Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Привіт. Може подзвони спочатку до ветеринара порадься. В батьків 3 є , і колись давніше теж було подібне з однією. Давали і мама досі дає тепле молоко і взагалі не холодну їжу.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

murzik: 16.11.2023 19:49 враження, шо охрип кіт. мявкає зовсім по іншому, коротко, рідко, тихо.
2 дні, як помітив. було весело, поки не поліз в інтернет.
у когось було таке з домашніми? гуляє на вулиці, якраз днів 2-3 тому прийшов з вулиці трошки намокшим зверху (дощ), але за 5 років бувало і гірше.
бігти до ветеринара чи спостерігати ..
сподіваюся кістками, чи кістлявою рибою не годували?
murzik
Member

Повідомлення

_nic: 16.11.2023 23:49
murzik: 16.11.2023 19:49 враження, шо охрип кіт. мявкає зовсім по іншому, коротко, рідко, тихо.
2 дні, як помітив. було весело, поки не поліз в інтернет.
у когось було таке з домашніми? гуляє на вулиці, якраз днів 2-3 тому прийшов з вулиці трошки намокшим зверху (дощ), але за 5 років бувало і гірше.
бігти до ветеринара чи спостерігати ..
сподіваюся кістками, чи кістлявою рибою не годували?
шиї курячі невеликі 5 років їсть, риба хек ретельно чищений 2 рази на тиждень.
але він гуляє на вулиці, може ловити карасів, крис, мишей, пташок, інше

в поведінці змін не видно, їсть як зазвичай. зміни тільки в голосі.
murzik
Member

Повідомлення

Оглянув ветеринар - горло нормальне, температури не має.
Виписав сироп на тиждень, якщо буде без змін, тоді треба відеоскопію в глотку .. під наркозом. Надіюсь пройде :pray:
murzik
Member

Повідомлення

murzik: 17.11.2023 17:47 Оглянув ветеринар - горло нормальне, температури не має.
Виписав сироп на тиждень, якщо буде без змін, тоді треба відеоскопію в глотку .. під наркозом. Надіюсь пройде :pray:
забув відпсиатись - все гаразд, голос відновився :up:
Зоозахисники зазначають, що через мороз та голод смерть у собак настає за 15 годин, а у котів – за 6.
у когось коти на самовигулі (в селі?) гуляють? мій рветься весь час на вулицю вночі, такий у нього графік. -10 для нього, по досвіду минулих років - безпечна впродовж ночі (6-8 годин).
зараз -15, випускати стьромно, а він все одно рветься. коти ж відчувають мороз? одне діло відсидітися десь в підвалі або під'їзді, але підвал зачинений, попасти в під'хзд теж не завжди можна, коли захочеться.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Поділюсь і я споїм пухнастим чудом
Улюблена поза - гопнік на кортанах
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
murzik
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 12.01.2024 11:57Улюблена поза - гопнік на кортанах
це напевно генетичне у британців :D
не кастрований, пощастило ;)
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

murzik: 12.01.2024 12:02не кастрований, пощастило
Стерилізований, бубенчики ж не відрізають, а перекривають протоки.
Не хочу топити кошенят :-/
murzik
Member

Повідомлення

fantomrulezz
а у мого нема :eek:
murzik
Member

Повідомлення

Хто знає, як назимється та штука біла (внутрішня повіка?)
спойлер
Зображення
how to get images on google
чомусь у кота око не повністю відкрите :( не сльозиться, не червоне, не чухає. просто ота хрінь прикрита.
всі каплі з антибіотиками, варто капати таке чи ні

Відправлено через 15 хвилин 45 секунд:
називається - третє віко.
ух, начитався. завтра повезу до ветеринара
https://pesyk.kiev.ua/yak-zrozumiti-shh ... tolittyam/
murzik
Member

Повідомлення

Завіз до офтальмолога. Сказали, що це "синдром Горнера", в оснвному проходить безобідно за 2-3 місяці, нічого лікувати не треба. кажуть, що до них вже декілька тварин з такою проблемою було за ці дні, з інших висмптомів це нетипове дьоргання голови чи вухом, тобто нервові розлади. у мене поки що без змін в поведінці і апетиті.
а про наявність вакцинації від цього не запитав ... думаю, якщо б була, то сказав би
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Одужуйте :beer:
murzik
Member

Повідомлення

місцева вет клініка закрилась
одна найближча міська сказала, пройде саме
інша - відправляє в Київ до офтальмолога у ВетНова. а коментарі там ух .. викачка грошей, хибні поспішні діагнози тощо. але зручне для мене розташування.
є що порадити? (конкретну вет лікарню)

п.с: але ж відгуки зазвичай пишуть ті, у кого поганий "досвід" з клінікою, особливо, коил тварина була дійсно хвора і не вдалося врятувати або власники очікували на кращий результат, "диво", і в коментарях пишуть весь свій настрій.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Як працюють охолоджуючі жилети? Їм потрібен лід? Є сенс такий для кота купляти? Хтось купляв своєму? Який розмір підійде?
murzik
Member

Повідомлення

_nic: 18.07.2024 05:31 охолоджуючі жилети?
від вас вперше про таке і дізнався
в магазині пишуть
Спосіб застосування:
1. Опустити жилет у холодну чисту воду на 45-60 хвилин.
2. Вміст вбирає воду, набуде форми гелю, трохи збільшиться в об'ємі.
3. Витягти жилет із води та злегка віджати рушником (не скручувати) для видалення надлишку води з тканини.
4. Тканина висихає за кілька годин, всередині залишається прохолодний гель, сам виріб залишається сухим.
5. У такому вигляді воно здатне підтримувати відчуття прохолоди від 1 до 3 днів, залежно від температури довкілля.
6. Виріб є терморегулятором, можливість простудних захворювань виключена.
7. Можна замочити та віджати жилет попередньо (наприклад, ввечері) і він буде готовий для застосування на весь наступний день
murzik
Member

Повідомлення

вирішив перевірити магазин Temu Україна.
замовмв 27 липня, приїхало в поштомат нвоої пошти сьогодні 8 серпня. швидко.
недолік - мінімальна сума замовлення 10.3 долари


замовив такий гребінець для кота https://www.temu.com/goods.html?_bg_fs= ... e_sn=10045

а він виявився з розпилювачем води (як пар, як зволожувач). просто офігенна штука. гарно вичісуує, кіт кайфує лежить, зазчивай йому не приємна ця процедура. кіт вологий, вичичасний)) можна і без води. за 120 грн вєщ :up:
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

_nic: 18.07.2024 05:31 Як працюють охолоджуючі жилети? Їм потрібен лід? Є сенс такий для кота купляти? Хтось купляв своєму? Який розмір підійде?
Главное чтоб вода была в доступе всегда , у них организм сам регулирует температуру .
Если кот на свободном выгуле то советую воздержатца от всяких жилетов,ошейников и тд .
MarisaRosa
Junior

Повідомлення

У мене поки є киця, породи регдол. Я мрію про собаку. Дірхаунд - шотландська хортова, мисливець на оленя. Фотка https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... 10631l_Efo
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Тишки.

Повідомлення

MarisaRosa: 13.08.2024 18:58 У мене поки є киця, породи регдол. Я мрію про собаку. Дірхаунд - шотландська хортова, мисливець на оленя. Фотка https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... 10631l_Efo
Недавно нашли новый дом девочки дратхару , очень удивлен был , социальна с людьми детьми и животными (кошки,собаки) .
По сравнению с гончеми , небо и земля .
Відповісти