не бачив щоб продавали, а якщо є, то не офіційно на якихось пром чи олх)
https://hotline.ua/ua/mobile-mobilnye-t ... mic-black/
На хотлайні мінімум 1 є.
legan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz
Ого, він на аліку 23-25к коштує. Якась дуже велика вартість.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

legan: 22.08.2024 16:10 daesz
Ого, він на аліку 23-25к коштує. Якась дуже велика вартість.
Наші сіровози так люблять, але я до того що якщо б таможня таки затримала телефон - то вийде ну дуже дорого його "розтаможити" :-/
legan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 22.08.2024 16:16
legan: 22.08.2024 16:10 daesz
Ого, він на аліку 23-25к коштує. Якась дуже велика вартість.
Наші сіровози так люблять, але я до того що якщо б таможня таки затримала телефон - то вийде ну дуже дорого його "розтаможити" :-/
ну то я ж можу надати чеки купівлі, довести що купував дешевше ніж вони оцінили)
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

legan: 22.08.2024 16:39
daesz: 22.08.2024 16:16
Наші сіровози так люблять, але я до того що якщо б таможня таки затримала телефон - то вийде ну дуже дорого його "розтаможити" :-/
ну то я ж можу надати чеки купівлі, довести що купував дешевше ніж вони оцінили)
Не зможете. Тим довбням абсолютно побоку, хоч ви його з тему за 1бакс виграли, завжди в повну ціну оцінюють :weep:
legan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KYDRAM: 22.08.2024 16:46
legan: 22.08.2024 16:39

ну то я ж можу надати чеки купівлі, довести що купував дешевше ніж вони оцінили)
Не зможете. Тим довбням абсолютно побоку, хоч ви його з тему за 1бакс виграли, завжди в повну ціну оцінюють :weep:
:-/ :mad:
а якщо замовляти через MeestCN? Чи нова пошта?
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

KYDRAM: 22.08.2024 16:46
legan: 22.08.2024 16:39

ну то я ж можу надати чеки купівлі, довести що купував дешевше ніж вони оцінили)
Не зможете. Тим довбням абсолютно побоку, хоч ви його з тему за 1бакс виграли, завжди в повну ціну оцінюють :weep:
та багато залежить від митника, що на новій пошті що на укр що в міст, ніколи не мав ніяких проблем завжди брали до обрахунку доки що надсилав. В Укр пошті якщо нарахують від не знаю чого, не погодитися із митом, відправити назад на перерахунок, написавши заяву на відідені і додати потрібні доки, єдине це ще +/- пару тижнів
legan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolesnukm
то мабуть одразу треба приходити з доками на купівлю, щоб додати їх одразу до заяви на перерахунок)
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

legan: 22.08.2024 16:54 а якщо замовляти через MeestCN? Чи нова пошта?
За НП не скажу, а от Міст - так, при доставці через їх проміжний склад можна відразу додати доки для митниці, якщо хочете нарахування від ціни, яку платили. Розмитнюють часом довго, але нараховують адекватно.

Відразу зазначу, що це стосується випадку, коли доки - не фотошоп, або доків взагалі нема, а ціну - занизили. Якщо із ними "бавитися" і вам не пощастило "проскочити", то нарахують зі стелі, плюс $10 за ніби митні послуги.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

legan: 22.08.2024 16:54якщо замовляти через MeestCN? Чи нова пошта
Шансов проехать без таможни намного выше, чем напрямую с али на укрпочту. Там задерживают 99% техники сейчас. На считать могут и по докам, и от первой цены какую найдут на том же али.
Никуда ехать таможить не нужно. Все будет в эл. виде приходить и смс.
На почту отправить доки с ценой, а тамодня по ним уже считает. Ну или не считает :gigi:
legan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi
Предположим не считает :gigi: тогда что?
Товар вернётся обратно? И али мне вернет деньги?
Vovchiiik
Junior

Повідомлення

Відправлено через 13 хвилин 31 секунду:
legan: 22.08.2024 22:29 yupi
Предположим не считает :gigi: тогда что?
Товар вернётся обратно? И али мне вернет деньги?
Якщо не маєте досвіду купівлі на Алі , то не рекомендую . У Вашому випадку подіі можуть розгортатися у трьох напрямках. 1. Якщо відправлять з доставкою Укрпоштою - то 2 варіанти - проскочить , або нарахують додаткове мито ( мито нарахують самостійно по своїм цінам) , на Укрпошту приїде посилка з митним рахунком, без сплати вам нічого не видадуть. І не факт що Вам сподобаеться сума мита. Якщо не сплатите то поїде назад. Якщо посилка доїде, то Вам повернуть гроші але не всі - вирахують по максимуму за всі доставки і можливо якись відсоток . ( безкоштовна доставка може стати коштовною , якщо була). Доречі зворотня доставка вже не буде безкоштовною , і може коштувати великих гррошей ( теж за Ваш рахунок).

Відправлено через 13 хвилин 45 секунд:
Варіант 2,3 - якщо поїде Новою поштою ( Міст) , - може проскочити , якщо ні , то будете мати клопоту . З Вами зв'яжется брокер НП по телефону або ел. поштою , і попросить надати документи згідно митного законодавства - а там їх купа , і їх ніде не можна взяти. ( пастпортні дані та Інн , а головне банківський рахунок де вказано - хто купував , що купував , за яку ціну , наіменування товару , намер Вашого банківського рахунку , а також документ що це Ваш банківський рахунок і т.д.) , Ви це шукаєте , якось відсилаєте брокеру НП , а він каже що документи не відповідають законодавству і т.д.

Відправлено через 14 хвилин 10 секунд:
Доречі , ситуацію намалював з власного досвіду по Укрпошті і Новій пошті. По новій пошті ніяких особистих даних ( паспорт Інн банківськи рахунки ) не давав , все що вказувало на мене ( критичне) замальовував , надав скриншоти з алі , але там було багато нестиковок. Брокер казав що все це не підходить , тоді я сказав що іньшого немає "відчипись" , не подобається відправляй обратно. Після цього спустив все на гальма і перестав спілкуватися , вважав що посилка повернута, але ні . Через 3 тижні отримав СМС що посилка у відділенні НП ( тобто її пропустили).
Відповісти