Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купил 3 итема, все отправилось хорошо, объединили посылки в 1 ибо все по Choice. По какой-то причине трек подхватила НП, приедет в почтомат :think: Статус "Out for delivery", через 3 дня "Rejected by local delivery company", НП в свою очередь пишет про "неудачная попытка доставки".
Что делать, куда копать, кому писать? Кто сталкивался?
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Все банально - в почтоматі не виявилося вільної комірки потрібного розміру. Будет лежати у найближчому відділенні.
skserj9
Junior

Повідомлення

tolebamber: 19.07.2024 02:01 С прифротовых кто как сейчас заказывает? По старой схеме уже дней 6 не работает.
Перестало тоже работать. Заказы делал через Киев, теперь не могу ничего заказывать. Выдаёт ошибку при оплате. Как обойти не понимаю. Вы не решили проблему?
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

skserj9
Писал в поддержку, изменил в названии своего города букву о на ноль, и как то заработало через пару дней.
EvilEye
Junior
Аватар користувача
Звідки: просторы Бамбаса

Повідомлення

Тоже столкнулся с тем, что не проходят оплаты, адрес был по старой схеме Киев, Бориспольский район, и свой адрес.
Пробовал ставить Львовскую область, не прокатило. Нули не помогли.

Кто как решил?


tolebamber
А шо вам поддержка написала?
Vetalcode
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

EvilEye
Сделал по этому гайду - всё получилось, заказ прошел:
У меня получилось в симбиозе способа 1 и 2. Создал новую карточку доставки.Индекс указал свой но Главпочтамта 69000. Свой город нигде не указывал, везде ставил Киев. В строке улица написал свой индекс (вернее главный индекс моего города) и свой фактический адрес. После того почистил в смартфоне АлиЭкспресовский кэш и перезагрузил телефон.Затем, так как вследствии выскакивания ошибки 29 мой заказ остался в неоплаченных заказах, я его удалил. Потом я заново зашёл в монеты, нашел тот же товар и нажал оплатить. Все монеты и купон от Евромании успешно применились и оплата прошла успешно. Сейчас статус: ваше замовлення в обробці.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

EvilEye
А что писать? Тупо по факту и писал, было все ок - стало не ок, решите.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Заказал кабель тучки 100вт с дисплеем. А вот что прислали:
спойлер
IMG_20240731_100102935_HDR.jpg
Куда жаловаться, укр почте или на Али?
Снял видео распаковки.

Просто кидалово. То купоны списали, потом их не вернули и отменили заказ. То вообще оплатил 4 бакса за кабель, он не приехал.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

На али жалуйтесь, если 5сть видео распаковки то деньги вернуть будет несложно
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Steelmax: 29.07.2024 12:16 Купил 3 итема, все отправилось хорошо, объединили посылки в 1 ибо все по Choice. По какой-то причине трек подхватила НП, приедет в почтомат :think: Статус "Out for delivery", через 3 дня "Rejected by local delivery company", НП в свою очередь пишет про "неудачная попытка доставки".
Что делать, куда копать, кому писать? Кто сталкивался?
Апдейт истории.
Никуда посылка не потерялась и не лежала в куче...
Все пришло какой-то дивчине из другого города, которая заказывала крабики и плойку, а получила kailh свичи, кусок медиевой стружки и разный железячий хлам :lol: На пакете четко написан адрес вплоть до индекса УП в двух(!) местах на наклейке, с именем и номером телефона. Спасибо НП Глобал и днепровским операторам за потерянное время, 100грн подарю Укрпочте за нормальный сервис и + девочке на кофе.
Теперь не понятно где ее посылка. И пока не знаю как наехать на НП, грубая халтура :facepalm: :puke: Она обращалась на отделение по месту по факту ошибки, ее устное обращение свернули и послали решать самой.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LiquidStorm: 29.07.2024 14:22Все банально - в почтоматі не виявилося вільної комірки потрібного розміру. Будет лежати у найближчому відділенні.
Було в мене по замовчуванню у НП адреса доставки номер відділення. Але приходилось весь час караулити щоб не прогавити момент і робити переадресацію на поштомат.
Ну і тут я вирішив що треба це привести у норму - через міжнародний відділ закріпив за собою по замовчуванню номер поштомату. ..
І почалося - з 4 посилок дві "не влазять" у комірчину, вкажіть будь ласка зручне відділення.
прихожу відправляти - відкривається комірка що слона можна запхати і це для конвертика під мікросхему.)) після цього йду у відділення (50 метрів) щоб отримати те що не влазить. маленький конвертик з жіночою футболкою)) Чогось за більше року коли робив переадресацію на поштомат (коли вже їде по Україні) ні разу такого лайна не було.

І ще одне - для чого там та категорія по вазі коли у додатку НП створюєш посилку, як що при обранні самого маленького тобі відкриває максимально велику комірчину?!!
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Vetalcode: 30.07.2024 15:46 EvilEye Сделал по этому гайду - всё получилось, заказ прошел:
спойлер
У меня получилось в симбиозе способа 1 и 2. Создал новую карточку доставки.Индекс указал свой но Главпочтамта 69000. Свой город нигде не указывал, везде ставил Киев. В строке улица написал свой индекс (вернее главный индекс моего города) и свой фактический адрес. После того почистил в смартфоне АлиЭкспресовский кэш и перезагрузил телефон.Затем, так как вследствии выскакивания ошибки 29 мой заказ остался в неоплаченных заказах, я его удалил. Потом я заново зашёл в монеты, нашел тот же товар и нажал оплатить. Все монеты и купон от Евромании успешно применились и оплата прошла успешно. Сейчас статус: ваше замовлення в обробці.

Піти то він піщов, а от куди приїде - то ще те питання...
Индекс указал свой но Главпочтамта 69000...
...В строке улица написал свой индекс (вернее главный индекс моего города)
Наскільки я розумію - це одне і те саме. Тобто індекс Запоріжжя, а не конкретного поштового відділення.
Відділення починаються з 69001. Центральне відділення у нас, наче, 69005?
Тобто у кращому випадку на центральне і приїде, якщо Укрпоштою (а це доволі часто).
Блін, це вже втретє з початку вторгнення така котовасія. І цього разу адміни з алі щось "поправили" конкретно і цілеспрямованно по тегах Запоріжжя/Херсон/Харків...
Сумнівно, щоб в цих містах був більший процент відмови від товару чи його втрата службами доставки ніж по всій Україні.
invisy
Junior

Повідомлення

andri4ik: 24.07.2024 15:19 Триває грьобаний триндець з розмитненням телефону. Стандартна історія - укрпошта прислала сповіщення про необхідність надання документів на адресу (customs@ukrposhta.ua), куди я одразу направив всі скріни. Через 10 днів митниця відмовила у митному оформленні. Місяць часу статус по трек-номеру ніяк не міняється (почалася процедура митного оформлення...). написав скаргу на митницю з вимогою надати пояснення. Отримав цікаву відповідь, де, серед іншого, зазначено, що митним органом від оператора поштового зв’язку отримано письмову відмову від надання додаткових документів та митному органу в установлений
строк не надано документів чи відомостей, що підтверджують вартість товару. При цьому вони самостійно визначили вартість товару (на рівні 350 дол), але механіз подальшого розмитнення не написали. Після цього вже написав лист на Укрпошту з вимогою надати пояснення, чому направлені мною документи не передані на митницю та чому надана письмова відмова від надання додаткових документів. Поки чекаю відповідь, бо їх контакт-центр - це просто безпорадні котята, які не можуть надати відповідь по суті ні на одне запитання.
Щось змінилося? Ситуація 1 в 1, тільки з інвертором, вчора отримав в кабінеті митниці статус "В митному оформленні відмовлено", зателефонував на Укрпошту, сказали в них інформації про відмову поки немає, сказали щоб трохи почекав. Шкода втраченого часу, і боюся, що поїде назад, а зараз вже ціна вища, ще і промокодів більше немає, сумарно виходить на третину дорожче...
andri4ik
Junior

Повідомлення

invisy: 03.08.2024 17:44
Щось змінилося? Ситуація 1 в 1, тільки з інвертором, вчора отримав в кабінеті митниці статус "В митному оформленні відмовлено", зателефонував на Укрпошту, сказали в них інформації про відмову поки немає, сказали щоб трохи почекав. Шкода втраченого часу, і боюся, що поїде назад, а зараз вже ціна вища, ще і промокодів більше немає, сумарно виходить на третину дорожче...
У мене телефон їхав - трохи інша група товарів. Єдине, що можу порадити - пишіть заяви/звернення одразу на ел. пошту Київської митниці (kyiv.post@customs.gov.ua), вимагайте реєстраційний номер заяви, якщо він не прийде на вашу пошту (044 4530024) та очікуйте 15 днів на відповідь. Укрпошта мене переконувала, що не мають ніякого відношення до поштової скриньки customs@ukrposhta.ua. Ідіоти.
І врахуйте, що заяви/звернення мають бути Вами власноручно підписані і відскановані.
invisy
Junior

Повідомлення

andri4ik
Дякую, спробую, а Вам врешті-решт вдалося отримати телефон, чи ні?
kurdas
Junior

Повідомлення

Ось така ситуація з Aliexpress:
спойлер
ali.png
усі сроки вийшли, а гроші не повернулись
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kurdas: 11.08.2024 13:58 усі сроки вийшли, а гроші не повернулись
У мене колись щось схоже було. Після того, як минули усі терміни, побачив статус "не вдалося повернути кошти". Там 1 бакс був, то ж я не морочив собі голову.
Зараз на Алі з'явилася функція бонусів, де при повернені гроші можна скинути на бонусний рахунок. Повернення відбувається протягом кількох годин і ті кошти можна вільно використовувати на майбутні покупки.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kurdas: 11.08.2024 13:58 Ось така ситуація з Aliexpress:
спойлер
ali.png
усі сроки вийшли, а гроші не повернулись
Я за останні 2 тижні повертав кошти двічі (там по +-5$ на кожній покупці було) : перший раз товар не відправили і посилка висіла десь 2 тижні без взагалі будь-яких мувментів, після того 11-12 днів висіло повернення, але потім таки прийшло, другий раз прийшло буквально через сутку.
Спробуйте написати в суппорт (якщо не конектить - то пробуйте через ВПН, є підозра що один з їхніх суппортів на якомусь кацапському хості).
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Вернули мне 2уе на бонусный счет.
И теперь хотел заново заказать кабель этими бонусами, отказ, обратитесь в службу поддержки и на этом все...
С бонусами или с монетами ничего не могу купить.
Али :down:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

The_Rusik: 11.08.2024 21:30 Вернули мне 2уе на бонусный счет.
И теперь хотел заново заказать кабель этими бонусами, отказ, обратитесь в службу поддержки и на этом все...
С бонусами или с монетами ничего не могу купить.
Али :down:
пару разів таке було останній час.
пишете в підтримку, там робот скаже що через годину все зроблять і можна робити замовлення. так і є
Відповісти