Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

odessitmws: 27.01.2022 14:37 murzik
скорей всего 1,5 см ты даже не почувствуешь
у меня вынос 5.5 я его развернул на 180 получил 11см :teacher: разницы и мне нормалек (да размер рамы на 1-2 больше просто эта единственная подходила по навеске\цене)
пограюсь 1 сезон з виносом і сідлами, а потім , думаю, я все таки візьму меріду, вона менше
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 27.01.2022 14:43а потім , думаю, я все таки візьму меріду, вона менше
денег собери там будет видно :beer:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 27.01.2022 14:43пограюсь 1 сезон з виносом і сідлами, а потім , думаю, я все таки візьму меріду, вона менше
попробуй делать баннихоп, и сразу поймешь на сколько короче нужна рама\вынос
там первое движение отклонить тело назад на вытянутых руках и вот если попа осталась на уровне седла то все очень плохо
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Таки приїхала в Україну партія Silex'ів. Брату вже привезли і зібрали. Всім дякую за поради :beer:
спойлер
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar
мої вітання :beer: а це 300?
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

leif
Дякую. Так.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 27.01.2022 15:13Таки приїхала в Україну партія Silex'ів.
красиво. ему бы тормоза
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar
Оооо на одну горбату собаку більше, вітання брату :beer:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Telcontar: 27.01.2022 15:13 Таки приїхала в Україну партія Silex'ів. Брату вже привезли і зібрали. Всім дякую за поради :beer:
спойлер
Зображення
:up:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 27.01.2022 14:18не занадто буде з 75 мм на 35?

Отправлено спустя 5 минут 36 секунд:
може 50 взяти?
Да, шаг 2.5 см это примерно разница между ростовками

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
odessitmws: 27.01.2022 14:37у меня вынос 5.5 я его развернул на 180
У меня теперь кошмары будут.

Ну скинь хоть фото, чтоб я прозрел
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

P20128-120352.jpg
dead_rat: 28.01.2022 01:53У меня теперь кошмары будут.
Ничего страшного, даже наоборот безопасность сильно подросла, ибо я на крабиках умудрился разок перелететь, а тут шимановская гидравлика... Да может выглядит непривычно, но у меня начался получатся баннихоп зато
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
банік це добре, але байк точно стабільний на швидкості з таким розташуванням виносу? так ставити виніс вкрай не рекомендовано, наскільки я чув, саме з точки зору безпеки.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif
Там руль широченный 75см что-ль с таким рычагом руль не выбить, на некоторых мотоциклах руль за пол метра от оси вилки
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
справа не тільки ширині керма (як на мене, то з твоїм розташуванням виносу навіть на 75 буде супер-смикано керуватись), але ще й в тому як розподіляється твоя власна вага на велосипеді відносно колес і як саме тебе штурхане, умовно кажучи, якщо ти в'їдеш в якусь нерівність на швидкості. коротше, дивись сам, але будь обережніше принаймні перший час, це виглядає реально небезпечно: байк слабо керований і не стійкий.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif
Понятно у меня вес тела смещен к грудной клетке прост и езжу вытягивая туловище вперед что бы вилка отрабатывала
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
варіант "продати цей і купити правильний розмір на отриманому вже досвіді" не розглядається?

з розміром тут кожен другий колись помилявся (і я теж намучився з цим). якщо вже купив завеликий ровер, інколи це виходить виправити, а інколи ні, в другому випадку, імхо, краще визнати помилку, продати байк і купити наступний. виноси розвертати на 180 тощо, це того не варте. але знову ж таки, справа особиста, нікого слухати не треба.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

odessitmws
Omfg. Когда ты на прошлой странице написал об этом я подумал что либо я неправильно понял, либо ты тролишь. Жёстко, конечно
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

я б на тих китайських колесах з гімняними втулками(на це всі власники кроссерів і механіки жаліються) баніхопи не робив, по сходах не їздив, і навіть з бордюрів не сильно ризикував їздити.

хоч винос розвернутий навпаки і виглядає дивно, сильно страшного нічого не бачу, у сітібайків руки також знаходяться перед рульовим стаканом.

odessitmws
а перед купівлею ти що під рамою катався, бо помилитись на 3-4 розміри це ж треба вміти
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 28.01.2022 12:43варіант "продати цей і купити правильний розмір на отриманому вже досвіді" не розглядається?
mumu: 28.01.2022 13:02а перед купівлею ти що під рамою катався, бо помилитись на 3-4 розміри це ж треба вміти
рама в моей ростовке по минимальной границе с запасом в 2см и да я знал что мне захочется в агрессивное катание поэтому надо брать минимальную раму по ростовке, но проблема в том что с нужной навеской ценой подходила только эта ну и я понял что нужно будет выносом дополировать, но 350 грн не хотелось тратить наобум и попробовал развернуть вынос, хотя было бы все таки правильней купить вынос 35 и глянуть с ним (если что его развернуть можно) но даже с моим развернутым выносом не вижу проблем (опять же теперь тормозить можно намного уверенней и больше комфорта от ударной нагрузки по геометрии)поэтому пока покатаюсь так
mumu: 28.01.2022 13:02я б на тих китайських колесах з гімняними втулками(на це всі власники кроссерів і механіки жаліються) баніхопи не робив
так то я легкий и опять же то видео про соло никакого отношения к моему не имеет, на моем стоят крепкие втулки на промах с металлическим пыльником + пыльник в самом проме
а когда на не протянутых колесах прыгает дядько в 100кг то там ничего не поможет
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

mumu: 28.01.2022 13:02сильно страшного нічого не бачу, у сітібайків руки також знаходяться перед рульовим стаканом.
Сильно страшного може нічого і нема, але проблем в цілому вистачає.

Основна проблема -- з таким розміщенням виносу зміниться поведінка велосипеда під час поворотів. Умовно кажучи, коли винос стоїть нормально, то при повороті вправо, винос теж повертає вправо і центр мас переміщається вправо. Коли винос розміщено як на фото, то при повертанні вправо, виніс повертається вліво, і центр мас зміщується теж вліво.

Щодо сітібайків, то в них все-ж інша геометрія розрахована на вертикальну посадку, тому там ти дійсно повертаєш більше руками а не тулубом, і це ок на низькій швидкості, типу 5-10 км на годину, але коли швидше то вже дуже незручно. Крім того, на сітібайках зазвичай набагато більший офсет вилки, що трохи компенсує проблему. Коротше кажучи, не від хорошого життя на сітібайках так зробили і це реально некомфортно. Я кожного дня майже на холендері ізжу, можу порівняти наочно
Відповісти