Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
Hells Angels
Member

Повідомлення

я б такой купил тысчы за 4 https://hotline.ua/computer-korpusa/coo ... -sgnn-s00/, за 8 жаба давит
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 06.12.2021 19:26 я б такой купил тысчы за 4 https://hotline.ua/computer-korpusa/coo ... -sgnn-s00/, за 8 жаба давит
За эти деньги он должен быть целиком из люминия, причём не пустотелого :insane:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 06.12.2021 18:47
Если корпус нельзя использовать вместо стула/табуретки - это не корпус, а деньги на ветер :rolleyes:
Табуретка без продува - деньги на ветер. А с продувом табуреток мало, кроме h500 сходу ничего и не вспомнить
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 06.12.2021 21:34
7mindfields: 06.12.2021 18:47
Если корпус нельзя использовать вместо стула/табуретки - это не корпус, а деньги на ветер :rolleyes:
Табуретка без продува - деньги на ветер. А с продувом табуреток мало, кроме h500 сходу ничего и не вспомнить
Профильный мой, чем не табуретка продуваемая? https://www.fractal-design.com/wp-conte ... .38-MB.pdf
pixels
Member

Повідомлення

Sanьka: 06.12.2021 19:18 100%
По этому я себе купил Cosmos C700M. В нем можно разместить двух вьетнамцев, даже водопровод есть.
А 22кг веса(нетто) позволяет использовать его как таран.
От це я розумію, не економити на корпусі. Туди в майбутньому і 4090ti не соромно привести буде.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 06.12.2021 22:49
DuckRider: 06.12.2021 21:34

Табуретка без продува - деньги на ветер. А с продувом табуреток мало, кроме h500 сходу ничего и не вспомнить
Профильный мой, чем не табуретка продуваемая? https://www.fractal-design.com/wp-conte ... .38-MB.pdf
Не буду демагогию разводить, просто говорю, что мне не нравится, выглядит очень устаревшим
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

так як зараз в моді лофт і вот ето вот всьо, тільки серверні кейси, 1.2-1.5мм сталюка, тільки хардкор :)
хоч всю морду вентиляторам заставляй і продувай.

ЗІ: 4U Chenbro one love :gigi:
pixels
Member

Повідомлення

leif: 06.12.2021 15:17
Sanьka: 06.12.2021 15:13Серьезно?
максимально серйозно :yes:
Sanьka: 06.12.2021 15:13нифига толком не менялось уже 20 лет
от доречі цікаво як новий геймпад буде у порівнянні з тим, що я загубив (може ще знайду), я тільки на таких старих грав часів боксу 360, нові навіть в руках не тримав. може таки щось покращили за ці 20 років :lol:

Відправлено через 56 секунд:
ну так ти бачив який крутий дезігн? прозорий пластик майже як у сяомі :pray:

звичайний, не лімітед едішн, всього 1600грн
https://rozetka.com.ua/ua/239425681/p23 ... _id=283803

Такий треба було брати. Дезігн пятьорочка
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а чим не підходить така продуво-табуретка як у pixels і у мене?

якість виконання та метал, безумовно, не топові, але на дуже пристойному рівні: фрактал відверто гірше, фантекс трохи краще. що стосується продуву і охолодження, тут взагалі практично немає до чого доколупатись
непоганий, але той що мені має сьогодні приїхати більше подобається. кіберпанк-естетика направду вдала (взагалі, мало можу згадати іграшок з настільки пропрацьованим і концептуально-цілісним візуальним стилем), але кіберпанк в хаті мені зайвий, нехай це все в межах самої іграшки залишається. таких от аксесуарів присвячених одній іграшці у мене ніколи не було і навряд будуть. навіть якщо іграшка дуже сподобалась, захоплення у мене проходить максимум за пару тижнів. після цього стилізований геймпад\корпус\килим для миші фактично можна продавати, бо цей стиль прив'язаний чітко до однієї іграшки (в яку ти вже не граєш) не буде доставляти
Востаннє редагувалось 07.12.2021 10:45 користувачем leif, всього редагувалось 1 раз.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Биквайт вполне ок табуретка, когда уже можно говорить о норм качестве.
Фрактал да, шлак. Чуть выше чем полное дно.

Отправлено спустя 1 минуту 34 секунды:
leif: 07.12.2021 10:41навіть якщо іграшка дуже сподобалась, захоплення у мене проходить максимум за пару тижнів. після цього стилізований геймпад\корпус\килим для миші фактично можна продавати
Потому что все игори приходящее, только Герои 3 - вечны :super:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 07.12.2021 10:45Фрактал да, шлак. Чуть выше чем полное дно.
я дивуюсь як їм вдається зберігати репутацію "норм виробника" в уявленні масового споживача, та й навіть тут на форумі :-/
вінга вже майже зрівнялась по рівню "продуманості", а по якості виконання там ніколи особливо різниці і не було між ними
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 07.12.2021 10:50я дивуюсь як їм вдається зберігати репутацію "норм виробника"
Все относительно
Надо понимать что 80% покупателей - потребители максимального шлака вроде Винги/1ст плеера и тп
По сравнению с 50 долларовыми плеерами, 100 долларовый Фрактал типа нормальный.

Но если вести речь не рассматривая потребителей гуана, то Фрактал это начальный уровень. Как я и писал - чуть лучше чем полное дно (бляшанки 1ст плеер)
А средина и топ это всякие биквайты, фантексы, КМ. Притом некоторые покрывают весь рынок (у КМ есть как околодно, так и топовый ТОП), или его часть (Фантекс больше ориентируется на мид- топ)
Хотя если сравнивать Фантекс и Биквайт, то мне Биквайт больше нравится. Какого то прям ощутимого превосходства в качестве над Биквайтом я не заметил.
Но вот по дизайну у Фантекса какая то творческая импотенция уже давно. У Биквайта с дезигном все в порядке.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 07.12.2021 10:41 але кіберпанк в хаті мені зайвий
Лучше киберпанк, чем черный с красным. Чертовы benq с их дизайном в мышах и мониторах :puke:
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
афигеть, я свой такой брал за 6 с копейками в брейне. Он афигенный. Когда челам собирал в корпусах дешевле, вот рядом стоят винги, младшие кейсы около 100 баксов, понимаешь, насколько кулер мастер крут и афигенен.

там и охлад отличный в нем, я очень доволен. я хотел космос как у Саньки, но жаба, и он слишком большой.

Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
но, если бы я сейчас собирал второй комп себе, я бы купил Corsair 4000D белый.

Отправлено спустя 4 минуты 10 секунд:
Sanьka
Знаешь у кого точно импотенция? У NZXT. Как после афигенного Фантома они вдруг разучились чертить что-то сложнее прямоугольников? Я подруге собрал в H510 Elite, ну он ни о чем просто.

Отправлено спустя 1 минуту 15 секунд:
Мне сейчас пацаны с бикваета кепку и коврик прислали, даже жалко, что ничего с их продукции дома нет.

Отправлено спустя 51 секунду:
7mindfields
не, ну там все панели алюминиевые, шасси само тоже жесткое очень.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тю, я их даже во внимание не беру. Шарашка шарашкой.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 07.12.2021 11:26Все относительно
Надо понимать что 80% покупателей - потребители максимального шлака вроде Винги/1ст плеера и тп
По сравнению с 50 долларовыми плеерами, 100 долларовый Фрактал типа нормальный.
так я ж за це і написав, що різниця по якості між ними мінімальна. раніше фрактали були краще продумані ніж усілякі вінги, але зараз ця перевага вже досить сумнівна, у останніх бюджетних кейсах можна знайти моделі де все цілком пристойно в плані установки, прокладки дротів і обдуву\охолодження заліза.

тобто, умовно кажучи, бере юзер вінгу, а потім через рік-два захотів купити корпус покраще, дивиться інтернети, "о, фрактал, ніби непоганий бренд", купує, а там майже та сама вінга, тільки дизайн відрізняється і пару якихось плюшок. а ціна при цьому висока, що остаточно закріплює розчарування від покупки
Sanьka: 07.12.2021 11:26Какого то прям ощутимого превосходства в качестве над Биквайтом я не заметил.
я перезбирав в серпні дві свої домашні системи: одну в bqt, другу в фантексі. фантекс по рівню фарбування\підгонки деталей\матеріалах\суб'єктивному відчуттю якості помітно переважає, на мій погляд. можливо, в залежності від моделі. великих фантексів особисто у мене не було, хоча бачив їх і там якість здалась такою ж як в evolv shift
Hells Angels
Member

Повідомлення

у меня кот наркоман по доместосу, перевернул лоток, ну и я губкой с доместосом все протер.. открыл окно что бы проветрилось и закрыл дверь, этот поц там остался и просто ползал по полу, кот ужасно воняет доместосом, придет хозяйка и постирает бедолагу :laugh:
pixels
Member

Повідомлення

leif: 07.12.2021 10:41 а чим не підходить така продуво-табуретка як у pixels і у мене?

якість виконання та метал, безумовно, не топові, але на дуже пристойному рівні: фрактал відверто гірше, фантекс трохи краще. що стосується продуву і охолодження, тут взагалі практично немає до чого доколупатись
непоганий, але той що мені має сьогодні приїхати більше подобається. кіберпанк-естетика направду вдала (взагалі, мало можу згадати іграшок з настільки пропрацьованим і концептуально-цілісним візуальним стилем), але кіберпанк в хаті мені зайвий, нехай це все в межах самої іграшки залишається. таких от аксесуарів присвячених одній іграшці у мене ніколи не було і навряд будуть. навіть якщо іграшка дуже сподобалась, захоплення у мене проходить максимум за пару тижнів. після цього стилізований геймпад\корпус\килим для миші фактично можна продавати, бо цей стиль прив'язаний чітко до однієї іграшки (в яку ти вже не граєш) не буде доставляти
Стосовно джойстика, я жартував. Звичайний хбокс - це вже топ, без усяких перебільшень, зручно, батарейки довго тримають, відчутна вібрація, гарнітура працює, по великому рахунку можу тільки поскаржитись троху на розмір, на 10-15% більший мені зайшов краще.

Корпус BQ802 усім гарний, крім того , що в місцях для вентелів зверху та спереду багато площі крадеться глухою залізкою (не продумані вирізи, можна б було більш прорахувати цей момент)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 07.12.2021 16:57и просто ползал по полу, кот ужасно воняет доместосом,
котэ и попугаи часто в неадеквате.
Hells Angels
Member

Повідомлення

Sanьka лижет пол, потом себя и весь мокрый и вонючий :apes:
Закрито