Продавец AlliBuy, есть ли отзывы?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Мерзавчик
Member

Повідомлення

Ребзя, не хотілось би вас обломувати - але оцінки не мають жодного відношення до кількості продажів, покуріть ФАК)
iagenko
Junior

Повідомлення

nochnik89: 17.05.2024 18:42 iagenko
ой да ладно))) Актер Большого и Малого театров :laugh:
Не уверен, что вы имеете ввиду) Но в целом я поддерживаю общий тренд не отправлять туда деньги ни под каким предлогом. Историю описал как есть, сейчас общаюсь с поддержкой ОЛХ для того, чтобы они предприняли меры.
AlliBuy
Junior

Повідомлення

Добрий вечір,стосовно всіх припущень,можемо надати велику кількість відгуків з всіма підтвердженнями.
А також любими запитами по факту.
Якщо ми шахраї,прошу надати 100% інформацію про це,або не робити припущень,або я прикріплю певну кількість скринів які пілтвердять інше.
Не треба робити антирекламу сервісу.
Є затримки,є певні моменти,а ось за шахрайство немає жодних вказівок.
Тим паче надалі сервіс буде в інстаграм і багато де,де будуть всі відгуки з датами і реальними скрінами.
Сервіс досі працюю і буде надалі працювати.
Стосовно передоплати?
Чи хтось з Сша або Європи з сервісів доставки привозить безкоштовно?ніколи.
Тим паче там інша математика:
Ціна 100% оплата+вага+% за послуги.
Тому не треба плутати сервіс доставки і інтернет магазини,яким ми доречі теж возимо товари по передоплаті.
Тому всім бажаю миру і меньше негативу.
На вимогу надам відгуки і реккомендації клієнтів.
З повагою сервіс AlliBuy.

Відправлено через 13 хвилин 2 секунди:
Добрий вечір,стосовно всіх припущень,можемо надати велику кількість відгуків з всіма підтвердженнями від клієнтів.
Якщо ми шахраї,прошу надати 100% інформацію про це,або не робити припущень стосовно сервісу.
Не треба робити антирекламу сервісу.
Є затримки,є певні моменти,а ось за шахрайство немає жодних вказівок.
Тим паче надалі сервіс буде в інстаграм і багато де,де будуть всі відгуки з датами і реальними скрінами.
Сервіс досі працюю і буде надалі працювати.
Стосовно передоплати?
Чи хтось з Сша або Європи з сервісів доставки привозить безкоштовно?ніколи.
Тим паче там інша математика:
Ціна 100% оплата+вага+% за послуги.
Тому не треба плутати сервіс доставки і інтернет магазини,яким ми доречі теж возимо товари по передоплаті.
Тому всім бажаю миру і меньше негативу.
На вимогу надам відгуки і реккомендації клієнтів.
З повагою сервіс AlliBuy.
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Код: Виділити все

Ступінь небезпеки:  67 %

шось тут не те :lol:
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

Уже 71 :shuffle:
Topse Crets
Junior

Повідомлення

AlliBuy контора по заробітку коштів на довірливих українцях. У зв'язку з обставинами прийшлося замовити товар на велику суму. Передоплата 100 відсотків. Жодного разу не виконали своєї обіцянки. На запитання відповідають що ось ось буде, вже в дорозі, вже в Одесі і т.д. .... Товару не дочекався.... Може якісь дрібні товари не дуже дорогі й привозять для відгуків....
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Topse Crets
мда :lol:
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Topse Crets: 08.07.2024 12:18 AlliBuy контора по заробітку коштів на довірливих українцях. У зв'язку з обставинами прийшлося замовити товар на велику суму. Передоплата 100 відсотків. Жодного разу не виконали своєї обіцянки. На запитання відповідають що ось ось буде, вже в дорозі, вже в Одесі і т.д. .... Товару не дочекався.... Може якісь дрібні товари не дуже дорогі й привозять для відгуків....
Шановний, ну як ти так міг потрапити в халепу :eek:
Ти спочатку провів угоду, зробив предоплату 100%, а потім аллес капут, і не читав відгуків? І багато грошей втратив?
Чи читав, але все рівно вирішив ризикнути ? :D :puzzle:



Вже ступінь небезпеки = 77 % :lol: так і до 100 дійдемо
Dante
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

хотят бабла срубить и лахнуть
cobahn
Junior

Повідомлення

Зашел на форум отписать свой опыт взаимодействия.

Покупал у ребят много техники. Первая переписка в телеге в 22 году. Это была покупка pixel 7. Купил уже по наличию телефон. Цена была низкой, примерно, как если бы сам физически в Штатах купил.
Была предоплата 10 процентов, наверное.

До этого были взаимодействия через олх только. Тот не хранит сообщения. Примерно так же были куплены pixel 4xl и pixel 6.

Без полной оплаты покупал еще pixel 8 pro. Все эти телефоны не у меня, но все в доступе, могу дать фотки коробок и тд.

Всегда после покупки продавец просил отзыв. Удивляло, что это был отзыв просто в личные сообщения. Сайта тогда, наверное не было еще(или уже).

По полной предоплате(на фоп или наличными) купил и пользуюсь до сих пор Apple Watch Ultra 2.
Apple iPhone 15 pro max. И теще покупал iphone 15+(на 15 плюс перестал работать wallet, при этом airdrop работает, в ремонт не донес пока что)

Все разы с покупкой по полной предоплате ждал дольше обещанного. Но не критично.
Просто обещали каждый раз прям за неделю, что невозможно, на мой взгляд. А везли дольше. 2-3 недели. Что меня тут лично раздражало, что сложно совершать покупки на подарок. В моменты этих задержек действительно были проблемы на таможне. Рубились поляки с нами и вообще блокировали пункты пропусков.

Парень одессит. Лично отдавал все устройства. Только пиксели по почте.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cobahn: 04.08.2024 11:38 Зашел на форум отписать свой опыт взаимодействия.
Парень одессит. Лично отдавал все устройства. Только пиксели по почте.
Так, зайшов спеціально
З нами з:25.06.2024 11:42:44 :laugh:
Давай дані цього бізнесмена сюди( і дані ФОП), нехай будуть
cobahn
Junior

Повідомлення

Да, я аккаунт создал, чтобы отписаться. Просто сразу забыл.
Мне на overclockers делать нечего. Просто именно тут относительно большая ветка по вопросу.

Так он не скрывает их, мне кажется. Все объявления есть до сих пор.

Опять же, вижу, что есть отзывы, которых раньше не было- товар не получен совсем. :mad:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

:lol: :gigi: :laugh: :lol: верим я паверрив :lol:
Какие-то нонеймы рассказывают басни про других нонеймов :laugh: :gigi: :gigi: :laugh: :lol: :gigi: :laugh:
cobahn
Junior

Повідомлення

верим я паверрив
Так а в чем конкретно сомнения?
По какой технике?
У меня вся техника на руках.
Переписки все тоже есть.
Почти все диалоги в телеге.

Пишу вам даже с телефона, который купил у ребят.

К тому же- двойные стандарты.
когда пишут со свежего аккаунта, что все пропало, сервис не сервис- верите охотно.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cobahn: 04.08.2024 16:29когда пишут со свежего аккаунта, что все пропало, сервис не сервис- верите охотно.
на хотлайне есть? нету ... какие еще претензии к тому что все адекватные форумчане называют эту шарагу кидаловом?
felix90
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Тоже наткнулся на олх когда искал пиксель, пока не рискую ) Чувак принимает paypal, по идее, можно сделать возврат если кидок. Телефонный "справочник" с отзывами тоже такой себе показатель, там больше флуда и минимум реальных отзывов.

Из любопытного. Если кидки были, уже бы страницу на олх снесли после репортов
AlliBuy: 27.05.2024 19:25 На вимогу надам відгуки і реккомендації клієнтів.
Логичнее было бы запостить эти отзывы здесь/на других ресурсах без "вимог", а то все звучит как старейшая схема из 2010
AlliBuy
Junior

Повідомлення

Добрий день,готовий надати за вимогою більше 200+ пруфів по різним групам товарів.
З реальними фото,датами.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Готові надати реальні відгуки,від реальних користувачів с датами оплатами і таке інше.
Щоб закрити питання по нам.
Jurgis
Junior

Повідомлення

Доброго дня! AlliBuy шахраі ! прям фуууу таким займатись ! але зроблено типу на перший погляд все ок ( я повівся на це ) сайт є ( хоча він тупо тяп ляп зроблений ) Олх теж дивний ( самі собі відгуки пишуть мабуть і тільки 4 відправки )

Схема така ,що все виглядає красиво і навіть відповідають після того ,коли протермінували всі свої обовʼязки ( то курьер не встиг то вихідний то ракети ) Постійно годують обіцянками і нічого не роблять .. на таких приходах по грошах думаю то не складно мати такий візуал) Але все одно тупо . Пишу Заяву на них всюди і напишу коментарі що б менше шансів у них було на развод і як можна більше людей побачили що вони огидні кідали !

Відправлено через 3 години 2 хвилини 33 секунди:
Jurgis: 26.08.2024 14:31 Доброго дня! AlliBuy шахраі ! прям фуууу таким займатись ! але зроблено типу на перший погляд все ок ( я повівся на це ) сайт є ( хоча він тупо тяп ляп зроблений ) Олх теж дивний ( самі собі відгуки пишуть мабуть і тільки 4 відправки )

Схема така ,що все виглядає красиво і навіть відповідають після того ,коли протермінували всі свої обовʼязки ( то курьер не встиг то вихідний то ракети ) Постійно годують обіцянками і нічого не роблять .. на таких приходах по грошах думаю то не складно мати такий візуал) Але все одно тупо . Пишу Заяву на них всюди і напишу коментарі що б менше шансів у них було на развод і як можна більше людей побачили що вони огидні кідали !
Врешті повернули кошти
Ох і намучався
Nuriydin
Junior

Повідомлення

Доброго дня! Хочу зробити свій допис про AlliBuy. Звернувся до них під час блекауту, майже 2 місяця тому, купував зарядну станцію. У такому важкому становищі в мене не було можливості перевіряти досить ретельно продавця, і наявність зареєстрованого фопа мене нарешті заспокоїло. Продавець поспілкувався зі мной в месенджері OLX, а потім скинув рахунок у телеграм. Я заплатив задаток, і після почалось те саме, про що писали інші постраждалі. Спочатку кожний тиждень мені обіцяли станцію, потім кожний тиждень обіцяли повернути гроші - до 10 вечора, до 18.00, сьогодні 100 % і таке інше. Після чергового обману відповідали щось плутане, якісь люди щось докинуть, був фінансовий аудит, питання остаточно вирішено, проблеми с постачальником, чекаю на ваше повернення... Начебто навіть співчуває, що світло почали знову вимикати, може хоче показати, що він в Україні та стежить за сітуацією, а може це витончене знущання чи хитрість. Мовляв, не переживайте, ваші гроші у нас є і ми їх повернемо, чого б це нам не вартувало - і, як уже було сказано, нічого не роблять.
Пройшло 2 місяці, у мене ні станції, ні моїх грошей. Огидно, що люди наживаються на скрутному становищі українців. Читав тут відписи Allibuy, мовляв, надайте мені 100 % приклад шахрайтва, так от, шановний AlliBuy, станом на зараз ви мене кидаєте, роблячи гарну міну при поганій грі. Напишіть тут на форумі, коли ви хоча б повернете мені мої гроші, на кажучи про те, що саме ви підвели мене з термінами. При цьому сервіс ще збирається розвиватися і бачить себе у інстаграм. Це що, щоб кидати більше людей?
Також збираюся на них подавати заяву до поліції, написав на OLX. Буду стежити за ними та писати коментарі скрізь, де зможу.
Відповісти