Проблеми з новими телефонними номерами!

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

В общем така дикуха. Купив собі ще один запасний номер. Щоб типа може колись інет роздати і тп. Може на ОЛХ запушить нову об'яву. Проходить 3-4 місяці і почали зранку наярівать. Перевірив номер у вайбері - не маю, заблокав. Потім знову. Каже "привіт братан" Я кажу - я не братан, це нова картка, може раніше була за кимось прив'язана, а через деякий час номер знову в продажі. А ну ок..
Потім знову дзвінок, і вже якийсь следак і каже - типа за номером колись був кримінал. Якщо не віриш давай зустрінимось. Я кажу та я її нещодавно купив, навіть конверт є. Питає де, кажу в Україні. Ну морочим мені голову, що так і так.. Давай скинь мені кудись то там у месенджер фото пакунку від карточки лайфселл. Я кажу - та я її викину нафіг, карту і все інше.. Потім він щось там бурчав, я поклав слухавку і вийняв карту.. поклав у стік родний..
Кароче, чи були випадки подібні? Якщо я почав щось скидувати, почали б щось там робити... потім ще до діла пришьють...
Кароче треш, вангую що можут по IMEI відслідити якщо в другий роз'єм втавлю карту нову.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Лайф? Аналогічно спам йде на нову картку
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

NST1983
DuckRider
Так и у меня сын покупал новый пакет Лайф в АТБ на кассе, только активировал - начали писать в телеграмме, что это номер их родственника, что он действующий, недавно пополняли... :gigi: Это как такое возможно??? Плюс на телефон Лайфа отрицательно смотрит аккаунт (почта) Gmail, пишет - попробуйте ещё раз с номером другого оператора. Как оказывается, что вроде бы новый номер (запечатанный новый пакет), а оказывается, что не совсем и новый и с историей, причём даже свежей? И вот что ещё есть на просторах инета - https://www.otzyvua.net/life/review-1968409
Востаннє редагувалось 19.08.2024 20:23 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
Enjoy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Водафон и Киевстар должны уже были запустить пул номеров с новыми кодами в продажу 075 и 077 соответственно, хороший шанс купить не перевыпущенный, чистый номер.

У лайфа же есть шанс на такой попасть с кодом 073, так как он относительно свежий, их старые коды 093 и 063 уже по треттему кругу пустил каждый в нашей стране.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Давненько подвязал на свой водафон паспорт, он у меня финансовый. Для всяких защит. Ну и сбу слушает меня в свободном порядке :lol:
С год назад читал одно судебное дело как одна гражданка фоп, у нее мошенники взломали номер телефона лайф и утащили со счета фоповское бабло. У нее был подвязан паспорт. Она судилась с лайф и отсудила деньги. Все что украли + моральная компенсация. Лайф - это дно, там полно таких приколов. Но если не заморачиваться и ничего на этот номер важного не подвязывать, а юзать как звонилку - то можно. У меня лайф чисто разговорный ) ну и связь с ним ловит при блекаутах. Такие пироги
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Если лайф то да твой ЧС пополниться пару сотен неизвестных номеров :laugh:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Хтось викинув сімку. Умовно через рік номер стає неактивним і можна його купити. Мій старий водафон хтось так придбав. Просто з номером вам не повезло :D
0F
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 19.08.2024 20:35 Умовно через рік номер стає неактивним і можна його купити.
То є так, у лайфа сімка активна 365 днів від моменту останнього поповнення на будь-яку суму (виключеннями можуть бути окремі тарифи і контракт), але, якщо я вірно розумію, то у ТС і у коментуючих ситуація трохи інша - року не пройшло.

UPD: Єдине що - при перевипуску сімки змінюється ICCID, але це взагалі не впливає, тому що MSISDN (грубо кажучи, телефонний номер в форматі E.212/214) залишається тим самим.
_VlaD_
Member

Повідомлення

У меня с Киевстаром такое было лет 10 назад. Карточкой я долго не пользовался и она перестала действовать. А потом мой начальник на нее как-то позвонил и там трубку взял какой-то левый чувак. Так наверно все делают. Цифр-то в номере всего семь, если не считать код оператора. Это всего 9 999 999 номеров. Симки теряются, выбрасываются и т.д. Их бы тупо не хватило если каждый раз с новым номером выпускать.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NST1983: 19.08.2024 19:55Потім знову дзвінок, і вже якийсь следак і каже - типа за номером колись був кримінал. Якщо не віриш давай зустрінимось. Я кажу та я її нещодавно купив, навіть конверт є. Питає де, кажу в Україні. Ну морочим мені голову, що так і так..
Какой-то кент типа, у кого раньше был этот номер, решил не успокоиться, а шутейки шутить. Была похожая история, послал на 3 буквы и блокнул, это чУмо еще в телеграм выписывать начало, послал и там для уверенности, блокнул тоже для уверенности :lol: И тоже брал, как вторую симку.

Отправлено спустя 1 минуту 49 секунд:
И такие приколы в основном с лайфом было. Сколько помню в своём пользовании симки лайфа, столько с ними и было проблем и непоняток. В 2018 году на ватафон перешел, как основная симка, никаких проблем. Номер к паспорту привязал.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

В 2003 как только появился Джинс, уже бывший друг подарил типа золотой номер, а тогда это ценилось. В течении лет трех, я замахался отвечать, что номер не продается, либо заряжал 2-3 штуки баксов :gigi: В 2024 номеру уже 21 год, и он по прежнему мой основной, а так же финансовый, привязан к паспорту. Сейчас иногда приходят смс с тоже интересных номеров, типа - не хотите купить такой же номер, но с другим кодом. За все это время менял только тарифы на более выгодные, и никогда не понимал нафига людям по 2 -3 симки

Відправлено через 5 хвилин 11 секунд:
А вот с перевыпуском симок у меня другая история... В общем батя когда то шел домой, сзади навернули чем то, забрали кошелек, телефон. Документы потом добрые люди вернули, а номер 76 76 3 76 тю тю. Прошло пару лет, и я решил как то позвонить. Ответила девушка, рассказал что это номер моего бати, и как он ушел, и она такая - так давайте я вам отдам симку, и я реально с ней встретился в кафе, попили кофе, и у бати сейчас все тот же номер 76 76 3 76 :gigi:
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

NST1983: 19.08.2024 19:55 ...Каже "привіт братан" Я кажу - я не братан, це нова картка, може раніше була за кимось прив'язана, а через деякий час номер знову в продажі. А ну ок..
Потім знову дзвінок, і вже якийсь следак і каже - типа за номером колись був кримінал. Якщо не віриш давай зустрінимось...
Це з опери: ваш онук зараз у нас в попередній розробці - терміново привозьте штуку баксів, бо 100% через дві години посадимо. :gigi:
Перший раз переконались, що номер вже чийсь і людина "проста". Вдруге вирішили щось провернути.
Так і бачу, як слідчий такий - дай подзвоню по якомусь там номеру з якоїсь там карної справи річної давнини... :lol:
У такому разі опери приїздять.
При чому десь у продовж тридцяти хвилин, як ти активуеш сімку чи палений у крадіжці з подальшою заявою, чи просто фігуруючий у важкому злочині телефон/смарт.
Якби ти через пару годин спробував набрати "слідчого", то процентів 95, що відповів би зовсім інший голос і не тому, що телефон службовий.
Просто на зоні конвеєр працює. Якщо хтось не клюнув, то переходять до іншого "клієнта" з іншим "актором". :dontknow:
Dremjke: 24.08.2024 11:04 ...В 2018 году на ватафон перешел, как основная симка, никаких проблем. Номер к паспорту привязал.
Теж перевипускають номери і не лише ті, що з початку їх роботи на ринку. Вони навіть джинс старий мають право перевипустити.
nochnik89: 19.08.2024 20:26 Давненько подвязал на свой водафон паспорт, он у меня финансовый. Для всяких защит. Ну и сбу слушает меня в свободном порядке :lol:
Та ну таке - поганенький сміх. В ЗП на початку 2023 у всіх поголовно добровільно-примусово збирали у купу призвіще-ім'я / номер сімки / imei смарта
Потім, практично у всіх, масово почався швидший розряд акб. Стара акб - одразу мінус 25-30% автономності. Нова акб - мінус 10-20% автономності.
Мені байдуже - нехай чи то слідкують за переміщеннями, чи то слухають - але виходить, що це ще й за мій рахунок.
Нехай тоді вже видають "зарядженні" смарти за рахунок СБУ - цінового сегменту відповідно від вподобань "кліента"... :gigi:
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

shatun: 29.08.2024 23:15Потім, практично у всіх, масово почався швидший розряд акб. Стара акб - одразу мінус 25-30% автономності. Нова акб - мінус 10-20% автономності.
да, совершенно верно, разрядки быстрые. Да это многие понимают что прослушка идет.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

nochnik89: 30.08.2024 07:44 да, совершенно верно, разрядки быстрые. Да это многие понимают что прослушка идет.
Почему сразу "прослушка"? Может это просто инопланетяне из вашего телефона энергию крадут для электропитания своей тарелки?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

shatun: 29.08.2024 23:15 Потім, практично у всіх, масово почався швидший розряд акб. Стара акб - одразу мінус 25-30% автономності. Нова акб - мінус 10-20% автономності.
З цього місця детальніше. Хтось на ваш телефон щось встановив, після чого телефон став швидше розряджатись? Бо різні рухи з боку оперетатора навряд чи будуть висаджувати батарею.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 29.08.2024 23:15Вони навіть джинс старий мають право перевипустити.
Все може бути. Скоріш за все 066 під водафоном - це перевипущені колись джинс. У мене якраз 066, але тьфу-тьфу все окей.

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
Вчора вночі о 3й годині знову таке повідомлення на вайбер прийшло... Мабуть, пора від цієї бісовщини здихатися.
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та же самая проблема, купил лацф в атб, и начались звонки с приватбанка за кредит :rotate:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Раз окремої теми немає, залишу тут, якщо хтось користується Authy і аккаунт підвʼязаний до номеру лайфсел, то краще перепривʼязати номер до іншого оператора, бо на іншому давайсі ви пройти авторизацію не зможете (хіба що є доступ до старого девайсу з встановленим додатком, цей варіант не перевіряв)
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені за якогось Протасова Миколу наярювали на новий номер Київстар та слали гнівні смс щоб повернув гроші терміново. Я спочатку півроку делікатно і тактовно пояснював, що я не Протасов Микола, що я купив тільки що номер, скидав їм у вайбер скріни що я купив цей номер нещодавно(це була єсім). Один хрін дзвонили, потім я почав їх відверто чморити та виводити на емоції, це стало моїм хоббі. А тепер у мене самсунг оновився і за мене зі всіма невідомими номерами говорить ШІ асистент Bixby, який корявим синтезом голосу питається в співрозмовника що йому треба, якщо то колектора, то я скидаю слухавку
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 04.09.2024 02:10 зі всіма невідомими номерами говорить ШІ асистент Bixby, який корявим синтезом голосу питається в співрозмовника що йому треба
Хоч якась користь від bixby. Але виносити цього помічника на окрему фізичну кнопку ще той зашквар від самсунга/лж (принаймні в старих моделях)
Відповісти