Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14: 07.06.2023 16:41Яке ще "отримати повернення"? Ти коли купуєш в магазині ЄС тобі одразу ціну показує в кошику без VAT, коли ти країну доставки поза ЄС вибираєш
люблю теоретиків. доставки в Україну немає. ВАТ повертається по іншому і це купа мороки
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Вєліку десь десять років, хороше питання який там стан.
Якщо з електронною трансміссією якісь трабли, то на неї вже ніяких запчастин не знайдеш і не налаштуєш.

Другий на Кампаньйолі, це треба бути любителем іхньої «ергономіки»
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ти собі шосер ? окстись і купляй гревел шоб влазило 45 мм
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Ramon: 05.06.2023 16:38 Всім привіт!

"Невдача спіткала юного спортсмена"©
Приїхали шатуни, на радостях мчу до майстра, знімаємо їх, ставимо нові.... А вони впираються в раму :spy:

Wtf?

Виявилось що мої старі shimano fc-ts32 призначені під короткий вал каретки (~111,5мм) Нові ж йдуть на 122-123 :(

Тепер що, і каретку міняти?

А якщо замінити каретку - може і перемикач доведеться міняти чи ще щось?

20230605_153319.jpg20230605_153337.jpg

Відправлено через 19 хвилин 39 секунд:
20230605_163430.jpg
А мої старі шатуни згадуються в цих ваших інтернетах ще в 2011 році на польському форумі зокрема. Кароче вел реально живучий був :gigi:
Привіт народ.
Приїхала нова каретка, але ще не міняв бо майстер на всі руки зайнятий автівкою.

А от реально - чи може ще щось вилізти після заміни каретки? Маю на увазі перемикач передній чи ще щось
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon
Нам самим цікаво :popcorn:
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

dead_rat
:gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 08.06.2023 00:12Нам самим цікаво
100%. бо мурзік ще не купив шосер :gigi:
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Zaak що за контора. Бо їхні колеса продаються в багатьох укр интернет магазинах. Чи фігня повна?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

wow_w: 08.06.2023 22:08 Zaak що за контора. Бо їхні колеса продаються в багатьох укр интернет магазинах. Чи фігня повна?
Перший раз чую, якийсь китай а цвни як за китай з європейським представництвом
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

wow_w: 08.06.2023 22:08 Zaak що за контора. Бо їхні колеса продаються в багатьох укр интернет магазинах. Чи фігня повна?
спойлер
Screenshot_20230609_142350_Chrome.png
"Zak zak!"
murzik
Member

Повідомлення

кому вел пацани?
https://t.me/vitaliy_klitschko/2100
На аукціон IT-спільноти EVO, де збирали кошти на дрони для наших захисників, виставив свій знаковий велосипед. Той самий, на якому я колись впав у центрі міста і про це багато писали ЗМІ:)))
Продали його сьогодні за 350 тисяч гривень.

Бажаю новому власнику не падати. А, якщо таке і трапиться, швидко і гідно підійматися:)

Загалом сьогодні на аукціоні, з якого пішов і мій велосипед, зібрали понад 1,7 мільйони гривень. На всі ці кошти організатори закуплять дрони для ЗСУ.
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

murzik
Гóцикль :up:
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 30.05.2023 21:01
wigar: 30.05.2023 20:13Хочу придбати двохпідвіс, але обираю тупо по картинці (ну може зовсім трохи і по опису )
ооо, це по ділу :gigi:


Відправлено через 1 хвилину 3 секунди:
wigar: 30.05.2023 20:13не спеш + горбата собака - Двопідвіс Stockli Sphen RSC 29/27,5 Fox Kashima Sram X01 12 карбон
саме нормальне
Взяв я цей вельчік, нова пошта сама розпахувала бокс без мене і тупо в руках принесли :gigi:
1) без коліс, рама дуже легка - дуже не звично.
2) пневмо підсиділ (дропер чи як там) - прикольна штука, але я собі за космічні гроші його окремо не брав би :-P (трохи не зручно, що треба як на офісному кріслі, його проживати жопою до низу, а не просто він сідає до низу)
3) нема блокування амортизації на рулі, хоча не впевнений, що не зможу перевчитись - до того щоб руками при русі їх перемикати.
4) тільки задній переключатель, мозок то прийняв залюбки - начебто так завжди було. Хоча в мене на попередньому при 10х2 , швидкості перемикались на багато тихіше дворі, а тут срам хо1. Але ще не звик, що швидкості перемикаються в одну сторону, а не як на шиманці - від себе і на себе.
5) гальма занадто легко прожимаються та дуже ефективно гальмують, навіть трохи стрьомно, що не я саме краще гальмо на цьому ровері. На попередньому велі в мене теж діорки були, але діаметром по менше.
6) тримача для фляги в комплекті немає :weep: , бонки присутні.
7) якісь речі більш зручні до вела треба взяти + шолом та окуляри. Ліхтарик та задній габарит, поки не знаю, та чи брати якісь маленькі крила.
8) попередній вел у мене проходив щорічно ТО та і забрав я його з майстерні. А цей тупо з нової пошти і навіть знайомий його зібрав без єдиної змазки(хоча б різьбу на тапталках, я взяв з собою...). А тут маленьке містечко то стрьомно місцевим Майстрам його довірити.
9) те що колеса різного діаметри, цікаво - я колись хотів поміняти свій попередній 29" на 27.5", бо здавалось, що не вистачає керованості.
10) у цього вела я поки не відчув харизми, їде куди направиш. А от попередній мій мати на це, трохи іншу думку (прям як в гоночках з більш легким рівнем складності, трохи вмикав асистента) я просто нещодавно купив собі руль до компа/приставки от і порівнюю
11) можливо десь загубилась заглушка на колеса там де вісь.
спойлер
PXL_20230612_180144703.jpg
12) поки не відчув супер переваги двух підвісу але цей динаміку має гарну, краще ніж мені раніше пропонували у двохпідвіса за 30т при покупці попереднього хардтейлу.
13) сідло зручне почав ходити в зал і там велотренажер з гігантським сідлом з якого я сповзаю та не зручно сидіти
14) знов місця мало в квартирі, бо тримати вел нема більш ніде в 1 кімнатній, біля ліжка.
спойлер
PXL_20230612_180022004.jpg
15) замок не ланцюгу є, треба щось придумати про придбання ще декількох ланцюгів для методи в використання в 3 ланцюги та їх змащення.
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Яке є нормальне ТО для шосейника в Києві? Ціна не дуже важлива, більше - якість.
murzik
Member

Повідомлення

wigar
ах ти гад, фу на тебе :weep: я теж хочу
а як в армії кататись будеш? по території :lol: ?
Alex+
Member

Повідомлення

alfredhaos
спойлер
Згадалася майстерня Василя Капущака, у нього досить великий канал на ютубі є https://www.youtube.com/@VasileCapusceac/videos
murzik
Member

Повідомлення

wigar: 12.06.2023 23:023) нема блокування амортизації на рулі, хоча не впевнений, що не зможу перевчитись - до того щоб руками при русі їх перемикати.
докупи виносний перемикач, якщо на вилці є така фіча. дай фото колпачків

Відправлено через 3 хвилини 21 секунду:
wigar: 12.06.2023 23:0215) замок не ланцюгу є, треба щось придумати про придбання ще декількох ланцюгів для методи в використання в 3 ланцюги та їх змащення.
мені не сподобалась ця тема. такий гемор...

купи кріплення на стіну (гак) або взагалі на стіну підвісити можна. тільки квартира ж орендована?

про швидкості на асфальті, напевно, можна забути. 25-30 потолок буде? зате по відчуттям , напевно, компактний, різкий, мякий?

даш катнуть? :gigi:
Востаннє редагувалось 12.06.2023 23:30 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alfredhaos: 12.06.2023 23:11 Яке є нормальне ТО для шосейника в Києві? Ціна не дуже важлива, більше - якість.
https://velosiped.com/maisternya.html

Відправлено через 21 секунду:
Alex+: 12.06.2023 23:23Згадалася майстерня Василя Капущака
він в Іспанії

Відправлено через 25 секунд:
wigar: 12.06.2023 23:02Взяв я цей вельчік, нова пошта сама розпахувала бокс без мене і тупо в руках принесли
скікі грошей став ? мої вітання, вел гарний :beer: :beer: :beer:
Alex+
Member

Повідомлення

Hotspur
В контактах написано Київ... :(
Відповісти