Просимо допомоги нашій донечці.

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
nikblack
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Adamantium: 17.03.2024 22:58 PushKing :dontknow:
Да, вот только заняты она сейчас лечением раненых военных в приоритете, гражданских, к сожалению "бортируют", даже почти тяжелых.
Нажаль практично так і є.
І це на всіх рівнях, тільки одні дійсно не мають можливості, а для інших це відмовка типу ми працюємо на ЗСУ і тому подібне
nikblack
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Усім привіт! Хто має бажання, можливість долучайтесь будьласка.
Будемо вдячні і за поради у напрямках лікування у перевірених людей чи будь-яку перевірену інформацію по темі, навіть по фондам які можуть провести збори, тільки перевіреним! Дякую небайдужим, гарного вечора, мирного неба нам усім!!!
nikblack
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Доброго вечора!
Хто не читав інсту, трохи про головне:
Апарат Гневковського з ніг зняли через 11місяців... Є шанс що в цьому напрямку обійдемось без операції, коли масажами опустимо ніжки в правильне положення повторний рентген і будемо знати остаточно, можливо ще прийдеться вдягнути шину.
З рукою нажаль без змін взагалі (деградація)
З шиєю трохи краще, але ще треба працювати, висока ймовірність що без операції не обійдемось, але лікарі кажуть що це не складна операція...
З спиною потрібно теж займатись лежаче положення і тримання в апараті безслідно не проходить.
Збір коштів, не хочу навіть нічого писати.
Дякую за підтримку!
crisisby
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nikblack: 12.04.2024 22:32 Доброго вечора!
Хто не читав інсту, трохи про головне:
Апарат Гневковського з ніг зняли через 11місяців... Є шанс що в цьому напрямку обійдемось без операції, коли масажами опустимо ніжки в правильне положення повторний рентген і будемо знати остаточно, можливо ще прийдеться вдягнути шину.
З рукою нажаль без змін взагалі (деградація)
З шиєю трохи краще, але ще треба працювати, висока ймовірність що без операції не обійдемось, але лікарі кажуть що це не складна операція...
З спиною потрібно теж займатись лежаче положення і тримання в апараті безслідно не проходить.
Збір коштів, не хочу навіть нічого писати.
Дякую за підтримку!
Братан, нехай доці стає краще. Не забувай про форум (апати тему). Можливо є ще якісь подібні майданчики. Думаємо про краще, думки матеріалізуються. +++ :beer:
nikblack
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

crisisby: 29.05.2024 22:21
nikblack: 12.04.2024 22:32 Доброго вечора!
Хто не читав інсту, трохи про головне:
Апарат Гневковського з ніг зняли через 11місяців... Є шанс що в цьому напрямку обійдемось без операції, коли масажами опустимо ніжки в правильне положення повторний рентген і будемо знати остаточно, можливо ще прийдеться вдягнути шину.
З рукою нажаль без змін взагалі (деградація)
З шиєю трохи краще, але ще треба працювати, висока ймовірність що без операції не обійдемось, але лікарі кажуть що це не складна операція...
З спиною потрібно теж займатись лежаче положення і тримання в апараті безслідно не проходить.
Збір коштів, не хочу навіть нічого писати.
Дякую за підтримку!
Братан, нехай доці стає краще. Не забувай про форум (апати тему). Можливо є ще якісь подібні майданчики. Думаємо про краще, думки матеріалізуються. +++ :beer:
Дякую друже!!! Да ми вже і не знаємо..., як в дружини так і у мене упустились руки, тому і не пишу, нам і так не легко, а приходиться принижуватись, звісно що ми давно наплювали на себе заради неї, але на цьому шляху ми вже стільки зїли того що інколи просто дах їде, до того всього "добра" щей вартість підняли на курси по реабілітації, альтернативи знайти не можемо вже документи передані в різні країни світу а толку 0 вони не хочуть нічого говорити (везіть дитину, а ми подивимось) з однієї сторони я розумію, але діагностична аппаратура скрізь майже однакова, ну не хочуть дивитись опис (діагнози) гляньте знімки, аналізи, інцефолограму..., так ні. Добре не буду я вдаватись в подробиці бо тексту буде багато а зрозуміти можна буде мало. Ще раз дякую за підтримку!!!
nikblack
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Доброго часу. Нажаль ця тема актуальна, і судячи з заключень людей які хоть щось розуміють в медицині в кращому випадку через декілька років можна досягти результату по відновленню. Я реально м'яко кажучи в шоці від усього, таке враження що усе на одному місці, аби не гірше, мала навіть не сидить до сьогодні, так частково це вплив того апарату в якому вона була, добре що хоть судом немає (зараз головне не спровокувати) бо дехто з "лікарів" назначав те що їх провокує :banghead:
nikblack
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

АП

До речі я роками займався б/у технікою, трохи залишилось різного, наразі немає багато часу на це, так нічого сучасного але всеж таки для навчання/роботи підійде.
Усім тим хто є в цій темі, або ж писав мені в особисті - якщо Вам, чи вашим дітям щось буде потрібно, буду радий допомогти по мірі можливостей.
(при потребі звертайтесь в особисті)
Відповісти