«Жирные» предложения интернет магазинов

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
nik5805
Member
Аватар користувача
Звідки: Вроцлав

Повідомлення

Иногда в интернет магазинах бывают низкие цены на некоторые товары.

Предлагаю в этой теме делиться ссылками на "жирные" предложения площадок (наши и забугорные), не имеющих отдельной темы (список ниже).

Так как цены в магазинах ежедневно могут меняться, дублируйте цену в сообщении. Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)


Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net
Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

ПРЕЖДЕ ЧЕМ РАЗМЕСТИТЬ ССЫЛКУ НА "интересное предложение" - проверьте по хотлайну актуальное положение дел, ибо перепост сюда спам-рассылок розетки и Ко - воздержитесь от подобного
Востаннє редагувалось 14.07.2017 08:08 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення


а какие деградации у самсунга? :rolleyes:
maxud
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

yupi: 28.06.2024 23:08

а какие деградации у самсунга? :rolleyes:
https://habr.com/ru/news/717058/
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud: 28.06.2024 22:46
7mindfields: 28.06.2024 02:08


пазл зійшовся, з такими прохолодними історіями на олх зачекались вже


Нормальна пропозиція для тих, кому ібей не забанив акк
я сам пока не продаю большим объемом лексар,но товарищ по бизнесу продал их уже больше 50 дисков и без вылетов и сам пользуется
давай простіше, скільки solidigm накопичувачів було у власному використанні, щоб так впевнено форсити підвальне сміття з аліку, яке дешевше всього на 20уо за 2тб версію в порівнянні з одним із топових ссд, як кращий вибір?
maxud
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Вы читаете между строк, на нашем рынке продают всякий хлам того же солидигм
Например
Накопитель SSD M.2 2280 1TB P41 PLUS SOLIDIGM (SSDPFKNU010TZX1)
За 70$
Или Накопитель SSD M.2 2280 1TB SOLIDIGM (SSDPFKKW010X7X1)
За 115$

Какой смысл в этом если можно взять 1тб лексар или аналог за 60-70$ со скоростью 7000/6000+?
С нормальным ресурсом?
Или 2тб от 80-90$

Я не поношу хюникс, Самсунг
Лес хюникс были топ как у Самсунг,лайт он.
Но с нынешними продажами нужна альтернатива,не те времена чтобы переплачивать и самому и клиентам.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud
давайте с выбором ссд переместимся сюда? viewtopic.php?f=8&t=13327
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

https://prom.ua/ua/p2218304159-operativ ... rsair.html
Оперативна память Corsair 32GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Vengeance AMD EXPO (CMK32GX5M2B6000Z30) Код: 18729167
4 169 ₴

https://hotline.ua/computer-moduli-pamy ... t=priceAsc
Ефективна частота, МГц: 6000
Штатні таймінги: CL30-36-36-76
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

Ortyomko: 18.04.2024 21:47
bumerok: 18.04.2024 21:42 краще вже тут взяти дешевше буде в перевіреному магазі
https://elmir.ua/ua/zaryadnye_stantsii/ ... s2200.html
:super:
це теж непоганий https://exe.ua/product/p688049/
коли я кидав, було 40400грн, зараз звісно вже не жир.
Але я встиг купити, станція топ.
Люди якісь дивні... Замість того щоб купити дорослу рекову LiFePo4 батарею на 48V 100 Ah вони купляють якусь пластикову парашу на 12V за більші ж гроші... А потім вам продають 10 болтиків за 10 баксів... Бо люди купляють... :facepalm:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Inquisitor: 17.07.2024 12:09 Люди якісь дивні... Замість того щоб купити дорослу рекову LiFePo4 батарею на 48V 100 Ah вони купляють якусь пластикову парашу на 12V за більші ж гроші... А потім вам продають 10 болтиків за 10 баксів... Бо люди купляють... :facepalm:
ти не розумієш що можуть бути різні приклади використання? До рекової батареї треба інвертор, їх треба десь поставити, бо це стаціонарне рішення. треба підключитись до щитка (у мене наприклад такої можливості немає по він ззовні квартири, як нема і місця де б дитина двох років не влізла в нього), або тягнути від нього нові лінії через всю квартиру.
Я 3 місяці тому купив її за 40к. Скільки б мені обійшлась доросла система? 50к аккум і 40к інвертор. Так, ємності набагато більше, але і ціна була б у 2,5 рази більша, і це була б не готова до використання система. Я не готовий був витрачати 90к.
І доречі там 48В.
Люди якісь дивні, ллють лайно туди, де не розібрались, але роблять вигляд що вони найрозумніші.
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

Ortyomko: 17.07.2024 12:19
Inquisitor: 17.07.2024 12:09 Люди якісь дивні... Замість того щоб купити дорослу рекову LiFePo4 батарею на 48V 100 Ah вони купляють якусь пластикову парашу на 12V за більші ж гроші... А потім вам продають 10 болтиків за 10 баксів... Бо люди купляють... :facepalm:
ти не розумієш що можуть бути різні приклади використання? До рекової батареї треба інвертор, їх треба десь поставити, бо це стаціонарне рішення. треба підключитись до щитка (у мене наприклад такої можливості немає по він ззовні квартири, як нема і місця де б дитина двох років не влізла в нього), або тягнути від нього нові лінії через всю квартиру.
Я 3 місяці тому купив її за 40к. Скільки б мені обійшлась доросла система? 50к аккум і 40к інвертор. Так, ємності набагато більше, але і ціна була б у 2,5 рази більша, і це була б не готова до використання система. Я не готовий був витрачати 90к.
І доречі там 48В.
Люди якісь дивні, ллють лайно туди, де не розібрались, але роблять вигляд що вони найрозумніші.
Я купляв $250 4.5kW інвертор на алібабі, і $1100 батарею. Не дешево, але що ж.
Щодо підключення - в колеги в коридорі батарея і інвертор, і ніяких проблем підключитись до щитка нема. Просто покликали електрика, який під напругою може працювати та й зробили (отвір просто пробили додатковий та підключили до трьохпозиційного перемикача у щитку). Все одно краще ніж переноски по всій хаті. Хтось взагалі зробив інвертор і батарею у саморобному шкафчику з примусовою вентиляцією, то діти не залізуть. Розумію, що комусь впадлу просто заморочуватись та нема зайвих $200-300 на більш комфортну реалізацію.
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

хочется надеяться, что сюда начнут выкладывать интересные предложения на лифепо аккумы)))
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

der_meister: 17.07.2024 12:42 хочется надеяться, что сюда начнут выкладывать интересные предложения на лифепо аккумы)))


відразу як пройде попит, закінчяться відключення, десь весною :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Smok: 17.07.2024 14:02відразу як пройде попит, закінчяться відключення, десь весною
весною 2030 року
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

yariksom
Їх не варто боятись, особливо якщо є хоч трохи гарантії. В мене колись була refurbished R9 Fury, згадую її зі сльозами радості на очах. ФПСи у відьмаку були як з 1070, але за пів ціни))
yariksom
Member

Повідомлення

Piter Cantrope: 03.08.2024 14:02 yariksom
Їх не варто боятись, особливо якщо є хоч трохи гарантії. В мене колись була refurbished R9 Fury, згадую її зі сльозами радості на очах. ФПСи у відьмаку були як з 1070, але за пів ціни))
Три місяці, гарантія три місяці, я коли прожарював плату в духовці вона працювала три місяці, крім того маю великий сумнів, що refurbished саме "фекторі".
Хоча я дійсно деколи дозволяю собі ризикувати, я беру на себе всю відповідальність а не покладаю на продавця.
unique-neon
Member

Повідомлення

unique-neon: 19.06.2024 23:03Intel Optane 905p 1.5 TB за 300$ (з промокодом на сторінці)
https://www.newegg.com/intel-optane-905 ... 6820167505
Прийшов девайс без перехідника u2->m2, в оем упаковці
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

unique-neon
Клас, вітаю з покупкою! Теж хотів собі взяти, але якщо бути відвертим самим з собою, то мені він не потрібен. Це так чисто забавка, хіба похвалитись девопсам що стоїть optane в компі :)
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Piter Cantrope: 08.08.2024 20:10 хіба похвалитись девопсам що стоїть optane в компі :)
Ну а для чого тоді ми взагалі тут сидимо :D
unique-neon
Member

Повідомлення

Piter Cantrope
Дяки, втім тепер ще кабель з заокеану замовляти треба :rotate: , по місцю нічого не знайшов
Відповісти