Общая тема по OLX

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

В данной теме всё о мошенничестве и мошенниках на OLX

Местные "герои": Внимание! Ненадежные люди!

Для того, чтобы ознакомиться или оставить отзыв о сделках на Барахолке нашего форума, просьба обратить внимание на следующую тему:
Путеводитель по разделу отзывов. Где оставить отзыв, как искать, FAQ

Правила конференции распространяются в полной мере на данную тему (п.2.3, п.2.4, п.3.6, п.3.9, п.3.10)

Сообщения без конкретики - удаляются

OlxSupport:Здравствуйте.

Оставьте, пожалуйста, контакты мошенников по этой ссылке - _http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ чтобы проинформировать и обезопасить других пользователей. Также обязательно напишите нам о подозрении на мошенника через Службу поддержки _http://olx.ua/uk/contact/. Если Вы стали жертвой мошенника, то советуем поступить так:
Свяжитесь с администрацией сайта с помощью раздела «Обратная связь». Предоставляйте, пожалуйста, полное подтверждение мошеннических действий пользователя (а именно - сканкопию или фото чека, накладной, счета с координатами, телефоном и другими данными мошенника), подробности вашей сделки, переписку с продавцом.

Мы также рекомендуем вам обратиться в местное отделение милиции с заявлением о факте мошенничества. После вашего обращения на основании официального запроса мы сможем предоставить представителям правоохранительных органов данные для дальнейшего расследования.

Обязательно прочитайте нашу статью, которая может Вам помочь вернуть деньги. _http://blog.olx.ua/9185/o-moshennichestve-kak-vernut-ukradennyie-dengi-s-bankovskoy-kartyi/

Официальная поддержка Olx
viewtopic.php?p=1558297#p1558297


Центр поддержки клиентов: 0800204444


Полезная статья: Как уберечься от мошенников в интернете

Сайт Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України: порядок действий

Альтернатива ОЛХ: всё о других торговых площадках
Skoda
Junior

Повідомлення

JulioST: 24.04.2024 10:29
maxn: 15.03.2024 01:38 S
r/focuscamera[/url]
Где на олх: комфи, юск, и ева и тд?
Каким образом на олх организован возврат средств покупателю? и кто за это несёт ответственность? и я не озвученный вами 30 day buyers protection.
Как сильно интегрирован лох в пейпал?
Если на олх ввести 30 дней защита покупателя, то с площадки уйдет 80-90% продавцов. В Украине такой сервис пока не реализуем.
Просто многие откажутся от олх доставки и будет все наложкой или предоплатой оформляться...по телефону/Вайберу/телеграму оговариваться сделка- дабы у олх не было доказательств сделки.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кловани на ОЛХ все псують своїм переводом у Бізнес-категорію більше ніж та ОЛХ-доставка. Наприклад на LOST немає ніякого бізнесу - купили?! плати за оголошення. Клепай оголошення скільки завгодно. Редагування митеве. Вставити посилання на Ютуб?! - бога ради!! Буде вставлено у головне вікно лота. Авто-продовження без всяких додаткових активацій.. Але убогі керівники Лоха настільки жаднючі, що після того як сходять по нужді дивляться на лайно а чи не можна його ще раз з'їсти.
Заберіть вже той Бізнес - просто беріть комісію за кожну угоду і ВСЕ! Навіщо отой цирк?!! Навіщо я маю десь ховатися, домовлятися по кущах про таємні угоди?! Мене не парить олх-доставка сама по собі, а лише те, що після неї оголошення стає автоматично неактивне, а при спробі активувати прилітає пропозиція про Бізнес, від якої не можна відмовитись. І починаються іграшки з додатковими акаунтами і таке інше...Ну не придурки?!! Продав - сплатив комсу. Торгуючи на вищезгаданому Лості я не думаю чим можу розгнівити адміністрацію - на Лохах же тільки і думок чим знову викликав гнів у дебілів.
Просто зробіть тестовий період торгів без безкоштовних розміщень і без того дурнуватого Бізнесу - а тільки за комісію - десь на пів-року і все стане зрозуміло. Виженіть вже того довбня який придумав чухати вухо з під коліна.
46Tolik
Member

Повідомлення

movi: 24.04.2024 14:16 Просто зробіть тестовий період торгів без безкоштовних розміщень і без того дурнуватого Бізнесу - а тільки за комісію - десь на пів-року і все стане зрозуміло. Виженіть вже того довбня який придумав чухати вухо з під коліна.
Так комиссия уже есть. Олх без бесплатных объяв сразу на кроется. Для обычных людей которые что то продают не для бизнеса вполне хватает того что там есть. А если бизнес то можно идти на розетку и там размещать свои товары за комиссию как вы хотите.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

46Tolik: 24.04.2024 15:03Олх без бесплатных объяв сразу на кроется.
Та що ви говорите. Майданчики з врази меншою аудиторією не накриваються, а ОЛХ, зі своїми мільоними відвідувачами - накриється?!
І куди вони (відвідувачі) раптово зникнуть?!Вони крім Лоха нічого не знають.
Повторюю- не продано - нема оплати! Що тут не зрозуміло? Оті безкоштовні кому вони потрібні?! Лише тим хто економить на крупі і винаходить всякі механізми обходу ухилянства від Бізнесу.
46Tolik: 24.04.2024 15:03А если бизнес то можно идти на розетку и там размещать свои товары за комиссию как вы хотите.
нічого собі ви загнули.
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

они не могут сделать комиссию со всех сделок, т.к. контролируют только olx доставку, а это только небольшая часть сделок. иначе придется закрутить гайки и попробовать превратиться в аукро или ибей, потеряв сходу 80% доходов и столько же покупателей, которым эти все правила, рейтинги, аукционы до лампочки

на изи пытались контролировать ВСЁ и вот... шафа живет только за счет баб с их шмотками, свой мир

гайки пытаются закручивать на авито - там и комиссия уже порядка 10%, и вроде бы запрет на обмен контактами, и подмена номеров при дозвоне, и верификации разные (банк-ид, аналог дии и вплоть до круговых фоток морды лица) и много еще всякого диковатого, свят-свят

поэтому маємо що маємо, пока терпимо в общем-то
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fds2002: 24.04.2024 15:58они не могут сделать комиссию со всех сделок, т.к. контролируют только olx доставку
Ну ось нехай і лишать її, покупцям подобається. В моїй категорії вона обов'язкова і не парить мене. А от дурнуватий Бізнес напрягає. Бо маю піднімати ціни для компенсації.
Прибрати Бізнес і безкоштовні об'яви нещасних три штуки і все. Вони абсолютно ніяк не стимулюють продавців. Абсолютно! Ну випер я на продаж стару праску і як може мені завадити продаж за додаткову комісію у 15 гривень?! Просто накину ці гроші. А от з бізнес-категорією на мєлочовці вже не погазуєш. Давай плати за оголошення неважливо спрацює воно чи ні. Це прутня собачача.
46Tolik
Member

Повідомлення

movi: 24.04.2024 16:20
fds2002: 24.04.2024 15:58они не могут сделать комиссию со всех сделок, т.к. контролируют только olx доставку
Ну ось нехай і лишать її, покупцям подобається. В моїй категорії вона обов'язкова і не парить мене. А от дурнуватий Бізнес напрягає. Бо маю піднімати ціни для компенсації.
Прибрати Бізнес і безкоштовні об'яви нещасних три штуки і все. Вони абсолютно ніяк не стимулюють продавців. Абсолютно! Ну випер я на продаж стару праску і як може мені завадити продаж за додаткову комісію у 15 гривень?! Просто накину ці гроші. А от з бізнес-категорією на мєлочовці вже не погазуєш. Давай плати за оголошення неважливо спрацює воно чи ні. Це прутня собачача.
Если олх вас в бизнес переводит значит вы продаете одного товара много единиц. А это разве не бизнес? Тех кто продает комплектуху со своего компа перед апгрейдом или свой старый пылесос - их в бизнес не переводят. Он продал свой старый пылесос, заплатил комиссию олх доставки. Почему он ещё что то должен оплачивать?
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

movi: 24.04.2024 16:20Бо маю піднімати ціни для компенсації.
Тобто ви хочете робити "бізнес", але, що б це не було бізнесом, навіть в лапках. Цікава позиція :D
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

46Tolik: 24.04.2024 18:00Если олх вас в бизнес переводит значит вы продаете одного товара много единиц.
І що?! Чомусь Лоста це не цікавить. Продав-сплатив. інше турботи інших. вам яке діло?
WalkMan: 24.04.2024 20:02Тобто ви хочете робити "бізнес", але, що б це не було бізнесом, навіть в лапках. Цікава позиція
позиція проста - продав сплатив. ви що маєте проти? :laugh: ваше яке діло?! чи таксист бере більше з клієнта, бо він багато їздить а для баби Валі окремий тариф, вона лише сємки до переходу везе?! :gigi:
Оце да - вскрив лохівські консерви)).

Відправлено через 6 хвилин 9 секунд:
я вже не кажу про обмеження в три безкоштовні об'яви. Чому три?! Якщо непотрібу на продаж в мене раптово під десяток то я вже бізнесмен?! Тут логіка якась є? Ну, крім обдерти людину. :laugh:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

movi: 24.04.2024 21:22чи таксист бере більше з клієнта, бо він багато їздить а для баби Валі окремий тариф, вона лише сємки до переходу везе?!
а ви ще таксуєте, а OLX, то так — для души?
movi: 24.04.2024 21:22раптово під десяток
ну "раптово" це вже навіть не смішно B-)
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan: 24.04.2024 22:34ну "раптово" це вже навіть не смішно
що тут смішного? в кожного хто займається залізом накопичуються різні компові та навколокомпові штуки. а ще плюс від автівки різне вже непотрібне. ви якось дивно реагуєте))

Відправлено через 3 хвилини 8 секунд:
WalkMan: 24.04.2024 22:34а ви ще таксуєте, а OLX, то так — для души?
а ви працівник ротом - чи то для душі?))
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

movi: 24.04.2024 22:42а ще плюс від автівки різне вже непотрібне
🤯 боюсь представляти що там може бути…
movi: 24.04.2024 22:42а ви працівник ротом - чи то для душі?))
дитино, бачу зачепив твою ніжну психіку, вибач, не знав що так припече…
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan: 24.04.2024 22:48дитино, бачу зачепив твою ніжну психіку, вибач, не знав що так припече
Ви такий "непередбачуваний")) а ще "оригінальний"))
WalkMan: 24.04.2024 22:48боюсь представляти що там може бути…
не бійтесь. Просто Світ трохи ширший за ваші уявні три безкоштовні об'яви.)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

movi: 25.04.2024 08:56
WalkMan: 24.04.2024 22:48дитино, бачу зачепив твою ніжну психіку, вибач, не знав що так припече
Ви такий "непередбачуваний")) а ще "оригінальний"))
WalkMan: 24.04.2024 22:48боюсь представляти що там може бути…
не бійтесь. Просто Світ трохи ширший за ваші уявні три безкоштовні об'яви.)
Ну так якщо в тебе не бізнес і інколи виникає потреба продати більше речей, то ти і так можеш користуватися мультиакком. З приводу зробити безлімітну кількість оголошень - це нічого не змінить, ти і далі будеш продавати всі свої речі так само не через олх доставку, просто зʼявиться можливість створити більше оголошень, геній :lol:
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 25.04.2024 10:13Ну так якщо в тебе не бізнес і інколи виникає потреба продати більше речей, то ти і так можеш користуватися мультиакком.
Ноу коментс, дійсно що "геній". :laugh:
Для тих хто ще не прокинувся - олх доставка мене влаштовує, бо вона заспокоює покупця. Не влаштовують наслідки яки вона тягне. Вище все вже сказано.

Ну і як цікаве спостереження - в шапці дослівно: В данной теме всё о мошенничестве и мошенниках на OLX
але мене ненав'язливо підштовхують самому когось намахати)).
vovse
Junior

Повідомлення

movi: 24.04.2024 16:20
fds2002: 24.04.2024 15:58они не могут сделать комиссию со всех сделок, т.к. контролируют только olx доставку
Ну ось нехай і лишать її, покупцям подобається. В моїй категорії вона обов'язкова і не парить мене. А от дурнуватий Бізнес напрягає. Бо маю піднімати ціни для компенсації.
Прибрати Бізнес і безкоштовні об'яви нещасних три штуки і все. Вони абсолютно ніяк не стимулюють продавців. Абсолютно! Ну випер я на продаж стару праску і як може мені завадити продаж за додаткову комісію у 15 гривень?! Просто накину ці гроші. А от з бізнес-категорією на мєлочовці вже не погазуєш. Давай плати за оголошення неважливо спрацює воно чи ні. Це прутня собачача.
Помимо платных объявлений, рано или поздно и комиссию поднимут не будет она 1%
leonid4d
Junior

Повідомлення

fds2002: 24.04.2024 15:58 они не могут сделать комиссию со всех сделок
На шафе могут. Есть заказы с льготным тарифом доставки по предоплате или наложенному платежу, обмен контактами - потенциальная сделка. Честно отмечаю сделки и оплачиваю 15%, уже заложенные в цену. Жаба иногда поддавливает, зато не надо иметь 15 акков в 15 браузерах и покупатель может все товары просмотреть.

Отправлено спустя 2 минуты 4 секунды:
Это еще что за очередной чудо-маркетплейс?
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

leonid4d
давно наблюдаю шафу с изи, вместе с отзывами на профильных сайтах

очень своеобразная система сформировалась по выкачке денег у продавцов (меньше кормить и больше доить)

сделал вывод, что ноги моей не будет на этих изделиях прома с их хроническими маразмами, по сравнению с которыми olx - богадельня. уж лучше свой магазин сделать.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Меня так же в бизнес отправили. Написал в поддержку, говорю что за фигня, у меня это не основной заработок, есть основная работа. Они мне - ну типо у вас в одной категории дофига объяв, и еще у вас профессиональные фото на белом фоне стоят. Я прифегел, картинки брал с инета и там качество типо 200*200 - и вес 10 кб, пиксели видно. Еще раз афигел от этого профф. фото. Короч, договорился, фотки поставил свои - сняли бизнес.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leonid4d: 26.04.2024 10:58Жаба иногда поддавливает, зато не надо иметь 15 акков в 15 браузерах и покупатель может все товары просмотреть.
Ну от, ти шариш про що я писав. Продавцю потрібні прості чіткі та зрозумілі правила без отих псевдо-поблажек.
leonid4d: 26.04.2024 10:58Это еще что за очередной чудо-маркетплейс?
Ну як черговий?! Ще з часів Аукро. Здається разом з Bigl спадкували за згодою Аукро їх клієнтів з базою відгуків. Ну щось таке.
Ну і не Лост, то я по пам'яті писав, помилився - а SkyLots.org якщо точно. Ще в них система відгуків нормальна, чітко видно позитивні негативні нейтральні. А не так, як на ОЛХ, де х.з. як долізти щоб почитати. Навіть Промка має кращу систему відгуків. Звичайно і він не без недоліків. Самий головний як на мене, це те що покупець може натиснути Купити і комса вже нараховується з продавця. Але в описі до товару багато хто пише щоб попередньо зв'язувались, бо будуть писати негативний відгук у разі чого. Та і по логіці людина сама повинна розуміти що краще спочатку обговорити.
Ніяких обмежень на число об'яв - у людей на кожен тип транзистора/діода/конденсатора - окрема об'ява)) це сотні!!
В мене на якийсь лот 11 фото і ще не пише про обмеження. для посилання на Ютуб окрема опція!!
Відповісти