Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Miki+: 19.02.2024 18:32 чи можливо інші варіанти?
Якось так
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

Engineer_1988: 19.02.2024 18:36
Miki+: 19.02.2024 18:32 чи можливо інші варіанти?
Якось так
та якраз від цього толку ніякого
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Miki+: 19.02.2024 19:20та якраз від цього толку ніякого
так додайте до зауваження офіційні документи. в мене біля дому був магазин "Золушка" хтось вирішив змінити на "Золупушка" так вона і висіла, доки я чек не сфотографував, та вивіску, тоді змінили
warchild2006
Member

Повідомлення

mumu: 14.02.2024 14:50 Як зробити так, шоб гугл не підсовував російські джерела і не перенаправляв на російські локалізації сайтів по дефолту.
На різних платформах(android, windows11) і в різних браузерах.
В параметрах пошуку і в самому гуглі вибрані мови англійська, українська, іспанська. Вибрано показувати результати з України. Всі пристрої на англійській локалізації.
Але навіть коли запит українською мовою, постійно пропонує російськомовні і російські джерела. Навіть якщо сайт в результатах пошуку український, все одно намагається шукати результат російською, а при переході відкривається російська локалізація, і байдуже, то розетка, брейн, якабу, пром чи ще щось(саме якщо щось шукати в гуглі і переходити по лінкам на результат, якщо просто адресу сайту відкрити, то все ок). Бісить просто капєц. А в мене навіть російської розкладки на жодному пристрої немає.
https://www.google.com/advanced_search?q=
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

Mr_Volan: 19.02.2024 19:33
Miki+: 19.02.2024 19:20та якраз від цього толку ніякого
так додайте до зауваження офіційні документи. в мене біля дому був магазин "Золушка" хтось вирішив змінити на "Золупушка" так вона і висіла, доки я чек не сфотографував, та вивіску, тоді змінили
кидав офіційну назву, з реєстру який скачав на опендаті, мабуть того мало їм, якихось контактів так і не знайшов, тел чи емейл, думав туди їм написати
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Miki+: 20.02.2024 19:18 мабуть того мало їм
то на такого модератора (чи хто там у них) попали. через деякий час знову напишіть, може хтось ліпший попадеться
murzik
Member

Повідомлення

якось треба було номер змінити, то пів року вони його міняли. писало "запропоновані зміни перевіряються"
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

murzik: 20.02.2024 21:00 якось треба було номер змінити, то пів року вони його міняли. писало "запропоновані зміни перевіряються"
справа в тому що декотрі запропоновані зміни одразу відхилило, це точно робот зробив, тому як за секунду все сталося, а декторі стоять на розгляді, і півроку чекати не дуже добре.

Відправлено через 22 хвилини 12 секунд:
перевірив, практично через хвилину йде відхилення, хоча добавляв навіть фото з місця, як змінити я не знаю
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

В нас в місті позначена дорога, яка насправді не дорога, а площа. Коли тільки почалась війна і до нас вночі приїхали переселенці, то одна машина заїхала там через бордюр в клумбу. Навігатор показав туди їхати, було темно, освітлення вимкнули, і водій не зорієнтувалась в чужому місті.
Я тоді запропонував зміни, але то нічого не дало. Гугл карта далі прокладає маршрути для машин через площу.
murzik
Member

Повідомлення

як на війндовс 11 встановити вручну драйвери обладання? воно шукає автоматично, вручну додати не можу. Раніше була ж функція - додати чи вибрати драйвери вручну.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

murzik
Управление - Диспетчер устройств (выбираешь устройство) - правой кнопкой мыши по устройству - обновить драйвер (Найти драйверы на этом компьютере).
murzik
Member

Повідомлення

Avenger80
дякую. знайшов в диспетчері пристроїв - ДОДАТИ ДРАЙВЕРА на панельці
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання .
Хтось може дати ссилку не українського ( може бути рус мовний , лише , щоб не з москалоти - не хочу їм давати :censoured: перегляди ) ютубера , щоб нормально розказав , як в 15 про макс добре налаштувати камеру. Дякую :beer:
Р.S. англомовні теж можуть бути :super:
bumerok
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Всім привіт, може хто підкже чим можно зашліфувати подряпини корпусу ноутбука Dell (корпус з анодованого алюмінію), в ідеаль не дуже дорогий поліроль тощо.
murzik
Member

Повідомлення

чому лікарів не зобов'яжуть виписувати рецепти виключно у друкованому варіанті з печаткою, а не каракулями-підписом? скільки можна ієрогліфи розбирати цих накркоманів-неуків
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik, тоді, коли кожному лікарю видадуть ПК або ноут, відповідний софт і т.і.
З приводу почерку, то ти трохи помиляєшся. Почерк у лікарів студентів псується через дуже велики обсяги інформації, яку треба записати.
Якщо у лікаря почерк нормальний - то він в універі не писав. Я б не став до такого лікаря себе віддавати.

А з іншого боку, все йде до цифровізації. Я років з 10 вже не бачив рукописного тексту лікарів :о)
Шо мені робить
Junior

Повідомлення

Есть роутер с сим картой Киевстар. Как-то можно пробросить порты или без вариантов?
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

fpv хтось збирає?
хочу для курсу від victory drones зібрати, де то все для збірки одного може двох дронів купити в одному-двох місцях, бажано не платити при цьому всі гроші світу?
Engineer_1988
Member

Повідомлення

mumu: 29.02.2024 19:13 fpv хтось збирає?
хочу для курсу від victory drones зібрати, де то все для збірки одного може двох дронів купити в одному-двох місцях, бажано не платити при цьому всі гроші світу?
Користуйся пошуком
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Engineer_1988: 29.02.2024 19:16Користуйся пошуком
я не про польоти питаю, а про збірку
Відповісти