Київстар — все, що пов'язано з цим оператором / інтернет-провайдером

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

Dark Knight
то вона для нас проста. якщо сервера нема з базою, білінговою системою, то що він відповість? :gigi:
Varvar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там сьогодні запустили квоту на 50к абонів VolTE, комусь пощастило?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Varvar
а как проверить?
Varvar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
Ввімкнути волте на телефоні та перевірити чи відбувається фолбек в 2g/3g при голосовому виклику.
Andriy14
Member
Аватар користувача
Звідки: Великий Аттрактор

Повідомлення

Київстар до блискавично спланованої спецоперації працював на три з десяти, а тепер на 2 бали. Зв'язок жахливий, до цих пір не працюють команди *111#, *112#, *550#, мобільного інтернету НЕ БУЛО І НЕМАЄ!
Печаль в тому, що все так і залишиться на завжди(
Igor717
Junior

Повідомлення

Andriy14: 01.01.2024 10:45 Київстар до блискавично спланованої спецоперації працював на три з десяти, а тепер на 2 бали. Зв'язок жахливий, до цих пір не працюють команди *111#, *112#, *550#, мобільного інтернету НЕ БУЛО І НЕМАЄ!
Печаль в тому, що все так і залишиться на завжди(
Ну наконец то! Сколько лет терпел это неподобство? :D
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andriy14: 01.01.2024 10:45 Київстар до блискавично спланованої спецоперації працював на три з десяти, а тепер на 2 бали. Зв'язок жахливий, до цих пір не працюють команди *111#, *112#, *550#, мобільного інтернету НЕ БУЛО І НЕМАЄ!
Печаль в тому, що все так і залишиться на завжди(
Ну то може вже час перейти на іншого оператора і відчути, що може бути ще гірше? :laugh:
Нащо тобі той ussd код, якщо ти залишок мегабайтів можеш перевірити в додатку? А якщо в тебе старий кнопковий телефон, нашо тобі ті мегабайти в цілому? :lol:
Якість зв’язку не змінилася, швидкість інтернету відновили
Igor717: 01.01.2024 14:32
Andriy14: 01.01.2024 10:45 Київстар до блискавично спланованої спецоперації працював на три з десяти, а тепер на 2 бали. Зв'язок жахливий, до цих пір не працюють команди *111#, *112#, *550#, мобільного інтернету НЕ БУЛО І НЕМАЄ!
Печаль в тому, що все так і залишиться на завжди(
Ну наконец то! Сколько лет терпел это неподобство? :D
Він і далі продовжує :laugh:
Kimonoy
Member
Звідки: Кременчук

Повідомлення

7mindfields: 01.01.2024 14:55 Ну то може вже час перейти на іншого оператора і відчути, що може бути ще гірше? :laugh:
або краще.

В кс і до падіння в моїх локаціях (Кременчук, Дніпро) гірше було зі швидкостями. Можливо, саме покриття фактично краще, але там де є 80-100 сили сигналу, лайфселл обʼєктивніще швидше. Водночас, у лайфселл гидотне це його додаток :puke:, додаток кс дійсно зручніше. До речі, додаток водафона ще краще. Та і тарифи прозоріші.


Власне, я до того, що у всіх операторів, є очевидні плюси і мінуси. Кому не треба швидкий інтернет, проте важливіше доступ до голосових дзвінків з більшого числа локаціях, то кс мабуть топ. За швидкостями то до лайфа чи водафона.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kimonoy: 01.01.2024 15:13
7mindfields: 01.01.2024 14:55 Ну то може вже час перейти на іншого оператора і відчути, що може бути ще гірше? :laugh:
або краще.

В кс і до падіння в моїх локаціях (Кременчук, Дніпро) гірше було зі швидкостями. Можливо, саме покриття фактично краще, але там де є 80-100 сили сигналу, лайфселл обʼєктивніще швидше. Водночас, у лайфселл гидотне це його додаток :puke:, додаток кс дійсно зручніше. До речі, додаток водафона ще краще. Та і тарифи прозоріші.


Власне, я до того, що у всіх операторів, є очевидні плюси і мінуси. Кому не треба швидкий інтернет, проте важливіше доступ до голосових дзвінків з більшого числа локаціях, то кс мабуть топ. За швидкостями то до лайфа чи водафона.
Вже протестував це «або краще» протягом багатьох років (більше 15 років з водафон і роки два на лайфселл). Відгук ніби з паралельного всесвіту. Додаток водафона - найбільше нефункціональне лайно, яке я бачив. Рівно як і швидкості у лайфселл на звичайних тарифах - повне гівно, про покриття взагалі нема мови (єдине що його раніше рятувало - дешеві тарифи, але тепер ситуація змінилася не в кращу сторону). Чи може водафон топ, який всім літнім людям нав’язує свої всраті тарифи з непотрібним інтернетом ще й ставить на це все самі неадекватні ціни з трійки операторів? Справжнє лице лайфселу відкрилося, коли у київстару були тимчасові проблеми, дерли за інтернет три ціни (ще й блокували користування інтернетом, за який я вже заплатив раніше), зате потім як робота київстару була налагоджена - надали кучу безкоштовного непотрібного інтернету :lol:
Varvar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andriy14: 01.01.2024 10:45Київстар до блискавично спланованої спецоперації працював на три з десяти, а тепер на 2 бали. Зв'язок жахливий, до цих пір не працюють команди *111#, *112#, *550#, мобільного інтернету НЕ БУЛО І НЕМАЄ!
Печаль в тому, що все так і залишиться на завжди(
Спеціально для тебе USSD не буду вмикати. Відновлення зараз десь тільки на 60-65% зроблено. Все буде, роботи дуже активно ведуться.
Востаннє редагувалось 03.01.2024 21:03 користувачем Varvar, всього редагувалось 1 раз.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varvar: 03.01.2024 20:59
Andriy14: 01.01.2024 10:45Київстар до блискавично спланованої спецоперації працював на три з десяти, а тепер на 2 бали. Зв'язок жахливий, до цих пір не працюють команди *111#, *112#, *550#, мобільного інтернету НЕ БУЛО І НЕМАЄ!
Печаль в тому, що все так і залишиться на завжди(
Спеціально для тебе USSD не буду вмикати. Відновлення зараз десь тільки на 60-65% зроблено.
:D
AlexKuzovkov
Member

Повідомлення

Varvar: 30.12.2023 19:53 Там сьогодні запустили квоту на 50к абонів VolTE, комусь пощастило?
Ніт :(
murzik
Member

Повідомлення

це дно ще лежить?
буде суд за підрив нац безпеки?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Exclusive: Russian hackers were inside Ukraine telecoms giant for months
https://www.reuters.com/world/europe/ru ... 024-01-04/
Varvar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ще + 450к VoLTE
dicer46
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Оператора штормить? Львівська обл
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

dicer46: 09.01.2024 10:06 Оператора штормить? Львівська обл
Так спитайте оператора :gigi:
Швидше ж буде.

Відправлено через 19 хвилин 29 секунд:
7mindfields: 01.01.2024 14:55 Ну то може вже час перейти на іншого оператора і відчути, що може бути ще гірше? :laugh:
:beer: підтримаю
Не розумію такого шквалу критики і гніву в сторону КС. Ну впав зв'язок, хакнули, це не перший і не останній провайдер/оператор котрий постраждав від цього, бо з Мордору намагання дотягтись і щось зламати лізуть постійно.
Відновили все вони досить швидко, враховуючи, що я приблизно уявляю масштаби сраки, що сталась, там скоріш за все пару днів люди не спали точно...
Вони навіть вибачились і насипали всім місяць безкоштовного користування послугами.
Зара чекнув швидкість, телефон в Speedtest на 4G+ малює 130/50 Мбіт/с при 20ms RTT, що набагато краще ніж було з пів року тому.
Та й зараз їх послуги мабуть найдешевші на ринку, якщо брати комбіновані тарифи з провідного домашнього інету та мобільного зв'язку. До прикладу у мене пакет за 200грн/міс включає 1Гбіт/с домашній інет, 15+10Гб мобільного інету з накопиченням об'єму невикористаного трафіку та 1200хвилин на ВСІ оператори по країні. А як врахувати постійну знижку 25% при поповненні на 600грн, то тариф встає в 150грн/міс. Ану покажіть хто ще на ринку дає такий пакет послуг за 150грн?
Оно у Водафон мінімальний пакет на мобільний зв'язок 175 грн і там тупо нічого немає, 15Гб мобільного інету буз накопиченя невикористаного об'єму та 200хв по Україні...

PS: у мене вдома заведено 2 провайдери, в телефоні 2 сімки, ну впав КС, ну і ладно. Навіть якби не було б іншого домашнього інету, якось би на Водафоні пережив би пару днів.
PSPS: а те що критична інфраструктура не мала резервів і не враховувала навіть можливість такого сценарію - це прямо якось печально :-/
dicer46
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

dicer46: 09.01.2024 10:06 Оператора штормить? Львівська обл
2хв є зв'язок, 2хв нема
AlexKuzovkov
Member

Повідомлення

Varvar: 08.01.2024 02:50 Ще + 450к VoLTE
І знов в мене не попали :weep: :weep:
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlexKuzovkov: 09.01.2024 12:04І знов в мене не попали
Як жеж жити тепер з цим будешь?
Евгений King: 09.01.2024 10:31Та й зараз їх послуги мабуть найдешевші на ринку
Так. Від цього ніхто не застрахований. Ще не відомо, як з колін встав би той же Водафон), в такому випадку..
Евгений King: 09.01.2024 10:31а те що критична інфраструктура не мала резервів і не враховувала навіть можливість такого сценарію - це прямо якось печально
Це приватні руки, про які резерви можна говорити. Головне завдання, як здається мені - заробіток (стригти, стригти з цих абонентів :lol: )!. Чи може почали ставити нормальні БЖ вибірково на БС?, щоб хочь звязок був не 2 години, а більше. Ога-ога B-)
Відповісти