Рекрутинг в полк БпАК

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
bonya
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Друзі, якщо ви, або ваші знайомі вже служать в ЗСУ, мають технічну кваліфікацію і не задоволені своїм місцем служби, I have something to offer.

Ми - окремий полк БпАК, комплектуємось і набираємо технічних спеціалістів, зокрема:

- Embedded інженери
- Спеціалісти з радіо- і мікро- електроніки
- просто розумні люди які дружать з паяльником
Список не повний, але напрям думаю зрозумілий.

У нас служать розумні люди які будують адекватні процеси. Армійська дисципліна зведена до мінімуму, головне виконувати свої задачі.
Дорослі адекватні люди не потребуть гіперконтролю, що лишився нам у спадок з радянських часів.
Competitive salary, плюшки, цікаві проекти :)

Переводимо з інших частин наказом ГШ, який обов'язковий до виконання.
Кидайте резюме в ЛС, ставте запитання. На що зможу - відповім прямо в топіку :beer: правда у нас не п'ють, а ще треба бути готовим пройти поліграф.

І буде просто чудово, якщо ви також говорите англійською і водите машину.

Для цивільних поки немає пропозицій, але можливо ситуація зміниться, stay tuned.

Отправлено спустя 31 минуту 8 секунд:
Приємно що одразу пішли відгуки, переважно від цивільних. Відповім ще раз тут:
Для ТЦК зараз закрутили гайки і змушують виконувати плани. Тому якщо навіть ви прийдете з листом від нас - вас ймовірно мобілізують туди, куди вимагає план.
Ми шукаємо можливості це обійти, але наразі ситуація така.

Можу лише запропонувати варіант для сміливих: проходите у нас співбесдіу, йдете в ТЦК оформлюватись куди оформлять, отримуєте посаду (без цього неможливо вписати вас в наказ) - а ми готуємо наказ на переміщення і за 4-6 тижнів забираємо до себе :rotate:
Якщо ви підходите під вимоги, але самі не хочете прискорювати процес мобілізації - збережіть мій контакт https://t.me/ostgoth , сподіваюся пропозиція ще буде актуальною :gigi:
bonya
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Всім привіт. Штатні місця у полку закінчилися, але Сили Безпілотних систем розгорнули рекрутингові центри і запустили процес набору.
Пропоную всім охочим надсилати свої заявки і всіляко можу рекомендувати командування СБС як організацію з адекватним сучасним підходом до процесів:
https://sbs.army/
Відповісти