Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Ну ти знайдеш де і чим забилось місце чи по китайському методу сподіваєшся що на стомільйоний раз комп таки погодиться?)
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

У меня есть глючная флешка. Периодически на ней пропадает место, после форматирования появляется опять. Иногда файлы пропадают, то есть скопировал на флешку и файлы есть, а на другом ПК флешку открыл, а файлов нет. Иногда файл есть, но когда копирую его на HDD, то Total Commander пишет, что закончилось место. Я поначалу думал как может закончиться место на HDD, но он пишет не на HDD ни на флешке, а прсото операция не может быть выполнена закончилось место. Жаль скрин ни разу не сделал.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer
waiting for
спойлер
Зображення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Поки йде вейтінг фо, тицни галочку прихованих і системних файлів і поглянь на pagefile.sys і swapfile.sys
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer
Я віше писал, скрытые файлы я вижу. Эта парочка занимает меньше 2 гиг.

WinDirStat не помогла, она ничего не видит.
спойлер
Зображення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
vssadmin list shadowstorage
що видає?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer
перегрузил винду и место появилось. Но вопрос я так и не решил, перенести файл средствами винды получается нереально.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Дуже схоже на те що ти намагаєшся скопіювати вайл віртуалки, котрий тримає за собою гіпер-в. Це можна було б побачити якраз через vssadmin list shadowstorage.
Якщо я вгадав, то гаси службу гіпер-в на час копіюування і буде тобі щастя.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer
мне кажется я понял причину. Файл виртуалки был в сжатой папке винды и видимо эта тупая стерва пыталась его "разархивировать" с последующим заполнением системного диска в ноль.
В целом задача решена, файл перемещен на диск D, хард линк создан и все работает корректно.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
стиснення і особливо дедуплікація на NTFS, окрім інших побічних ефектів, при заповненні диску має схильність знищувати дані і ламати саму ФС, не рекомендую використовувати їх взагалі
murzik
Member

Повідомлення

виту пару можна скрутити самому? типу є 2х жильна проводка. (в армії брата питають чи вміє він "вити виту пару". припускаю, що у них є кросіровочний кабель для "аналогово звязку" https://uni-link.kz/tovar/6/1/13/
або ж старшина сам не знає, що він хоче, можливо просто обжим готової витої пари
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На xiaomi poco x3 nfc глюк с памятью: в меню в приложениях ни в одном из них не показывает кэш и данные - везде по нулям; в накопителе занято 111 гиг из 128, после удаления 40 гигов видео ничего не изменилось - так и занято 111 гиг. Что за хрень?!
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

murzik: 26.03.2023 19:18виту пару можна скрутити самому? типу є 2х жильна проводка. (в армії брата питають чи вміє він "вити виту пару". припускаю, що у них є кросіровочний кабель для "аналогово звязку" https://uni-link.kz/tovar/6/1/13/
або ж старшина сам не знає, що він хоче, можливо просто обжим готової витої пари
Колись скручував перебитий кабель, пропрацювало пару років, поки не провели новий.
sanchako
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Всем доброго времени суток. Комп : проц - р5 5500, материнка - асус прайм а320м-к, 2*8 гиг оперативки, видео - рыкса 584 нитро, ссд 860 ево 500 гиг под систему и хдд вд блю 1 терабайт под игры и все остальное,. Скачиваю от майкрософт гейм пасс форза 4 - летает на высоких настройках, джедай из павшего ордена тоже мечем махает на высоких, а вот форза 5 не запускается... перенес игру с хдд на ссд, тоже не хочет... по идее, должна же запускаться, в чем причина?
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanchako
Винда не той версии?
sanchako
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir: 27.03.2023 18:26 sanchako
Винда не той версии?
Десятка, правда не активированная... После установки р5 после атлон 200г предложила обновиться на 11, но пока отказался

Выпуск Windows 10 Pro
Версия 21H2
Дата установки ‎14.‎03.‎2022
Сборка ОС 19044.2604
Взаимодействие Windows Feature Experience Pack 120.2212.4190.0
Alex+
Member

Повідомлення

Трапилася зі мною така історія. Купив в магазині нову сім карту водафона, з оплатою послуг на рік.
І буквально на другий день почалися дзвінки з невідомих номерів. За місяць вже 15 номерів в ЧС.
Дзвонив оператору, але вони розводять руками, мов це в порядку речей зараз, але мене така фігня не влаштовує.
Мені треба було чистий номер для роботи, а мені всяке лайно дзвонить навіть посеред ночі.
Якби не пакет послуг на рік викинув би сімкарту, але де гарантія, що на новій такого ж не буде?

Чи було в когось таке, та як з ним боротися?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 28.03.2023 17:36 Трапилася зі мною така історія. Купив в магазині нову сім карту водафона, з оплатою послуг на рік.
І буквально на другий день почалися дзвінки з невідомих номерів. За місяць вже 15 номерів в ЧС.
Дзвонив оператору, але вони розводять руками, мов це в порядку речей зараз, але мене така фігня не влаштовує.
Мені треба було чистий номер для роботи, а мені всяке лайно дзвонить навіть посеред ночі.
Якби не пакет послуг на рік викинув би сімкарту, але де гарантія, що на новій такого ж не буде?

Чи було в когось таке, та як з ним боротися?
А ти думав таким тільки помийки типу олх промишляють?) Звістно було, що ти очікував від перевипущеного номеру, який в когось оператор відібрав за те, що своєчасно не поповнили баланс? Це класика :)
Боротися ніяк (окрім блеклісту), особливо враховуючи той фактор, що водафон це імпотент серед операторів мобільного зв’язку вже не один рік.
Alex+
Member

Повідомлення

7mindfields: 28.03.2023 17:42що водафон найбільший імпотент серед операторів вже не один рік.
Ніколи його б і не купляв, але після обстрілів та блекаутів, лайф зовсім не працює, а київстар на 1 рисочку і одразу вимикається коли світло зникає. А водахвон на подив робить стабільно, і інтернета багато дали швидкого, та навіть генератора встановив на БС, тобто до самих послух зв'язку претензій немає.
В принципі, якби не нічні дзвінки, то і не переймався б, а вони гади дзвонять вночі. До сирен ще й це додалося :(

Чи є якийсь секретний метод купити "чистий" номер?
Zombie
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Alex+: 28.03.2023 17:36Чи було в когось таке, та як з ним боротися?
А якщо змінити номер, то пакет послуг залишиться?
https://www.vodafone.ua/gold-number
Відповісти