Майнинг - заставь комп работать!

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Звісно що ні. Свого часу хотів дашки взяти, але не дійшло до мого відкладенного ордеру і полетіло вверх. Ворона майниться і копиться, додатково не інвестую в неї. Ще трохи рапторіума проц збирає, але то на далеку перспективу. А от класик якось геть прогавив. Слідкую за бітком, все таки ще чекаю на оновлення низини в район 17-16к, а от буде відразу чи згодом через похід вгору до 25-28-30к поки не зрозуміло.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 11.08.2022 23:13ще ворона і дашка добре стрельнуть на прийдешньому рості... щось скоріше, щось трохи пізніше...
ворону копать - зелезо убивать.
исключение ток если все карты на воде, там хоть охлад позволяет нивелировать нагрев.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool: 12.08.2022 10:29ворону копать - зелезо убивать
msi rx6700xt gaming x

гп 2156Mhz напруга 887mV темп 57C hot spot 67C
пам 2138Mhz темп 72C
споживання 145w

Не сказав би, що вбивається при цих показниках... але згоден з тим, що в порівнянні з майнінгом деяких альтів споживання і навантаження значно більше.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Deadpool: 12.08.2022 10:29
unlnu: 11.08.2022 23:13ще ворона і дашка добре стрельнуть на прийдешньому рості... щось скоріше, щось трохи пізніше...
ворону копать - зелезо убивать.
исключение ток если все карты на воде, там хоть охлад позволяет нивелировать нагрев.
Ворона не сильно валит карту. Особенно 30ю серию. Плюс 30 проц к потреблению

Отправлено спустя 35 секунд:
То вы еще кортекс не копали.

Отправлено спустя 1 минуту 9 секунд:
unlnu: 12.08.2022 02:53 Звісно що ні. Свого часу хотів дашки взяти, але не дійшло до мого відкладенного ордеру і полетіло вверх. Ворона майниться і копиться, додатково не інвестую в неї. Ще трохи рапторіума проц збирає, але то на далеку перспективу. А от класик якось геть прогавив. Слідкую за бітком, все таки ще чекаю на оновлення низини в район 17-16к, а от буде відразу чи згодом через похід вгору до 25-28-30к поки не зрозуміло.
Зачем Вы тогда говорите, что вырастет?
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Більша частина падіння вже відбулась, а для деяких альтів такого прейдешнього падіння як по бітку, з оновленням низини, може взагалі не відбутись. А якщо розглядати данний період для інвестуання в середньо чи довго строк, то попереду буде ріст і він буде з оновленням максимумів. Я висловив власну думку, а вже кожен приймає рішення самостійно.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Ну обычно когда говорят о росте так уверенно, подкрепляют действиями или аргументами. Ща кто-то закупится на котлету опираясь на Ваши слова.
NehalemX
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Timedemo: 11.08.2022 22:45ну если 500 баксов классик будет
головне не продати його по 500 а то я так 2,5 етн продав по 500 і радувався а потів він на 4к полетів
Timedemo: 12.08.2022 00:00закупились на всю котлету?
якшо не продавати то і купувати не треба) жаль шо 40 серія на підході, я би так ше відяху купив коли всі в паніці продавали

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
я на 3080 алго Autolykos копаю не знаю шо за крипта на ньому, головне шо при настройках і жору як на ефірі память не 106 а 86 гріє
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

NehalemX: 13.08.2022 14:30
Timedemo: 11.08.2022 22:45ну если 500 баксов классик будет
головне не продати його по 500 а то я так 2,5 етн продав по 500 і радувався а потів він на 4к полетів
Timedemo: 12.08.2022 00:00закупились на всю котлету?
якшо не продавати то і купувати не треба) жаль шо 40 серія на підході, я би так ше відяху купив коли всі в паніці продавали

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
я на 3080 алго Autolykos копаю не знаю шо за крипта на ньому, головне шо при настройках і жору як на ефірі память не 106 а 86 гріє
Ерго мабуть
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

NehalemX: 13.08.2022 14:30
Timedemo: 11.08.2022 22:45ну если 500 баксов классик будет
головне не продати його по 500 а то я так 2,5 етн продав по 500 і радувався а потів він на 4к полетів
Timedemo: 12.08.2022 00:00закупились на всю котлету?
якшо не продавати то і купувати не треба) жаль шо 40 серія на підході, я би так ше відяху купив коли всі в паніці продавали

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
я на 3080 алго Autolykos копаю не знаю шо за крипта на ньому, головне шо при настройках і жору як на ефірі память не 106 а 86 гріє
ну когда есть уверенность в росте, почему и не докупить.
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Создатель блокчейна Ethereum Виталик Бутерин (Vitalik Buterin) заявил, что событие под названием Merge — долгожданное обновление сети, после которого классический майнинг уйдёт в прошлое — состоится ориентировочно 15 сентября.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Наконец-то. хоть ясность будет какая-то.
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Неизвестный Кит вывел Эфира на 280 миллионов баксов – первый инвестор покинул тонущий корабль
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergFX: 16.08.2022 17:10Неизвестный Кит вывел Эфира на 280 миллионов баксов
Куда вывел? Откуда вывел? :facepalm: :weep:
хватить читать срушные помойки... и тащить это сюда
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мабуть в нього власні переконання якісь, що він треш такий постійно тут постить, так само як і на амд помиї зливає у відповідних темах. :shuffle:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

SergFX: 16.08.2022 17:10 Неизвестный Кит вывел Эфира на 280 миллионов баксов – первый инвестор покинул тонущий корабль
ужас. 0.1 процента от общей капы.
еще бы данные сколько завели другие люди для покупки эфира, и будет полная ясность.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

https://ethermine.org/announcement

Добрий вечiр :gigi:
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

интересно хотбит на сей раз все? с 10 августа не работает :mad:
TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

rage11: 23.08.2022 20:56 интересно хотбит на сей раз все? с 10 августа не работает :mad:
скорей всего да
Подскажите кто в курсе где сейчас торгуется или где можно продать монету tube?
Yellowcards
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Всім привіт!
Підкажіть будь-ласка може хто вже мав справу з наступним:
Пацієнт: MSI Trio X RTX 3080 Ti
В дефолтних налаштуваннях дає 104 хеша.
Як тільки ставлю рекомендовані під 120 - дає 108.
І бачу що по чіпу дуже сильно продавлюється частота. Тільки пам'ять підіймається вище +350Мгц, чіп одразу падає з стокових 1800 до 990Мгц.
Звичайно і енергоспоживання також падає. з 300Вт до 275Вт, хоча PL я взагалі не кручу.
Юзаю Afterburner.

Можливо є поради або хтось стикався с таким?
Буду вдячний за будь-яку підказку
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yellowcards
Перегрев памяти?
Відповісти