ММОRPG

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Повідомлення
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Ramiras: 23.03.2023 03:14Можете привести конкретные отличия?
Отличия между чем?
Ramiras: 23.03.2023 03:14Я не понимаю вы говорите для вас лучше там,для других лучше не там.
Где для меня лучше? :laugh:
Ramiras: 23.03.2023 03:14Откуда я могу знать где мне лучще будет,
Пока не попробуешь - не узнаешь. ;) Кому-то нравятся суши, кому-то нет. На вкус и цвет...
Ramiras
Member

Повідомлення

Пушкин: 23.03.2023 08:35
Ramiras: 23.03.2023 03:14Можете привести конкретные отличия?
Отличия между чем?
Ramiras: 23.03.2023 03:14Я не понимаю вы говорите для вас лучше там,для других лучше не там.
Где для меня лучше? :laugh:
Ramiras: 23.03.2023 03:14Откуда я могу знать где мне лучще будет,
Пока не попробуешь - не узнаешь. ;) Кому-то нравятся суши, кому-то нет. На вкус и цвет...
предыдущий свой пост перечитай и поймёш в чём заключался вопрос (там цитаты)
Да прикольно что тебе нравятся или не нравятся суши
Знать бы отличия суши от роллов например...это я привёл аналогию с моим вопросом.
Теперь дошло?

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
FunnyBear: 23.03.2023 03:39 Грав в WoW з 2007 по 2017 рік. На піратках. Для мене це було в першу чергу про людей і спілкування. Жодного разу не пошкодував про час проведений в грі.
Як на мене, то будь яка ММО - це в першу чергу про людей, а не про геймплей. В цьому твердженні я вчергове переконався пізніше вже в Дівіжн 2.

Відправлено через 11 хвилин 31 секунду:
Ramiras
Чим старіший патч, тим сильніший був момент соціалізації. Тим тим "канонічніша" є гра. Починаючи з доповнення Катаклізм, якщо мені не зраджує пам'ять, вона пішла в сторону сесійної гри, оскільки основна її аудиторія стала дорослою і в людей стало менше часу на гру.
В класичному ВоВ і доповненні The burning crusade була лише одна складність рейдових підземель і вони були ще тим випробуванням. в доповненні wrath of the lich king з'явились нормальні та героїчні(підвищеної складності) рейдові підземелля.
І чим далі, тим Паче контент для людей, які не мають багато часу на гру,ставав доступнішим, і ВоВ, як на мене все більше нагадував "одиночну гру в онлайні з можливістю взаємодіяти з іншими гравцями". Я не скажу, що це погано, чи добре, бо кожен шукає свого. Так просто є. І рішення бліззів мати одночасно як "актуальну" версію доповнення так і старіші, хоч і викликані бажанням грошей, все ж приємні для гравців.
Спасибо,хоть кто-кто попытался обьяснить разницу =))

Відправлено через 12 хвилин 58 секунд:
Ramiras: 23.03.2023 08:42
Пушкин: 23.03.2023 08:35
Отличия между чем?

Где для меня лучше? :laugh:

Пока не попробуешь - не узнаешь. ;) Кому-то нравятся суши, кому-то нет. На вкус и цвет...
предыдущий свой пост перечитай и поймёш в чём заключался вопрос (там цитаты)
Да прикольно что тебе нравятся или не нравятся суши
Знать бы отличия суши от роллов например...это я привёл аналогию с моим вопросом.
Теперь дошло?

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
FunnyBear: 23.03.2023 03:39 Грав в WoW з 2007 по 2017 рік. На піратках. Для мене це було в першу чергу про людей і спілкування. Жодного разу не пошкодував про час проведений в грі.
Як на мене, то будь яка ММО - це в першу чергу про людей, а не про геймплей. В цьому твердженні я вчергове переконався пізніше вже в Дівіжн 2.

Відправлено через 11 хвилин 31 секунду:
Ramiras
Чим старіший патч, тим сильніший був момент соціалізації. Тим тим "канонічніша" є гра. Починаючи з доповнення Катаклізм, якщо мені не зраджує пам'ять, вона пішла в сторону сесійної гри, оскільки основна її аудиторія стала дорослою і в людей стало менше часу на гру.
В класичному ВоВ і доповненні The burning crusade була лише одна складність рейдових підземель і вони були ще тим випробуванням. в доповненні wrath of the lich king з'явились нормальні та героїчні(підвищеної складності) рейдові підземелля.
І чим далі, тим Паче контент для людей, які не мають багато часу на гру,ставав доступнішим, і ВоВ, як на мене все більше нагадував "одиночну гру в онлайні з можливістю взаємодіяти з іншими гравцями". Я не скажу, що це погано, чи добре, бо кожен шукає свого. Так просто є. І рішення бліззів мати одночасно як "актуальну" версію доповнення так і старіші, хоч і викликані бажанням грошей, все ж приємні для гравців.
Спасибо,хоть кто-кто попытался обьяснить разницу =))Но все что я понял это в каком то из ВОВ тяжелее подземелье с боссом.
И про какие то катаклизмы и каких-то дополнениях я не секу.Я знаю есть ВОВ в библиотеке стим и есть ВОВ классик...Все что меня интересует это простые(понятные игроку,который первый раз ВОВ видит в своей жизни) обьяснения разницы между ними
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Ramiras: 23.03.2023 08:55Я знаю есть ВОВ в библиотеке стим и есть ВОВ классик..
Wut?
P.S. да просто скачай триальную версию и попробуй. Базисы будут понятны сразу.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Ох блин, линейка.. сутки убивания мобов и "ыыыы" в чатах. пкшники в нуболоках и клацанье лкм по 12-14 часов в сутки. О времена о нравы.
Uzh30
Member

Повідомлення

Хочеться пвп? велкам ту Ultima Online! :rotate:
Xeqtr
Junior

Повідомлення

Оцінити адекватно ігру на 20 лвл, тобто на бесплатній версії - неможливо. Ти не побачиш зовсім актуального контенту та не відчуєш онлайн. Бо стартові локації майже пусті, і тут нюанс не в тому що мало новачків чи взагалі мало людей качаєтся, нюанс в тому що варіативність де піти качатись після 10 лвл - ну дуууже велика.

Вов дуже крута гра, проблема в тому, що в те болото можна залізти по самі вуха, і вилізти з нього у тебе можливо не буде бажання. :gigi: :gigi: (Іграю +- 12 років)
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Ramiras: 23.03.2023 03:14 мне нравиться ММОРПГ как в Rising Force Online стиле
Ооо, вот это ты вспомнил :beer:
ЧВ с постоянными стояльцами в чипах, тотальная коррупция с подкупом игроков и фальсификации во время голосования, альянсы двух рас против одной с бафом, слезы по сломанным заточкам и нашкрябывание денег на очередного МАУ, который тебе сломаю свои же "Враги расы" :laugh:

А на каких серверах играл? мб пересекались
Ramiras
Member

Повідомлення

Ainger: 23.03.2023 11:26
Ramiras: 23.03.2023 03:14 мне нравиться ММОРПГ как в Rising Force Online стиле
Ооо, вот это ты вспомнил :beer:
ЧВ с постоянными стояльцами в чипах, тотальная коррупция с подкупом игроков и фальсификации во время голосования, альянсы двух рас против одной с бафом, слезы по сломанным заточкам и нашкрябывание денег на очередного МАУ, который тебе сломаю свои же "Враги расы" :laugh:

А на каких серверах играл? мб пересекались
Я очень очень давно играл....так давно что мне кажеться это не правда была =)))играл лет 15 назад...я уже и всё забыл...тем более название серверов сори ))))
Відповісти