Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_Andrik_
Ну хоч і не вдома, але шоссерам теж є де половити адреналін і побачити краєвиди.
Відео не моє, але і там я катав.

Я-то згоден, що мтб на трейлах то цікаво, але не всі живуть поряд з горами.

_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Hotspur: 21.08.2024 20:40
dead_rat: 21.08.2024 19:57Уявляєте проїхати 100 км на мтб?
їзжу регулярно 100 км на МТБ :rotate:
Все залежить від того ЯК і ДЕ їхати , і на чому , а з "з дуру" як всім відомо можо і х... зламати :laugh:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 21.08.2024 20:40
dead_rat: 21.08.2024 19:57Уявляєте проїхати 100 км на мтб?
їзжу регулярно 100 км на МТБ :rotate:
:up:
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

dead_rat
Повір , якщо лупасиш по трейлах, то краєвид це другорядна справа. Тай й від гір я далеченько, але на місцевих пагорбах знайшов багато цікавого. Хоча після виїздів в справжні гори , все уявлялося дитячими забавами на домашніх
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2024 20:42Я-то згоден, що мтб на трейлах то цікаво, але не всі живуть поряд з горами.
в мене таке місто що 40 зірку змінив на 38 :lol: :lol: :lol:

Відправлено через 24 секунди:
вийшов з дому і горка 1500м градіент 6% :lol:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_Andrik_
Ну от краєвиди на шоссері в горах.
Невже все ще скучно?
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відправлено через 26 секунд:
Hotspur
1500м в довжину чи висоту?
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

dead_rat
В мене профдеформація , за своє життя цих краєвидів надивився, що вистачить на довго , об'їздив майже весь UE і більше , так що пейзажі вже не вражають і взгалі вже навіть не знаю що може здивувати з природних надбань :super:.
Так до відома, щоб не вигладати "п.из :censoured: м'ячем"
спойлер
Screenshot_20240821_201507_Maps.jpg
це десь з 2017
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_Andrik_
:up: Непогано
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення


мікс між вами двома - кросс кантрі)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Filabatya
За останні рокі Кросс кантрі став сильно ближче до МТБ.
timetron666
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Народ, как можно поднять кліренс велосіпеда, чтоб не зачіпаться педалями і шатунами? Просто крик душі. Сьогодні ще сальтуху зроби, бо педаль трохи зацепила бардюр на ровном місці
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2024 20:581500м в довжину чи висоту?
в довжину

Відправлено через 4 хвилини 51 секунду:
dead_rat: 21.08.2024 22:05За останні рокі Кросс кантрі став сильно ближче до МТБ.
років 10 вже
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

timetron666
зменшити шатуни з 175 до 170мм, або мінти вел, в новому дивіться на кут вилки)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

timetron666: 21.08.2024 22:09Народ, как можно поднять кліренс велосіпеда, чтоб не зачіпаться педалями і шатунами? Просто крик душі. Сьогодні ще сальтуху зроби, бо педаль трохи зацепила бардюр на ровном місці
В основному залежить від рами. Також впливають (менше) вилка, розміри педалей, довжина шатунів, діаметр коліс/резини.
_VlaD_
Member

Повідомлення

timetron666: 21.08.2024 22:09 Народ, как можно поднять кліренс велосіпеда, чтоб не зачіпаться педалями і шатунами? Просто крик душі. Сьогодні ще сальтуху зроби, бо педаль трохи зацепила бардюр на ровном місці
Надо чувствовать габарит и подсознательно понимать зацепит ли педаль бордюр. С каждой сальтухой скилл будет прокачиваться.
voodoo
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

_Andrik_: 21.08.2024 20:34 Навіщо мтб шнику далекі відстані , щоб що ???
1. Переважна більшість гірських веломарафонів до 100 км (інколи більше), мова про щорічні багатоденні аля польский мтб-трофі тошо, а одноденні, зокрема, в Україні, зазвичай завжди 100+.
2. Раніше звичайна поїздка по Криму/Карпатам - це ті ж самі +/- 100 км щодня 2-3 дні підряд.
3. Просто покататися грунтами околицями Києва впродовж вихідного дня (чудовий рельєф на південь) - переважно 100+ км від порогу квартири до порогу.
_Andrik_: 21.08.2024 20:34 Ваші 100км не варті навіть 20 на трейлах, бо це тупо крутити в нікуди, ніж адреналіново лупасити по схилах з перешкодами і стрибками , кожна поїздка це нова пригода замість просто накрутити кілометрів .
У кожного свій досвід використання велосипеда, за такою логікою дх-шник має сказати "нахіба ці нудні 20 км трейлів, якщо треба адреналіново лупасити 5 хвилин вниз і це буде правильний мтб".
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

voodoo
Про накрутити км , річ більше йшла о спалінні калорій та витривалості. На 20 км трейлів так наковбасить, що це більш менш як 100+ км по рівному накрутити :beer:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_Andrik_: 22.08.2024 15:20 voodoo
Про накрутити км , річ більше йшла о спалінні калорій та витривалості. На 20 км трейлів так наковбасить, що це більш менш як 100+ км по рівному накрутити :beer:
Ну звичайно, що це не так.

Я розумію, що для кожного його вєлік і стиль катання самий самий кращий. Але давайте хоч трохи реалістично.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

timetron666: 21.08.2024 22:09Народ, как можно поднять кліренс велосіпеда, чтоб не зачіпаться педалями і шатунами? Просто крик душі. Сьогодні ще сальтуху зроби, бо педаль трохи зацепила бардюр на ровном місці
я підозрюю, що ви маєте типову помилку і НЕ ставите шатуни паралельно землі.
Я цей косяк бачу у 99% велосипедистів, які не задумуються над таким. Мовчу вже про "закладання" нахилу в поворот і підйом шатуна в верхнє положення (зі сторони в яку нахиляємось).
правильно
заїжати\з'їжати, і взагалі 99% часу коли НЕ крутимо педалі, ставити шатуни в таке положення потрібно!!!
особисто я себе привчив до цього дуже давно і воно на підсвідомості вже.
Зображення
НЕправильно
ставити шатуни в це положення - фатальна помилка. Так ви будете чіпляти ВСЕ і на БУДЬ якому велосипеді.
Зображення
Відправлено через 1 хвилину 3 секунди:
_VlaD_: 22.08.2024 14:25Надо чувствовать габарит и подсознательно понимать зацепит ли педаль бордюр. С каждой сальтухой скилл будет прокачиваться.
якщо ставити шатуни паралельно до землі - ніколи не зачепите бордюр. Зіркою\рамою - можливо, але шатуном ні.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Crossbow
Можна їхати паралельно бордюру і взяти занадто близько до нього :(
Відповісти