Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира - делимся опытом/информацией

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
anmir1
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганский регион, UA

Повідомлення

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира - делимся опытом/информацией

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

"Жирные" предложения площадок (наши и забугорные), не имеющих отдельной темы
Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net
Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
спойлер
Вопрос в следующем:
куплены дорогие комплектующие, находятся в Москве.
нужны контакты ответственной компании чтобы можно было отправить в Украину, воспользовавшись их услугами.
Почта России идёт лесом из-за тотального воровства. DHL тоже не рассматривается, потому что придётся платить около 30% от стоимости различных налогов при получении.
Подскажите варианты, если несложно. Может кто сталкивался, заранее спасибо!
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:41 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

7mindfields: 20.02.2024 18:04
ackstarvinta: 20.02.2024 18:00

в Україну?) :-/
Ноут так замовляв не так давно :dontknow:
зараз в Україну хіба зброя літає. А так скоріш за все воно летіло в Польщу транзитом, а там вже до нас вантажівками
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

ackstarvinta
ну то ж очевидно
в Польшу або у Франкфурт , далі вже машинами/фурами/бусами
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Alex_Lviv: 20.02.2024 18:16 ackstarvinta
ну то ж очевидно
в Польшу або у Франкфурт , далі вже машинами/фурами/бусами
Тут просто в Пана ноутбуки літають в Україну під час війни :)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ackstarvinta я тебе не так зрозумів на початку, звістно не пряма доставка, скоріш за все через Польщу
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Доброго дня.
Чим краще/дешевше (терміни не грають ролі) відправляти материнську плату atx з США, морем чи літаком через dniprollc?
Розумію що морем буде дешевше, але чи є сенс відправляти морем, щоб не вийшло один на один з літаком.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andrew_R30
Смотришь вес и умножаешь на цену за 1кг у разных перевозчиков, а так же минимальный вес, тк морем где-то он есть, где-то нет
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Хлопці зорієнтуйте - думаю взяти в Польщі зарядну станцію , десь за 30к грн. вага до 10кг
Взяти через рідних які знаходяться там і щоб вони відправили в Уа поштою (ідеально НП), але не розумію що треба буде платити митниці і как все це реалізується
Bl0kbaster
Member
Аватар користувача
Звідки: г.Харьков

Повідомлення

Klon: 15.06.2024 12:18 Хлопці зорієнтуйте - думаю взяти в Польщі зарядну станцію , десь за 30к грн. вага до 10кг
Взяти через рідних які знаходяться там і щоб вони відправили в Уа поштою (ідеально НП), але не розумію що треба буде платити митниці і как все це реалізується
Відправ звичайним бусом( рейсовый автобус)
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Klon: 15.06.2024 12:18 Хлопці зорієнтуйте - думаю взяти в Польщі зарядну станцію , десь за 30к грн. вага до 10кг
Взяти через рідних які знаходяться там і щоб вони відправили в Уа поштою (ідеально НП), але не розумію що треба буде платити митниці і как все це реалізується
при ввезені товарів поштою треба плати мито на з суми що перевищує 150євро, ось калькулятор
https://ukraine-express.com/customscalc.html

можливо що родичі поставлять оціночну вартість 150євро, але наврядчи прокатить, якщо родичі повезуть самі через кордон до сума без мита 500євро
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

dimus8210
дякую, станція десь 750 евро \
багатувато вийде поштою, перевозити через кордон не будуть - бо жінка з дитиною... Вийде дороговато на трати

Bl0kbaster
вот це цікаво, але ж митниця не причепиться до такого товару? погуглять ціні і буде "попадалово" тим паче перевізник буде неперевірений \
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Klon: 15.06.2024 13:25станція десь 750 евро
ну це досить багато, якщо везти в білу (а це правильно) то 8400грн податків доведеться заплатити https://customs-calc.pp.ua/#750EUR
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Klon: 15.06.2024 12:18 Хлопці зорієнтуйте - думаю взяти в Польщі зарядну станцію , десь за 30к грн. вага до 10кг
Взяти через рідних які знаходяться там і щоб вони відправили в Уа поштою (ідеально НП), але не розумію що треба буде платити митниці і как все це реалізується
чому саме в Польші? Зазвичай у Німеччині дешевше, на їх ібей часто знижки. Замовляєш там, везеш міст експресом. Так, буде мито, а що робити.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт. Замовив отакий комплект https://www.amazon.de/-/en/dp/B0CGLF2ZT ... tails&th=1
Продавець відправив двома окремими посилками станцію і інвертер.
В міст треба вказувати вартість і опис по кожній посилці.
Побоююсь, що якщо вказати 638+1 євро, то все рівно митниця придовбеться. Бо хоч і відправляється в одній посилці, але міст передасть на митницю інфо за 2 товари. Може хтось має досвід? Може я ото зря переживаю?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin
Указать 150+125 :gigi: и отправить на разных людей :rolleyes:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin
в такому випадку можна спробувати провезти інвертор по вартості =< €150, а станцію як €488 і відправити їх порізно/на двох отримувачів
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

У вас пейпел с приватом нормально работает? До этого много раз покупал на ебее через палку с приватовской карты. Сегодня что то непроходит, бабки списываются с счета и через полчаса возвращаются на карту. Самре интересное что списывается и возвращается одна и таже сумма, без учета потерь на конвертации. Поддержка привата говорит что у них все ок, операция успешна, поддержка палки говорит что бабки до них не доходят и я думаю что палка права, т.к возврат очень быстрый и сумма без потерь конвертации.
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Andrew_R30: 05.06.2024 11:06 Доброго дня.
Чим краще/дешевше (терміни не грають ролі) відправляти материнську плату atx з США, морем чи літаком через dniprollc?
Розумію що морем буде дешевше, але чи є сенс відправляти морем, щоб не вийшло один на один з літаком.
Якщо терміни не грають ролі, мабуть, морем краще.
Я навіть більше скажу. Мій останній ордер через ДніпроЛЛС мав бути найшвидшим та найдорожчим, відповідно тарифів і термінів компанії. По ціні доставки він дійсно був найдорожчим. Але посилку я отримав пізніше, ніж допливло б морем.
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Не скажу за Дніпро, а через Міст авіа зі Штатів отримував за 14-18 днів, море - 4 тижні, і дешевше в 2 рази, плюс нема об'ємної ваги.
BorisBrejcha
Member
Звідки: Odessa

Повідомлення

оформил морем посылку
и тут вижу

2024-06-28 Shipped from New Jersey, USA
2024-06-30 LvivPosting / Collection

Львов за 2 дня ?

Відправлено через 1 хвилину 31 секунду:
zmax: 27.06.2024 13:12 У вас пейпел с приватом нормально работает? До этого много раз покупал на ебее через палку с приватовской карты. Сегодня что то непроходит, бабки списываются
работает.
но стало списывать автоматом при совершении оплаты лота на ибее.
опция оплаты - пейпал
пейпал уже ничего не просит подвердить.
в самом пейпале пишет automatic payment
мне как бы все-таки спокойнее когда пейпал переспрашивает

upd:
https://www.paypal.com/be/cshelp/articl ... ne-help240
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

никогда ничего не заказывал с европейских амазонов, сейчас смотрю интересующую меня вещь - на amazon.pl она стоит на 15% дешевле чем на amazon.de (просто меняю pl и de в адресе) - это нормальная ситуация, спокойно можно заказывать на склад в Польше?
Еще сразу удивился что при доставку в америке (дефолтный адрес) цена была еще дешевле, но это видимо из-за вычета VAT
Відповісти