Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou,
я просто граю їх як ф2п, якщо надоїсть або підгорить від аренджі не в мою користь - то дропну і не буде прикро, що витратив на них гроші :D
Kirakishou
Member

Повідомлення

Reverse: 1999
Судячи по геймплейним роликам на ютубі це взагалі якесь пнг-сміття, як і 99% гач. В геншин тому і грають, що там тільки одна моделька вайфи коштує як весь пнг-смітник.

Щодо того, яка озвучка краща. Я порінював по роликам на ютубі озвучку в Reverse: 1999 і в Zenless Zone Zero – як і скрізь, що китайці, що корейці, що американці намагаються наслідувати грі саме японських акторів. І воно не дивно, адже японці придумали цю культуру. Якщо вам подобається, як американки невдало пищать високим голосом, намагаючись наслідувати грі японських акторок – що ж, будь ласка. Особисто я вже років двадцять дивлюся аніме в оригіналі і вже давно звик до рівня якості, який задали сейю. Коли займався фансабом, я дивився багато різних американських релізів для порівняння і завжди просто плювався. Виключень настільки мало, що я по пам’яті можу тільки декілька старих аніме пригадати типу кібер сіті едо. А хоча і щодо нього я не впевнений, бо можливо там не в озвучці справа, а в тому, що для англійського видання зробили іншу музику в аніме і саме тому воно мені запам’яталось англійською озвучкою.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 13:02 Щодо того, яка озвучка краща.
Англійська тут як раз основна так як єстетика тайтлу тут британська/американська культура і около, а не азіатська :rolleyes:
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
Саме цікаве, що китайці для китайців присилають прімогеми на пошту. Якщо ти не зайшов в гру, то можеш потім зайти і отримати. Але то ж свої, для них можна і китайського архонта переробити, а лаоваї нехай ще платять.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 13:02В геншин тому і грають, що там тільки одна моделька вайфи коштує як весь пнг-смітник.
В геншин не грають ради геймплею ні? :rotate:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou,
говорячи про ZZZ - його я точно скіпаю. Артстайл модельок не сподобався - простенький і примітивний, всі менюшки і загальний стиль то просто копіпейст з Dislyte, навіть шрифти не поміняли, кольорова гамма звідтіля ж, UI взагалі привіт з 2000них.
Obi Wan, you are my only hope вся надія на WW i endfield :)
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 13:02 Судячи по геймплейним роликам на ютубі це взагалі якесь пнг-сміття, як і 99% гач.
Це проблема не гач, а немощних мобілок. Ти там нічого не зробиш в цілому геймплейно цікавого... Ну типу подивись на ХСР якщо виключити з гри сталізацію... Геймплей... Проста атака, скіл , ульта. +240% дпса за дублі. Кожен наступний персонаж краще значно за тих хто був до нього... Сторі з чогось адекватного перейшла до якогось крінжу.

Added in 52 seconds:
daesz: 03.12.2023 13:14 Obi Wan, you are my only hope вся надія на WW i endfield :)
Ендфілд можеш хоронити якщо його не змінять... Те що там є виглядає ніяк :laugh: А знаючи що в грівах сидять барани які до останнього будуть ігнорувати всі QOL гризти цей кактус можна буде тыльки через бота якогось як це зараз з аркнайтсом пішло :lol:
Востаннє редагувалось 03.12.2023 13:25 користувачем Donate, всього редагувалось 2 разів.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Donate
Англійська тут як раз основна так як єстетика тайтлу тут британська/американська культура і около, а не азіатська
Гра виконана в анімушному стилі, чардізи чисто японські, впевнений, що і типажі як мінімум дівчат також. А те, який там сеттінг то вже десяте діло. Є аніме, дія яких відбувається в европейських країнах. Там також має бути англійська чи італійська озвучка?
В геншин не грають ради геймплею ні?
Дивлячись хто. Ну і одне іншому ніяк не заважає. Геншин тому і вистрілив в плані прибутків, бо це чи не перша гача з графікою такого рівня, а не черговий пнг-смітник. Намалювати статичну картинку з гарною анімешною дівчиною це одне, а зробити якісну 3д модельку – це вже інше.

Відправлено через 9 хвилин 12 секунд:
daesz
Я не скіпаю, але донатити туди мабуть не буду. Мене розізлило, що вони як і зазвичай спочатку роблять для заманухи супер круті анімації, камера показує під певними кутами – ну всі ці фансервісні штуки, а потім на релізі вони десь щезають. Ну типу як пупок у Шень Хе.
Тобто міхойо знову засмутили Тектона
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 13:24 Гра виконана в анімушному стилі, чардізи чисто японські, впевнений, що і типажі як мінімум дівчат також. А те, який там сеттінг то вже десяте діло. Є аніме, дія яких відбувається в европейських країнах. Там також має бути англійська чи італійська озвучка?
І що? Це якось заважає зробити якісну англійску озвучку? Як показала гра актори щоб зробити якісно є :shuffle: Навідь не потрібно мати 100500 прибутків щоб озвучити 90% контенту.
Те що там є китайська це вимога влади. Японська тому що офк всі хочуть бути на японському ринку, так як японці не спроможні зараз зробити хоч щось цікаве. Реліз блю протоколу в цілому показав що там все дуже погано і роблять аби як, збирають надприбутки, а потім вже якось пофіг, гру можна продати якоїсь конторі яка її до доїть, або взагалі сказати хлопці сорі але EOS.
Kirakishou: 03.12.2023 13:24 Дивлячись хто. Ну і одне іншому ніяк не заважає. Геншин тому і вистрілив в плані прибутків, бо це чи не перша гача з графікою такого рівня, а не черговий пнг-смітник. Намалювати статичну картинку з гарною анімешною дівчиною це одне, а зробити якісну 3д модельку – це вже інше.
Чому хонкай третій не вистрілив в нас? Там графіка пробач не гірше... А основний контент там в цілому теж саме бігаеш з перса на перс на аренках...

Added in 4 minutes 33 seconds:
Kirakishou: 03.12.2023 13:33 Я не скіпаю, але донатити туди мабуть не буду. Мене розізлило, що вони як і зазвичай спочатку роблять для заманухи супер круті анімації, камера показує під певними кутами – ну всі ці фансервісні штуки, а потім на релізі вони десь щезають. Ну типу як пупок у Шень Хе.
Вам би тільки голих фансервісних дівчаток :facepalm:
Kirakishou
Member

Повідомлення

Donate
Добре, мабуть ми один одного не зрозуміли. Мене просто збила з пантелику твоя анімешна аватарка і те, що ти знаєш слово сейю. Я не кажу, що англійська озвучка не може бути якісною. Я кажу те, що якщо ти поціновувач аніме та ігр в аніме-стилістиці з японськими чардізами і т.д., причому поціновувач зі стажем, і поціновувач саме фансаба, а не куби77, то ти завжди обираєш японську озвучку, адже по-перше ти звик до неї, а по-друге майже завжди впевнений в її високому рівні виконання. Я не граю в цю гру, але я гарантую, що в кожній грі, де є японська озвучка, я завжди обираю японську озвучу.
Чому хонкай третій не вистрілив в нас?
Тому що там немає російської локалізації, тому гра недоступна для широких мас. А в рельсі та геншині російська є, як і величезна кількість інших мов. Чим більше аудиторія, тим більше прибутку можна отримати. Просто деякі компанії чи навіть країни не завжди це розуміють. Згадати наприклад старі японські рпг чи візуальні новели, які теж перекладалися фанатами і розробники навіть не здогадувалися, що їх ігри можуть бути настільки популярними закордоном. Те саме стосується і аніме. Це зараз вони співпрацюють з кранчами і ми маємо можливість дивитися онгоїнги одночасно з японцями. Бо вони сіли, порахували і виявилося, що світ платить за аніме такий самий прибуток, як і вся Японія. А з недавнього часу навіть більше, ніж Японія. Саме тому там їх прем'єр-міністр казав, що треба захищати аніме, бо це японський культурний продукт. Тільки трохи запізно, бо китайці вже навчилися якісно його копіювати, бо зрозуміли, що поки японці теляться, то можна зайняти величезний ринок. Тепер маємо ситуацію, що майже чи не всі прибуткові гачі це китайці та трохи корейці.

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Donate: 03.12.2023 13:38Вам би тільки голих фансервісних дівчаток
Це приємний бонус, який радує око. Сервіс для фанів. І чому власне ні? Погугліть цільову аудиторію гача-ігр. Це одинокі чоловіки і жінки за тридцять, які мають гроші і які готові витрачати їх на намальованих персонажів. Не подобається – грайте в ігри для нормісів. Гача - це гра, основною суттю якої є продаж тобі намальованого персонажа і вона апріорі повинна надавати тобі фансервіс.

Відправлено через 2 хвилини 55 секунд:
І не треба розповідати тут про голих. Якраз голих мені і не треба. А ось дзеттай рьойкі — так.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 13:33 daesz
Я не скіпаю, але донатити туди мабуть не буду. Мене розізлило, що вони як і зазвичай спочатку роблять для заманухи супер круті анімації, камера показує під певними кутами – ну всі ці фансервісні штуки, а потім на релізі вони десь щезають. Ну типу як пупок у Шень Хе.
Тобто міхойо знову засмутили Тектона
Класичний тектон :lol:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 13:59 Donate
Добре, мабуть ми один одного не зрозуміли. Мене просто збила з пантелику твоя анімешна аватарка і те, що ти знаєш слово сейю. Я не кажу, що англійська озвучка не може бути якісною. Я кажу те, що якщо ти поціновувач аніме та ігр в аніме-стилістиці з японськими чардізами і т.д., причому поціновувач зі стажем, і поціновувач саме фансаба, а не куби77, то ти завжди обираєш японську озвучку, адже по-перше ти звик до неї, а по-друге майже завжди впевнений в її високому рівні виконання. Я не граю в цю гру, але я гарантую, що в кожній грі, де є японська озвучка, я завжди обираю японську озвучу.
Я не знаю з таким я не знаю початкові, середина або тру :laugh:
спойлер
Зображення
Оце вже виглядає як фанбойство, так як основна проблема саме любого озвучування в тому що складно в цілому зробити так щоб вона була не гірше оригіналу, та офк передавала оригінальні вайби. Японська не виключення. В серії метро японську ввімкніть, артему треба катану в руки, воно взагалі не сприймається, хоча там і в оригіналі крінжа навалили, але японська це для тих у кого рідний японський і не хоче вмикати саби :laugh:
Тому що там немає російської локалізації, тому гра недоступна для широких мас.
В NIKKE теж немає російської, гра щось прибутки чудові отримує і без "нас".
Чому геншин вийшов успішним там все зрозуміло в цілому... Вони дуже успішно про гру заявили. Практично нуль багів, безкоштовно + крооссплатформа, низькі вимоги до заліза, аніме, сюжет рівня i'm14andthisisdeep оріентованний на дівчаток... В цього є своя аудиторія і вона платить гроші.

Added in 2 minutes 5 seconds:
Kirakishou: 03.12.2023 14:07 Це приємний бонус, який радує око. Сервіс для фанів. І чому власне ні? Погугліть цільову аудиторію гача-ігр. Це одинокі чоловіки і жінки за тридцять, які мають гроші і які готові витрачати їх на намальованих персонажів. Не подобається – грайте в ігри для нормісів. Гача - це гра, основною суттю якої є продаж тобі намальованого персонажа і вона апріорі повинна надавати тобі фансервіс.

Відправлено через 2 хвилини 55 секунд:
І не треба розповідати тут про голих. Якраз голих мені і не треба. А ось дзеттай рьойкі — так.
Приємний бонус це аркнайтс коли більшість арту там як раз має легкий фансервіс і все.
спойлер
Зображення
А ось те що там хлопці хочуть це вже робіть цицьки побільше :laugh:

Added in 40 seconds:
:popcorn:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я єдиний хто дивиться аніме виключно англійською? :(
Мені от просто ну лінь читати саби, а так включив і слухаєш/дивишся.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 03.12.2023 14:19 Я єдиний хто дивиться аніме виключно англійською? :(
Мені от просто ну лінь читати саби, а так включив і слухаєш/дивишся.
Ну для мене половина враження це саме звук, тому в цілому японська да. RWBY правда те що зробили японці в своєї адлаптаціїї це крінж, написали сон собаки і накидали сейю які взагалі не мають ніякого попадання в оригінал, зате відомі :lol: . Ось там би я все таки хотів би як раз англійський дубляж так як він би хоча б трішки врятував би ситуацію :laugh: З ігор drakengard 3 помятаю англійська була краще оригіналу (але там зрозуміло в цілому в гри не було бюджета), ну а еще Panty and Stockings в англійському дубляжі це прям годнота.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Donate
Звичайно, я маю на увазі саме гача-ігри, бо ми обговорюємо гача-ігри. Чи мені кожен раз треба розжовувати? В таке гівно як метро чи асасіни я ніколи не грав і не збираюсь. І не треба прискіпуватися до окремих речень і робити по десять цитат, тут не іміджборди. Ще раз – якщо гра виконана в стилістиці аніме і в ній є японська озвучка – я обираю саме японську озвучку. І часто японська озвучка – це основна причина, чому я починаю грати в гру, бо я хочу послухати своїх улюблених сейю. Для мене завжди мінімум половина емоцій від тайтла це саме робота сейю, а вже потім решта. Звичайно, я маю на увазі ті тайтли, які потенційно можуть мені сподобатися, а не все підряд.
Кількість тайтлів для мене нічого не каже. Багато школоти накрутили собі тайтлів після того, як 600-кун зафорсив мем про анімушний мінімум. Особисто я в періоди аніме-імпотенції разів три, а то і п'ять обнуляв свій мал спочатку через функціонал сайту (колись там був такий функціонал), а потім скриптами, тому я на 100% впевнений, що він у мене не точний. Мені більше скаже дата реєстрації на малі, ніж кількість тайтлів.
спойлер
2023-12-03_144730.png
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou,
Зображення
Ну так ти з тих самих для яких все хліб з маслом. Мені вгодити ще треба :laugh:
А гачі для мене що завгодно тільки не сейю... Для цього є аніме :laugh: Дуже добре коли воно там все професійно і так як треба озвучено, але в цілому це не допомагає іграм робити EOL через пів року. Да ще й для хайпу як правило звуть одне й то й саме :laugh: Від безкінечного сейю арарагі вже є враження що він тупо всюди :laugh:

Jul 17, 2011
Але до малу в мене було десь на іншому сайті список я вже не помятаю.
https://myanimelist.net/profile/Donate684
Kirakishou
Member

Повідомлення

Donate
Дроп-ліст я обнуляю регулярно, тому що дропи залежать від настрою. Сьогодні я його дропнув, бо мені пригоріло від якогось моменту, а потім я заспокоївся і додивився. Ще буває, що я весь он-холд тупо кидаю в дроп. А потім знову обнуляю дропи. Тому насправді дропів може бути як більше, так і менше. Ну і ревотчі там майже від фонаря, їх насправді має бути більше. Просто коли нічого путнього онгоїнгом немає і нічого нового шукати або не хочеш, або банально подивився все аніме цього жанру, то починаєш переглядати своє улюблене. Наприклад аніме жанру іяшкей та юрі я затер до дірок, як і багато справжніх гаремників. Тобто тих, в яких сеттинг дозволяє гарем і які мають гаремне закінчення.

Відправлено через 15 хвилин 30 секунд:
Donate: 03.12.2023 15:01А гачі для мене що завгодно тільки не сейю...
Ну у мене доволі нестандартна ситуація. Просто мене ігри перестали чіпляти дуже давно і я майже ні в що не грав. А ось анімешні дівчата мені подобаються, а в гача-іграх їх дуже багато. Тому я в гача-ігри граю і доначу туди чималі суми. Я сама що не на є цільова аудиторія гача-смітників. А в звичайні ігри граю тільки якщо там є якісь симпатичні дівчата. Типу 2В в ніер.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 13:33 Геншин тому і вистрілив в плані прибутків, бо це чи не перша гача з графікою такого рівня, а не черговий пнг-смітник. Намалювати статичну картинку з гарною анімешною дівчиною це одне, а зробити якісну 3д модельку – це вже інше.
От згадав сьогодні про Path to Nowhere, колись дропнув, бо після чергового апдейту тупо крешилась через 1-30хв і була тупо не грабельна (на емуляторі), але там графіка була на рівні. Не пам'ятаю, правда, що там за історія :D
Kirakishou
Member

Повідомлення

Граю зараз у цю вашу Reverse: 1999 - ну як я і говорив вище, ще навіть не граючи в неї, це чисто анімушна гра. Продукт японської культури, що візуально, що геймплейно. Що цікаво, китайці недолюблюють японців, але доволі вдало навчилися копіювати японську культуру. Ну привносячи туди трохи своєї, але не так щоб дуже. Більш того, вони самі грають в ці "японські" ігри. При цьому, м’яко кажучи, недолюблюють японців. Доволі забавно виглядає. Але що тут говорити, якщо навіть їх порнушні торренти забиті японським проном, в яке вони додають китайські субтитри і рекламу китайських сайтів. Тобто японців ми ненавидимо, але на японських жінок дивитися любимо, як і споживати японську культуру.

Щодо самої гри, кого тут треба отримати в гачі, щоб аккаунт був не гівном з самого старту?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 03.12.2023 20:00 Щодо самої гри, кого тут треба отримати в гачі, щоб аккаунт був не гівном з самого старту?
Бажано з першої десятки піклз + ще щось.
https://www.prydwen.gg/re1999/tier-list

ДД дадуть з першої 30, в ідеалі етерніті.

Added in 3 minutes 40 seconds:
Kirakishou: 03.12.2023 20:00Доволі забавно виглядає
Як і саме аніме яке пішло від американського стилю :laugh:

А китайський стиль відчувається достатньо легко, так як вони подають в цілому сюжет, він розумніший чим він є, китайці не пишуть легко...
Відповісти