Скільки електроенергії ви використовуєте?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

murzik: 04.06.2024 15:43 SergN
газ завжди буде дешевше електрики

а за останню добу світла не було годин 16 :eek:

Відправлено через 2 години 49 хвилин 58 секунд:
вибубили Київ... і що, кондиціонери хіба споживають більше, ніж обігрів? на обігрів багато хто кондиціонери використовує. тобто рівень споживання е-е осінню і зимою буде куди більше, ніж зараз.
влада явно замовчує рівень пидеця. 2 блока на ремонті щось вирішують глобально?

ось. перший запит https://uaea.com.ua/dysp/ee-cons.html
нам срака ..
хоча .. мінімальне споживання по графіку - 11 млн, а максимальне - 15 зимою. тобто є мінімум, нижче якого неможливо опуститись. але і зимою не в рази збільшується споживання, а всього на 37%
Кондиціонер це тепловий насос, споживає він плюс мінус однаково, нагоів-холод. Питання в тому, скільки на добу він працює влітку, і взимку
sdbndfgn
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik: 04.06.2024 15:43ось. перший запит https://uaea.com.ua/dysp/ee-cons.html
нам срака ..
хоча .. мінімальне споживання по графіку - 11 млн, а максимальне - 15 зимою. тобто є мінімум, нижче якого неможливо опуститись. але і зимою не в рази збільшується споживання, а всього на 37%
в нас, нажаль, немає більше стіки промисловості

знайшов тут таке:
Зображення
murzik
Member

Повідомлення

на розетці банка на 20к була за 700 грн. поки я вагався, глюк чи ні, його вже розібрали :lol:
Yellow wall
Junior

Повідомлення

daesz День звучить наче не так погано
Поставят может и за день но я сдал свой новый им на проверку и сказали что нужно ждать 2-3 недели пока проверят в Николаеве и пришлют назад.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yellow wall: 05.06.2024 16:48
daesz День звучить наче не так погано
Поставят может и за день но я сдал свой новый им на проверку и сказали что нужно ждать 2-3 недели пока проверят в Николаеве и пришлют назад.
Мій вони ж ставили (РЕС), там нема що провіряти :)
murzik
Member

Повідомлення

мій інвертор MUST при відключенні 220 в процесі перемикання в режим інвертора почав давати просадку напруги до 170В ... раніше це було, як і повинно бути, непомітно :(
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Коли жив сам в жовтні 23 року - 82 кВт год. Це при тому що я майже 24/7 вдома, бо працюю з дому.
З дівчиною в жовтні 22 було 200 кВт год. Фен на 2.5 кіловата - це не жарти, ну і всякі її експерименти з мульваркою, попрати одну тільки блузку, бо вона хоче вийти саме в цій ввечері. Також прання ліжка кожні кілька днів :shuffle:

Найбільші два споживачі в мене:
1. Комп. Без відеокарти обмежений по споживанню до 28вт на total package бере загалом 40вт з розетки. Я повитягував всі вентилятори, навіть процесорний. 32" монітори з мінімальною яскравістю 17-23 вт, залежить від того світлий фон чи темний, тому всюди треба вибирати dark mode. Звук замість колонок можна через вбудовані в монітор або через навушники - економимо 10 ватт. Також можна напряму включити дріт інтернету від onu в комп і зробити з компа hotspot, щоб не живити роутер. Я так роблю. Ігри востаннє грав десь 2 роки тому.
В мене 14 годин на добу працює десктоп з 2 моніторами. Це бере 80 вт на годину, за добу 1.2кВт, якщо ще 3 монітор вмикаю і роутер або колонки, то 1.5.
2. Холодильник десь 0.8-0.9 квт на день бере, я читав.
Разом комп і холодильник десь 60-65 кВт на місяць.

Решта йде на:
- Газовий котел бере 85вт коли щось гріє і 0 коли нічого не гріє.
- Покосити траву газонокосаркою раз в 2-3 тижні.
- Мікрохвильовка зрідка.
- Освітлення
- Ноути чим сучасніші - тим краще. На райзені новому мій проживає 8 годин на одному заряді, а макбук на M1 взагалі 14-15 з батареї 67Wh, це просто магія якась.
- 1-2 рази на тиждень посмажити стейки в грилі
- 1 раз в тиждень приготувати якусь штуку в мультиварці. а так на 95% готую все на газовій плитці
- раз в тиждень попрати повну машинку одягу, раз в тиждень пройтись пилососом
- зарядити телефони, ліхтарик на ровер і всякі дрібниці
Оці всі речі беруть вкупі ще десь 20, і виходить 80-85 кВт год на місяць.

Взимку виходило десь 120, наскільки пам'ятаю. Більше світло горіло, більше котел працював. Хоча я доволі багато палю дровами, маю запас дрів року так до 28... Вночі котел вимикав. Це на 2 кімнати, кухню і ванну. Ще деколи нагрівав ванну кімнату електричною батареєю.

Не користуюсь:
- Кондиціонером. Хата дерев'яна і утеплена. І це створило такий ефект, що влітку на першому поверсі доволі комфортно. На другому спекотно. Там кондиціонер. Але я повністю вже переїхав на 1-й поверх, на другий не ходжу. Тому кондиціонер не вмикаю
- Електричним чайником. Каву і чай роблю в джезві невеличкій на газовій плитці, так смачніше :)
- Витяжкою на кухні - це просто енергія в нікуди, як не мене
- Karcher я зламав, мию машину рукою і мочалкою
- в офіс не ходжу, відповідно штани і сорочку не прасую...
- Нема сигналізації, системи відеоспостереження
koteyjah: 29.05.2024 12:19 150-200 в залежності від місяців/ 2 людини. Повна електрика окрім води, вода з котельноі, бойлер вимкнув минулого блекауту (бо котельня в ЖК від генератора - виходить стабільніше по гор. воді). Комп в середньому 5 годин на день. Постійна готовка - плита + скороварка, іноді духовка. Взимку тепла підлога, влітку кондиціонер, прання - раз на два дня. Холодильник зрозуміло постійно. + кілька годин телевізор на день.
Це дуже економно, насправді. З обігрівом, кондиціонером, підлогою і пранням що два дні.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

murzik: 06.06.2024 12:45 мій інвертор MUST при відключенні 220 в процесі перемикання в режим інвертора почав давати просадку напруги до 170В ... раніше це було, як і повинно бути, непомітно :(
вимкни режим енергозбереження (якщо є). і глянь режим упса АПЛ чи щось там спробуй.

Отправлено спустя 1 минуту 39 секунд:
Piter Cantrope: 06.06.2024 19:10 Коли жив сам в жовтні 23 року - 82 кВт год. Це при тому що я майже 24/7 вдома, бо працюю з дому.
З дівчиною в жовтні 22 було 200 кВт год. Фен на 2.5 кіловата - це не жарти, ну і всякі її експерименти з мульваркою, попрати одну тільки блузку, бо вона хоче вийти саме в цій ввечері. Також прання ліжка кожні кілька днів :shuffle:

Найбільші два споживачі в мене:
1. Комп. Без відеокарти обмежений по споживанню до 28вт на total package бере загалом 40вт з розетки. Я повитягував всі вентилятори, навіть процесорний. 32" монітори з мінімальною яскравістю 17-23 вт, залежить від того світлий фон чи темний, тому всюди треба вибирати dark mode. Звук замість колонок можна через вбудовані в монітор або через навушники - економимо 10 ватт. Також можна напряму включити дріт інтернету від onu в комп і зробити з компа hotspot, щоб не живити роутер. Я так роблю. Ігри востаннє грав десь 2 роки тому.
В мене 14 годин на добу працює десктоп з 2 моніторами. Це бере 80 вт на годину, за добу 1.2кВт, якщо ще 3 монітор вмикаю і роутер або колонки, то 1.5.
2. Холодильник десь 0.8-0.9 квт на день бере, я читав.
Разом комп і холодильник десь 60-65 кВт на місяць.

Решта йде на:
- Газовий котел бере 85вт коли щось гріє і 0 коли нічого не гріє.
- Покосити траву газонокосаркою раз в 2-3 тижні.
- Мікрохвильовка зрідка.
- Освітлення
- Ноути чим сучасніші - тим краще. На райзені новому мій проживає 8 годин на одному заряді, а макбук на M1 взагалі 14-15 з батареї 67Wh, це просто магія якась.
- 1-2 рази на тиждень посмажити стейки в грилі
- 1 раз в тиждень приготувати якусь штуку в мультиварці. а так на 95% готую все на газовій плитці
- раз в тиждень попрати повну машинку одягу, раз в тиждень пройтись пилососом
- зарядити телефони, ліхтарик на ровер і всякі дрібниці
Оці всі речі беруть вкупі ще десь 20, і виходить 80-85 кВт год на місяць.

Взимку виходило десь 120, наскільки пам'ятаю. Більше світло горіло, більше котел працював. Хоча я доволі багато палю дровами, маю запас дрів року так до 28... Вночі котел вимикав. Це на 2 кімнати, кухню і ванну. Ще деколи нагрівав ванну кімнату електричною батареєю.

Не користуюсь:
- Кондиціонером. Хата дерев'яна і утеплена. І це створило такий ефект, що влітку на першому поверсі доволі комфортно. На другому спекотно. Там кондиціонер. Але я повністю вже переїхав на 1-й поверх, на другий не ходжу. Тому кондиціонер не вмикаю
- Електричним чайником. Каву і чай роблю в джезві невеличкій на газовій плитці, так смачніше :)
- Витяжкою на кухні - це просто енергія в нікуди, як не мене
- Karcher я зламав, мию машину рукою і мочалкою
- в офіс не ходжу, відповідно штани і сорочку не прасую...
- Нема сигналізації, системи відеоспостереження
koteyjah: 29.05.2024 12:19 150-200 в залежності від місяців/ 2 людини. Повна електрика окрім води, вода з котельноі, бойлер вимкнув минулого блекауту (бо котельня в ЖК від генератора - виходить стабільніше по гор. воді). Комп в середньому 5 годин на день. Постійна готовка - плита + скороварка, іноді духовка. Взимку тепла підлога, влітку кондиціонер, прання - раз на два дня. Холодильник зрозуміло постійно. + кілька годин телевізор на день.
Це дуже економно, насправді. З обігрівом, кондиціонером, підлогою і пранням що два дні.
підкажи будь-ласка. Це в тебе такий челендж по типу отримати ачівку за найменше споживання? чи реальной паришься за кожну квт*годину?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yellow wall: 05.06.2024 16:48
daesz День звучить наче не так погано
Поставят может и за день но я сдал свой новый им на проверку и сказали что нужно ждать 2-3 недели пока проверят в Николаеве и пришлют назад.
Як виявилось, це можна було зробити онлайн. Оформив заявку, тепер тільки очікувати коли "фахівець" позвонить :D
murzik
Member

Повідомлення

Timedemo
я ж нічого не змінював. перезавантажив з повним відключеннмям від акума. те саме.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Timedemo
Та якось так вийшло. Я комп скрутив по споживанню, щоб не переживати за заряд станції і не включати генератор. Терпіти не можу бавитись з генератором.
Коли стояла 6800x, всі вентилятори і т.д., то комп брав десь поза 100 вт просто в браузері і робочих прогах. А я все повитягував, і абсолютно так само роблю роботу як і до того, але комп бере копійки. В якийсь момент я аж почав отримувати задоволення від того, і заради спортивно інтересу утискав робочий сетап, щоб подивитись скільки можна витиснути.
Це як кажуть що людина може абсолютно нормально функціонувати без 80% кишечника. Так само і в мене, весь робочий сетап працює на 30% від початкового споживання електрики :)
А як бонус - безшумний комп без вентиляторів. Це просто насолода, якщо сидиш біля нього увесь день.

А все інше я не можу сказати що обмежую себе, живу як жив. 2 рази в тиждень стейк не тому що шкода, а тому що більше 2 разів не хочеться.
Без жінки і дітей багато витрат нема, насправді. Як з розетки, так і з гаманця.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Piter Cantrope: 06.06.2024 23:39 Timedemo
Та якось так вийшло. Я комп скрутив по споживанню, щоб не переживати за заряд станції і не включати генератор. Терпіти не можу бавитись з генератором.
Коли стояла 6800x, всі вентилятори і т.д., то комп брав десь поза 100 вт просто в браузері і робочих прогах. А я все повитягував, і абсолютно так само роблю роботу як і до того, але комп бере копійки. В якийсь момент я аж почав отримувати задоволення від того, і заради спортивно інтересу утискав робочий сетап, щоб подивитись скільки можна витиснути.
Це як кажуть що людина може абсолютно нормально функціонувати без 80% кишечника. Так само і в мене, весь робочий сетап працює на 30% від початкового споживання електрики :)
А як бонус - безшумний комп без вентиляторів. Це просто насолода, якщо сидиш біля нього увесь день.

А все інше я не можу сказати що обмежую себе, живу як жив. 2 рази в тиждень стейк не тому що шкода, а тому що більше 2 разів не хочеться.
Без жінки і дітей багато витрат нема, насправді. Як з розетки, так і з гаманця.
зрозуміло)) ну це прикольно. я теж кайфую від оптимізаціі включення приладів, щоб все працювало від сонця. вже місцевому ресу, не плачу більше місяца. при цьому споживаю за добу 20-25квт.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

SergN: 27.05.2024 14:40

:eek: Капєц, люди вже ділять кВт на години.
Якщо мова про "косу" риску, то це не знак "поділити". Так офіційно у совковій школі навчали скорочувати і позначати подвійні назви.
Тобто практично це було у правилах і української, і расейської мов. Наче якийсь зв'язок з старими друкарськими машинками...
По темі - підігрів води і опалення - газифіковані. Холодильник, ТВ, ПК зі всіма супутними приблудами, хлібопічка, праска, пральна машинка, світло + насос опалення ~ приблизно від 90 до 140 кв/год на місяць. Якщо була робота у гаражі чи по хозяйству - типу болгарка, точильний/заточний, компресор і дриль, то бувало доходило до 200 кв/год. Більше було виключно, коли доводилось електронагрівачі ганяти взимку.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

shatun: 07.06.2024 17:25Якщо мова про "косу" риску, то це не знак "поділити". Так офіційно у совковій школі навчали скорочувати і позначати подвійні назви.
Давай покажи мені нехай совковий підручник фізики, де ця фізична величина написана саме так: кВт/год. Бо видно, хто як в школі вчився:
:facepalm:
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

SergN: 07.06.2024 17:59 Давай покажи мені нехай совковий підручник фізики, де ця фізична величина написана саме так: кВт/год. Бо видно, хто як в школі вчився:
:facepalm:
Та ти задрав вже. Боїшся виглядати неправим хоч в чомусь, доволдячи все до абсурду кожного разу, як тобі щось заперечують чи поправляють.
Так, я написав кв/год замість кВт/год бо тирцаю з планшету - до мене людина що не так написала?
квт/год замість кВт/год - до цього були питання? Ні - ти торочив про "поділити". Я тобі написав чому і підручники фізики там взагалі ні до чого.
Це каже виключно про орієнтовний вік людини, а не про хто кого розумніший.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

shatun: 07.06.2024 18:19Це каже виключно про орієнтовний вік людини, а не про хто кого розумніший.
Коли когось виправили, а він замість безпосередньо виправлення публічно кидається і борзить з придуманими аргументами, чому чорне - це біле, то це якраз говорить лише про його проблеми з інтелектом. З віком тут немає взагалі ніякого зв'язку. І з таким доробком "знань" поправляти він надумав :lol:
Так що можеш ще раз сходити до совкової школи та догнати пропущене. Разом узнай, в чому швидкість міряють, а то зараз по аналогії зі своїми заявами прийдеш з новим шедевром, що це м/с^2.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

SergN: 07.06.2024 18:59 Коли когось виправили, а він замість безпосередньо виправлення публічно кидається і борзить з придуманими аргументами...
+100 - все вірно ти про себе написав. Думаю, багато тутешніх такої ж думки.
там обрыв - но вам туда можно...
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

shatun: 07.06.2024 19:17+100 - все вірно ти про себе написав. Думаю, багато тутешніх такої ж думки.
Прямо "думаєш", а вмієш? Прийшов, накинув маячню, попросили доказів - їх немає. Що там з посібником фізики, вдалося розібратися? Ото займись краще самоосвітою по пропущених уроках, аніж лізти виправляти правильні речі. Навіть далі витрачати час на тупі заяви не маю бажання, бо коли за третім разом не дійшло, то там безнадійний випадок.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Таке питання стосовно двозонного тарифу : оператор по телефону намагалась мені розповісти, але схоже сама не дуже знала. Отже, обмеження потужності в 3 кВт - це протягом всіх восьми годин (з 23 до 7) чи тільки протягом 15 хв після переключення "між зонами" ?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

daesz: 09.06.2024 00:28 Таке питання стосовно двозонного тарифу : оператор по телефону намагалась мені розповісти, але схоже сама не дуже знала. Отже, обмеження потужності в 3 кВт - це протягом всіх восьми годин (з 23 до 7) чи тільки протягом 15 хв після переключення "між зонами" ?
Ніякого обмеження, обмеження тільки ввідним автоматом, або якщо модний лічильник, то там обмеження ставлять як в договорі на приєднанн. На зони ні що не перемикається, просто в лічильнику дві цифри, одна рахує в денний час тарифу, інша в нічний. Тобто там два обліка просто рахується денний і нічний, в лічильникк свій годинник.
Відповісти