Видеонаблюдение: все вопросы здесь

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rex
Member

Повідомлення

murzik
Я так розумію, що відеореєстратор пише так, що "зрозуміє" дані лише він, і при копіюванні на флешку він декодує в нормальний зрозумілий формат
Зовсім не факт.
Дивлячись що з пристрій, нам же не видно через монітор.
Свого часу тупо копіював підтикнувши диск на комп з Віндою за доп утиліти від виробника. І відео там копіювалося без жодних перетворень на рівні файлів, і формат був зрозумілий (наче мпег якийсь, не пам'ятаю). Пробуйте.
злый пэс
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Смотря что за регистратор.
Как правило сейчас юзер, подкинувши диск на комп - ничего там не увидит, а активировавши диск через управление дисков на винде - угробит запись.

На дахуашных региках через веб интерфейс довольно неплохая скорость скачивания, в локальной сети.
murzik
Member

Повідомлення

на зовнішній диск ккопіює на порядок швидше. 1 добу записів за 1.5 години :up:
маніпуляцій з дискком не проводив, щоб не втратити записи. Але в перспективі це перевірю.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik
убунту рядом какую-то поставь, там явно проще будет не испортить ФС

а вообще - по сети автоматическую\полуавтоматическую выгрузку что, нельзя настроить?
murzik
Member

Повідомлення

Shpoker
а як? якщо є відеореєстратор конкретного виробника, і по мережі доступ лише до реєстратора, а не диска.

така необхідність виникає не часто. це поліція полюбляє робити запити на 3-5-7 днів з усіх камер що є. НАче вони їх будуть передивлятися ...аби для галочки, що вони відпрацювали...
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik
полазь по админке\аппликухе регистратора. я не то что б сильно занимался видеонаблюдением, но даже китайцы некоторые позволяли настроить выгрузку на сетевое хранилище по расписанию, может и в твоём есть такая фича. Если оно есть - тогда думаю не проблема будет поднять в той сети комп с тем что оно умеет и натравить на него рег
Відповісти