Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
mycolaevich
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Volodimir
Legendary. Першу частину переробили, і в плані геймплею вона сильно комфортніша оригіналу, друга і третя відрізняються не суттєво.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

mycolaevich: 19.05.2023 23:51 Volodimir
Legendary. Першу частину переробили, і в плані геймплею вона сильно комфортніша оригіналу, друга і третя відрізняються не суттєво.
Якщо партійці такі тупі та сліпі в першій частині ремастеру то які ж вони були в звичайній :spy: :eek:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Volodimir: 19.05.2023 23:07 Legendary или обычную играть? Стоит ли ремастер лишнего места? Там только в графонии разница?
Кроме графики, вроде еще подкрутили управление транспортом и стрельбу в первой части, но я в оригинальную версию не играл, не могу сравнить.
И насколько мне известно, в оригинальных частях включить оригинальную озвучку + переведённые сабы можно только через какие-то костыли, а в Legendary Edition это просто настраивается в меню. Очень советую играть именно в оригинальной озвучке, ибо дубляж там убитый.
Ну и в плане сейвов, не знаю как это работало в оригинале, а в Легендари сейвы подсасываются автоматически и проходишь все три части одним персонажем.
lexter77
Member
Аватар користувача
Звідки: Белая Церковь, Украина

Повідомлення

mycolaevich: 19.05.2023 23:51 Volodimir
Першу частину переробили, і в плані геймплею вона сильно комфортніша оригіналу.
Да не переделали там особо ничего — подшаманили графон, накатили текстуры, переделали интерфейс слегка. Геймплей ровно такой же и остался. В плане удобства да — не надо возиться ставить сторонние текстурпаки/улучшения графики.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

После ME, взялся за серию Метро (да-да, я её тоже никогда не играл, спустя 13 лет самое время)
Получил ачивку Штурмовик, на Линии фронта, где нужно убить всех русских (ну, фашистов и совкодрочеров, всех разом), и посмеялся с того, что эта, казалось бы простейшая проходная ачивка есть всего у 4% игроков. Учитывая, что серия Метро очень популярна на болотах, лишний раз показывает, как они яростно надрачивают на совок :lol:
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ainger: 21.05.2023 19:11 После ME, взялся за серию Метро (да-да, я её тоже никогда не играл, спустя 13 лет самое время)
Получил ачивку Штурмовик, на Линии фронта, где нужно убить всех русских (ну, фашистов и совкодрочеров, всех разом), и посмеялся с того, что эта, казалось бы простейшая проходная ачивка есть всего у 4% игроков. Учитывая, что серия Метро очень популярна на болотах, лишний раз показывает, как они яростно надрачивают на совок :lol:
Во всех сериях Метро для позитивной концовки нужно на протяжение игр убить как можно меньше противников. Потому и всего 4%.
Spleen
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sploit: 18.05.2023 20:14 Очень долго не мог начать играть в Horizon Zero Dawn. Ну не люблю я играть героем-девкой… Переломил себя. Поиграл пару часиков. Игра норм. :lick:
Так само !
Тільки шо вже пограв більше 20-30 годин і це просто кайф !

За діалогами/історієй слабо слідкую, а от бойовка, якісна графіка, зручне інтуітивне керування та меню, крафт що не набридає, фізика, атмосфера, саунд, локації, ще раз саунд та крутезні карти.. 96 зі 100 оцінка грі !
P.S. Стрільба з луку в данній грі - окремий вид задоволення :lamer: гасаю також за кролями/єнотами/кабанами/індиками, вчусь влучати в голову під час швидкого бігу верхи на механічному динозаврі :super:
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

Spleen
Там и сюжека не подкачала нечего,так интересно довольно.

Отправлено спустя 31 секунду:
Spleen
Там и сюжетка не подкачала нечего,так интересно довольно.
anyname
Member

Повідомлення

Spleen: 22.05.2023 02:30
Sploit: 18.05.2023 20:14 Очень долго не мог начать играть в Horizon Zero Dawn. Ну не люблю я играть героем-девкой… Переломил себя. Поиграл пару часиков. Игра норм. :lick:
Так само !
Тільки шо вже пограв більше 20-30 годин і це просто кайф !

За діалогами/історієй слабо слідкую, а от бойовка, якісна графіка, зручне інтуітивне керування та меню, крафт що не набридає, фізика, атмосфера, саунд, локації, ще раз саунд та крутезні карти.. 96 зі 100 оцінка грі !
P.S. Стрільба з луку в данній грі - окремий вид задоволення :lamer: гасаю також за кролями/єнотами/кабанами/індиками, вчусь влучати в голову під час швидкого бігу верхи на механічному динозаврі :super:
А про головне - відстріл риби , ви забули.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

mertvei: 22.05.2023 02:34Там и сюжека не подкачала нечего,так интересно довольно.
+1, сюжет интересный (тот что про глобальную катастрофу а не задания местных пигмеев), нужно исследовать пещеры, читать записки, смотреть голограммы - они там не просто так.
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

Prescott
Обидно что сони продолжение, долго на ПК,не портирует,а приставку покупать лень.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

mertvei
Можливо я просто з усіма евакуаціями минулого року довго не грав у Horizon 2: Forbidden West, проте після повернення додому так і не можу вже багато місяців себе мотивувати в неї грати, нудно якось, попри те, що перша частина була однією з улюблених ігор на Playstation.

На днях закінчив проходження Persona 5 Strikers, тривалий час вагався чи варто купувати, тому що по трейлерам якась дуже сумбурна бойова система в реальному часі стала у даної гри порівняно з основною серією з покроковими боями. Що я можу сказати - 75 годин пролетіли непомітно, музика та візуальний стиль як завжди круті у Atlus, звісно багато аспектів було спрощено, проте історія та персонажі з їхніми діалогами дуже круті. Єдине мені було вже дуже легко на нормальному рівні складності через те, що поки всі побічні завдання виконував, то підняв рівні до 75 та прокачав персони на всі випадки. Якби зараз проходив, то просто скіпнув би більшість побічних активностей заради сюжету та закінчив гру десь за 45 годин.
allekss
Member

Повідомлення

RDR 1 на эмуляторе xbox360 заканчиваю проходить. RE4 ремастеред приготовил, благо его выложили в целях ознакомления.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

snegurrrka: 22.05.2023 13:41Можливо я просто з усіма евакуаціями минулого року довго не грав у Horizon 2: Forbidden West, проте після повернення додому так і не можу вже багато місяців себе мотивувати в неї грати, нудно якось, попри те, що перша частина була однією з улюблених ігор на Playstation.
Геймплейно вона суттєво краще першої частини.
Та і в цілому дуже вдалий сіквел.
Доповнення Burning Shores та особливо епічна фінальна битва - один з найкращих босфайтів, що я бачив.
Графічно одна з найгарніших (а то і взагалі найгарніша гра) на сьогодні.
Тим більше, що вона є в PS Plus Exxtra, тому в неї можна взагалі безкоштово пограти.
mertvei: 22.05.2023 13:20Обидно что сони продолжение, долго на ПК,не портирует,а приставку покупать лень.
Першу частину через 3 роки портували, а тут з моменту виходу тільки один рік пройшов, ще довго чекати.
Купіть плойку, вона свої пів-ціни відеокарти миттєво окупає, а в ігри по підписці можна взагалі безкоштовно зараз грати.
Востаннє редагувалось 22.05.2023 13:54 користувачем fantomrulezz, всього редагувалось 1 раз.
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

snegurrrka
Persona 5 Strikers японская игра,я вот их не особо,не мое финал фетези,какой то там по счету чуть залип,было но все равно .
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

fantomrulezz
Дякую, дам другий шанс ще грі, тільки в мене немає стільки часу та бажання всі ті активності на карті робити, піду виключно сюжеткою :)

mertvei
Та я випадково тегнув, про Persona 5 Strikers в загальному писав, не як рекомендація для тебе :beer:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Прошел Метро 2033. Эх, с головой окунулся в воспоминания, когда приходил со школы и проходил Сталкера. Те же голоса, похожая атмосфера и персонажи.

Кстати, хочу спросить, вот я прошел Метро 2033 на хорошую концовку, это как-то должно повлиять на ход событий в Last Light? А то начал вторую часть, а там мне говорят, что я запустил ракеты :dontknow:
Или в любом случае, в таком ключе начинается вторая часть?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Ainger
Last light берет концовку с запуском ракет, другого варианта нет. Как и исход(exodus) берет тоже положительную концовку. Попытался не спойлерить.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Колись книжку читав Метро 2033. Пройшов дві частини, купив Ексодус в стімі на акції, так хтілось там бігати і всіх валити. Завантажив, запустив - і вмерла матплата :rotate:
Life is strange атмосферненька гра за дівчинку. Першу частину грав колись, зараз побачив, що ще й друга є.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Перепрохожу секіро вдруге :shuffle:
Найкраща зі всіх ігорів від фромсофтвеа :apes:

Відправлено через 1 хвилину 20 секунд:
Shandor1982: 24.05.2023 22:09 Колись книжку читав Метро 2033. Пройшов дві частини, купив Ексодус в стімі на акції, так хтілось там бігати і всіх валити. Завантажив, запустив - і вмерла матплата :rotate:
Life is strange атмосферненька гра за дівчинку. Першу частину грав колись, зараз побачив, що ще й друга є.
Там ще й приквел до першої є, і третя також. Грав всі, приквел, мабуть, буде найкращим з трьох, хоча й гірше оригіналу імхо.
Відповісти