Порада чи досвід у питанні 3g/4g Модем для села

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Leliv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Славутич

Повідомлення

Доброго дня.
На даний час у батьків в селі працює можем ZTE MF920 з додатковою зовнішньою антеною MIMO 2G/3G/4G 15 дБі YUST. Останні пару місяців роутер періодично вивалюється в помилку (не бачить сім карти), допомогае тільки примусово перезавантаження.

Є ідея замінити роутер на щось більш нове та можливо щось попотужніше, але враховуючи наявність антени - нема бажання купляти та проведення нову антену.

Якщо у когось є досвід, або знаеться на даній темі прошу поради / допомоги в виборі моделі роутера.

Використовується оператор лайф - інші оператори в селі майже не ловлять
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Leliv
карту сменить на новую (или другую) не пробовал? они периодически умеют такие глюки давать
Leliv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Славутич

Повідомлення

Shpoker: 06.06.2024 19:17 Leliv
карту сменить на новую (или другую) не пробовал? они периодически умеют такие глюки давать
менял, результат то т же, переодически сообщение о ошибке.. при чем обе симки в телефоне работают без проблем
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

тогда ждем экспертов по модемам. теме бамп)
sd
Junior
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Доброго, попробуйте зафиксировать band B3 например, если модем исправен и не перегревается и тд. Для замены, антенну и кабель менять не надо, переходники(пигтэйлы) если только.
Leliv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Славутич

Повідомлення

Не допомогло, мабуть треба міняти модем, але що обрати... подивлююсь в бік ZTE R216-Z хтось щось може щось інше порекомендувати?
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

У нас в селі до проведення оптики всі сиділи на модемах Huawei 8372 із саморобними антенами-"пушками", ніхто не жалівся. У мене теж був 8372, тільки вставлений в роутер Keenetic Omni, теж працювало відносно стабільно. Завдяки тому, що вайфай роздає роутер, а не модем, останній набагато менше грівся. В цілому, можна розглянути дешевший 3372, якщо використовувати його з роутером.
Перед покупкою модема треба обов'язково подивитися частоти\бенди які він підтримує. Не знаю як в інших виробників, але у Хуавеїв є багато різних модифікацій і деякі з них працюють гірше з нашими операторами
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alcatel HH42CV в мене на лайфсел, проблем з ним не багато, але налаштувань сильно мало
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Перегрів, або бж подихає.
Я б розкурочив корпуса, приклеїв радіатор і замінив бж, для початку. А вже тільки опісля щось міняти.
Заодно оглянете внутрянку, може ємності понадувало.
dv_matrix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Перебрав кучу модемів.
Зараз залишився на Huawei B535-333
Працює стабільно, є агрегація частот, є відключення не потрібних. Все що треба
Антена "пушка", оператор life. Безлім за 250 грн/міс
Відповісти