Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Hotspur: 27.03.2023 18:43так :gigi: . заїдете в пісок самі побачите :gigi:
При желании можно и лом сломать.
waryag: 27.03.2023 09:02Совсем жестокой эксплуатации, понятно, не выдержит, как часто не выдерживают и на порядок более дорогие брендовые велы.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення



оце я ору. ендуро електро підвіс з підніжкою :eek: мурзік тут тобі вел також найшли :gigi:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
Ну да, людині був потрібен сіті байк, але в неї є гроші.
Так само з гоночних шоссерів буває роблять таке. Чи купують тюнять-тюнять-тюнять і продають.


Я гадаю, що це не якась особливість Німеччини, а 90% топ велосипедів ніколи не використовувалися по призначенню.
Бо дорогий вєл купує тот в кого є гроші, а круто катає той в кого є час і бажання. Це зазвичай різні люди B-)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 29.03.2023 19:04Я гадаю, що це не якась особливість Німеччини, а 90% топ велосипедів ніколи не використовувалися по призначенню.
я їздив на МТВ з напівсліками :gigi: . все ок :gigi: . по трейлах :gigi: . падав тільки 3 рази бо було вже сильно мокро. зараз думаю також напівсліки на гревел :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
dead_rat: 29.03.2023 19:04Бо дорогий вєл купує тот в кого є гроші, а круто катає той в кого є час і бажання. Це зазвичай різні люди
є ж електро хардтейли та електро гревели. вони ж швидші будуть :gigi: і дешевші :gigi:

Відправлено через 2 хвилини 21 секунду:
https://www.merida-bikes.com/en/bike/2810/esilex-600

https://www.merida-bikes.com/en/bike/28 ... der-400-eq

отаке дешевше і швидше. і ще з бараном краще і місті ніж з великою палкою 800 мм. палка 550 ще нічого
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
отаке дешевше і швидше.
Серцю не накажеш, може люди бояться поганих німецьких доріг і без 160 мм вилки не їздять :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 29.03.2023 19:22люди бояться поганих німецьких доріг і без 160 мм вилки не їздять
з дитинства за МТБ :gigi:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

да бред все это, одно дело мотор на двухподвесе с ограничителям для подъема вверх, и другое гревел который эти 25км\ч с полпинка без напряга едет без всяких моторов
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
Сміх сміхом, а майже вся школота на МТБ.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 29.03.2023 19:30 да бред все это, одно дело мотор на двухподвесе с ограничителям для подъема вверх, и другое гревел который эти 25км\ч с полпинка без напряга едет без всяких моторов
я тобі чесно скажу. я середню 25 кмч не видам. і ти не видаси кріометрах на 20. я знаю пару евро шосерів які видадуть але вони багато тренуються :gigi: . 60% людей що я бачу їздять повільніше мене. тому це таке собі. я обганяв в минулому році дівчат на шосерах, їхали вони десь 24-27 не пам'ятаю
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 29.03.2023 19:35 і ти не видаси кріометрах на 20
ваши велопрогулки на десятки километров без остановок это удел редких энтузиастов
и совсем другое типичные 5-10км в городах с кучами перекрестков на которых стоишь отдыхаешь, в таком режиме оно чуть ли не полностью бесполезно, разве что там человек с инвалидностью
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 29.03.2023 19:42ваши велопрогулки на десятки километров без остановок это удел редких энтузиастов
які десятки. сотні півтори кілометрів :gigi:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 29.03.2023 19:35 я тобі чесно скажу. я середню 25 кмч не видам. і ти не видаси кріометрах на 20. я знаю пару евро шосерів які видадуть але вони багато тренуються :gigi: .
Ти шось страшне кажеш, 100 км за три години проїздяться якщо трошки тренуватися.

Відправлено через 2 хвилини 12 секунд:
Hotspur: 29.03.2023 20:05
odessitmws: 29.03.2023 19:42ваши велопрогулки на десятки километров без остановок это удел редких энтузиастов
які десятки. сотні півтори кілометрів :gigi:
Саме так :beer:

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
odessitmws: 29.03.2023 19:42
Hotspur: 29.03.2023 19:35 і ти не видаси кріометрах на 20
ваши велопрогулки на десятки километров без остановок это удел редких энтузиастов
и совсем другое типичные 5-10км в городах с кучами перекрестков на которых стоишь отдыхаешь, в таком режиме оно чуть ли не полностью бесполезно, разве что там человек с инвалидностью
Як раз у спокійному режимі воно найкорисніше для здоров´я, десь на пульсі 120-130
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 29.03.2023 21:22Ти шось страшне кажеш, 100 км за три години проїздяться якщо трошки тренуватися.
це по асфальту. на шосері кілобакси за 3. а по піску ти скільки соточку їдеш ? :gigi:
Востаннє редагувалось 29.03.2023 22:05 користувачем Hotspur, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 29.03.2023 22:02
dead_rat: 29.03.2023 21:22Ти шось страшне кажеш, 100 км за три години проїздяться якщо трошки тренуватися.
це по асфальту. а по піску ти скільки соточку їдеш ? :gigi:
По піску я не їздю
B-)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 29.03.2023 22:02По піску я не їздю
а я їзжу :D
lokkiuni
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлин

Повідомлення

odessitmws: 29.03.2023 19:30 да бред все это, одно дело мотор на двухподвесе с ограничителям для подъема вверх, и другое гревел который эти 25км\ч с полпинка без напряга едет без всяких моторов
В городе самое оно - каждые пару сотен метров светофор, и гревел их набирает с теми же затратами энергии, что и мтб (ок, 5-10% ниже, но не суть). Электричка же набирает крейсерскую считай сама, что капитально снижает затраты сил на перемещение из А в Б. Да и в целом 90% электричек, даже злобных среднеходов, эксплуатируется по факту именно так, нравится нам это или нет. Одна из причин - в корону не было никаких, брали что есть. В аттаче ещё пример со славного курорта балтийского моря)

l-m: 26.03.2023 17:08 Взагалі рекомендовані виробниками інтервали сервісу для сучасних вилок це раз 50-200 годин.
Фокса - https://www.ridefox.com/fox17/help.php? ... eintervals
спойлер
Fox_s.png
РШ - https://www.sram.com/globalassets/docum ... manual.pdf
спойлер
RS_s.png
Ну, а далі вже залежить, скільки годин за рік накатуєш та в яких умовах. Але раз в рік для середнього катальця звучить адекватно, та своє невдоволення можеш адресувати виробникам.
Взагалі я теж був не задоволений, але потім виявилось що в спорт-мото та авто справи не ліпші, тільки все ще дорожче. Та якесь багі треба на сервіс після кожного змагання.
Або можеш дізнатись як на фронті довго живуть джипи навіть без бойового ураження, хоча по асфальту спокійно їздили десятки тисяч км.
Есть маленький нюанс - 50-200 часов работы, то есть когда вилка активно туда-сюда ходит, а не покачивается от педалирования да пару раз на бордюрах сработает. Оттуда и выходит, что некоторые ездят годами, потому что та вилка им по сути и не нужна, а требований к работе как следствие у них особо и нет.
Вкладення
photo_2023-03-30_11-58-00.jpg
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

lokkiuni: 30.03.2023 13:01Есть маленький нюанс
главный нюанс это попадание грязи\воды, если оно туда не попадает то ресурс умножается на 10 и более раз (были бы на машинах такие же открытые сальники вилки как додумались ставить на вело там бы на то ездить устали
спойлер
Зображення
вот так должно были прикрыто от кучи говен которые летят на вилку)
lokkiuni: 30.03.2023 13:01что капитально снижает затраты сил на перемещение из А в Б.
для инвалидов или кучных людей которые задыхаются на 5 этаже, вот только велосипед выбирают обычно более менее здоровые люди которые ездят короткие городские расстояния чуть быстрей пешеходов и вот им от этого мотора ни жарко ни холодно ибо им нужна помощь мотора ну хотя бы на 35+ а лучше 40
ну бред же заплатить кучу денег а потом что бы тебя как стоячего объезжали шосеры
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws
Тренуй ноги чи купуй шоссер, щоб шоссери не обганяли :-/
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dead_rat: 30.03.2023 13:57Тренуй ноги
ноги тренировать можно хоть на салюте, а вкладывать заоблачные деньги что бы быть быстрей это то же самое что купить электро только при этом у тебя будет универсальный вел, а не только асфальт :teacher:
да в случае шосера можно прекрасно понимать насколько ты близок\далек к лучшим велосипедистам мира, но если лучшего веломарафонщика посадить на мтб на котором он покажет совсем плохое время, он же не перестанет быть лучшим? не перестанет
я бы вообще всех асфальто марафонщиков пересадил на одинаковые велосипеды по 200$ что бы порог вхождения в спорт был минимальным и к примеру тебе не приходилось бы тратить какие то баснословные суммы на хобби, а тем кому реально нужен транспорт быстрый в виде велосипеда пускай переплачивают и вкладывают во всякие очередные фичи которые за 500$ дадут условные 0.3км\ч к средней
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 30.03.2023 13:19главный нюанс это попадание грязи\воды, если оно туда не попадает то ресурс умножается на 10 и более раз
фантазії. навіть після зберігання пару років треба робити ТО з розборкою
Відповісти