Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання . Хто може знає нормальну програму для відстеження айфона коли вкрали , загубив і т.д.?, щоб поставити на самсунг.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1: 18.03.2024 11:37 Мої вітання . Хто може знає нормальну програму для відстеження айфона коли вкрали , загубив і т.д.?, щоб поставити на самсунг.
Якщо на пристрої був введений обліковий запис Samsung, то пошук можливий за посиланням: smartthingsfind.samsung.com
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988: 18.03.2024 16:04
viperest1: 18.03.2024 11:37 Мої вітання . Хто може знає нормальну програму для відстеження айфона коли вкрали , загубив і т.д.?, щоб поставити на самсунг.
Якщо на пристрої був введений обліковий запис Samsung, то пошук можливий за посиланням: smartthingsfind.samsung.com
Дякую :beer: я маю . Але хочу із самсунга знайти айфон ( наприклад) :shuffle: . Таку б якусь адекватну програму треба.
murzik
Member

Повідомлення

Engineer_1988
чувак просто понтується айфоном. невже не має профільних форумів по ним?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 18.03.2024 19:03 Engineer_1988
чувак просто понтується айфоном. невже не має профільних форумів по ним?
Не набридло ще :spy: ?
Пояснюю мабуть для тупих : я працюю 6 днів на тиждень і практично по 16 годин. Якщо маю на роботі час зайти і написати , то є добре. Я не маю часу , щоб :censoured: собі мозок на " спец.сайтах чи т.п." , бо приходжу додому і завалююся спати , що навіть їсти не йду.

Вже зайшов в цю тему , щоб тут запитати і :censoured: знову не вгодив...
Повір мені він в мене запакований в такий чехол , що ти б фіг зрозумів, що то за марка телефону і до чого тут понти ....

Відправлено через 8 хвилин 21 секунду:
І в приват пишуть таке , що щось зрозуміти не можу... :insane:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там якщо що , то не хотів нікого образити просто дуже багато стресів і т.п. Не завжди все виходить так , як має бути + виснаження + підзадовбовся...
А реально немає часу , щоб сидіти , щось шукати і т.д. Після 2022 року в плані техніки відстав від світу , що жесть.
Мурзік - без образ , просто в мене тоді п.п.ц який був важкий день .
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання. Допоможіть зібрати підписи в петиції для мого друга , нажаль посмертно :weep: :weep: :weep:

https://petition.president.gov.ua/petition/222732


Р.S. попросіть будь ласка знайомих і т.д. Він цього заслужив , бо де він лише не був і дякуючи йому багато чому завдячуємо... :(
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Всем привет. На НГ ребенку заказывал с Али планшет Blackview tab11. Спустя месяц использования планшет перестал отображать что либо. Продавец на Али морозится. Посоветуйте нормальных ремонтников для данной техники. Сам нахожусь в зоне, где нет благ цивилизации, но жена сможет переслать. Спасибо.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

PushKing: 14.04.2024 19:31 Blackview tab11. Посоветуйте нормальных ремонтников для данной техники.
см 1-2 резульhttps://www.google.com/search?q=blackvi ... s-wiz-serp
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кто-то юзает внешние карманы для m.2 nvme ssd? Какие можете посоветовать надежные, чтобы не перегревались.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 15.04.2024 17:31 Кто-то юзает внешние карманы для m.2 nvme ssd? Какие можете посоветовать надежные, чтобы не перегревались.
Якщо мова про повноформатні під 2280: urgeen cm559, asus arion
hazard
Junior

Повідомлення

Должны ли устройства подключенные по com порту отображаться аналогично тем что по usb в устройствах и принтерах windows 10 ?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hazard: 26.04.2024 13:56 Должны ли устройства подключенные по com порту отображаться аналогично тем что по usb в устройствах и принтерах windows 10 ?
В Дитспетчере устройств точно... Возможно драйверов нет, зайдите посмотрите или вручную подсуньте inf файл..
hazard
Junior

Повідомлення

Упс APC по COM сторонние программы видят и подключаются нормально а сама Винда не видит в диспетчере устройств(просто отображает последовательный порт COM)
murzik
Member

Повідомлення

кінескопічний телевізор, був в ремонті, сів кінескоп, є лише звук. як його утилізувати? чи винести потихому в світник? (по розмірв буде на пів бака :laugh: )
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 28.04.2024 10:06 чи винести потихому в світник? (по розмірв буде на пів бака :laugh: )
Законом «Про відходи виробництва та споживання» 89-ФЗ передбачено адміністративну відповідальність за подібне правопорушення та покарання у вигляді великого штрафу.
Читай Google
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik: 28.04.2024 10:06 кінескопічний телевізор, був в ремонті, сів кінескоп, є лише звук. як його утилізувати? чи винести потихому в світник? (по розмірв буде на пів бака :laugh: )
Я нещодавно виносив такий телек на смітник. Не доніс метрів десять, забрали. Але був робочий і з пільтиком у комплекті.
Неробочий теж швидко заберуть - на деребан. Головне - не створювати собі гемор з оголошеннями типу "віддам безкоштовно".
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Які активні навушники до 200$ порадите з кріпленням типу Чебурашки на безвухий шолом? Дешевше або Б/В також розгляну, миші не будуть сильно перебирати що гризти. Хотілось би почути рекомендацію від людини яка або такі носить, або купувала комусь і є хоч якісь відгуки
murzik
Member

Повідомлення

Вночі смартфон чимось займався. із 90% розрядився до 15%. перестало бачити карту SD карта Transcend.
підключаю до ноута через адаптер, та сама історія - карту система бачить, об'єм заводчький бачить, а даних - пише 0. пропонує лише відформатувати. спробував transcend recoverx і Recoverit , без успіху.
що порадите? здати фахівцям?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 09.05.2024 20:55 карту система бачить, об'єм заводчький бачить, а даних - пише 0. пропонує лише відформатувати. спробував transcend recoverx і Recoverit , без успіху.
що порадите? здати фахівцям?
вставити в перехідник юсб в пк, і відкрити через тотал командер і глянути скриті файли..))).
Відповісти