Черный список компьютерных фирм

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Ситуація в сц "Алва" Дніпро. "Ваш смартфон неофіційний". Після переконливого "а ви не ох...ли?" - "вибачте, ми помилилися". Забираю смарт і чую розмову з клієнтом їхньої телефонної "говорілки": "вибачте, ваш телефон виявився неофіційним". Совпадєніє? Нє думаю)
Shader1
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

AccessDenied: 15.06.2024 00:56 https://pfn.com.ua/

Заказал матрицу для рабочего ноута, 100% sRGB. Перезвонила девушка, попросила 200 грн предоплаты. Я очень удивился подобному сюрпризу, запахло OLX, но вроде инет магаз всё же. Потом говорит, что будет матрица от другого производителя, но с такими же характеристиками. В итоге, прислали дешевую матрицу 57% sRGB с яркостью 250 нит, вместо 400, которая не стоит тех денег, что я за неё заплатил. Дальше игнор. Тотальный.
Матрицу оставил, так как в уязвимом положении, нужно работать без света, времени нет. Оригинальная с дефектами.

Судя по всему, того количества товара, что у них на сайте, тупо нет. Они подменяют его дешевыми "аналогами" и расчитывают, что человек не будет заморачиваться и возвращать за свои деньги. А если вернёт, то снова попросят 200 грн. :)
это у них классика, мне тоже нужна была матрица, по панеллуку выбрал подходящую, у них цена норм была, заказал, пишут, такой нет, вышлем аналог давай деньги, спрашиваю какой аналог, бросают, а там вообще все разное даже яркость, потом почитал на них отзывы и послал по дальше
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://pfn.com.ua/
кидалы по матрицам. в наличии один кал, который предлагают своими покупателям вместо нормальных матриц, естественно предлагают по ценам практически топовых матриц
vladka767
Junior

Повідомлення

Всем привет!
Кто-то покупал тут?
https://elastic.in.ua/index.php?route=p ... SMQAvD_BwE
Ато что-то подозрительно дешево...
Artinator3000
Junior

Повідомлення

Вітаю усіх та бажаю здоров'я.
Поділіться своїми думками, досвідом користуванням магазинами:
click.ua
stylus.ua
luckylink.kiev.ua
elmir.ua
brain.com.ua
compx.ua
luckylink.kiev.ua
enko.com.ua
Цікавить покупка нової техніки онлайн. Як з доставкою. На що треба звертати увагу при отриманні товарів (на разі комп'ютерна техніка) на пошті? А також, як з гарантією та поверненням. Та й як узагалі з лояльністю до кліентів.
Якщо вже були в темі відгуки про них, будь ласка поделіться сторінкою. Але цікавлять якомога свіжіші коментарі. Чи хоча б після початку повномаштабної. Дякую.
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

@Artinator3000

Привіт
З елміром купу років вже працюю, без нарікань. Хоча в випадку повернення або обміну у моїх знайомих були "приколи". В цілому, звичайний магазин, який раніше був трішки дешевше і радував асортиментом залізяк та ніштяків в наявності, а зараз по ціні плюс-мінус зрівнівся з усіма іншими, а по наявності вже не так круто, але все ж не так погано, як у інших, враховуючи обставини. По гарантії звертався два чи три рази, інколи довго, але питання вирішувалось заміною\ремонтом.
Енко теж окей, було там кілька замовлень, всьо гуд зі сроками, пакуванням, наявністю та ціною. Про гарантію не скажу, не доводилось шось повертати.

Про отримання - базово то цілісніть упаковки і пломб (якшо такі передбачені), відповідність серійників в гарантійці та коробкі / товарі, відсутність механічних пошкоджень та явних слідів ремонту або розбору. А конкретніше, то вже залежить від категорії товару.
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

stylus.ua (він же y.ua) - точна ні, продають б.в. товар не вказуючи про це, були проблеми з поверненням (macbook). Були невиконані зобов'язання по масовій закупівлі (зрив термінів або взагалі неможливість).
Artinator3000
Junior

Повідомлення

arkadiilem0n
Я собі якось зібрав кошик на елмірі, а потім дивлюсі а там більлша частина під замовлення. Не знаю, чи варто воно того. Наче 1-5 днів пишуть добре, а по факту може бути місяць зо два.
moonlight49
Бачу у них ціни щось нізиньке, підозріло привабливі. Думав може сіряком торгують.
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Artinator3000: 07.08.2024 01:15 Бачу у них ціни щось нізиньке, підозріло привабливі. Думав може сіряком торгують.
так в них саме сіряк з домішками отих негараздів що я вказав. Декому іноді навіть везе не мати з ним проблем, але в цілому я б не радив
mainoper33
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Artinator3000: 06.08.2024 23:57 Вітаю усіх та бажаю здоров'я.
Поділіться своїми думками, досвідом користуванням магазинами:
click.ua
stylus.ua
luckylink.kiev.ua
elmir.ua
brain.com.ua
compx.ua
luckylink.kiev.ua
enko.com.ua
Цікавить покупка нової техніки онлайн. Як з доставкою. На що треба звертати увагу при отриманні товарів (на разі комп'ютерна техніка) на пошті? А також, як з гарантією та поверненням. Та й як узагалі з лояльністю до кліентів.
Якщо вже були в темі відгуки про них, будь ласка поделіться сторінкою. Але цікавлять якомога свіжіші коментарі. Чи хоча б після початку повномаштабної. Дякую.
click.ua - магазин dc-link , цены ниже чем у других, т.к. от них идет все по Харькову в тот же елмир;
stylus.ua - серяк обыкновенный;
luckylink.kiev.ua - не знаю;
elmir.ua - с 2008-го история заказов больше 5-ти млн, вопросы бывали с гарантией, но решаются быстро;
brain.com.ua - тож нуль вопросов;
compx.ua - было несколько неприятных моментов (несоотстветствие наличия, б/у под видом нового);
luckylink.kiev.ua - не знаю;
enko.com.ua - норм магазин, доставка правда с Кривого Рога обычно не оч удобно.

На счет "под заказ 1-5 дней" в елмире - в 99% случаев приезжает на 3-4 день, менеджера всегда на связи.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Кидалы, фейковый магазин электроники,не имеющий ни склада ,ни реального адреса, указан фейковый мобильный телефон.
https://elastehno.com/ua/pro-nas
Они же elastic.com.ua
Связь только через телеграм, можете зайти и накидать им.

Отправлено спустя 36 минут 22 секунды:
vladka767: 26.07.2024 13:06 Всем привет!
Кто-то покупал тут?
https://elastic.in.ua/index.php?route=p ... SMQAvD_BwE
Ато что-то подозрительно дешево...
Кидалы,разводилы, в телеге сидит попка, который отвечает шаблонно. Сбу бы на них натравить. B-)

Отправлено спустя 2 часа 15 минут 3 секунды:
Пообщался ради прикола. Реально бот сидит и клепает липу . :mad:
Вкладення
Screenshot_20240813-190450-588.png
Screenshot_20240813-190428-427.png
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Artinator3000

BRAIN / ITBox - раджу замовляти саме через ITBox. Як не дивно, але гарантійні обов'язки кращє виконує саме ITBox, хоча це фактично підрозділ BRAIN.

Elmir - купував лише один раз, але замовлення виконали вчасно і без жодних проблем. З гарантійним відділом справ не мав.

Enko - замовлення виконує добре, з гарантійними випадками я до них не звертався. Як мінус - їхній сайт міцно застряг у 10-х роках по дизайну та функціоналу і працює НАДЗВИЧАЙНО повільно.
Після кількох запитів та переходів бажання купувати пропадає :)

Можу додати, що до повномасштабної війни F.ua (колишній Fotos) теж був нормальним варіантом. Як зараз - не знаю, останні 2 роки там не замовляв.
_______________________________________________________________________

CompX - приблизно те саме, що і Telemart. Проблеми з гарантійним обслуговуванням та б./в. під виглядом нового.
Сервіс теж так собі - часто на сайті товар є, а в нявності немає.

STYLUS - це "сірий" товар, підробки, іноді може бути б./в. Якщо Вас дуже приваблює ціна і не турбує відсутність гарантії (офіційної там немає,
а свою вони не дуже хочуть виконувати) або купуєте щось просте типу повітряної СО для процесора - можна замовляти і там.

У Вашому списку магазину CAN.ua немає, але я б не радив купувати там дорогу і складну техніку. У них багато гарних відгуків на hotline,
але вони часто відмовляються виконувати гарантійні зобов'язання.
dqd25151
Junior

Повідомлення

https://comp911.com.ua/ua/
так же куча объявлений на олх
0633841228

0678750619

ещё в далеком 22 году кинули меня на деньги, до сих пор бесит как они хорошо устроились:
договорились о покупке б/у мат платы, но потом выяснилось что в компе сгорела не она, договорились о возврате. материнку я отправил обратно, но денег по сей день нет

полиция говорит что это класифицируется как предоплата, а предоплата по закону не возвращается, не важно 1грн или 100млн грн.
олх поддержка отказала в разбирательстве, т.к. у этих гандонов на олх один номер, а в вайбере общались через другой, но связь между этими телефонами можно найти на их сайте. (я написал тогда в много контор на олх, они первыми написали на вайбер, я даже потом спрашивал с какого объявления они пишут, чтоб увязать что я спрашивал на олх и что мне отвечают в вайбере) если будете на олх вести какие то диалоги - эти диалоги необходимо вести исключительно в чате олх, или хотя б чтоб совпадали номера телефонов на олх и в вайбере.
банк отказал в чарджбеке из за того, что счет был пополнен не напрямую, а через сторонний сервис, привет сенс банку, который не работал, не работает и работать врядли что то там будет
VAL_Tee
Junior

Повідомлення

Що скажете про магазин berloga.kh.ua. Чи був у когось досвід купівлі у них?
mainoper33
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

VAL_Tee: 02.09.2024 11:32 Що скажете про магазин berloga.kh.ua. Чи був у когось досвід купівлі у них?
Після побаченої HD 7570 за 1500 грн у них на сайті, буду обходити краще)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Очередной клон магазина скамеров.
https://elstehno.com/ua/dostavka-ta-oplata

У них рабочий только телеграм и то, банят сразу как только чуют что то неладное.
Кто знает, можно ли как то через телегу или какими то другими способами заявить на них?
Это бывшие эластехно,они же бегтоп,они же елтехно юа. :lamer:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 14.09.2024 00:52 Очередной клон магазина скамеров.
https://elstehno.com/ua/dostavka-ta-oplata

У них рабочий только телеграм и то, банят сразу как только чуют что то неладное.
Кто знает, можно ли как то через телегу или какими то другими способами заявить на них?
Это бывшие эластехно,они же бегтоп,они же елтехно юа. :lamer:
мне даже не жаль людей которых кидают через такие сайты. Сайт у которого нет наложенного платежа - идет лесом, если это не гиганты как rozetka и т.д. Цены подозрительно низкие, что уже должно настораживать. Я понимаю желание купить дешевле - это нормально, но не желание переплатить условные пару сотен гривен за наложенный платеж и быть уверенным в целостности посылки как минимум. как говорят скупой платит дважды. :weep:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

shnok: 14.09.2024 02:08как говорят скупой платит дважды.
такие люди будут всегда, на них и расчет. Но суть была в другом. Что бы закрыть таких вот "бизнесменов".
Відповісти