Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

а длсс гуд, фср на его фоне вырвиглазная какашко
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider
тому що більше подобається ніж клавомиша в повільних геймплеях, де не треба цілитись. можна зручніше сісти в кріслі, не тягнутись до клави-миші на столі і т.д.

це чисто суб'єктивно звичайно, просто ділюсь досвідом
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 08.12.2021 14:30 DuckRider
тому що більше подобається ніж клавомиша в повільних геймплеях, де не треба цілитись. можна зручніше сісти в кріслі, не тягнутись до клави-миші на столі і т.д.

це чисто суб'єктивно звичайно, просто ділюсь досвідом
Куда удобней лечь, если с геймпадом. А если сидишь в кресле, то особо и нет смысла
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 08.12.2021 14:32Куда удобней лечь, если с геймпадом
у мене без варіантів, в кіберпанк на ультра без длсс я можу пограти тільки за своїм 2к моніком, на телевізорі не розглядаю взагалі
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 08.12.2021 14:21всюди геймпад дає кращий ікспірієнс ніж клавомиша
Файтинги, аркады и гонки геймпад однозначно рулит.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

добра половина мультиплатформи туди ж. я Rise of the Tomb Raider проходив отак само як кіберпанк зараз — комбінуючи мишу\клаву з геймпадом. супер :up:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ну там где надо прыгать, бегать и бить морду ок.
Но где надо выцеливать "кулю в лоба" это мрак.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

нє, там де стратежки чи шутани від першої особи, там геймпад це навіть не опція, як на мене. люди кажуть що звикають, але біс його знає нафіга до такого звикати взагалі :dontknow:

в кіберпанку шутер-складова, безумовно, присутня, але далеко не весь час треба стріляти, тому ок
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 08.12.2021 14:48Но где надо выцеливать "кулю в лоба" это мрак.
смотрел твич, там чувак в варзоне против пекашеров на джойстике топы брал, так что скилл можно вырастить ;)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

до речі, фірмовий свисток за 25 баксів для підключення х-бокс геймпаду це абсолютно непотрібна штука, якщо ти не плануєш під'єднувати 3.5мм гарнітуру до геймпаду або під'єднувати багато геймпадів до одного компа (свисток дозволяє аж 8шт). по вбудованому в маман синьозубу (+ зовнішня антена) — нуль проблем, жодного разу не відпав, норм відгук тощо
murzik
Member

Повідомлення

той незручний момент, коли дзвонять типу з "приватбанку" і ти кажеш ДА, і вже пізно пити боржомі :lol:
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

leif
свисток за 5уе тянет одновременно ДШ4 и ДС. Это на случай если нет встроенного(как у меня)
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 08.12.2021 14:52
Sanьka: 08.12.2021 14:48Но где надо выцеливать "кулю в лоба" это мрак.
смотрел твич, там чувак в варзоне против пекашеров на джойстике топы брал, так что скилл можно вырастить ;)
Победил в паралимпиаде
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

koteyjah
будь-який блютус дозволяє одночасне підключення кількох девайсів, два геймпади точно витягне. але не впевнений, що з 4-8ю все буде працювати настільки ж плавно і безпроблемно як з пропрієтарним свистком. треба тестити, щоб сказати. менш із тим, додатковий свисток це в першу чергу саме для тих кому 4 геймпади одночасно ще й з гарнітурою в кожному, для решти це зайве
pixels
Member

Повідомлення

leif: 08.12.2021 16:34 koteyjah
будь-який блютус дозволяє одночасне підключення кількох девайсів, два геймпади точно витягне. але не впевнений, що з 4-8ю все буде працювати настільки ж плавно і безпроблемно як з пропрієтарним свистком. треба тестити, щоб сказати. менш із тим, додатковий свисток це в першу чергу саме для тих кому 4 геймпади одночасно ще й з гарнітурою в кожному, для решти це зайве
Мені він просто сподобався, там лампочка горить :laugh:

На рахунок зручності гри на геймпаді, люблю платформери, нещодавно перепройшов хантдаун, так от останнього боса на клаві я бив десь 2 тижні, при умові проходженні гри за тиждень, по годині півтори в день. А з джойстиком вбив ну майже відразу. На клаві, я тупо не встигав робити маневри.
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

leif: 08.12.2021 16:344-8ю все буде працювати настільки ж плавно
Неее, это я понимаю прекрасно. Но такое количество геймпадов для компа мало кому нужно. Хороших кооперативов для 2х на ПК по пальцам пересчитать, а для 4х и более - даже не сталкивался.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ого, натякнув в обговоренні, що з ДЛСС не завжди все добре, і з заявами про "мінімальний вплив на якість" треба бути пообережніше — замінусячили :laugh:
що це за нова секта? :spy:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 08.12.2021 18:32ого, натякнув в обговоренні, що з ДЛСС не завжди все добре, і з заявами про "мінімальний вплив на якість" треба бути пообережніше — замінусячили
що це за нова секта?
не тот посыл
Надо писать что то вроде "ойой все дорага", "дешевле не будет" "апять кожанка чего то там" ну и в таком роде.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
зазвичай посил в напрямку "всі ці ваші нові технології це маркетинг від кожанки, нафіг не потрібні, дайте чесну продуктивність" заходить краще (хоча я не це мав на увазі).
а тут чомусь кинулись захищати миловарню, одинадцять мінусів далеко не кожен день вихоплюю за один пост :laugh:

Відправлено через 57 секунд:
зрозумійте правильно, це не те щоб мене хвилювало, просто цікаво як народом сприймається ДЛСС: як "непотрібний маркетинг і миловарня" чи як "корисна фішечка"
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 08.12.2021 18:42а тут чомусь кинулись захищати миловарню, одинадцять мінусів далеко не кожен день вихоплюю за один пост
тю , у меня 50 получалось. Притом даже на вполне не провокационных постах.
ты только представь 50 возгораний жоп! B-)

Отправлено спустя 1 минуту 39 секунд:
leif: 08.12.2021 18:42зрозумійте правильно, це не те щоб мене хвилювало, просто цікаво як народом сприймається ДЛСС: як "непотрібний маркетинг і миловарня" чи як "корисна фішечка"
половина вообще не щупала его. там тупо возспиятие от контектста нытия. Надо ныть!
Закрито