NFS Carbon

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Друзі, в кого є NFS Carbon щоб завантажити? Не хочеться шукати по незнайомим торентам з вірусняками. Steam, GOG і чогось схожого не маю, так як не грав вже років з 15.
Зараз захотілося поганяти в гру яку колись грав.
Дякую.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Боюсь вероятность нормально поиграть на свежих ОС не очень велика.
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Prescott: 16.01.2024 17:14 Боюсь вероятность нормально поиграть на свежих ОС не очень велика.
В мене для цього є ПК на ОС 7ці :D
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

NFS Carbon CD ключі:
спойлер
3WBB-HGFK-4CCH-C5MD-XEXW
27GQ-5SHV-DAKB-4TPB-63KZ
GC88-6PPJ-H2CX-6UEP-JBCY
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

DEVES: 16.01.2024 18:19 NFS Carbon CD ключі:
спойлер
3WBB-HGFK-4CCH-C5MD-XEXW
27GQ-5SHV-DAKB-4TPB-63KZ
GC88-6PPJ-H2CX-6UEP-JBCY
Круто, дуже дякую! :beer: Залишилося ще знайти десь інстал щоб не ставити торенти і не лазити по кацапським сайтам)
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я думав що дно пробите, але знизу постукали :facepalm:
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

pelia: 16.01.2024 18:50 Я думав що дно пробите, але знизу постукали :facepalm:
Коли я грав крайній раз активно, то ще носили на СД, ділилися ключами і качали існтали з lan, або приносили на флешці. Де зараз брати ігри - поняття не маю. На торентах часто ігри з вірусами або обрізані, та й самі торенти теж з купою реклами і хрінню, ще й реєструватися треба на всяких помийках щоб ті торенти завантажити. Тому й запитав чи в когось з форумчан лежить перевірений інстал, яким може поділитися. Номінальні 100 грн з мене за 18 річну гру готовий заплатити))

Якщо для тебе людина яка не шарить де це все зараз брати і попросила допомоги на форумі - це дно, то проходь далі. Не хотілось би переходити далі на грубощі.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Учитесь гуглить - и будем вам счастье.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Prescott: 16.01.2024 17:14 Боюсь вероятность нормально поиграть на свежих ОС не очень велика.
буквально в прошлом году, с месяц назад прошел до последней гонки, на вин11 в 32:9 без проблем
спойлер
Зображення
YAYA: 16.01.2024 15:34 Друзі, в кого є NFS Carbon щоб завантажити? Не хочеться шукати по незнайомим торентам з вірусняками. Steam, GOG і чогось схожого не маю, так як не грав вже років з 15.
Зараз захотілося поганяти в гру яку колись грав.
Дякую.
я бы рекомендовал оставить ностальгические ламповые воспоминания об игре в таком виде, в котором они у вас остались. иначе они могут сильно изменится. официально купить игру сейчас негде, только торренты
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Завантажив вчора.
Поставив - кайфую)))
Виявляється що півроку назад зробили українську локалізацію (текстову). Можливо комусь буде цікаво перепройти гру знову.
Рекомендую.
fuksa: 16.01.2024 19:25
я бы рекомендовал оставить ностальгические ламповые воспоминания об игре в таком виде, в котором они у вас остались. иначе они могут сильно изменится. официально купить игру сейчас негде, только торренты
Шикарна гра, як на мене))) я в захваті, враження змінилися в кращу сторону :rotate: . Колись пройшов на нижче середніх налаштуваннях. Зараз на максималка+укр. локалізація. Ібма)
Вкладення
NFS Carbon_ukr.jpg
Відповісти