Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

шадоу оф вор в стімі копійки коштує, за такий прайс можна пару вечерків вбити
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 02.10.2022 00:33 шадоу оф вор в стімі копійки коштує, за такий прайс можна пару вечерків вбити
смотрел у товарища пару лет назад, че-то мне вообще не понравилось...
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Dark Knight: 01.10.2022 21:40 Недавно открылась WW3 для всех желающих, опен бета типа.
це з впн треба запускати? там же мейлсру видавець наче
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

er[socrates]: 02.10.2022 00:58
Paradox1306: 02.10.2022 00:33 шадоу оф вор в стімі копійки коштує, за такий прайс можна пару вечерків вбити
смотрел у товарища пару лет назад, че-то мне вообще не понравилось...
там пару перших годин дуже душні, а потім коли відкриваються скіли то стає недурно
Ostin
Member

Повідомлення

Васильович: 11.08.2022 19:44
Ostin: 11.08.2022 19:26 Шановні, Borderlands 3 без допів варта уваги? Колись ганяв у першу частину, було ок. Другу пропустив. Тепер ось думаю, запустити третю? Там 100+ Гб тягнути (Epic Store роздавав), то цікаво, без доповнень варто починати, чи спершу докупити всі сезонники потрібно? А це, значить, не зараз буде.
Так, однозначно варта уваги.
Контенту там дофіга.
Інша справа, що після похмурої першої частини, третя може й не зайти.
спойлер
Зображення
Думав, що я ще молода, сучасна людина... Але третя борда швидко поставила мене на місце) Картинка дійсно в тему, а я був не сильно зважив на неї)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Dark Knight: 01.10.2022 21:40 Недавно открылась WW3 для всех желающих, опен бета типа.
у нее овнеры Mail.ru на кой хрен она вообще нужна?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

пройшов Spider-Man Remastered, іграшка дуже сподобалась, один з найкращих представників цього жанру, на мій смак.
навіть DLC попроходив, але можна було б і без них обійтись, тривалість основної кампанії як раз оптимальна, якщо додаткові завдання не пропускати.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Щупаю бесплатную бету world war 3. Этакий новый бф4. В целом всё неплохо в плане стабильности, есть русский язык. Можно побегать.
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Prescott: 07.10.2022 23:29 Щупаю бесплатную бету world war 3. Этакий новый бф4. В целом всё неплохо в плане стабильности, есть русский язык. Можно побегать.
працює з впн чи без? і воно стабільне? для меїлсру не схоже :spy:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

dimon2277
Без впн, стабильно. Для открытой беты всё очень даже ничего. У меня не было вылетов, фризов и прочего. На профильной системе 150+ фпс.
Некоторые механики даже интереснее чем в БФ, но в целом игра сыровата.
Ostin
Member

Повідомлення

Пройшов Борду 3 без DLC, сюжетну кампанію. В принципі, відразу було не дуже, а потім втягнувся, норм. Ті DLC, які намагаються продати за 100500 грошей, варті уваги? Граю сам. Спробував режим хаосу, четвертий рівень, не сподобався. Мороки забагато, а сенсу не бачу. В мене легендарна зброя і так норм, а в хаосі не видно, щоб прямо-таки падали з усього. Задротство чисте.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Ostin: 13.10.2022 19:46 Ті DLC, які намагаються продати за 100500 грошей, варті уваги?
Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot - да, достойная внимания

Guns, Love, and Tentacles - не зашла, ктхулхуистика на любителя

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption - не зашла, не люблю вестерны

Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck - самая прикольная и безумная из всех.


На Tiny Tina's Wonderland тоже обратите внимание.
Ostin
Member

Повідомлення

Shaolin_Style
Там в стімі ультимейт за 274. Це повністю весь контент? Я грав у халяву від епіків, і там сезонники дорогі були.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Ostin: 13.10.2022 21:52 Shaolin_Style
Там в стімі ультимейт за 274. Це повністю весь контент? Я грав у халяву від епіків, і там сезонники дорогі були.
Да:
Borderlands 3 Ultimate Edition is the quintessential Borderlands 3 experience, featuring the award-winning base game plus all 6 content add-ons and the full collection of bonus cosmetic packs! Blast through multiple worlds as 1 of 4 Vault Hunters – the ultimate treasure-seeking badasses of the Borderlands.
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WSavage: 03.09.2022 18:41 Дуже очікую виходу PC Building Simulator 2, хто не знайом з проектом, рекомендую
PC Building Simulator 2 вже в релізі. Зачекаємо на "чорну п'ятницю" або на передНоворічні знижки. Тут вже не довго залишилось ;)
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cicero: 15.10.2022 12:55
WSavage: 03.09.2022 18:41 Дуже очікую виходу PC Building Simulator 2, хто не знайом з проектом, рекомендую
PC Building Simulator 2 вже в релізі. Зачекаємо на "чорну п'ятницю" або на передНоворічні знижки. Тут вже не довго залишилось ;)
Дуже сира ще, багато багів, котрих не було у беті, може через пару місяців нормуль буде, поки таке собі
pe4ivko
Member

Повідомлення

Kena: Bridge of spirits
Дуже зайшла гра, позитивна і дуже приємна графіка.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 13.10.2022 21:06 Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot - да, достойная внимания

Guns, Love, and Tentacles - не зашла, ктхулхуистика на любителя

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption - не зашла, не люблю вестерны

Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck - самая прикольная и безумная из всех.
Хм, а всі мої знайомі говорили, що гейське DLC Хаммерлока саме годне. Сам, нажаль, не встиг жодне DLC пограти.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Cicero: 15.10.2022 12:55
WSavage: 03.09.2022 18:41 Дуже очікую виходу PC Building Simulator 2, хто не знайом з проектом, рекомендую
PC Building Simulator 2 вже в релізі. Зачекаємо на "чорну п'ятницю" або на передНоворічні знижки. Тут вже не довго залишилось ;)
смотрел стримы, физика/поведение в игре какие-то совсем топорные...
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Давно играл в 5ю циву, вот решил позалипать в civilization 6. Но у меня беда :weep: На профильном пк игра в разное время тупо вылетает без ошибки :-/ Было у кого подобное?
Відповісти