Мікро-пролаги в іграх

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
m1khailyan
Junior

Повідомлення

Добрий день всім, у мене така проблема, що інколи в іграх (не тільки в тій, на яку я залишу посилання) трапляється таке, що провисає екран. Це дуже сильно відволікає, https://www.youtube.com/watch?v=lRd4oM0 ... mikhailyan в цьому відео ви можете побачити на початку, як екран трохи смикається або фрізить при повороті камери персонажу, в основному, тільки в такі моменти я помічаю це, коли перевожу камеру, та як побачив на відео, фпс не падає в цей момент. З чим це може бути пов'язане, я спочатку грішив на HDD, але я переніс гру на SSD і все одно та ж сама проблема. Сподіваюсь на вашу допомогу, дякую)
Комплектуючі:
Проц - i3-9100f
Відеокарта - GTX 1660super
Оператива - 16GB 8x2
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Пиши в поддержку игры, в стиме есть отдельное комьюнити
Alex646
Member

Повідомлення

Я лично ничего не увидел в этом 3-х секундном видео. Не быть мне киберкотлетой. :(
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

m1khailyan
по моніторингу Фпс нічого не фрізіть, спробуйте Афтербернер з графіком , там може щось покаже.
Можливо монітор не встигає малювати і лаг
m1khailyan
Junior

Повідомлення

Klon: 03.04.2023 20:31 m1khailyan
по моніторингу Фпс нічого не фрізіть, спробуйте Афтербернер з графіком , там може щось покаже.
Можливо монітор не встигає малювати і лаг
Та раніше вроді грав, все було нормально і такого не було, але дякую за відповідь, постараюсь спробувати афтобьорнером
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

m1khailyan: 03.04.2023 19:41Комплектуючі:
Проц - i3-9100f
Відеокарта - GTX 1660super
Оператива - 16GB 8x2
А монитор сколько Гц?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Выключена вертикалка при фпс больше чем герцовка экрана- рваная картинка. :rolleyes:
m1khailyan
Junior

Повідомлення

Dremjke: 03.04.2023 21:44
m1khailyan: 03.04.2023 19:41Комплектуючі:
Проц - i3-9100f
Відеокарта - GTX 1660super
Оператива - 16GB 8x2
А монитор сколько Гц?
Монітор 75 гц

Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
AntonyKandaurov: 03.04.2023 23:05 Выключена вертикалка при фпс больше чем герцовка экрана- рваная картинка. :rolleyes:
Мені здається це не те, бо для всяких шутерів, вертикалка це дуже поганий параметр, та і раніше завжди так грав, все було нормально
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

m1khailyan
Просто не замечали, картинка рвётся когда фпс больше чем герцовка экрана, особенно это заметно когда резко вращаешь камерой.
Не даром киберкотлетам продают 240 и 360 гц мониторы чтобы лочить вертикалкой и не наблюдать рваную картинку в касыго.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

m1khailyan: 04.04.2023 10:12Монітор 75 гц
Ось і відповідь на питання.

Отправлено спустя 2 минуты 22 секунды:
AntonyKandaurov: 04.04.2023 11:38Просто не замечали, картинка рвётся когда фпс больше чем герцовка экрана, особенно это заметно когда резко вращаешь камерой.
Так и есть. В кс го давно привык к этому, а недавно поставил 1.6 и просто офигел от этой рвани на экране, сразу как-то не по себе стало :insane: В COD MW2 2022 тоже заметно, но быстро привыкаешь и не портит ощущения от игры. В BF2042 включена вертикалка, стабильные 60fps + nvidia reflex включен с усилением - 0 инпутлага :beer:
Эх, пора решиться на монитор хотя бы 144Гц, 60Гц уже чувствуется, что пора менять.
m1khailyan
Junior

Повідомлення

Зрозумів, тоді буду копить на монітор. Велике дякую всім за відповідь, що пояснили)
Відповісти