Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
sasha76
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

автомобильные умироют за несколько циклов,проверенно лично.
Yellow wall
Junior

Повідомлення

sasha76: 13.06.2024 17:15 автомобильные умироют за несколько циклов,проверенно лично.
И за сколько он умирает и следили ли за разрядом аккумулятора? А что вы подключали?

Я хочу подключить телик 40 вт к аккумулятору на 85Ач.
sasha76
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Yellow wall: 13.06.2024 17:41
sasha76: 13.06.2024 17:15 автомобильные умироют за несколько циклов,проверенно лично.
И за сколько он умирает и следили ли за разрядом аккумулятора? А что вы подключали?

Я хочу подключить телик 40 вт к аккумулятору на 85Ач.
кальцый-кальцый умер после 4 циклов.как умер емкость с 60 упала до 30-25 ач.у меня их два.правда украинского производства.
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для статистики. Грузовой 230ач ещё с декабря 2022 живёт. Ёмкость не измерял, но всё так же снимается до 70ач в течении суток при отключениях. Мин разряд бывал до 11.8В под нагрузкой, зарядка цикличная 14.4В 15А. Работает на китайский инвертор с токами 15-80А. Летом типичное рабочее напряжение под нагрузкой просело до 12.0В(на новом было 12.3В).
Конечно, сейчас если покупать, то lifepo4, и не заморачиваться с неполными разрядами, медленной зарядкой и гремучим газом в доме. ;)
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Таке питанячко, у нас є сайти на тематику відеоігор по типу плейграунд, гохи, стопгейм?
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кто-то покупал в оплату частями от Приватбанка? Правильно ли я понял что отдельного лимита у них для этого нет, и она входит в общий кредитный лимит?
murzik
Member

Повідомлення

MobileLord
у вас повинен бути кредитний ліміт не менше повної вартості товару
Ostin
Member

Повідомлення

Як називаються плоскі гумові стяжки (резинки), які можна використати для організації так званих "бутербродів" із різних плоских девайсів?
Наприклад, бачив таке колись використовували для з'єднання смартфона і підсилювача для навушників. Або кілька павербанків між собою поєднати в одну велику купу. Щось на алі в мене не шукається...
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

MobileLord
Если по карте увеличивают кредитный лимит, то оплата частями не синхронизирована и подтягивается позже. по крайней мере я такое у себя наблюдал.
На главной странице в Приват24 можно добавить "Оплата частинами" и там прописана сумма лимита будет.
murzik
Member

Повідомлення

Ostin
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/rezi ... T4f9w.html
:laugh:
хоч чотку кинь бутерброда
Ostin
Member

Повідомлення

murzik
Це не те. Я вже якось накопав, але трохи дорого. Думав буде за сотню відро, а воно не зовсім так)
Типу такого www.aliexpress.com/item/1005006006989980.html
Є і дешевше, але щоб за долар пару поки що не бачу)
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin, ці штуки пачками продаються в штатівських волмартах. Тамошні "коти" іх користують у свому спорядженні, бо зручно. Тому ці гумки поза штатами сприймаються більш як тактичне спорядження.
спойлер
https://prom.ua/ua/p1156928571-elastich ... FwQAvD_BwE
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Какие коннекторы RJ45 на Али покупать?
Там есть "OD 1.1mm", жилы в один ряд и есть "OD 1.2mm", жилы в два ряда. Коннекторы проходные.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

порадьте сервіс/майстра ремонту смартфонів
moto g200. запотів після того як попав в трубу каналізації (в воду і т.д. не занурювався), день пропрацював, поскаржившись пару годин на вологу в роз'ємі type-c, потім виключився і при включені циклічно ребутився на моменті з лого мотороли. зразу поніс в сертифікований сервіс, 20+ днів вже там(не знаю коли вони приступили до ремонту), кажуть, проблема з платою.
якщо куплю вживаний робочий смарт як донора, щоб перекинути пам'ять на ту плату, взагалі можливо? треба хочаб відновити дані, збережені на ньому.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання. Тут така справа B-)
Є бруківка 20×20см і 10×20 см і потрібно нею вложити проїзд для машини від гаражу до тротуару. Підкажіть будь ласка метод чи так би мовити алгоритм її вкладання . Я цього робити не буду , но це дуже потрібно моїм рідним.
Дякую. Було б супер якийсь ескіз. Я перелопатив багато відео і т.д. , но саме на таку не знайшов :weep:
Praim1345
Junior

Повідомлення

Привет!
В магазине Steam можно потратить/обменять при совершении покупки игр - очки, заработанные с прошлых оплаченных покупок, на новые игры (не купленные ещё, не на аккаунте) во время процедуры оплаты?
Или получить скидку на цену желаемой игры при обмене очков?
Скажите пожалуйста
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Praim1345: 28.06.2024 12:15 Привет!
В магазине Steam можно потратить/обменять при совершении покупки игр - очки, заработанные с прошлых оплаченных покупок, на новые игры (не купленные ещё, не на аккаунте) во время процедуры оплаты?
Или получить скидку на цену желаемой игры при обмене очков?
Скажите пожалуйста
Ні, тільки на оформлення/розширення профілю
Praim1345
Junior

Повідомлення

7mindfields,
Спасибо
RayHerling
Junior

Повідомлення

mumu: 22.06.2024 11:31 порадьте сервіс/майстра ремонту смартфонів
moto g200. запотів після того як попав в трубу каналізації (в воду і т.д. не занурювався), день пропрацював, поскаржившись пару годин на вологу в роз'ємі type-c, потім виключився і при включені циклічно ребутився на моменті з лого мотороли. зразу поніс в сертифікований сервіс, 20+ днів вже там(не знаю коли вони приступили до ремонту), кажуть, проблема з платою.
якщо куплю вживаний робочий смарт як донора, щоб перекинути пам'ять на ту плату, взагалі можливо? треба хочаб відновити дані, збережені на ньому.
Сомневаюсь что что-то выйдет, если они там ничего не делали, то от воды ему капец

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
Lekrs: 16.06.2024 11:28 Таке питанячко, у нас є сайти на тематику відеоігор по типу плейграунд, гохи, стопгейм?
ні, нема чогось з контентом їх рівня. сайтів точно, ютуб ченели є непогані
sonhador93
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Добрый день. Подскажите, не работает веб-камера и встроенный микрофон на ноутбуке HP Laptop 15-dy2037nr (2G2Z5UA). Год назад работало всё, после обновления windows 10 перестала работать веб-камера, микрофон. Ставил чистую windwos 10,11 и драйвера официальные, и SDI. В диспетчере устройств нет камеры. Если записать LiveUsb linux на флешку, то можно как то проверить веб-камеру?
Відповісти