Diablo 2 Ressurected | 2021

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Повідомлення
Metroa
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Cicero: 15.02.2023 18:30
Metroa: 15.02.2023 14:17 Невже оффлайн не вартує покупки?
Ну от мій досвід (я писав про цю проблему вище): проплачена була гра, яка в мене не запустилася, просто чорний екран на старті.
Я дико схарився і слава Богу повернув кошти від Бліззів.
Також подумав, що проблема у залізі компа.
Одним словом можеш уявити моє розчарування.
А потім вирішив зробити експеримент і скачав піратку - все запахало на ура. :super:
У мене не було проблем із бета версією. А піратку уже грав. Може проблема була у старому залізі. Просто якось взяв третю частину, пройшов сюжет і закинув. Щоб тут не було так само. От чи варто купити, якщо не будеш грати онлайн.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Я пропустив і Diablo 1 і Diablo 2, від Блізів грав тільки один Варкрафт 3, але грав і редагував карти багато. Хлопці з роботи затягнули мене купити й вперше ознайомитися з Diablo 3 літом минулого року коли вже скоро мав виходити Diablo 4. Diablo 2 Ressurected в мене є, але після Diablo 3 не зайшов абсолютно. Графіка страшенно примітивна навіть після ремастерингу, управляється незручно, особливо карта просто жахливо виглядає після карти в Diablo 3. Її можна налаштовувати, робити меншою, більшою, прозорою, непрозорою, все одно ні в яке порівняння не йде з дуже зручною картою в Diablo 3. Таке враження, що Warcraft 3 2002 року до ремейка має кращу графіку за Diablo 2 п2021 року після ремастерингу, не кажучи вже про чудову графіку Warcraft 3 Reforged. Так і не зміг я в Diablo 2 почати грати, а не тільки знайомитися, може вже й ніколи не зможу. Буду продовжувати грати й моддити стратегії, Diablo не моє. Якщо брати навіть Diablo 3, то управління всього одним персонажем (інші лише супроводжують), тупо треба повторювати однотипні завдання багато днів, щоб рандомом отримати якийсь предмет, якщо багатокористувацька гра, то має надзвичайно високий темп для мене, грати на найвищих рівнях складності й за місяць гри з наявністю комплекту шмоток нереально, а задрочуватись з кожною-кожною шмоткою по готовим гайдам, то не для мене. В RTS чи глобальних стратегіях кожна нова гра створює нову унікальну ситуацію розкладу сил на карті та політичну карту, плюс часто можна моддити/редагувати карти, а серія Diablo навпаки змагальні ігри в суворо визначених розробником умовах. Кампанія у Diablo 3 дуже цікава, варто пройти не раз і не два, особливо якщо персонажів різного класу пробувати. Але після проходження кампанії стає черговим наркотиком поїдачем часу, коли треба дуже-дуже багато грати, щоб отримати рандомом бажані предмети, та ще й встигнути просунутися в сезоні, поки не розпочався новий сезон. В синглових стратегіях нічого цього нема, куди вільніше себе почуваєш.
Diablo 4 купляти не буду. Хіба що гривень за 300 максимум. Як за половину вартості таких в десятки разів кращих ігор як Rome: Total War Remastered, Warcraft 3: Reforged, Knights of Honor 2: Sovereign та Crusader Kings 3, які варті того, щоб бути разів у 5 дорожчими за усілякі Diablo.
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Metroa: 15.02.2023 19:41 Просто якось взяв третю частину, пройшов сюжет і закинув. Щоб тут не було так само. От чи варто купити, якщо не будеш грати онлайн.
Ну тут пригадався анекдот:
"а я що доктор, щоб сказати точно чи можна тобі каву чи не можна?"
Кожна гра це питання смаку. Зайшла тобі граєш - не зайшла не граєш!
Я от колись був фанатом сітібілдера "Pharaon". Ночами не спав - грав. Це було в самому початку 2000-х. Нещодавно вийшов ремастеред. Я мало не купив. Але вирішив так - качну піратку, якщо все ок і зайде - обов'язково підтримаю разрабів, що воскресили шпільку.
Інстальнув і грав не більше 20 хвилин.
Як швидко з'ясувалось для мене абсолютно інтерес до неї пропав.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Metroa: 15.02.2023 14:17 Невже оффлайн не вартує покупки?
Я купив, не жалкую.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Увидел по скидке за 400грн. Купил, начал лагать(онлайн) по карте, иногда телепортироваться, вернул деньги. Игре полтора года, сервера все еще не завезли или уже урезали?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 17.04.2023 20:55 Увидел по скидке за 400грн. Купил, начал лагать(онлайн) по карте, иногда телепортироваться, вернул деньги. Игре полтора года, сервера все еще не завезли или уже урезали?
А в чому фішка онлайна?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Павло
Играть не одному? :D есть у меня пара друзей с игрой.
Я всё-таки купил обратно :laugh: дал второй шанс так сказать. Еле прошел первый акт. И не только из-за периодических лагов, просто как-то скучно :-/ Но второй раз купил вместе с Д3, в которую никогда не играл, и вот она намного веселее играется.
Grimmjow
Member

Повідомлення

так само поиграл - скучно. дальше первого акта не зашло.
все слишком предсказуемо и затерто до дыр в нулевых. если б они как с резиком добавили б что-то новое, какие-то приколюхи типа пасхалок, ответвления по квестам, какие-то описания/диалоги лорные...
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Grimmjow: 22.04.2023 19:40 так само поиграл - скучно. дальше первого акта не зашло.
все слишком предсказуемо и затерто до дыр в нулевых. если б они как с резиком добавили б что-то новое, какие-то приколюхи типа пасхалок, ответвления по квестам, какие-то описания/диалоги лорные...
Интересно, сколько еще лет пройдет, прежде чем люди начнут отличать ремастеры, от римейков ?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Spiryt: 24.04.2023 11:58
Интересно, сколько еще лет пройдет, прежде чем люди начнут отличать ремастеры, от римейков ?
сугубо экзистенциальный вопрос, если переиздание старой игры стоит 30$ то это ремастер, если 60-70$ то ремейк :laugh:
шутка
Grimmjow
Member

Повідомлення

Spiryt: 24.04.2023 11:58
Grimmjow: 22.04.2023 19:40 так само поиграл - скучно. дальше первого акта не зашло.
все слишком предсказуемо и затерто до дыр в нулевых. если б они как с резиком добавили б что-то новое, какие-то приколюхи типа пасхалок, ответвления по квестам, какие-то описания/диалоги лорные...
Интересно, сколько еще лет пройдет, прежде чем люди начнут отличать ремастеры, от римейков ?
интересно, сколько проидет лет, прежде чем люди начнуть понимать, что люди отличают ремастеры от римейков, и не будут высирать свои умозаключения?

смысол в том, что ремастер делать нужно было не голой д2, т.к. сама по себе она изжила свою актуальность через пару годков после релиза, а то что было в последюйщих пиратских аддонах. Д2 так долго прожила неот вялого лорд оф дестракшин, а от хардкорных модов типа гроздья гнева
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Spiryt: 24.04.2023 11:58
Grimmjow: 22.04.2023 19:40 так само поиграл - скучно. дальше первого акта не зашло.
все слишком предсказуемо и затерто до дыр в нулевых. если б они как с резиком добавили б что-то новое, какие-то приколюхи типа пасхалок, ответвления по квестам, какие-то описания/диалоги лорные...
Интересно, сколько еще лет пройдет, прежде чем люди начнут отличать ремастеры, от римейков ?
Здається ця проблема ніколи не буде переможена.
Grimmjow
Member

Повідомлення

я не верю что тут сидят и обсуждают д2 классик, которые не играли гроздью гнева.

это как сравнивать сэкбоя и дарк соулс, и говорить что это одна и та же игра...
как сравнивать танки для подпивасников и кс для киберспортсменов...
...ну я так понял тут контингент из подпивасников, которые считаю себя умней всех, и у которых ремастер vs ремейк главная задача
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Grimmjow: 24.04.2023 19:50 смысол в том, что ремастер делать нужно было не голой д2, т.к. сама по себе она изжила свою актуальность через пару годков после релиза, а то что было в последюйщих пиратских аддонах. Д2 так долго прожила неот вялого лорд оф дестракшин, а от хардкорных модов типа гроздья гнева
На то это и ремастер, что там только подтянутая графика, вожможны небольшие геймплейные правки, но ничего более глобального там нет и не будет.
Resurgent
Junior
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Прошёл на ПС4 оффлайн, соло, за Некроманта с толпой скелетов.
НУ что сказать - расчитано, как по мне, на олдов, которые бегали и не раз в оригинал и тут увидев ремастер с обновлённой графикой приобретут либо сингл ремастер, либо бандл с Диабло 3, тем более там были хорошие скидки на него.
Молодняк играть не будет, не зайдёт, пару квестов первого акта и всё, анинсталл скорее всего. Сама по себе именно эта часть уже выглядит устаревшей по механике и динамике игры. Обновили только графоний, а ведь можно было немного постараться и внести побольше изменений. За отсутствие возможоности играть локально двумя джойстиками, как можно в Диабло 3, отдельное "спасибо" ленивым разрабам. Ну да, это же в сетевой код лезть надо, зачем.
После решил перепройти Диабло 3, тоже некром, и играется куда веселее и динамичнее.
В целом, мог и не покупать Diablo 2 Resurrected, но решил таки тряхнуть стариной и тряхнул )) Не жалею: какие-то эмоции получил, да вспомнил, как оно было.
И на том спасибо.
Відповісти