Overwatch 2

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Повідомлення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 19.10.2022 16:40
7mindfields: 19.10.2022 16:33 Иронично, учитывая что в реальности все диаметрально противоположно
Ти ж розумієш, що на старті така статистика завжди добряче розбавлена хейтерами.
Таке часто буває, що невдоволені "набігають" на свіжу гру.
Тут треба трохи більше часу, щоб циферки стали ближчі до "реальності".

А ще мені стало цікаво, а що з онлай ігр для тебе особисто ідеальне чи близьке до того?
От really?
На свежую игру :lol:
tf2, qc, forza 3/4,
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 19.10.2022 17:02 На свежую игру :lol:
А чому ні? Гра стала безкоштовною і радикально (я не кажу "успішно", sic!) оновилася.
Це гарантований приток нових гравців, для яких це дійсно свіжа гра - без всяких іроній.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Вот я свежий игрок, который в первый не играл. Мне почти норм, кроме танков, которых нужно в плане дамага понерфить, как мне кажется :-/
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

накатили обновку, назвали це другою частиною та зробили безкоштовним. я хоч і давно не грав, але відчуття, що це якась нова гра - не склалося, просто оновлена версія тієї ж гри.
Gideon136
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

По вечорам на катки 3-4 заходжу, гра подобається :shuffle:
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Саме прикольне, що ті, хто купив гру трохи раніше, отримують за це величезне ніфіга)))
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SERGBILL: 20.10.2022 13:47 Саме прикольне, що ті, хто купив гру трохи раніше, отримують за це величезне ніфіга)))
Неправда. Я пробував новий акк - там геть порожньо в плані косметики, а ще й пачка героїв заблокована.
Підключив старий акк - тут вся стара косметика є, героїв можеш вибирати будь-яких.
Може ще є якісь плюшки, але це перше, що в очі кинулося.

P.S. Може скластися враження, що я "адвокат" цієї гри, але це не так.
В мене просто були відразу дуже занижені очікування :gigi:
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Васильович: 20.10.2022 14:43
SERGBILL: 20.10.2022 13:47 Саме прикольне, що ті, хто купив гру трохи раніше, отримують за це величезне ніфіга)))
Неправда. Я пробував новий акк - там геть порожньо в плані косметики, а ще й пачка героїв заблокована.
Підключив старий акк - тут вся стара косметика є, героїв можеш вибирати будь-яких.
Може ще є якісь плюшки, але це перше, що в очі кинулося.

P.S. Може скластися враження, що я "адвокат" цієї гри, але це не так.
В мене просто були відразу дуже занижені очікування :gigi:
блін хотів побігати (колись в першу грав), але номер телефону не приймає....це прям п****, купив колись гру, а грати тепер не можна :mad:
по суті почитавши коменти, і трішки подивився стрімів то оцінка в 1.6 на метакритиці думаю повністю заслужена
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dimon2277: 20.10.2022 16:37
Васильович: 20.10.2022 14:43
Неправда. Я пробував новий акк - там геть порожньо в плані косметики, а ще й пачка героїв заблокована.
Підключив старий акк - тут вся стара косметика є, героїв можеш вибирати будь-яких.
Може ще є якісь плюшки, але це перше, що в очі кинулося.

P.S. Може скластися враження, що я "адвокат" цієї гри, але це не так.
В мене просто були відразу дуже занижені очікування :gigi:
блін хотів побігати (колись в першу грав), але номер телефону не приймає....це прям п****, купив колись гру, а грати тепер не можна :mad:
по суті почитавши коменти, і трішки подивився стрімів то оцінка в 1.6 на метакритиці думаю повністю заслужена
Если акк старый (вплоть до ноября этого года), то там не нужна привязка номера, чтобы играть.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dimon2277: 20.10.2022 16:37 блін хотів побігати (колись в першу грав), але номер телефону не приймає....це прям п****, купив колись гру, а грати тепер не можна :mad:
А що за оператор?
В мене на старому аккаунті вже раніше був прив'язаний Київстар номер (контракт), а для нового прив'язував ТриМоб - прокатило без жодних проблем в обох випадках :dontknow:
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Васильович: 20.10.2022 17:24
dimon2277: 20.10.2022 16:37 блін хотів побігати (колись в першу грав), але номер телефону не приймає....це прям п****, купив колись гру, а грати тепер не можна :mad:
А що за оператор?
В мене на старому аккаунті вже раніше був прив'язаний Київстар номер (контракт), а для нового прив'язував ТриМоб - прокатило без жодних проблем в обох випадках :dontknow:
київстар

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
7mindfields: 20.10.2022 16:56
dimon2277: 20.10.2022 16:37

блін хотів побігати (колись в першу грав), але номер телефону не приймає....це прям п****, купив колись гру, а грати тепер не можна :mad:
по суті почитавши коменти, і трішки подивився стрімів то оцінка в 1.6 на метакритиці думаю повністю заслужена
Если акк старый (вплоть до ноября этого года), то там не нужна привязка номера, чтобы играть.
не знаю звідки інфа, але скачавши гру та запустивши її (під своїм єдиним, відносно старим акку) мені гра запропонувала ввести номер мобільного
тому для "олдів" теж є неприємні моменти у вигляді неприйняття мобільного номеру
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dimon2277: 20.10.2022 18:02
Васильович: 20.10.2022 17:24
А що за оператор?
В мене на старому аккаунті вже раніше був прив'язаний Київстар номер (контракт), а для нового прив'язував ТриМоб - прокатило без жодних проблем в обох випадках :dontknow:
київстар

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
7mindfields: 20.10.2022 16:56
Если акк старый (вплоть до ноября этого года), то там не нужна привязка номера, чтобы играть.
не знаю звідки інфа, але скачавши гру та запустивши її (під своїм єдиним, відносно старим акку) мені гра запропонувала ввести номер мобільного
тому для "олдів" теж є неприємні моменти у вигляді неприйняття мобільного номеру
Если речь о просьбе в лаунчере близов , можно скипнуть это дело (кнопка типа номер уже привязан, проверял лично), если в самой игре - то да, нужен телефон (но повторюсь, очень странно, что просит при наличии первого ов и старого акка)
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

7mindfields: 20.10.2022 18:18 Если речь о просьбе в лаунчере близов , можно скипнуть это дело (кнопка типа номер уже привязан, проверял лично), если в самой игре - то да, нужен телефон (но повторюсь, очень странно, что просит при наличии первого ов и старого акка)
я ще на сайт заходив, там теж можно номер прив*язати, не дало курва (хоча я колись його прив*язував)
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

летим на донышко, в ОВ хэллоуин начался, они просто сделали несколько слабеньких скинов и добавили их в магазин :lol:
старые скины на хэллоуин тоже теперь только в магазине, а за хэллоуинские матчи можно получить только графити и значок на оружие
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger
Мощно ©
А ігрові режими івентові лише старі чи щось нове підвезли?
Бо сам поки не заглядав.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Васильович

Добавили один новый режим "Гнев невесты", судя по видео, что-то поинтересней "Мести Крысенштейна". Сам пока не щупал.
Старый режим тоже остался.
Shaddd
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Оо уже добавили,кто хочет в стак побегать вечерком?голд дпс,танк

Відправлено через :
Оо уже добавили,кто хочет в стак побегать вечерком?голд дпс,танк
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Почти каждый вечер часик-полтора играем. На скины вообще ложить.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Спробував новий PVE режим івентовий - не дуже сподобався, перебір з біганиною.

Ще спробував в себе на Xbox виключити кроссплей (чисто для експерименту) - матч шукався 15 хвилин, і це я вибрав всі ролі.
Мені дали тіму геть зелених нубів, нас з респауну вороги не випускали :gigi:
Включив кроссплей назад)
Відповісти