Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 21.04.2024 12:16але на ютубі багато відео де люди не можуть його пройти з першого разу.
У людей проблеми з розумінням механік. Нічого нового. А так він простий, як і Жук(з котрим навіть у автобатла проблем немає, а у людей є :lol: ).
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Що трапилось з геншином знову? Зайшов сьогодні в гугл стор, а там 2.4 рейтинг :lol:
geka3250
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Особисто у мене цей патч на 35гб качався зі швидкістю 400кбс, що зайняло 1 добу, хоча раніше стабільна швидкість 20-23мбс була...
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 25.04.2024 15:49Що трапилось з геншином знову? Зайшов сьогодні в гугл стор, а там 2.4 рейтинг :lol:
ІМХО, надто "халтурний" патч. В двох словах "копіум і кокблоки".
Kirakishou
Member

Повідомлення

geka3250: 25.04.2024 16:37Особисто у мене цей патч на 35гб качався зі швидкістю 400кбс, що зайняло 1 добу, хоча раніше стабільна швидкість 20-23мбс була...
Таке інколи буває, треба просто поставити на паузу, закрити лаунчер, а потім заново відкрити і продовжити завантаження. Він пере-підключається до серверу і потім нормально качається.

Особисто я ще не проходив сюжет нового патчу геншина, але Арлекіно забрав по гаранту. Персонаж подобається, вони її доробили, додали шейдерів і анімацій, тепер вона схожа на ту загадкову і величну Арлекіно, якою була в трейлері Фонтейна, а не на ту, якою вона була в грі, коли була NPC.
Як я зрозумів, міхойо додали дуже багато води в сюжет Арлекіно, а також проспойлерили важливу його частину в трейлері персонажа Арлекіно і через це людям увірвався терпець.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Почитав вчора відгуки в гугл плей — школота обвалює рейтинг, бо гра займає 40 гігабайт на смартфоні і тепер вони зі своїми дешевими смартфонами не можуть в неї грати, адже немає пам'яті. Потім ще згадав, що школота сюжет не читає, їх рівень це п'ятисекундні відосики в тік-тоці, тому рейтинг обвалюють точно не із-за халтури в патчі.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Kirakishou: 26.04.2024 08:29 Почитав вчора відгуки в гугл плей — школота обвалює рейтинг, бо гра займає 40 гігабайт на смартфоні і тепер вони зі своїми дешевими смартфонами не можуть в неї грати, адже немає пам'яті. Потім ще згадав, що школота сюжет не читає, їх рівень це п'ятисекундні відосики в тік-тоці, тому рейтинг обвалюють точно не із-за халтури в патчі.
Там в основном люди недовольны тем, что халявы не так много, как в хонкае. И оно действительно так, после выхода Хонкая, Гашня и правда скотилась
Kirakishou
Member

Повідомлення

Polaris: 26.04.2024 08:56Там в основном люди недовольны тем, что халявы не так много, как в хонкае. И оно действительно так, после выхода Хонкая, Гашня и правда скотилась
Скарги на розмір гри теж є:
Takes up way too much storage
i dont fw it heavy
app takes up over 30% of storage on a 128gb phone
Everything is fine until 4.6 version 9.49GB update took away my 64GB phone's storage
The game size keeps on Increasing and Increasing. 32gb update is insane
Скарги на програну 50/50 чи на малу кількість безкоштовних круток завжди були, чому саме зараз вони вирішили обвалити рейтинг? Адже це звичайний прохідний патч, навіть не річниця гри. Було б не розумно очікувати від нього купу халяви і до того ж в геншині, де ніколи не було багато халяви.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 26.04.2024 08:29 Почитав вчора відгуки в гугл плей — школота обвалює рейтинг, бо гра займає 40 гігабайт на смартфоні і тепер вони зі своїми дешевими смартфонами не можуть в неї грати, адже немає пам'яті. Потім ще згадав, що школота сюжет не читає, їх рівень це п'ятисекундні відосики в тік-тоці, тому рейтинг обвалюють точно не із-за халтури в патчі.
:gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://webevent-ehcoes-api.kurogames-g ... f1c3acb493

Пререг івент (схожий на той, що був у хонкая) для ВВ.
А ось список нагород (окрім 5* персонажа), не впевнений що з них хороше а що ні. Собі вибрав ось цей, бо активка виглядає наче непоганою по совокупній кількості дамаги, хоча вони всі якісь +- одинакові :D
спойлер
Зображення
https://wutheringwaves.gg/echos/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Незнаю чи цікаво, але сьогодні вийшла в реліз solo leveling arise, не зовсім вайфу колектор, але тим не менше цікава гра, і займає умовно не багато часу.
Сподобалась в першу чергу сюжетну (через що навіть однойменну анімешку вирішив глянути), візуально також гарна, ще музичний супровід варто відмітити (хоча в ньому нічого аж такого супер дупер нема) :) Чуть не забув : гра має повний (майже, в деяких місцях з'їли по пів речення, але то швидше за все проблема в коді, бачив схоже в інших іграх, де з часом пофіксили) англомовний дубляж :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предаунлоуд 21 травня в 13.00 по Україні.
Зображення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 19.05.2024 19:21Предаунлоуд 21 травня в 13.00 по Україні.
Щось мені Вува взагалі не цікава. навіть Х.З. чому. Ну і прив'язка до Епіка, без альтернативи, для мене зразу ставить хрест. Я принципово ним не користуюсь.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ахерон вже не потрібна, просто кріп на фоні цього :laugh:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 19.05.2024 22:51
daesz: 19.05.2024 19:21Предаунлоуд 21 травня в 13.00 по Україні.
Щось мені Вува взагалі не цікава. навіть Х.З. чому. Ну і прив'язка до Епіка, без альтернативи, для мене зразу ставить хрест. Я принципово ним не користуюсь.
Для мене все буде залежати від сетингу та історія. Якщо виявляться цікавими - то буду грати, якщо ні - то, мабуть, не буду продовжувати :)
Знаю for a fact, що в аркнайтсі буде відмінний ворлдбілдінг, історія та лор - тому чекаю її найбільше. Але от ГФЛ2 також хотілося б глянути.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Donate: 19.05.2024 22:52Ахерон вже не потрібна, просто кріп на фоні цього :laugh:
Добрий день. :rolleyes: Це вже трішки бородато.
Ну а так то чого ще чекалось від Е6?
Якби воно ще не співало весь час, був би взагалі кайф.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сора з Аркнайтсу.
Чендж май майнд :rotate:
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 09.05.2024 02:05solo leveling arise
У мене не було особливих сподівань на неї, бо мені не сподобалася ні манхва, ні аніме. Ну типу подивитися можна, моментами навіть доставляє із-за рівня пафосу, але загалом не фанат всіх цих китайських чи корейських "культивацій".
Щодо самої гри — після прологу, коли ти вже попадаєш в головне меню гри, тобі через кожен третій клік мишкою вискакують банери на весь екран про покупку БП та всяких інших покращувачів дейліків. Тобто постійне агресивне нагадування про покупки. В двох інших корейських гачах, в які я зараз граю — NIKKE та BrownDust2 також є банери з нагадуванням про покупки, але вони там вискакують раз на тиждень, а в Solo Leveling:ARISE вискакують чи не через кожен клік мишкою. Причому в головному меню ці нагадування постійно активні, вони постійно світяться як нове повідомлення. Їх не можна прибрати. Такий собі привіт людям з ОКР. Жіночі персонажі зацензурені — ніяких тобі оголених пупів. Певно потім будуть продавати скіни. Бої мені не сподобалися, бо всі ті комбінації спрацьовують через раз. Так і не зрозумів чому — чи то із-за пінгу, чи просто у мене погана реакція. Але ж ні — в геншині в музикальних івентах я чітко в ноти попадаю. Певно із-за пінга, бо після кожної дії типу кліка на кнопку в меню викидає іконку оновлення, при цьому екран стає темним і неактивним. Ну і головне — на ті декілька десятків круток, які я нафармив, мене заскамило. Тому я не робив рерол, а просто видалив гру.

Wuthering Waves чекаю, щоб просто спробувати. Система гачі там краща, ніж в іграх міхойо. Якщо не сподобається, буду грати в те, що зараз граю — NIKKE, BrownDust2, Genshin Impact, Honkai Star Rail та Reverse1999. Ще на комп'ютері інстальовані Punishing Gray Raven та Snowbreak Containment Zone. Але я мабуть їх видалю, бо у них клієнти для комп'ютера баговані.
спойлер
Якщо не мобілізують, бо на роботу принесли розпорядження, щоб всі чоловіки прибули до воєнкомату.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 20.05.2024 09:52 тобі через кожен третій клік мишкою вискакують банери на весь екран про покупку БП та всяких інших покращувачів дейліків. Тобто постійне агресивне нагадування про покупки.
В мене від цього також підгоріло, а також від того, що всі QoL фічі залочені за батлпасом, то ж я дропнув гру :)
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 19.05.2024 23:17
Donate: 19.05.2024 22:52Ахерон вже не потрібна, просто кріп на фоні цього :laugh:
Добрий день. :rolleyes: Це вже трішки бородато.
Ну а так то чого ще чекалось від Е6?
Якби воно ще не співало весь час, був би взагалі кайф.
Щоб не було поверкріпу знову. Але для міхойо це вже ОК я розумію, з ахерон пройшло люди побігли кидати грошима. Приросту в 400% від конст це чудово :laugh: Чекаю коли 500% :laugh:
daesz: 19.05.2024 23:20 Сора з Аркнайтсу.
Чендж май майнд :rotate:
Лише зовні, а так прирости так там були такі собі. Три сотки атаки там погоду робили лише для роликів на спідкліри боссів через ексу чи тачанку. А так була юзлесс, так як займає місце на мапі. Бафала вона б ДПС я хонці з 300 до 30000 ото б було, а так ні :laugh:
Відповісти