Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Metric
Junior

Повідомлення

War Tales, залип в неї ) вже такого неробив з часу Героїв 3 )
Spleen
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В четверте перепроходжу XCOM Enemy Within.
Мабуть, одна з кращих ігор за всі часи :super:
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

розпочав вперше кіберпанк.. ну поки доводиться себе трохи змушувати, хоча сюжет наче норм.
прикол з графоном так і не зрозумів, чого на нього усі наярювали... на любителя
Metric
Junior

Повідомлення

st0k
То школяри в основному таке говорять, мені як дорослій людині було дуже бридко його проходити тому що мат на маті і всі ці нові слова типа "чел","чумба" і так далі. Таке відчуття що гра створювалась для якогось бидла.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Metric: 28.04.2023 21:29 st0k
То школяри в основному таке говорять, мені як дорослій людині було дуже бридко його проходити тому що мат на маті і всі ці нові слова типа "чел","чумба" і так далі. Таке відчуття що гра створювалась для якогось бидла.
як тут не можна ж погодитись, бо вся вулична шпана яка рветься "у вищу лігу" виключно літературною українською розмовляє, навіть якщо мексиканець :up:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Metric: 28.04.2023 21:29То школяри в основному таке говорять, мені як дорослій людині було дуже бридко його проходити тому що мат на маті і всі ці нові слова типа "чел","чумба" і так далі. Таке відчуття що гра створювалась для якогось бидла.
Ви серйозно?
По-моєму, як раз над цим моментом добре попрацювали: у вуличних банд сленг і мат на маті, у корпоратів - правильна мова.
Доречі, ви за кого грали?
Metric
Junior

Повідомлення

waryag
Тобто ви хочете мені сказати що всі бандити розмовляють тільки матом ? Ну ок ) а сам факт що ви вибрали ГГ як Корпората який на вашу думку має - правильну мову а потім розмовляє вже не як корпорати вчили :lol:
Ця гра для підлітків, з моїх знайомих кому вже за 30+ та пограли в цю гру сказали те що я написав вище.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Metric: 02.05.2023 10:42 waryag
Тобто ви хочете мені сказати що всі бандити розмовляють тільки матом ? Ну ок ) а сам факт що ви вибрали ГГ як Корпората який на вашу думку має - правильну мову а потім розмовляє вже не як корпорати вчили :lol:
Какой-то мир розовых пони, где никто не общается матом и не использует слэнг.
Можно взять одного олигарха с Днепра и послушать, как он общается, или даже некоторых наших политиков за кадром, если уже заговорили о "правильной" речи корпората
lexter77
Member
Аватар користувача
Звідки: Белая Церковь, Украина

Повідомлення

Metric: 02.05.2023 10:42 Ця гра для підлітків, з моїх знайомих кому вже за 30+ та пограли в цю гру сказали те що я написав вище.
Мне под 40, играю с удовольствием. Только нужно ставить английскую озвучку, тогда разные банды говорят на разных языках, на английском представители разных меньшинств говорят с разными характерными акцентами, дикторы по радио/тв говорят как надо — очень колоритно и аутентично. Выйдите вечерком пройдитесь по улице — услышите от разных людей/компаний и разный говор, и сленг, и мат. Так в жизни и есть.
Ostin
Member

Повідомлення

Metric: 28.04.2023 21:29відчуття що гра створювалась для якогось бидла
Було таке відчуття в Metro: Exodus, коли оті чуваки ще на волзі "базарили". Реально, може це корисно для антуражу, але вимкнути гру все ж хотілось. Потім якось втягуєшся і ніби звикаєш.
Metric: 02.05.2023 10:42Ця гра для підлітків
Як і Відьмак 3, до речі. Найбільш підлітковою є саме третя частина в серії. Постійно відчуття, що ніби сів за книгу "для старшого шкільного" ;)
Spiryt: 02.05.2023 10:45Какой-то мир розовых пони, где никто не общается матом и не использует слэнг
Інколи в іграх є мат заради мату, і це не круто.
Востаннє редагувалось 02.05.2023 10:58 користувачем Ostin, всього редагувалось 2 разів.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Metric: 28.04.2023 21:29То школяри в основному таке говорять
Ostin: 02.05.2023 10:55Як і Відьмак 3, до речі. Найбільш підлітковою є саме третя частина в серії.
Але ж це ігри 18+ :shuffle:
Metric
Junior

Повідомлення

Хлопці та Мужчинки, у кожного своє бачення) я сказав своє, грайте якщо вам так подобається. Якщо для вас це норм ну хай буде норм ) але в мене є друзі в яких документи не тільки блистять білим але і чорним, хтось 7 років відсидів за гратами і від нього я ніколи не почув того що кожну годину чую від Кіберпанка. В цій грі дуже багато мата і іноді від дуже зайвий особливо якщо ти гру проходиш не на англійській мові.

Відправлено через 4 хвилини 9 секунд:
Васильович
Ви дійсно вірите що якщо людині стукнуло 18 років то вона вже стала дорослою ? Може фізично так але умом ( тут з цим зараз дуже великі бувають проблеми особливо у 2023 році ).
Не хочу більше флудити тому насолоджуйтесь та грайте що вам підходе :beer:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Metric: 02.05.2023 11:02 То школяри в основному таке говорять, мені як дорослій людині було дуже бридко його проходити тому що мат на маті

Хлопці та Мужчинки, у кожного своє бачення) я сказав своє
ось нижче ви дійсно правильно сказали, роки йдуть, а розуму не додається
Ви дійсно вірите що якщо людині стукнуло 18 років то вона вже стала дорослою ? Може фізично так але умом
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Мені КП просто супер зайшов, мабуть найкраща гра евер.
Грав на 90% в сюжет, враження наче інтерактивну книжку читав, ну і на 10% в "гта" :)
По матюкам, за все проходження, мабуть 2 чи 3 рази помічав що ось в цій ситуації мат зайвий і навіть не приємний, а так все було нормально и органічно.
Ostin
Member

Повідомлення

Васильович: 02.05.2023 10:57Але ж це ігри 18+
Якщо мова про відьмака 3, то я не дуже розумію поведінку головного персонажа, саме як дорослого чоловіка. Тому й вважаю цю гру твором про "супергероя для підлітків", а не для дорослих людей. От в такому контексті все норм - крутий чувак на стероїдах; баба в кожному місті; мати і понти. Для мене це далеко від образу людини, яка подорослішала.
А 18+ за сцени в ліжку та матюки. З такої точки зору все правомірно, так і має бути згідно законодавчої бази. Ментально ж це пригодницький підлітковий роман про звичайного супергероя.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Господи, что я читаю в этой ветке, испанский стыд :facepalm: Какие нежные люди пошли, матюки в играх стали противны, даже отсидевших знакомых в пример приводят, это жесть :lol: Нежные закомплексованные мальчики-мечтатели, начитались художественной литературы и живут в своих выдуманных манямирах с розовыми пони. Вам не видеоигры нужны, а реальная жизнь, киберпанк с матюками покажется подростковой сказкой.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Прошел первый Mass Effect на днях, невероятно сильно зашло. Со второй части меня вообще трясёт-разрывает, это вообще как, как так можно было игры делать!
Это же мать его брильянт-шедевр! Я просто не могу оторваться, одно задание краше другого! Особенно снесло с Квеста, где нас взламывает ВИ "Оверлорд" и ведет к себе, и там "распятый" Дэвид Арчер, а это на секундочку просто небольшой ДЛСшный побочный квест. А проработка персонажей?! Чего стоит один только Мордин Солус, я с его манеры речи и глубокого вдоха просто тащусь.

чувствую чувствую себя просто Джоном Спартаном, вылезшим из криокамеры и восхищающийся тем, что для остальных стало обыденностью :lol:
Metric
Junior

Повідомлення

Dremjke: 02.05.2023 14:01 и живут в своих выдуманных манямирах с розовыми пони. Вам не видеоигры нужны, а реальная жизнь, киберпанк с матюками покажется подростковой сказкой.
Як скажете, вам там на дивані напевно краще видно. Я навіть не буду вас заставляти йти до наших розових окуляр як ви сказали. Відкрию вам планету але людина може забрати сотні душ та бути адекватною з іншими, людина може бути балаболом та тільки матюкатися.
Зображення
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger: 02.05.2023 14:12А проработка персонажей?!
Одна з самих сильних сторін серії :beer:
І це особливо дається взнаки в другій частині, де свою "команду мрії" збираєш сам і змушений максимально добре пізнати кожного - заради майбутнього успіху основної місії.
Ostin
Member

Повідомлення

Ainger: 02.05.2023 14:12брильянт-шедевр!
Заради справедливості варто додати, що в другій частині з ворогів почали падати охолоджувачі для зброї (які, по факту, стали набоями). Що начисто поламало науковий підхід, закладений в першій частині. Коли зброя використовувала ефект маси для пострілу і не потребувала розхідних матеріалів.
Кому як, але ці падаючі штуки свого часу нагадали мені найпримітивніший підхід у якійсь дженерік ммо.
Відповісти