Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 18.05.2021 19:21чи вони вже безкамерні, чи підтримують безкамерку?
полную модель ободов спиц и втулок. и покрышек. той модели покрышек 10 видов с разбросом цены в 4 раза

Отправлено спустя 16 минут 54 секунды:
как выкинуть кучу денег на неполный апгрейд :lol:
Dima1602
Junior

Повідомлення

Если в разрезе "них... Себе чого так дорого" технические нюансы дорогущий деталей то одно дело. А сброс веса на байке всегда был не благодарным, дорогим занятием примерно 2-5 баксов грамм :eek: :gigi:
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

leif
хех, удачі в цьому нелегкому ділі)
murzik
Member

Повідомлення

обода нонейм, колеса з камерами, втулки joitech
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
це ти почав репчик велосипедний читати?
murzik
Member

Повідомлення

Отправлено спустя 36 секунд:
WalkMan это продавец ответил
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 19.05.2021 10:30обода нонейм, колеса з камерами, втулки joitech
не покупать
murzik
Member

Повідомлення

значить, якщо цей https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/gt-a ... LCv1B.html
доживе до пятнці - поїду гляну.
не уявляю, як буду його везти по Києву і, тим паче, в електричці ... але треба :weep:

Отправлено спустя 4 минуты :
але ж він рік відкатав і не робив ТО вилки ...
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

murzik: 19.05.2021 11:19але ж він рік відкатав і не робив ТО вилки
Цілий рік без ТО вилки? :eek: Жесть!!1
спойлер
:laugh: :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

3-14
так Hotspur
пише що 2 рази на сезон треба
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

murzik
Виробники вилок дають рекомендації по обслуговуванню https://www.srsuntour.us/pages/service-support в годинах, але звідки їм знати як воно треба, зливний балабол краще знає 100% Судячи по фото, якщо ланцюг і гума рідні, велосипед використовували як тру МТБ для українського райдера :lol: , тобто матрасили по асфальту. Знос ланцюга навіть ще не почався, нехай він проїхав 500 км. Це для матрасного катання дає 25 годин по асфальту (!). Тобто сервіс якийсь напрошується, але враховуючи що це матрас і асфальт, воно ще пару років в такому режимі буде їздити без особливих проблем.

Відправлено через 53 секунди:
Чорт, я ж зарікся щось тролям відповідати. До побачення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

мурзік, у тебе все ок? на ОЛХ не закінчились велосипеди?

більше доби без нових варіантів велосипеда в топіку, я вже починаю хвилюватись чи не купив ти там собі байк, не порадившись з експертами
:laugh:

тим часом, тримаю в курсі своєї епопеї з фарбуванням унівеги. сьогодні в обід до чувака мав заїхати мій батя, що живе в києві, забрати раму. два дні з ним домовлялись коли він буде в майстерні. але чувак в своєму репертуарі сьогодні о четвертій ранку зробив хід конем, скинув відео і написав, що він раму от щойно (о 04:08 :think: ) перефарбував (Sic!), бо щось там йому не сподобалось.
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
по відео неможливо оцінити якість, але принаймні наліпки і їхнє розташування такі як я хотів. дізнаюсь через два дні тепер, коли висохне, що там врешті решт вийшло, з 6 квітня чувак фарбує :facepalm:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif: 20.05.2021 12:12з 6 квітня чувак фарбує
Хороший мастер быстро не работает :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 20.05.2021 12:15 быстро не работает
але коли домовляєтесь обіцяє все зробити за два тижні :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 20.05.2021 12:12більше доби без нових варіантів велосипеда в топіку, я вже починаю хвилюватись чи не купив ти там собі байк, не порадившись з експертами
согласен. подозрительно

Отправлено спустя 1 минуту 9 секунд:
leif: 20.05.2021 12:12що він раму от щойно (о 04:08 ) перефарбував
вот это я понимаю трудолюбие (шутка)
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

не збивайте мурзіка, він ГТ зібрався дивитись.
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

leif
Я художник, я так вижу (с)
А ти на нього давиш домовленостями якимось :D
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

mumu: 20.05.2021 12:51 не збивайте мурзіка, він ГТ зібрався дивитись.
Хороший гт
Dima1602
Junior

Повідомлення

leif: 20.05.2021 12:12 мурзік, у тебе все ок? на ОЛХ не закінчились велосипеди?

більше доби без нових варіантів велосипеда в топіку, я вже починаю хвилюватись чи не купив ти там собі байк, не порадившись з експертами
:laugh:

тим часом, тримаю в курсі своєї епопеї з фарбуванням унівеги. сьогодні в обід до чувака мав заїхати мій батя, що живе в києві, забрати раму. два дні з ним домовлялись коли він буде в майстерні. але чувак в своєму репертуарі сьогодні о четвертій ранку зробив хід конем, скинув відео і написав, що він раму от щойно (о 04:08 :think: ) перефарбував (Sic!), бо щось там йому не сподобалось.
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
по відео неможливо оцінити якість, але принаймні наліпки і їхнє розташування такі як я хотів. дізнаюсь через два дні тепер, коли висохне, що там врешті решт вийшло, з 6 квітня чувак фарбує :facepalm:
Не, я може нифига не понимаю в искусстве :gigi: и что там такое ты заказал, краска золотая чи шо. Так долго покраску делать :rotate:. Обычными "пульвиками" с магазина вроде пользовался, ничего страшного и военного там нет.
Отзыв о такой работе я бы оставил в него на страничке услуг или где он там предлагает
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dima1602: 20.05.2021 14:06Отзыв о такой работе я бы оставил в него на страничке услуг или где он там предлагает
Я так розумію leif фарбує раму у DD (Денчік що долбить рами). Навіть не дивно, вони один одного вартують :lol:
Відповісти