Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

den55den
Використовую гаражні і відкатні в'їзні ворота Hormann - недешевий, але дуже надійний німецький бренд.
Працюють як годинник, незважаючи на нестабільну напругу в мережі.
12val12
Junior
Звідки: Печерськ

Повідомлення

Какой ии может нарисовать
Curved prismatic beam of rectangular cross-section with thickness 4, length 50 and bending radius 100
(Изогнутая призматическая балка прямоугольного сечения толщиной 4, длиной 50 и радиусом изгиба 100)
желательно ракурс под углом чтоб была видно об'емность сей балки
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

12val12: 12.08.2024 19:44Какой ии может нарисовать
"Любой" программой для 3D моделирования, которой владеете.
Вид первый на вскидку. Да, толщина (она же высота сечения 4), ширина 8.
Balka_R100_L50_8x4.png
Балка в формате STL
спойлер
Balka_R100_L50_8x4.rar
(2.12 Кіб)
Смотреть не знаю чем у вас есть, я смотрю в Deep Exploration. Онлайн можно здесь, но онлайн сервисы не торт.
12val12
Junior
Звідки: Печерськ

Повідомлення

Sachem
спасибо это оно . в точку!
murzik
Member

Повідомлення

у вас змішувач на кухні однорукий чи класичний двовентильний?
чому одноруккі такі популярні? на перший погляд користування не зручне. а у нас користуються дуже часто ним. звикнеться і буде краще двовентильного?
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik
Дешевые однорукие - заедающая какашка,
Дешевые двух вентильные - протекающая какашка,
Дорогой любой из выше упомянутых - отличный смеситель в любом исполнении :).
Плюсы однорукого - один раз настроил температуру и мгновенно открываешь и регулируешь тупо поток, а не поочередно подбираешь каждый раз как бы его отрегулировать. Смесители с термостатами не рекомендую, что-то на нашей воде их клинит, а менять термостат - то еще удовольствие.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Чи є у природі роутер який зможе потягнути 500 Мбіт через вбудований wireguard client ?
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

_nic
Да, комп с десктопным современным малоядерным высокочастотным цпу называется. Бо хто там из роутеров прям сможет оффлоаднуть chacha20 я не представляю (используй классический айписек для таких скоростей с алгоритмами которые нативны для железки)
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

@murzik
Привіт.
В мене вже років з 10 стоїть 2-х вентильний кран. Основа пережила 2 гусака (излив російською) та 5 комлпектів кранбукс. Останній гусак вже 5-ий рік живе, останній комплект кранбуксів стоїть, напевно, роки 3. Летять вони через накип у воді, бо в мене фільтр не стоїть.
В цілому, задоволений, бо тоді шось в районі 50 баксів віддав за нього і перший ремонт був лише через 4 роки. Все шо було вказано, шо я міняв, то типу лише на 5 році сипатись почало. Так, можливо варто було б колись за 100 баксів взяти кран, але тоді їх не було, а було лише стільки)
Вартість заміни того, про шо я писав, від китаю в районі 500 грн (за поточним курсом), а якшо китай покраще, то 700 грн.
Перед ним стояв дешевий однокран, який і спаплюжив враження від користування ним. Я б не сказав шо воно незручне чи непрактичне, але я до такого повертатись не хочу, через гємор з виставлянням температури - це тупо займає більше часу, ніж на 2-х вентильному.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Что может в компе громко 'стрельнуть' но при этом сохранить работоспособность компа ?
Я имею ввиду не громкий щелчок от реле аудиокарты или блока питания и не электрический характер звука.

А вот как есть такие ленты с микро-петардами, по громкости если кто знает это как взрыв одной такой петарды с ленты.
Я аж дергнулся с испугу )) Случилось это во время перезагрузки компа (на его старте).
И комп завис (точнее пропеллеры крутились но комп не продолжил запуск). Но после холодного старта продолжил работать.
И вот уже пару дней комп работает. Рендрит. Игры играются. Все SATA/M.2/Сеть/Вайфай/Порты/Аудио - все работает.
Комп на открытом стенде, я сразу обнюхал его при выстреле. Ниче такого не заметил. Все работает как и до этого :think:

Что это могло бахнуть с таким звуком ?
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Earanak
Конденсатор, в основном в бп, но должно было вонять.
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

@murzik arkadiilem0n
в мене навпаки у батьків були двухвентельні переважно не дорогі постійно з ними проблеми були, коли поставили однокран то я зрозумів що це тема і теж не з самих дорогих, а собі в квартиру однокран брав вже дорогі від 100$ по акції можна було і за 80 вихватить, так такі однокрани працюють 10 рік і ні разу до них не лазив, теж без фільтра квартира, двокран для мене біль) :gigi:
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Shpoker: 14.08.2024 00:18 _nic
Да, комп с десктопным современным малоядерным высокочастотным цпу называется. Бо хто там из роутеров прям сможет оффлоаднуть chacha20 я не представляю (используй классический айписек для таких скоростей с алгоритмами которые нативны для железки)
покупать комп в качестве ВПН роутера это немного даже смешно :laugh:
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

_nic
тогда гугли процы в роутерах, впн отожрет одно ядро, и оно должно быть максимально высокочастотным, бо от этого как-раз и зависит скорость пропихивания вайргарда
_VlaD_
Member

Повідомлення

murzik: 12.08.2024 22:48чому одноруккі такі популярні? на перший погляд користування не зручне.
А что там неудобного? Одним пальцем можно и поток отрегулировать и температуру. Картридж в последний раз покупал за 70 грн. Хватает его на два года. Ломаться там больше нечему.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

_nic: 13.08.2024 22:26 Чи є у природі роутер який зможе потягнути 500 Мбіт через вбудований wireguard client ?
Дивитися на Odroid h4, думаю потягне, ну або спитати на їхньому форумі у громади чи потягне.
noth1ng_matters
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Про змішувачі: при сценарії коли у вас брудні руки, а на кухні це доволі часто, однорукий ви легко відркиваєте тильною стороною долоні и все чисте, а крутити два крани щоб потім ще і їх мити - ну не знаю, мені здається це вже щось з минулого. Робив ремонт та міняв сантехніку 8 років тому, брав щось середнього сегменту європейського виробника, ціни точно були нижче 100 доларів за один змішувач, досі все чудово працює(живу сам).
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

BattleCru: 01.08.2024 10:05Хтось може порадити хороші акумулятори CR123A, вони ж 16340. Заглянув на Розетку, беруть Westinghouse, судячи по відгуках. Це нормальна фірма? Чи є щось краще?
CR123A - одноразові літієві батарейки з більшою ємністю там меншою напругою відносно 16340 - літієвих аккумуляторів.
Далеко не всі пристрої підтримують обидва типа, можуть не працювати від батарейок и горіти/некоректно працювати від акумів, уважно читайте інструкцію.

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Великі виробники не займаються цим форматом, дивіться тести і будьте обережні, багато підробок.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
l-m: 03.08.2024 14:23Фірма топова, наприклад завдяки їх ТВЗ для ядерних реакторів зараз виробляється більшість української електроенергії.
Певно й акуми норм)
Китайці люблять гнати сміття під відомими брендами, треба перевіряти.
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

waryag
Купував в камеру Mohoc, там можна замість штатної батареї використвувати CR123A. Обіцяли 5+ годин запису. Ну оті Westinghouse дають 3 з копійками, але мені достатньо і цього для моїх цілей, зарядити буде де, плюс буде штатний
спойлер
Зображення
Купував на Розетці, тому має бути оригінал
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

_clawfinger_: 14.08.2024 18:53
_nic: 13.08.2024 22:26 Чи є у природі роутер який зможе потягнути 500 Мбіт через вбудований wireguard client ?
Дивитися на Odroid h4, думаю потягне, ну або спитати на їхньому форумі у громади чи потягне.
читав на реддіті що 4 малина тягне 800+ Мбіт/с по вайргард, мабуть спробую цей варіант, бо малину легше придбати
Відповісти