Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира - делимся опытом/информацией

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
anmir1
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганский регион, UA

Повідомлення

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира - делимся опытом/информацией

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

"Жирные" предложения площадок (наши и забугорные), не имеющих отдельной темы
Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net
Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
спойлер
Вопрос в следующем:
куплены дорогие комплектующие, находятся в Москве.
нужны контакты ответственной компании чтобы можно было отправить в Украину, воспользовавшись их услугами.
Почта России идёт лесом из-за тотального воровства. DHL тоже не рассматривается, потому что придётся платить около 30% от стоимости различных налогов при получении.
Подскажите варианты, если несложно. Может кто сталкивался, заранее спасибо!
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:41 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maroders2: 21.07.2024 14:24 Замовляв два великих павербанки з Німеччини
банка хорошая? можно ссылку?
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Хтось замовляв станцію на bluettipower.eu? Вже тиждень якусь маячню пишуть про то що їх перевізник наразі не відправляє та вони змінюють логістичну компанію. Годують завтраками, вже не знаю що з ними робити.
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 12:19 Хтось замовляв станцію на bluettipower.eu? Вже тиждень якусь маячню пишуть про то що їх перевізник наразі не відправляє та вони змінюють логістичну компанію. Годують завтраками, вже не знаю що з ними робити.
Замовляв в перші блекаути еб3а, була черга очікування більше місяця, і відправили на пару тижнів пізніше від запланованої дати відправки
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

dimus8210: 25.07.2024 12:34
MobileLord: 25.07.2024 12:19 Хтось замовляв станцію на bluettipower.eu? Вже тиждень якусь маячню пишуть про то що їх перевізник наразі не відправляє та вони змінюють логістичну компанію. Годують завтраками, вже не знаю що з ними робити.
Замовляв в перші блекаути еб3а, була черга очікування більше місяця, і відправили на пару тижнів пізніше від запланованої дати відправки
Хм, щось вони мутять значить. Я 8 днів потому замовляв, було написано відправка 25 липня, трек номер додали через пару днів, але він стоїть та зараз пишуть що змінюють перевізника. Ну як так, вони ж давно на ринку та повинні знати що можна возити а що ні, при тому що доставка по Німеччині і склад у них в Німеччині. :rolleyes:
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 12:53
dimus8210: 25.07.2024 12:34

Замовляв в перші блекаути еб3а, була черга очікування більше місяця, і відправили на пару тижнів пізніше від запланованої дати відправки
Хм, щось вони мутять значить. Я 8 днів потому замовляв, було написано відправка 25 липня, трек номер додали через пару днів, але він стоїть та зараз пишуть що змінюють перевізника. Ну як так, вони ж давно на ринку та повинні знати що можна возити а що ні, при тому що доставка по Німеччині і склад у них в Німеччині. :rolleyes:
У мене на коробці був заклеєний китайський трек з доставкою в Німеччину:) так враження що вони в період дефіциту викручувались як могли щоб притягнути станції з заводу
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 12:53
dimus8210: 25.07.2024 12:34

Замовляв в перші блекаути еб3а, була черга очікування більше місяця, і відправили на пару тижнів пізніше від запланованої дати відправки
Хм, щось вони мутять значить. Я 8 днів потому замовляв, було написано відправка 25 липня, трек номер додали через пару днів, але він стоїть та зараз пишуть що змінюють перевізника. Ну як так, вони ж давно на ринку та повинні знати що можна возити а що ні, при тому що доставка по Німеччині і склад у них в Німеччині. :rolleyes:
"Годують завтраками" - то вам тільки сьогодні мали відправити. А ви вже кіпіш підняли :lol: Чого мутять?
Брат літій фосфатні акуми замовляв з Європи, там 2-3 міс очікування черги.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

aaleksandrenko: 25.07.2024 13:00
MobileLord: 25.07.2024 12:53
Хм, щось вони мутять значить. Я 8 днів потому замовляв, було написано відправка 25 липня, трек номер додали через пару днів, але він стоїть та зараз пишуть що змінюють перевізника. Ну як так, вони ж давно на ринку та повинні знати що можна возити а що ні, при тому що доставка по Німеччині і склад у них в Німеччині. :rolleyes:
"Годують завтраками" - то вам тільки сьогодні мали відправити. А ви вже кіпіш підняли :lol: Чого мутять?
Та все просто, коли я замовляв було написано 25 липня відправка, зараз вже 31 серпня на тіж станції у них на сайті. Якщо вони в адекваті, то повинні дотримуватись черги, але якіхось сроків не дають зовсім, тому я не знаю відміняти чи чекати. Напевно це не тільки із-за нас, у них там в Німеччині йкийсь новий курс на зелену енергетику.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 13:05
aaleksandrenko: 25.07.2024 13:00

"Годують завтраками" - то вам тільки сьогодні мали відправити. А ви вже кіпіш підняли :lol: Чого мутять?
Та все просто, коли я замовляв було написано 25 липня відправка, зараз вже 31 серпня на тіж станції у них на сайті. Якщо вони в адекваті, то повинні дотримуватись черги, але якіхось сроків не дають зовсім, тому я не знаю відміняти чи чекати. Напевно це не тільки із-за нас, у них там в Німеччині йкийсь новий курс на зелену енергетику.
Попит на такі речі буде. Просто він лінійний. А за рахунок нашого блекауту він тимчасово вищий за виробництво.
По ідеї є прогнозований термін виробництва і він вказується при замовленні, як термін для відправки. Але він не може бути точним на 100%. Полюбому похибка декілька днів, при чому в більшу сторону :)
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

маю такий кейс, може комусь буде цікаво.
Замовив станцію блуєті з німецького ібей, зі знижкою по купону. Приїхала до нас через міст експрес, 3 тижні пролежала на митниці, нарахували мито значно вище ніж я очікував, а також 10 євро за послуги брокера через те, що фактична ціна не така як задекларована.
Почав виясняти, виявилось що брокери не рахують знижки по купонам, вони їх бачать як "особисті знижки". Тому до уваги не приймають, і пофіг що у мене є квитанції що я реально оплатив менше, і цей купон був прямо на об'яві з товаром. Коротше бодався з ними, мито погодився платити, а от 10 євро взагалі здалось мені несправедливим, подав запит на відміну, і пообіцяли все-таки відмінити його до кінця дня.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ortyomko: 25.07.2024 13:53 Замовив станцію блуєті з німецького ібей, зі знижкою по купону. Приїхала до нас через міст експрес, 3 тижні пролежала на митниці, нарахували мито значно вище ніж я очікував, а також 10 євро за послуги брокера через те, що фактична ціна не така як задекларована.
Почав виясняти, виявилось що брокери не рахують знижки по купонам, вони їх бачать як "особисті знижки". Тому до уваги не приймають, і пофіг що у мене є квитанції що я реально оплатив менше, і цей купон був прямо на об'яві з товаром. Коротше бодався з ними, мито погодився платити, а от 10 євро взагалі здалось мені несправедливим, подав запит на відміну, і пообіцяли все-таки відмінити його до кінця дня.
Замовляв до постановлення про відміну мита на станції? Як довго выдправляв Bluetti, перевізник GLS був?
Вартість повинні рахувати по виписці з банку або paypal, що там за купони були це вже не їх справа. Але деякі продавці типу з алі, мало того що пишуть реальну вартість, так ще і не враховують знижку по купону. В мене так декілька клавіатур прийшло, я відмовився сплачувати мито, місяць пролежали та повернулися до Китаю, мені повернули гроші.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 14:00
Ortyomko: 25.07.2024 13:53 Замовив станцію блуєті з німецького ібей, зі знижкою по купону. Приїхала до нас через міст експрес, 3 тижні пролежала на митниці, нарахували мито значно вище ніж я очікував, а також 10 євро за послуги брокера через те, що фактична ціна не така як задекларована.
Почав виясняти, виявилось що брокери не рахують знижки по купонам, вони їх бачать як "особисті знижки". Тому до уваги не приймають, і пофіг що у мене є квитанції що я реально оплатив менше, і цей купон був прямо на об'яві з товаром. Коротше бодався з ними, мито погодився платити, а от 10 євро взагалі здалось мені несправедливим, подав запит на відміну, і пообіцяли все-таки відмінити його до кінця дня.
Замовляв до постановлення про відміну мита на станції? Як довго выдправляв Bluetti, перевізник GLS був?
Вартість повинні рахувати по виписці з банку або paypal, що там за купони були це вже не їх справа. Але деякі продавці типу з алі, мало того що пишуть реальну вартість, так ще і не враховують знижку по купону. В мене так декілька клавіатур прийшло, я відмовився сплачувати мито, місяць пролежали та повернулися до Китаю, мені повернули гроші.
брав на ібей, там DPD, це внутрішньоєвропейський перевізник. І відміни мита ще немає, Президент поки не підписав.
Я довбився з ними щодо купону, я ж надав реальний інвойс де його було видно, але сдався, я там втратив десь 300грн, що не так і багато, тож забив.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Ortyomko: 25.07.2024 13:53Почав виясняти, виявилось що брокери не рахують знижки по купонам, вони їх бачать як "особисті знижки"
Завжди так було, виписка з банки до сраки.
купуєте подарунковий сертифікат, чи пару. Купуєте товар за 500 евро (наприклад), з них 400 купонами та сертифікатами. Фактично пллатите 100 евро і маємо доналоговий товар. Тому на всякі купони, знижки та сертифікати брокер дивиться на свій розсуд.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

zmax: 25.07.2024 15:42
Ortyomko: 25.07.2024 13:53Почав виясняти, виявилось що брокери не рахують знижки по купонам, вони їх бачать як "особисті знижки"
Завжди так було, виписка з банки до сраки.
купуєте подарунковий сертифікат, чи пару. Купуєте товар за 500 евро (наприклад), з них 400 купонами та сертифікатами. Фактично пллатите 100 евро і маємо доналоговий товар. Тому на всякі купони, знижки та сертифікати брокер дивиться на свій розсуд.
при цьому це купон який прямо на лоті пишуть.. ну то таке, твоя точка зору теж має сенс.
Просто я вперше з цим стикнувся.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Ortyomko
То не просто точка зору, так раніше робили дуже розумні. Я ж кажу, тут на розсуд брокера. Одному пофігу на тих 5 баксів, у іншого купа часу і він готовий по баксу доначислити (хоча витрати на таку роботу будут більше доначисленого)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 14:00Але деякі продавці типу з алі, мало того що пишуть реальну вартість, так ще і не враховують знижку по купону. В мене так декілька клавіатур прийшло, я відмовився сплачувати мито, місяць пролежали та повернулися до Китаю, мені повернули гроші.
Цей момент краще прописувати у коменті до замовлення.
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 14:00
Ortyomko: 25.07.2024 13:53 Замовив станцію блуєті з німецького ібей, зі знижкою по купону. Приїхала до нас через міст експрес, 3 тижні пролежала на митниці, нарахували мито значно вище ніж я очікував, а також 10 євро за послуги брокера через те, що фактична ціна не така як задекларована.
Почав виясняти, виявилось що брокери не рахують знижки по купонам, вони їх бачать як "особисті знижки". Тому до уваги не приймають, і пофіг що у мене є квитанції що я реально оплатив менше, і цей купон був прямо на об'яві з товаром. Коротше бодався з ними, мито погодився платити, а от 10 євро взагалі здалось мені несправедливим, подав запит на відміну, і пообіцяли все-таки відмінити його до кінця дня.
Замовляв до постановлення про відміну мита на станції? Як довго выдправляв Bluetti, перевізник GLS був?
Вартість повинні рахувати по виписці з банку або paypal, що там за купони були це вже не їх справа. Але деякі продавці типу з алі, мало того що пишуть реальну вартість, так ще і не враховують знижку по купону. В мене так декілька клавіатур прийшло, я відмовився сплачувати мито, місяць пролежали та повернулися до Китаю, мені повернули гроші.
Стосовно термінів це нормально, в прошлому році брав з оф. сайту EB70, також GLS. Відправляли 3 місяці, продавали як In stock, а по факту тільки після замовлення їх починали виготовляти і відправляти з Китаю в Європу (в Німеччину, бо брав від туди)
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ShamilFox: 25.07.2024 17:43
MobileLord: 25.07.2024 14:00
Замовляв до постановлення про відміну мита на станції? Як довго выдправляв Bluetti, перевізник GLS був?
Вартість повинні рахувати по виписці з банку або paypal, що там за купони були це вже не їх справа. Але деякі продавці типу з алі, мало того що пишуть реальну вартість, так ще і не враховують знижку по купону. В мене так декілька клавіатур прийшло, я відмовився сплачувати мито, місяць пролежали та повернулися до Китаю, мені повернули гроші.
Стосовно термінів це нормально, в прошлому році брав з оф. сайту EB70, також GLS. Відправляли 3 місяці, продавали як In stock, а по факту тільки після замовлення їх починали виготовляти і відправляти з Китаю в Європу (в Німеччину, бо брав від туди)
Да воні там дивні. Навіщо тоді ще розпродаж провидити в липні, якщо товару немає в наявності? :rolleyes:
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 18:20
Да воні там дивні. Навіщо тоді ще розпродаж провидити в липні, якщо товару немає в наявності? :rolleyes:
Ну це база зараз, думаю їм сподобалось так працювати :idea:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

MobileLord: 25.07.2024 18:20 Да воні там дивні. Навіщо тоді ще розпродаж провидити в липні, якщо товару немає в наявності? :rolleyes:
Як нащо. Шоб гроші зібрати)) Вони заробляють і по звичайних, і по "акційних" цінах. По акційних трохи менше, але тим не менш.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Piter Cantrope: 25.07.2024 18:33
MobileLord: 25.07.2024 18:20 Да воні там дивні. Навіщо тоді ще розпродаж провидити в липні, якщо товару немає в наявності? :rolleyes:
Як нащо. Шоб гроші зібрати)) Вони заробляють і по звичайних, і по "акційних" цінах. По акційних трохи менше, але тим не менш.
Так вони сьогоднi вiдповiли що коли вiдправлять не знають, та можуть вiдмiнити замовлення. Та запропонували 2000 bluetti-dollars (20$), на наступне замовлення напевно. Коротше продавцi повiтря, треба було ecoflow брати.
Відповісти