Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
anyname
Member

Повідомлення

Ostin: 02.05.2023 10:55
Metric: 28.04.2023 21:29відчуття що гра створювалась для якогось бидла
Було таке відчуття в Metro: Exodus, коли оті чуваки ще на волзі "базарили". Реально, може це корисно для антуражу, але вимкнути гру все ж хотілось. Потім якось втягуєшся і ніби звикаєш.
Metric: 02.05.2023 10:42Ця гра для підлітків
Як і Відьмак 3, до речі. Найбільш підлітковою є саме третя частина в серії. Постійно відчуття, що ніби сів за книгу "для старшого шкільного" ;)
Spiryt: 02.05.2023 10:45Какой-то мир розовых пони, где никто не общается матом и не использует слэнг
Інколи в іграх є мат заради мату, і це не круто.
Русская локализация ? если да , то глубинные жители просто так говорят (у них это не мат ,а великий и могучий язык. хотя и у нас такие же бывают.был у нас на авиабазе Канатово один прапор ,на 4 матерных одно слово не матерное) .- а в киберпранке она к тому же неудачная ( это признают даже те кто озвучивал ).
Апофеозом мата ради мата был , есть и будет "масаракш" в хвильме "Обитаемый остров ". я понимаю что это матюк у Стругацких , что это Хведор Бондарчук снимал , но актеры "масаракш" произносили не вкладывая в него душу (для них оно ничего не значит , да и книги они скорее всего не читали) . на озвучку разговаривающих матом набирать нужно уличную гопоту , что бы даже Станиславский сказал верю .
а Ведьмака нужно с японской озвучкой играть ( чисто разборки якудза в фильмах Т.Китано , где хороших как правило нет , а есть чуть меньшее зло ).

Відправлено через 13 хвилин 49 секунд:
Ostin: 02.05.2023 15:18
Ainger: 02.05.2023 14:12брильянт-шедевр!
Заради справедливості варто додати, що в другій частині з ворогів почали падати охолоджувачі для зброї (які, по факту, стали набоями). Що начисто поламало науковий підхід, закладений в першій частині. Коли зброя використовувала ефект маси для пострілу і не потребувала розхідних матеріалів.
Кому як, але ці падаючі штуки свого часу нагадали мені найпримітивніший підхід у якійсь дженерік ммо.
с помощью нехватки охладителей (боеприпасов) заставили игроков бегать , а не отсиживаться в особо удачном укрытии (хотя это сильно против Лора ).
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Metric: 02.05.2023 14:58Як скажете, вам там на дивані напевно краще видно
Ну вот, вы в армии же служите, тем более на передке, матюгальник в КП2077 на этом фоне - детский лепет ;)
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

The Legend of Zelda TOTK.
Пока прошел пролог, играется как ботва на максималках.
Grimmjow
Member

Повідомлення

Metric: 02.05.2023 14:58
Dremjke: 02.05.2023 14:01 и живут в своих выдуманных манямирах с розовыми пони. Вам не видеоигры нужны, а реальная жизнь, киберпанк с матюками покажется подростковой сказкой.
Як скажете, вам там на дивані напевно краще видно. Я навіть не буду вас заставляти йти до наших розових окуляр як ви сказали. Відкрию вам планету але людина може забрати сотні душ та бути адекватною з іншими, людина може бути балаболом та тільки матюкатися.
Зображення
а може бути армієць-балабол? :-/
anyname
Member

Повідомлення

Grimmjow: 03.05.2023 19:28
Metric: 02.05.2023 14:58
Як скажете, вам там на дивані напевно краще видно. Я навіть не буду вас заставляти йти до наших розових окуляр як ви сказали. Відкрию вам планету але людина може забрати сотні душ та бути адекватною з іншими, людина може бути балаболом та тільки матюкатися.
Зображення
а може бути армієць-балабол? :-/
За часів СРСР , генсеків і комуняк - жили були армійці-балаболи , їх замполітами називали. ;)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Metric: 02.05.2023 10:42Тобто ви хочете мені сказати що всі бандити розмовляють тільки матом ? Ну ок )
При чому тут бандити? Розмова про низи кримінального світу Найт Сіті. Невже ви не зустрічали людей, що розмовляють на суміші мату і сленгу, і навіть цього не розуміють?
Metric: 02.05.2023 10:42а сам факт що ви вибрали ГГ як Корпората який на вашу думку має - правильну мову а потім розмовляє вже не як корпорати вчили :lol:
Я вибрав дитя вулиць і сленг був логічним - ніяка освіта, коло спілкування і все таке...
Можливо, під ДЛС перепройду за корпората...
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

за останній час пройшов:

- Spider-Man: Miles Morales (2022). незважаючи на вдалі покращення, це та сама іграшка що і Spider-Man Remastered, яка мені сподобалась, але її мені вистачило. треба було грати в продовження не через пів року, а пізніше, коли враження від механіки підзабулись. сюжет та персонажі — not my cup of tea.
- Warcraft II: Tides of Darkness (1995). на диво грабельно після стількох років, обидві кампанії за людей і за орків пробіг на одному диханні і з задовленням.
- Battlefield 4 (2013). слабенько в усіх аспектах. але озвучка одного з персонажів Майклом Віль'ямсом, що грав в the wire це було досить несподівано.
- Stray (2022). гарна іграшка. візуальний стиль, звуковий супровід, загальний настрій пригоди.
- Battlefield Hardline (2015). краще ніж BF4, але в цілому доволі банальний середнячковий шутер.
- Battlefield 1 (2016). якісно зроблена та цікава кампанія, значно краще ніж BF4 та Hardline.

також в березні-квітні вперше з 2018 з дружиною пограли в homm3, непомітно награли майже 78 годин за даними Gog-лаунчера.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Прошел сейчас The Callisto Protocol. В целом, неплохая игра, на разок пройти - вполне сойдёт. Сюжет раскрывается со второй половины игры, геймплейно - Dead Space. Вся игра ощущается и выглядит (мыло), как для ps3 в 2008. Боёвка так себе, быстро приедается и наскучивает.
Оптимизация лайно, рандомные дропы кадров вплоть до 30, при этом процессор в игре отдыхает.
6/10
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

в стиме с 4 по 11 мая доступна коротенькая демка The Invincible, игра по роману Станислава Лема "Непобедимый", может кому интересно будет
HighVoltageLP
I should go
Аватар користувача
Звідки: Dromund Kaas, Kaas City

Повідомлення

Ostin: 02.05.2023 15:18
Ainger: 02.05.2023 14:12брильянт-шедевр!
Заради справедливості варто додати, що в другій частині з ворогів почали падати охолоджувачі для зброї (які, по факту, стали набоями). Що начисто поламало науковий підхід, закладений в першій частині. Коли зброя використовувала ефект маси для пострілу і не потребувала розхідних матеріалів.
Кому як, але ці падаючі штуки свого часу нагадали мені найпримітивніший підхід у якійсь дженерік ммо.
[media]
[/media]

Отправлено спустя 2 минуты 33 секунды:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Прошел вчера Mass Effect 2, держу в курсе. Это действительно лучшее, во что я вообще когда-либо играл.
Эмоций полный вагон! Не отпускает до сих пор, сразу начал третью часть. И чувствую, что мимо Андромеды тоже не пройду, хоть многие её недолюбливают, и говорят, что это совсем другая игра.

P.S.
На термал клипсы вообще не обратил особого внимания, ощущения они мне не испортили)
Наоборот, на высокой сложности приходилось бегать и подставляться под удар, так как БК расходовался только в путь, динамики прибавилось.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger: 09.05.2023 14:33И чувствую, что мимо Андромеды тоже не пройду, хоть многие её недолюбливают, и говорят, что это совсем другая игра.
Так и есть , я проходил Леджендари Эдишн прям полностью , каждую часть на 100% , максиманый кайф... Потом начал Андромеду и бросил спустя часов 5 , контраст невероятный , персонажи никакие , квесты никакие , в это больно играть сразу после оригинальной трилогии.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger: 09.05.2023 14:33Прошел вчера Mass Effect 2, держу в курсе. Это действительно лучшее, во что я вообще когда-либо играл.
Грац :beer:
Ainger: 09.05.2023 14:33И чувствую, что мимо Андромеды тоже не пройду, хоть многие её недолюбливают, и говорят, что это совсем другая игра.
Та прибрати з назви "Mass Effect" і можна грати :gigi:
А якщо серйозно, то Андромеда одночасно жертва успіху своїх попередників і власного невдалого старту (що в ті часи ще не було звичним ділом, ага).
Я грав вже через кілька років після релізу - непогана SciFi гра, зірок з неба не хапає, але лампові моменти також має.
Її для душевного спокою варто розглядати як спінофф чи "гру по мотивах", а не як повноцінне продовження.

Побачив вчора на Xbox знижку -50% і одразу ж придбав ELEX II :super:
Магалан - чекай на мене B-) Якщо в армію не заберуть :tomat:
lexter77
Member
Аватар користувача
Звідки: Белая Церковь, Украина

Повідомлення

Васильович: 11.05.2023 09:13
Ainger: 09.05.2023 14:33И чувствую, что мимо Андромеды тоже не пройду, хоть многие её недолюбливают, и говорят, что это совсем другая игра.
Та прибрати з назви "Mass Effect" і можна грати :gigi:
А якщо серйозно, то Андромеда одночасно жертва успіху своїх попередників і власного невдалого старту (що в ті часи ще не було звичним ділом, ага).
Я грав вже через кілька років після релізу - непогана SciFi гра, зірок з неба не хапає, але лампові моменти також має.
Andromeda вполне добротная игра, похожа на Dragon Age: Inquisition. Просто изначально к ней были "перегретые" ожидания, а это просто игра в сеттинге Mass Effect.

Справедливости ради, насквозь каноничная ME1 на сегодняшний день тоже не без изъянов. Сюжетка норм, а вот мир пустой, унылые покатушки по планетам с копипастными локациями, да и в целом дизайн локаций на сегодня крайне устарел. Но мы всё равно её любим :)
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Очень долго не мог начать играть в Horizon Zero Dawn. Ну не люблю я играть героем-девкой… Переломил себя. Поиграл пару часиков. Игра норм. :lick:
PS
Випив пива і за звичкою написав пост кацапською. Хоча сам для себе вирішив кацапською не спілкуватись. Вибачте.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Elden Ring купил, часик побегал, что-то не зашло. Не понял, в каком месте ему дали игру года. Вернул.
Days Gone начал. Чувствуется вот эта вот плейстейшновость в камере и управлении, не люблю такое. Но пока не раздражает.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

er[socrates]: 19.05.2023 11:11 Elden Ring купил, часик побегал, что-то не зашло. Не понял, в каком месте ему дали игру года. Вернул.
Игра, в среднем, на сотню часов, как можно делать какие-то выводы по одному часу ?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Spiryt: 19.05.2023 12:02
er[socrates]: 19.05.2023 11:11 Elden Ring купил, часик побегал, что-то не зашло. Не понял, в каком месте ему дали игру года. Вернул.
Игра, в среднем, на сотню часов, как можно делать какие-то выводы по одному часу ?
сложна, чомусь моби в начальній локації дають по шапці, гра нещзбалансована! :gigi:
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Закончил я трилогию Mass Effect 3. Ну что сказать, ничего подобного я еще не играл, никакая другая игра не вызывала у меня подобных эмоций, этот кластер из трёх частей навсегда отложился в моём мозгу и в моём сердце.
Я хотел расписать по некоторым отдельным цепочкам, которые меня особенно впечатлили, но передумал, я полюбил этот мир полностью.
С концовки меня вообще эмоционально порвало.
Не жалею ни минуты, что взялся за эту серию :up:
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger: 19.05.2023 22:37Закончил я трилогию Mass Effect 3
Legendary или обычную играть? Стоит ли ремастер лишнего места? Там только в графонии разница?
Відповісти