Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Myaucher
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Tapo4ku4D
Я б пообщался с суппортом Гиги. Для начала можно прошивку монитору обновить, если на сайте свежее, чем в мониторе, и профиль цветовой ему откалибровать/готовый взять. Но не факт, что поможет. У моего профильного монитора прикол в том, что flicker-free заявлен, но активируется только если матрица в режиме Нормал, без разгонов, и яркость выше 35 пунктов. Иначе оно выключено и после часа-полутора работы имел дикие головные боли. Выяснилось это только после того, как пообщался с суппортом Самсунга в онлайн-чате. Возможно тут тоже есть какой-то похожий прикол.
murzik
Member

Повідомлення

вентилятори zalman можна ремонтувати, чи лише заміна? 9 років крутився, шумить трошки
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
разбери, промой втулку и вал, капни моторного масла или вазелинового, собери.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 04.12.2021 17:08 вентилятори zalman можна ремонтувати, чи лише заміна? 9 років крутився, шумить трошки
Дай ему уже спокойно уйти :(
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Господа ремонтники, подскажите реально ли найти пластмаску с разъемами которая подойдет к плате этого винта https://hotline.ua/computer-zhestkie-di ... -wd60efax/
Михаіл
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

_nic
Думаю донора знайти можна. Але треба шуршати барахолки або питати знайомих з майстерень
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Михаіл: 08.12.2021 17:26 _nic
Думаю донора знайти можна. Але треба шуршати барахолки або питати знайомих з майстерень
на лохюа только гамно мамонта какое то, а с мастерами не знаком...
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання.
Тут така справа : хоче вмерти мій 2-х контурний домашній котел, який відпрацював вже 16 років. І поки він не здох , потрібно купити новий. Вибір пав на фірму Bosch , а саме на модель
https://bt.rozetka.com.ua/ua/bosch_cond ... id=2261339
Ссилка з Розетки , но в них брати не буду. Хто що скаже - вартий уваги?
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
краще форуми читати і реальні відгуки
колись читав про бош і будерус , що сильно тактує на ГВС,
яка площа? квартира чи будинок?
для себе в квартирі я , як власник вайланта (не дуже з ним везе в плані надійності і тиші роботи) я би зробив по-перше, максимальне утеплення, щоб в -25 за віуном тепловтрати були на рівні 20 вт\м2 в годину.
а потім ставив би електричний водяний котел на 2-3 кВт. На ГВС окремо бойлер, якщо у вас не має необхідності у великій кількості гарячої води в короткий проміжок часу. Нам 80 л бойлера вистачає на 3х дорослих помитися.

а якщо все таки залишати газовий котел, то брати ОДНОКОНТУРНИЙ з підтримкую бойлера косвенного нагріву (БКН). І це не так страшно, як здається. БКН на літрів 150-200 ставиться на лоджиї\балконі (якщо 1 поверх чи підвісити на 150 літрів цілком реально на балконі до несучої стіни), або під котлом підібрати модель бойлера, заараз є і квадратні і лежачі :laugh: . в общим БКН - це обовязково для газового котла. В такому випадку котел працює раціонально, нагріває за 2-3 цикли 200 літрів кипятка, якого вистачить всій родині на весь день і ванну можна прийняти без скачків температури води. Бажано БКН розмістити поближче до точок розбору води.

А двоконтурний класичний з трьохходовим, моя думка і і мрія - В ТОПКУ
якщо є місце\фінанси - газовий одноконтурний з вбудованою підтримкрю БКН (у Вайланта це VU - моделі)
https://bt-service.ua/vaillant-turbotec ... 15325.html

БКН +10к, підключення, розводка, можливо демонтаж ванної чи що у вас там, виклик майстра для пусконаладки котла (у вайланта безкоштовно була, лише за дорогу платите 200 грн +-) = ще тисяч 10. Але того варте :up:


п.с: котлі на сайтах вказані без димохода! а у кожного він свій. це ще 1.5к грн , купується окремо
п.с2: по ссилці на розетку - конденсаційний котел, для нього потрібно спеціально проектувати систему опалення, щоб температура подачі\обратки була певних значень, тільки тоді ККД котла більше 100%
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Дякую за таку детальну відповідь :beer:

Гемор ,як бачу ще той буде з цим. В нас квартира на 100 м² . Треба буде дійсно дивитись і читати форуми. Але після мого від фірми Sime, то доведеться і із трубами шаманити і із димоходом теж... :weep:
svzhuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

Доброго вечору!
Звернуся з таким питанням. Купив ARBG кулер, ось такий:
https://aerocool.io/ru/product/duo-12/
На материнській платі роз'єм ARBG відсутній, замовив окремо хаб, який отримаю тільки через 8-9 днів. А кулери вже прийшли зараз. Підключив звичайним 3пін до материнської плати і отримав ось такий ефект:

Не цікавить зараз підсвітка, я розумію, що її не буде. Але хіба сам кулер не має працювати?(
Дякую!

upd: manual:
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

svzhuk
нет, он должен нормально работать.
Как вариант посмотрите защелкнута лы крыльчатка на вентиляторе.
Если нет надавите на крыльчатку поддерживая его за нижнюю часть.
svzhuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

krivonos-kolya: 20.12.2021 23:01 svzhuk
нет, он должен нормально работать.
Как вариант посмотрите защелкнута лы крыльчатка на вентиляторе.
Если нет надавите на крыльчатку поддерживая его за нижнюю часть.
На жаль не допомогло :(
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

svzhuk
Брак или в биосе напряжение стоит, на котором он просто не стартует
svzhuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

Повернув, завтра заберу новий і відпишу
svzhuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

24,12 забрав новий. все працює з коробки! всім дякую за допомогу :beer:
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Доброго времени суток. Темы Lifecell не нашел чет или плохо искал. Было на балансе 3 грн, всегда пополняю на сумму тарифа, что бы не оставалось, но разок пополнили с запасом.

Сегодня вечером пришла смс, что подключили спс пакет за 3 грн на 1 день. Я ничего не подключал, хотел связаться с оператором, позвонив на номер 5433, но так и не смог.

Так вот вопрос: как дозвониться до оператора то? И что делать когда тебе просто так подключают ненужную услугу?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Romani: 24.12.2021 20:00 Доброго времени суток. Темы Lifecell не нашел чет или плохо искал. Было на балансе 3 грн, всегда пополняю на сумму тарифа, что бы не оставалось, но разок пополнили с запасом.

Сегодня вечером пришла смс, что подключили спс пакет за 3 грн на 1 день. Я ничего не подключал, хотел связаться с оператором, позвонив на номер 5433, но так и не смог.

Так вот вопрос: как дозвониться до оператора то? И что делать когда тебе просто так подключают ненужную услугу?
Через приложение написать им в чате или связаться через чат-бота в тг
murzik
Member

Повідомлення

этим страдает не только лайф
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Romani: 24.12.2021 20:00Сегодня вечером пришла смс, что подключили спс пакет за 3 грн на 1 день.
а что не так?? Все операторы так делают сейчас. Поищите в описании своего тарифа, там все есть. 3 грн/сутки это прям копейки, у кс и водафона будет гривен 10 в сутки.
Відповісти